Opinie o Mecacontrol w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mecacontrol. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mecacontrol o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mecacontrol w Dąbrowa Górnicza

Kasznka

Dorcia Bartek cię wywalił do Sylwi na zmianę symulacie ty nierobie u Sylwi też nierobów nie potrzebują ty się do niczego nie nadajesz tylko żarcie jak to prosiak Ekipa w Mecu już zrobiła zrzutkę z okazji Dnia Prosiaka prezęt już czeka

Zakład mięsny

No co nie wiedziałeś że tu się odbywa produkcja wyrobow mięsnych, automotive to tylko przykrywka dla potajemnego handlu wyrobami (usunięte przez administratora)

Metka

Dorcia ty wieśniaku tylko tyle umiesz na pisać? Ty knurze odnoszę wrażenie że wiesz jak się ciągnie druta .Patrząc na Ciebie z boku to nie zły jest z ciebie lahon i jak to wyżej smierdząca parówa

Jakie są mocne strony pracodawcy Mecacontrol?

Odp pytanie

Nocne strony??Jak na produkcję?? W zasadzie grafik, bo od poniedzialku do piątku robota sama w sobie zła nie jest...Jesli czytasz niektóre opinie tutaj przynajmniej wiesz że i parę imbecyli też tu znajdziesz;) z niektórymi ludźmi pogadasz, z niektórymi nie warto.. Tyle w temacie

Kukułka

Dokładnie. Kierownik pożałuję swojej decyzji.

planista produkcji

Rekrutacja przebiega bez problemu. Zostalem zaproszony na spotkanie 2 celu podpisania umowy, nalegali aby zrobić to przed urlopem kierownika. Poswiecilem jeden dzien swojego urlopu na przyjad, zrobilem lacznie 250km, aby dowiedzieć sie ze jest super ale proponuja mniejsza kwote o blisko 2000 zl!!! Chociaz juz na pierwszej rozmowie przedstawiłem swoje warunki finansowe.

Brak konkretnych pytan. Raczej ogolne o przebieg i obowiazki w poprzednich firmach

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Korytko

Jednoznacznie casting wygrał prosiaczek Dorota Brawo Kierownictwo obiecało zamontować koryto dla prosiaka lokalizacja będzie ustalana z prosiakiem

RE: Korytko
@Korytko

Może tak byś zajął się swoim życiem a nie ciagle na necie wypisujesz obelgi. Nie masz jaj by powiedzieć komuś coś w twarz. Jak to się mówi „kozak w necie, …”a resztę sami znacie ;)

Lolitka

Spójrz na swój zad platfusie, Tobie się mózg wytopił

!

Po cichu licze na to że jednak kiedyś każdy zrozumie że tak się nie robi

eee
@!

Ja straciłem nadzieje

eee

O co chodzi?

Julia

Hamuj dziadu ci Piszesz w internecie nie jesteś anonimowy zejdź Z Dorci ty (usunięte przez administratora)

Iga

Bawi cię to? Twój nick pokazuje twój poziom inteligencji

!

Spam to tu jest ciągle i w każdej sprawie i tej ważnej i tej mniej ważnej

?

Czemu piszesz to na stronie Mecacontrol??

Nie rozumiem...

Ziuta
@?

Nic takiego się nie stało. Gorsze rzeczy tu piszą. Przynajmniej może ktoś skorzysta na tej dobrej radzie.

tak
@Ziuta

sztandarowy przykład na to jak ludzie totalnie nie myślą w złości i wypisują co popadnie i gdzie popadnie byle tylko dać wyraz swojemu gniewowi .

?

Ogólnie to masakra, wam wszytskim by się szkolenie z rodo przydało

?

chyba, że to nizej to jakiś spam?

pytanie

ile zmian i jakie godziny pracy na produkcji?

Tarot
@pytanie

na 3 zmiany się pracuje z podziałem na 3 brygady

Tarot
@pytanie

a godziny standardowe 6-14-22

Proszę o informacje, czy są przyjęcia pozdrawiam

Quest
@Monika

a wystarczyłoby sobie wpisać w wyszukiwarkę mecacontrol praca ale rozumiem że to za wiele

Synu Lutki
@Quest

To wymagałoby samodzielnego myślenia.

@Synu Lutki

Nie znalazłam informacji, wiec myślałam, że może wy z wewnątrz macie jakieś przecieki. Nie musicie mnie obrażać o razu...

Re monika
@Monika

Przynajmniej pani już wie na czym stoi, zdecydowanie nie polecam tej pracy , Co do ludzi... ludzie różni, z jednymi da się pogadać z drugimi wcale ;) a jeszcze inni nie mają co robić w życiu to objeżdżają innych na portalu bo w realu nawet nie mieli by jaj się odezwać

Quest
@Monika

ja tam nie obrażam, ale nie lubię jak ktoś pyta o takie oczywiste rzeczy. no jak nie ma ofert to sytuacja jest dość jasna. jedyne co mogę zaproponować to skontaktowanie się z kimś z biura i po prostu tam zapytać czy znajdzie się miejsce

Maurycy

Caly ten (usunięte przez administratora) wraz z kierownictwem do wywalenia 1 kierownik nie udolny drugi Michałek alkoholik super kadra zarządzająca nic tylko ze świecą szukać takie zaklady to bajka (usunięte przez administratora)itd....

Pudelek.pl

Chyba się wam plotkareczki portale pomyliły. Założcie sobie swoje forum na obrabianie tyłka innym, skoro taki jest wasz poziom...nie pozdrawiam!

iks
@Pudelek.pl

tylko swój poziom tym pokazują. nie ma się co przejmować.

Gamma
@Pudelek.pl

o tak na pudelka to by się zdecydowanie nadawali jeden z drugim. tam własnie taki poziom jest w komentarzach jak tu co poniektórzy piszą

plama
@Gamma

Gowork przejmie pudełka razem z kierownictwem i romansami z zakładu

plama
@plama

Tam miało być napisane pudelka

Defekt
@plama

Wyjdzie w praniu. Taki materiał tylko do tego się nadaje.

fannyboy

Czy to chodzi o tą co jeździła do roboty bmw?

krzesiwo
@fannyboy

Tak. Jeździła jeszcze innym autem. Klasa sama w sobie razem z ustawiaczem heh

Odp krzesiwo
@krzesiwo

Woow, ciekawe:)) Ciekawe skąd te bzdury?? ;p

...
@Odp krzesiwo

wyssane z palca. powinni sie zająć pisaniem bajek a nie tutaj

sztukabycia
@Odp krzesiwo

Bzdury? Cała Danki zmiana o tym chuczy.

Kasta
@...

Jak by było wyssane z palca ustawiacz nie chował by głowy w piach :):):):):).

Bzdura

Bzdura to masz na imię

Re..
@Bzdura

Woow ależ ty twórcza ;p

...
@Re..

wy wszyscy to tutaj tacy twórczy jesteście że buty spadają ;)))

Tekken

mam pytanie jak wyglada rekrutacja czy w milej spokojnej atmosferze czy raczej na oficjalu i sztywno jakich pytan sie spodziewac, bardzo magluja? no i najwazniejsze czy na rozmowie czy tam po niej w kazdym razie jeszcze przed rozpoczeciem pracy oprowadzaja po hali? zeby sobie wszytsko zobaczyc jak wyglada i jakos wprowadzic poczatkowo w temat i po jakim czasie odpowiedz z wynikiem, szybko czy trzeba troche poczekac?

Pracownica
@Tekken

Jak była Pani Wiola to rekrutacje odbywały się szybko sprawnie i miło. Teraz nie wiem. Ale Pani Wiola była super kadrową.

Mickey mouse

Robota zła nie jest, przy czym zważywszy na warunki i kasę za robotę którą się tu wykonuje zakład najlepiej potraktować jako przystanek by się zachaczyc na jakiś czas, bo na stałe raczej nie jest to dobry pomysł;)Nie bez powodu jest tu taka rotacja. Kierownictwo w porządku, co do pracowniczek, to dobre dziewczyny. Liderki też są okej. Tyle w temacie

alejaja
@Mickey mouse

Zachaczyc to można ale którąś z tych dziewczyn a potem do zwolnienia kobieta. Taki zakład. ????????????

ona
@Mickey mouse

ja pracuje już kilka lat i jest ok, więc na stałe też można jak komuś pasuje

Mickey mouse
@ona

Okej:)

ehe
@alejaja

Żałosne...

Zostaw merytoryczną opinię o Mecacontrol - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Mecacontrol?

Zobacz opinie na temat firmy Mecacontrol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mecacontrol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 88, z czego 45 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mecacontrol?

Kandydaci do pracy w Mecacontrol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mecacontrol
3.4/5 Na podstawie 480 ocen.

Mecacontrol