Opinie o Mecacontrol w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mecacontrol. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mecacontrol o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mecacontrol w Dąbrowa Górnicza

Kaśka3

Hejka, jak z rekrutacjami? Myślę nad pracą jako operatorka maszyn

@Kaśka3

No możesz myśleć ale aktualnie to raczej kiepska sprawa.. przynajmniej nic mi nie wiadomo o konkretnych rekrutacjach na ten moment

Kaśka3
@:(

Eh, to słabiutko, szkoda

@Kaśka3

No niestety taka też sytuacja że rekrutacje nie zdarzają się zbyt często a jak juz są to jest to dość szybka sprawa

@Kaśka3

Jak się czegoś dowiem z wewnątrz to postaram się dać znać

Ewelina
@:(

Ej być człowiekiem nie ,,robotem,, daj ze zarobić :)

Lex

Słyszeliście kiedyś o RODO? Polecam się zapoznać. Nieznajomość prawa szkodzi, Koledzy i Koleżanki :)

Fory
@Lex

a Ty nie słyszałeś jeszcze że tutaj nie mają pojęcia o znaczeniu słowa rodo???? to za trudne dla nich

Meca
@Fory

Lepiej nie zachęcać do tego by znów tak pisać, bo jest to przerażające co się czasem tutaj dzieje. pozdrawiam

Ona
@Fory

Myślę że dla ciebie też!!!

Fory
@Ona

Mam ci wyrecytować definicję? Od razu z objaśnieniem?

Meca
@Fory

Chyba się przyda w takim razie, z tego co widzę...

Czesio

Robi się ciekawie kryminalista w Mecu toć trzeba się pilnować?

Beata

Kto ma nr 74 bo ponoć dużo rekamacji na ten nr?

Zenua
@Beata

Czy to jest odpowiednie miejsce by pytać o to kto ma jaki numer to jest naprawdę śmieszne, większość pisze tutaj boi się Cokolwiek w twarz powiedzieć ludzie więcej odwagi

Iwonka 60+
@Zenua

Kwestia wieloletnich przyzwyczajeń.

Pani Marzena
@Iwonka 60+

Niesubordynacja jest opłacalna. Można robić tylko na rano i brać kasę jak za brygady w czsciutkiej papierkowej robocie.

@Pani Marzena

Trzeba było się uczy!

Wacek
@Antek

Gdzie uczyć. Najlepiej jest się wysługiwać innymi. Po podstawówce, stąd ta ortografia, ale skoro kierownikowi nie przeszkadza. Co zrobić? Nic nie zrobisz.

planista produkcji

Rekrutacja przebiega bez problemu. Zostalem zaproszony na spotkanie 2 celu podpisania umowy, nalegali aby zrobić to przed urlopem kierownika. Poswiecilem jeden dzien swojego urlopu na przyjad, zrobilem lacznie 250km, aby dowiedzieć sie ze jest super ale proponuja mniejsza kwote o blisko 2000 zl!!! Chociaz juz na pierwszej rozmowie przedstawiłem swoje warunki finansowe.

Brak konkretnych pytan. Raczej ogolne o przebieg i obowiazki w poprzednich firmach

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
zadowolony

Niestety nawet bardzo dobre firmy jak nasza mają swoich maruderów. Ważne, że tu można poczytać jak dobra jest firma.

qwerty

Ale wy wiecie, że to wszystko co piszecie nie jest fajne ani zabawne? i że nie obrażacie tak naprawdę osób, które obrazić chcecie, tylko samych siebie pokazując swoje prawdziwe oblicze? które zbyt przyjemne dla oka nie jest...zastanówicie się czy chcecie być takimi ludźmi. ja bym nie chciał. pozdro

@qwerty

no chyba własnie o to chodzi że oni chcą być takimi żałosnymi ludźmi którzy po drugiej stronie ekranu uważają się za naczelnych cwaniaków. a spokojnie spokojnie, w internecie nic nie ginie i każdego się da znaleźć, niezależnie od tego jaki sobie nick nada.

@qwerty

swoją drogą brzydzę się takimi ludźmi którzy nie mają żadnego sumienia i pozwalają sobie na więcej niż powinni

@Kokon

Też mi się to nie podoba. Ale nie wiem czy apelowanie do sumienia cokolwiek już zmieni...mam nadzieję..

@qwerty

ja tam żadnego apelu nie stosuje, po prostu daje wyraz swojemu zażenowaniu ogólną sytuacją tutaj...

Ale ja już tak

@qwerty

nic to nie dało. może musisz spróbować jeszcze raz ale tym razem bardziej dosadnie uświadomić innym piszącym tutaj jakich robią z siebie młotów?

Qwerty
@Kokon

Nie płacą mi za to. Są skazani na życie w ciemnocie.

Ala

Jaka jest mniej więcej średnia wieku wśród pracownic? Tak orientacyjnie pytam. Mam 22 lata i zastanawiam się czy znajdzie się ktoś mniej więcej w moim wieku, nie lubię być najmłodsza w gronie :P

Krycha

50 lat

meg
@Ala

zależy też wszystko na jakim dziale... ludzie sa w różnym wieku calkowicie..

meg
@Ala

na maszynach mogłabyś się odnaleźć, tam największy rozstrzał wiekowy

Megi

Zgadzam te stare to już wiedzą w domu co będą robic na każdej zmianie to samo liderzy wydzwaniają do siebie jakie maszyny idą aby obstawić swoje panie a młodzi (usunięte przez administratora) na ciężkich maszynach Już przerażające jest to że niektóre panie mają tylko swoje maszyny inne nie bo im nie pasują ale to już codzienność

TRUDNE SPRAWY

Prawda jest taka że będziesz biedny to Cię obgadają a będziesz bogaty też Cię obgadają. Widać ludzie lubią takie pierdoły pociskać jeden na drugiego. Widać że nie macie większych zmartwień. Ale wam się nudziiiiii.

Mecacontrol

To wszycy muszą wiedzieć Do rzeczy czy pamiętacie zebranie w 2020 r odnośnie pandemii oraz 3/4 etatu że firma jest w ciężkiej sytuacji zatem firma miała się bardzo dobrze Firma pobierała dotację w kwocie 336.tys i płaciła za 3/4 etatu Oj tu się robi ciekawie ????

bardziej doinformowany
@Mecacontrol

Niestety ale masz błędne informację. Firma otrzymała 8 milionów - EURO ! Dodatkowo to co zaoszczędziła na pracownikach wydała na kupony lotto i trafiła kumulację - 4 miliony.

@bardziej doinformowany

Dokładnie tak widać te inwestycje 8 milionów Brak narzędzi i 50 letnie stare maszyny oraz cieknący dach Brawo Mecacontrol. Przepraszam Otrymamana Pomoc Publiczna 336, 3 tys

poinformowany
@Mecacontrol

Niestety na dach już nie starczyło...

Załamana

Serio, nie mało wam? Następym razem kogos innego weźmiemy sobie na tapete i o kimś z was tak pogadamy na forum, zobacyzmy jak wam miło będzie....normalnie koledzy i koleżanki pełną gębą, nie ma co. strach do pracy chodzić, bo nic wam przekupki nie umknie, zaraz przyjdą napisać.

Neutralna
@Załamana

Po prostu nie mają co robić w wolnej chwili to piszą bzdety.. tyle potrafią;)

smutna
@Załamana

Nie ma co się utożsamiać z tym i dawać się w to wciągnąć bo niestety to przykra prawda. strach coś w pracy zrobić bo zaraz będzie się obsmarowanym tutaj. paskudne zachowanie, dzieci w szkole lepiej się umieją zachować. wstyd

smutna
@Neutralna

Ale Twoje wytłumaczenie pewnie jest jak najbardziej słuszne, chociaz nadal przykre

Antek

Też tak sądzę. W krzyżu mnie łamie.

Castorama

Danka co by nie było trzymaj się jedna z lepszych zmian na których pracowałam Co do głupot które są wypisywane na ty forum to tym osobą życzę żeby im zdechło to co najbardziej kochają jeżeli umieją kochać !!!!! .Pozdrawiam całą twoją zmianę no i oczywiście tego wielkiego czarnego faceta który pracował. Lub pracuje przy dostarczaniu materiału super gość super ekipa

BEN TEN

Bo w tej firmie docenia się (usunięte przez administratora) BEZ UKONCZONEJ SZKOŁY PONADPODSTAWOWEJ (usunięte przez administratora) LUDZIE Z KAWAŁKIEM SZKOLY SIĘ NIE PRZEBIJA, SA NIEDOCENIANI W TEJ FIRMIE!!!!! A TO ZBYT DUŻY BŁĄD, ŻEBY IM WYBACZYĆ, WIDOCZNIE SAMI NIE MAJĄ SZKÓŁ, JEŚLI TO TOLERUJĄ!!!!

Glutek

Weź se jeszcze pooglądaj fasolki i pośpiewaj fantazje. Wieczorynkę oglądasz teraz? To po niej siusiu paciorek i spać.

I bądź tu normalnym...

Technik

Kasa kasa kasa. Cóż za rozczarowanie....

Morbid Angel

Nawet mnie śmieszą te bzdety które się tu wypisuje:) co kogo obchodzi, kto jaką ma szkołę, jeśli ktoś dobrze pracuje w niczym to nie przeszkadza a jeśli kogoś obrysowujesz na forum świadczy o twoim wykształceniu.. Obstawiam tylko przedszkole nareczka

Kami
@Castorama

Nasza zmiana jest najlepsza(?).Niech Pani Sylwia trzyma się i nie przejmuje złośliwymi opiniami innych.Dajcie dziewczynie spokój, co ona wam zrobiła. Bez komentarza!!!!

Banan

Potrzebuje sprzątaczki go go, piszesz się na to ??

Paula
@Banan

Zagadaj dobrze może do tego się nadaję??

szymon

firma zatrudnia tylko pod sobą czy korzystają z usług jakis agencji?

@szymon

nie, aktualnie zatrudniają już tylko pod sobą

@jawiem

a aktualnie zatrudniają nowych ludzi?

@szymon

a wystarczyłoby wpisać po prostu w google mecacontrol praca

@szymon

ale niech będzie, zrobiłem to z ciekawości dla Ciebie oferta jest z listopada na olx, ale być może wciąz aktualna, więc wysyłaj cv jesli jesteś zainteresowany

@jawiem

dzięki dzięki udało mi się też ogarnąć samemu zaskoczenie co nie? już wysłałem

Bero
@szymon

daj znać jak już będziesz miał jakąś odpowiedź, albo będziesz wiedział ile to trwa mniej wiecej

Bero
@szymon

bo chce zaaplikować tylko musze w dobrym momencie zwolnić się z poprzendiej roboty żeby to płynnie jakoś zorganizować

Benek
@Bero

i jak tam? udało się coś zorganizować i zatrudnić? ciekawy jestem jak poszło?

Kandydatka
@Benek

Złożyłam cv i szybko zareagowali. Już tego samego dnia był telefon, super. Już jestem po rozmowie i czekam na informacje co dalej.

Benek
@Kandydatka

No to faktycznie szybka akcja. A jak czujesz że poszło? coś trudnego na rozmowie? nietypowe pytania?

Wrzuć na luz. Nie rozumiem twojego oburzenia. Praca jak praca. Są dni że jest lżej są takie kiedy jest ciężej. Ale na toalete zawsze znajde czas. Nie musisz nawet z hali wychodzić wszystko masz na miejscu i WC i dystrybutor z wodą pitną. 7,45 w pracy to standard. Na szczęście szybko leci.

Bezel

Jak ktoś chce to zawsze sobie znajdzie powód do ponarzekania. Bo co to za praktyka żeby w pracy musieć pracować? i nie móc mieć dodatkowych przerw tylko tyle ile przysługuje przy takim czasie pracy? no szok.. ja pracuje i jakoś ogarniam się ze wszystkim i nie narzekam. jakoś to leci

Meduza

Do Dyrekcji Mecacontrol pracownicy mają pytanie odnośnie przedłużenia przerwy śniadaniowej o 5 min Czy nie lepiej było by zlikwidować przerwę15 min iż część pracowników nie korzysta z przerwy pracując na hali Domagając się wydłużenia przerwy . Czy można kończyć pracę o 15 min wcześniej .Nie korzystając z ustawowej przerwy zawsze to 15 min wcześniej w domku

Mari
@Meduza

To może idź do Dyrekcji, a nie pisz na goworku...poza tym ustawowa przerwa to ustawowa przerwa, nie bez powodu tak się nazywa i ma być wliczana do czasu pracy, niestety obawiam się, że nici z Twoich planów... Wszędzie znalazłyby się osoby, które wolałyby zrezygnować z przerwy, ale wyjść wcześniej z pracy, ale to tak nie działa

Czy dużo osób pracuje na dziale utrzymania ruchu? i ogólnie w firmie?

Snejk

Ogólnie w firmie nieco ponad 60, z tego co wiem, ale nie umiem ci powiedzieć ile na utrzymaniu ruchu akurat, może ktos z działu poczuje się wywołany do odpowiedzi

@Snejk

za moich czasów w firmie to z 5 osób tam było jeśli się nie myle. dzialy nie są duże , raczej kameralne

@stary

To dobrze, wolę właśnie takie kameralne zespoły, łatwiej się dogadać i się fajna więź i atmosfera tworzy. Dziękuję :)

stary

no to aplikuj i sobie będziesz mógł więzi kameralne tworzyć

@stary

Jeszcze muszą mnie przyjąć ;)

no to wiadomo przecież

Lucyfer

a to wcale nie jest takie hop siup jak mogłoby się wydawać. zależy ile chętnych wszystkich bedzie

NewYear

No to teraz jeszcze szczęśliwego nowego roku!!

Też
@NewYear

i nawzajem bo widzę że nikt nie odpowiedział a przecież Tobie też na pewno wszyscy tak zycza

NewYear
@Też

Dzięki ;)

Wojtek

Jaka jest średnia wieku w firmie?

Luz
@Wojtek

A ma to jakieś większe znaczenie? raczej nikt średniej liczyć nie bedzie. wiek tak naprawdę jest całkowicie różnorodny bo są całkiem młode osoby, a są już dużo starsze i bardziej doświadczone...

Niedek
@Wojtek

Przekrój jest spory, tak naprawdę między 20 a 60, także. w każdej kategorii ktoś się znajdzie ;)

Luz
@Niedek

No jestem w stanie się z tym zgodził chociaż nie pytam każdego o wiek, raczej tak wizualnie można strzelać

Xmas

No to Wesołych Świąt kochani!

eh
@Xmas

Świeta święta i po świetach jak to mówią.. zleciało jak co roku

Xmas
@eh

Standard no :) Nic się nie poradzi. Mam nadzieję, że chociaż były udane :)

eh
@Xmas

Moje jak najbardziej, dużo pysznego jedzenia, rodzina przyjechała :) odpoczynek się należał

Zostaw merytoryczną opinię o Mecacontrol - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Mecacontrol?

Zobacz opinie na temat firmy Mecacontrol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mecacontrol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 88, z czego 45 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mecacontrol?

Kandydaci do pracy w Mecacontrol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mecacontrol
3.4/5 Na podstawie 480 ocen.