Mecacontrol

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Mecacontrol

Aneta

@Tymiałam na myśli warunki zatrudnienia oraz pracy na jakie mogą liczyć po dostaniu się do pracy w firmie. A Ty długo już pracujesz w Mecacontrol? Możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach?

Ty

A czego spodziewa sie osoba ktora sklada cv?????

Aneta

@Jajadziękuję za informacje. A możesz powiedzieć coś więcej o tej pracy? Czego mogą spodziewać się osoby, które postanowią przesłać CV? Co sprawia, że poleciłbyś im pracę w Mecacontrol?

Jaja

Dalej rekrutacja. Szukaja ludzi na peodukcje magazyn rozdmuch.

Jaja

Dalej rekrutacja. Szukaja ludzi na peodukcje magazyn rozdmuch.

Aneta

Pracujesz obecnie w Mecacontrol? Jak teraz wyglądają warunki zatrudnienia w pracy? Na co mogą liczyć pracownicy firmy?

kombioo

słuchajcie, no w sprawie pracy to najlepiej się kontantowac z ich działem HRu wydaje mi się, bo to oni głównie rekrutują i mają nowe wieści o tym czy jest jakis etat czy nie.

ja

umowa o dzieło jest tylko i wyłącznie na początek. potem jeśli się sprawdzi pracownik i wykazuje naprawdę chęć i zaangażowanie - jest decyzja i dostaje umowę o pracę na 3 miesiące, następna na 3 lata. ok 1 roku na umowie jest podwyżka. Dalej potrzebni są ludzie na produkcję. Firma inwestuje i zwiększa produkcję Przyjęcia od zaraz.

as
@ja 26.04.2016 20:35

Cześć, a do kogo trzeba się zgłosić w sprawie pracy?

ja

Umowa o dzieło jest na początku. Po sprawdzeniu człowieka dostaje umowę o prace. Aktualnie poszukują operatorów wtryskarek. odbieranie detali, sprawdzanie itp. 12 zł / h do ZEUSA Troche mijasz się z prawdą. tworzywa sztuczne, Wtrysk, montaż, sitodruk jak na tą chwilę.

ja

Meca szuka osób do pracy na produkcję !!!

marko

Ponieważ tam jedynie dorobisz się garba tania siła robocza zero poszanowania dla pracowników wymagania ponad siły pracowników jedyne z tego co tam jest korzystne to atmosfera w pracy w porzo ludziska tam pracowali poza tym to flaki z olejem ale przekonaj się sam dla mnie ta firma to jedno wielkie nieporozumienie Pozdro

marko

szkoda zdrowia na tą firmę stanowczo odradzam nie idzcie tam

Evva

Jaki jest dojazd do tej firmy?? Jakiś przystanek autobusowy/tramwajowy jest obok?? i jak z pracą dla kobiet? Proszę o szybką odpowiedź.

marti

Ja obecnie poszukuję pracowników do firmy Mecacontrol zainteresowanych zapraszam do kontaktu mail. rekrutacjakatowice@workexpress.pl

ahhaha

Szkoda czasu na to szambo, śmieszniejszego zakładu w okolicy niema. (usunięte przez administratora)za marne pieniądze.

uiop

jak jest z pracą dla kobiet? jaka płaca?

he

Tak są możliwości rozwoju grzyba w butach, ta firma to śmich.

Adam

Witam. W pracy dość przyjazna atmosfera, zgrany i fachowy zespół - no może oprócz kierownika jakości, którego totalny brak kompetencji, nieprzemyślane działania i absurdalne decyzję mogą się źle odbić na firmie lub wpędzić ją w kłopoty. Przepracowałem tam pół roku i wspominam oceniam ten okres raczej dobrze, nie licząc warunków finansowych i podejścia przełożonego do mojej i własnej pracy. Polecam na starcie wywalczyć sobie "korzystne" warunki bo potem szanse na poprawę znikome. Pozdrawiam cały zespół

Krzysztof
@Adam 07.11.2012 17:54

Mo to chyba pracowaliśmy w dwóch różnych firmach hi, hi, hi Wypowiedź w sam raz z punktu widzenia sekretariatu. No, ale Pani przecież nie bywała na produkcji. Jak sama Pani kiedyś to ujęła...,"bo tam śmierdzi plastikiem" ? Dobrze pamiętam ? Pozdrawiam Panią

byly pracownik

Jesli chodzi o atmosfere to jest spoko. Lud zie fajni ktorych serdecznie pozdrawiam. No ale niestety do pracy dla przyjemnosci sie nie chodzi. Przejscie do innej firmy w moim przypadku zaowocowalo znaczna poprawa finansow:-). Pozdro dla wszystkich ( moze po za krolikiem wielkim elektronikiem:-D) byly brygadzista

ja 2

ale 10 na zlecenie :)

żart

To Oni jeszcze istnieją..? Tam pracuje chyba z 15 osób, łącznie z biurem :-)

ania k

robota (usunięte przez administratora) atmosfera (usunięte przez administratora) jedna osoba psuje atmosfere i nie moze sie dograc ale ogolnie wladza oko ludzie oko ;)

info

jak wygląda praca na dzień dzisiejszy w firmie warto składać papiery, na brygadzistę-ustawiacza. Dzięki za info.

ja

Bul SZIT! Aktualnie się wszystko pozmieniało. Jest kilka nowych osób, atmosfera ok i wiem, że potrzeba ludzi do pracy. polecam każdemu.

Były \"pracownik\"

Zdecydowanie odradzam każdemu pracę w tej firmie. Pracowałem tam przez jakiś czas. Warunki pracy i traktowania ludzi sklonowane z Ficomirrors. Pracujesz na tygodniową umowę, w piątek dowiadujesz się, czy jeszcze masz pracę, czy już nie. O jakimkolwiek dialogu z kierownictwem nie ma mowy. Płaca minimalna, na trzy zmiany, żadnych dodatków za nocki. Pełno konfidentów, którzy "zabezpieczają" sobie w ten sposób plecy u kierownictwa na kolejne przedłużenie umowy. Szkoda czasu i nerwów. Zero awansu, widoków rozwoju, podwyżek. Zaczynasz jako murzyn za minimalną stawkę i tak tyrasz do końca. Rotacja non stop. Jeśli szanujesz siebie i swoje zdrowie poszukaj czegoś innego

ja

Dziwne, bo o ile sie orientuje jest tylko 1 kierownik produkcji :> Ja wręcz polecam. Może nie najlepsze zarobki ale praca dośc przyjemna

anonimowy bo pracuje tam :(

Witam odradzam prace w Mecacontrol Polska( usunięte przez administratora ) pozdrawiam i nie polecm

młoda

Pracowałam tam 3 miesiące - więcej niewytrzymałam!!!!!!!!!!!( usunięte przez administratora )Chłopie nie idź tam!!!!!!!!!

Zainteresowany

Witam.Dajcie info jak się pracuje w tej firmie.Chodzi o produkcję, utrzymanie ruchu i ustawiaczy.Będę wdzięczny za każdą opinie :)

Zostaw opinię o Mecacontrol - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mecacontrol