ITIS Sp. z o.o.

Opinie o ITIS Sp. z o.o.

Magdalena Mikołajczyk

nie zgadniecie ile zarabia .net developer w Białymstoku z 12 letnim doswiadczeniem, calkowicie oddany firmie, tlukacy nadgodziny jak pracoholik - 8500 netto przy b2b czy polecam? zgadnijcie

3mmc

Nie polecam ani na początek kariery ani później. No chyba, że podoba wam się robienie w kółko tego samego. Do tego nierealne terminy, które powodują, że nadgodziny to normalka. A skoro normalka, to nikt wam za nie nie zapłaci. Można zdobywać certyfikaty, ale nie dlatego, że firma chce rozwijać swoich pracowników, tylko żeby nie stracili statusu partnera Microsoftu. Analitycy, PM, testerzy i graficy się obijają, a programista ciągle dostaje pouczenia, żeby sprawniej pracował. Bardziej (usunięte przez administratora) niż miejsce pracy.

słaba atmosfera

Moi Drodzy Parafianie, ITIS ma dwie siedziby: Warszawa i Białystok. Jak myślicie, jaka jest różnica w kwotach, które mówią kandydacie w tych dwóch miastach? I teraz usiądźcie sobie przy lampce wina, przemyślcie to i przestańcie brać tak bardzo do siebie to co tam się dzieje. Byłem u nich i generalnie wszystkie procesy są w tej firmie skompresowane do poziomów poniżej dopuszczalnych norm. W ten sposób nikt nigdzie na rynku nie pracuje. Nie spotkałem się. Moim zdaniem klucz eliminacji pracowników jest według klasy samochodu, którym jeżdżą. Ale to tylko moja opinia, żyjemy w wolnym kraju i każdy może upatrywać w tym co się tam dzieje bardziej złożonych zależności. Nie poleciłbym nawet na początek kariery. (Ale Pana Kanapkę mają znakomitego!)

Nie polecam. Firmie nie zależy na pracownikach, woli pozbyć się developera i zatrudnić w jego miejsce nowego na gorszych warunkach niż walczyć o wdrożonego pracownika. W obecnym momencie mnóstwo osób odchodzi do innych firm, ja też zrezygnowałem i mam już nową pracę.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w ITIS Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
adonis

Brak profesjonalizmu ze strony firmy ITIS. Po odbytej rozmowie rekrutacyjnej nie przysłali informacji zwrotnej o wyniku rekrutacji już więcej nie wyślę do nich CV.

kupa_mulu

Mam pytanie: Czy tej firmie wszyscy pracują na kontrakcie? Sprzątaczka i pani z HR-u także podpisują B2B? ITIS Sp. Z.O.O to jakiś żart. Pierwsze pytanie podczas rozmowy telefonicznej brzmi: Czy jest pan zainteresowany pracą na podstawie umowy B2B? Zarabiając średnią krajową albo poniżej tej kwoty mam zakładać działalność?!? Zupełnie was pogięło?? To każdy student wie, że zakładanie działalności nie ma najmniejszego sensu jeśli zarabiasz mniej niż 6-7 tys.zł netto bo ilość formalności pochłania wiele cennego czasu zwłaszcza przy rejestrowaniu firmy ale później także bo musisz pilnować terminów przy opłacaniu ZUS-u, podatku itd. Szanujmy się i dajmy się wrobić w podpisywanie badziewnych kontraktów.

johny342
@kupa_mulu

Czy wszyscy tego nie wiem. Mogę powiedzieć tylko ze jak przedstawilem im swoje oczekiwania finansowe (nieduze ale zaznaczyłem że interesuje mnie tylko umowa o prace) to już pózniej sie do mnie nie odezwali.

error

Ta strona dotyczy opinii o firmie ITIS Sp. z o.o. Nazwa podobna, ale Ty pytasz o zupełnie inną firmę ;) Musisz zapytać gdzie indziej.

mario843

W ubiegłym roku byłem u nich na rozmowie i firma ITIS zrobiłą na mnie fatalne wrażenie. Po pierwsze, pani z HR widząc że aktualnie pracuję w innej firmie nie zapytała mnie o dostępność tylko próbowała narzucić termin rozmowy. Ale że oba terminy zaplanowała w środku dnia (10.30 albo 13.30) to grzecznie podziękowałem (nawet nie przeszło mi przez głowę, żeby brać specjalnie urlop i umawiać się na rozmowę na drugim końcu miasta) :) Minęły 2 tygodnie i odezwali się ponownie (najwyraźniej nie mieli chętnych). Tym razem bez marudzenia udało się umówić na rozmowę o normalnej porze. Moje wrażenia z rozmowy: - kierownik działu IT p. Krzysztof .... (nie pamiętam nazwiska) czytał pytania z kartki i miał problem ze złożeniem 2 składnych zdań (podobno informatycy są mało społeczni, ale Pan miał wyraźne problemy z wypowiadaniem się) - mała firma, położona na uboczu, słaby dojazd z centrum Warszawy - na preferowaną przeze mnie formę umowy czyli UOP pan K. pokręcił nosem z niezadowoleniem(zatrudniają w IT na śmieciówki?) - ten sam p. Krzysztof na moje pytanie, czy mogę się spodziewać odpowiedzi w przypadku decyzji negatywnej zapytał :"A po co to Panu?" :) -faktycznie, nie dostałem żadnej odpowiedzi odnośnie wyniku rekrutacji Ogółem wrażenie zostawili fatalne i więcej nie złożę do nich CV.

cyrktusiedzieje

Chcecie oszczędzić sobie siwych włosów na głowie? Nie bierzcie tej firmy pod uwagę!!!!!!! Co się tam dzieje przechodzi ludzkie pojęcie - to nie żart... To prawda co piszą o wypłatach, są gigantyczne opóźnienia miesiąc w miesiąc, a Szanowny Pan Prezes przyjeżdża pod firmę nowym, wypasionym BMW. Jak widać życie ponad stan Pana Prezesa odbywa się kosztem pracowników. Ludzie są tu traktowani jak ........ (nie będę używać epitetów). Zwalniają pracowników jak leci, często bez konkretnego powodu, nie ważne czy to Wielkanoc, czy Boże Narodzenie. SZCZERZE NIE POLECAM!!!!!!!!

niepolecajacy

ciezka praca mozna szybko awansowac, jednak, jedyne z czym wiaze sie awans to przedrostek w tytule pracownika, ewentualnie 100 zl podwyzki

Mir

Hasło na dziś: provident. pl

xoxo

nie dziwie sie ze w sredniej w firmie jak ITIS nie starcza kasy na wypłaty skoro senior developerzy zarabiaja po 15k netto nie mowiac juz o zarzadzie ktory co chwila kupuje nowe luksusowe fury

informacja

3 tygodnie i mam 40% wiecej niz w tej firmie to taka informacja dla 'zwycięzców' co przetrwali kolejny sezon;)

Rogalinio

Piękne zdanie "wypłata pojawia się w terminie" jakby tak było to ludzie nie musieliby pożyczać pieniędzy od znajomych na rachunki. Moim zdaniem to firma itis powoli umiera a pierwszymi objawami takiego stanu rzeczy jest wyrzucenie team leaderów oraz product managerów i wytłumaczenie tego, że trzeba było to zrobić bo za dużo zarabiali. najlepsze w tej sytuacji jest to że wywalają ludzi przed samymi świętami Bożego Narodzenia. Wyobraźcie sobie minę waszej żony lub męża jak mówicie przed gwiazdką, że was wywalono na zbity pysk. Uroczo co nie?

xyz

Jakiś czas temu brałem udział w rekrutacji i mogę dorzucić od siebie do listy potwierdzenie, że ta dzielona umowa nadal jest aktualna. A z tego co widzę po komentarzach, firma bardzo intensywnie wykorzystuje ten fakt.

Heinrich F.

Muszę się zgodzić z Panem Gutkiem. Zaraz po szkole łatwiej jest zadzwonić do rodziców po wsparcie finansowe, niż jak się ma 27-35 lat. Podczas pracy w firmie ITIS można nabyć wiele przydatnych umiejętności, przykładowo można się nauczyć bardzo szybko programować, bo terminy są "bardzo realne", można też się nauczyć oszczędzania, bo jak już wyczytaliście wcześniej, wypłaty są "płacone w terminie".

kh

@Wrrrrrr, wlasnie pokazales/as kwintesencje podejscia ITIS do pracownikow. Pracuj ile wlezie, nadgodziny niepłatne (jednak wymagane), a jak pracownik upomni się o pięniądze, to sugeruje mu się zmianę pracy ha-ha-ha. Pracownicy bardzo dobrze wywiazuja sie ze swoich obowiazkow, to ich prywatna sprawa co robia z zarobionymi pieniedzmi. Rola pracodawcy natomiast to wypłacanie wynagrodzeń w terminie, co w naszej firmie na przestrzeni lat, zdarzało się sporadycznie. Może to firma powinna trochę pooszczędzać, aby mieć zapas dla pracowników na wynagrodzenia? Co ty na to? A może na następne wdrożenie nie przyjdzie caly zespól i ci powie, zebys cierpliwie poczekał/a? Byc moze czas, aby przestac bawic sie w mercedesy :) To nic ludzie, nie martwcie sie, na wigilii dostaniecie grosze to starczy wam na opłate kilku procent VATu :)

ciekawość
@kh

I jak tam z tymi "groszami" na wigilii? było coś? czy skończyło się na obietnicach tak jak inne rzeczy w tej firmie?

Wrrrrrr

karo wybacz ale kłamiesz, bo dostałeś/dostałaś 1000 za umowę o pracę. na resztę cierpliwie poczekaj i naucz się oszczędzać albo zmień firmę.

Karo

Ludzie wy o podwyżkach gadacie, a wypłat nie było i chyba za szybko nie będzie. Nie mam za co kupić prezentów na wigilie i z czego spłacić kredyt!

kh

zapytać kierownictwo czyli kogo? szefa? :D przeciez on na wszystko zawsze przytakuje a pozniej nic z tego nie wynika :) taka juz jego rola, udawac fajnego... zwolniliscie liderow ktorzy obiecali ludziom podwyzki, wiec teraz do nich dzwoncie i sie dowiadujcie ile kto komu obiecal za bardzo dobrze i rzetelnie wykonywana prace :) odbylem taka rozmowe z liderem, jednak go nie ma :) podwyzka na koniec roku miala byc, A JEJ NIE WIDZE zalosne, logicznym jest, ze jak sie zwalnia wysoko postawione osoby to sie od nich zbiera informacje i pozniej z obietnic wywiazuje no chyba, ze to specjalnie taka zagrywka, na koniec roku wywalic liderow zeby ludzie poczuli sie zagrozeni (bo jak liderzy leca, to kto moze czuc sie bezpiecznie?) i zeby nawet nie pomysleli o podwyzce :) uwazam tez, wbrew oburzeniu jakie okazujesz (pod roznymi loginami, ciekawe kim jestes :)), ze gowork to jedno z najlepszych miejsc do dzielenia sie moimi obiekcjami :) niech cala firma widzi, a takze przyszli kandydaci, jakie niespodzianki moga na nich czekac

Jak sardynki w puszcze

@Momik, to dobry pomysł aby porozmawiać z przełożobym:) sam lepszej rady bym im nie udzielił:))

Zostaw merytoryczną opinię o ITIS Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ITIS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ITIS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ITIS Sp. z o.o.?

ITIS Sp. z o.o.