Opinie o Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus". Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" w Sosnowiec

Lipa

Dajcie sobie spokoj z ta firma.Lepiej siedziec na zasilku niz tam pracowac.Pracowalem tam rok.Jak sie nie spodobacie jakiejs kierowniczce biedronek-to wylatujecie,choc mozecie byc dobrymi pracownikami.Znam przypadek ze firma Argus wyslala na testy na wykrywaczu klamst dwoch pracownikow,ze niby cos tam kradli,choc fakty przemawialy na ich korzysc.oczywiscie to nielegalne,ale musieli sie zgodzic.Z braku dowodow-wywalili ich.Wiec ocencie sami ta firme.

"góral" ;)

TEZ TAM PRACOWALEM-ODRADZAM KAZDEMU.PLACA NA DWIE RATY JEDNA RATA Z ETAK,DRUGA BYLA PLACONA Z WIRTULANEJ FIRMY K-2 ZA RZEKOME USLUGI LOGISTYCZNE ITD.NIKT TEJ FIRMY NIGDY NIE WIDZIAL I NIE SWIADCZYL USLUG DLA NIEJ.A JAK ZA DUZO PODSKOCZYCIE TO WAM UTNA DRUGA CZESC WYPLATY.

żenada

Ta cala firma to jedna,wielka mistyfikacja.Maly odsetek ludzi z licencja(prawie wcale)Nawet kierownicy nie maja licencji 2 stopnia.Niektorzy nie maja wcale.Na strefie w Gliwicach trzeba zapieprzac po 240-30 h miesiecznie za 5 zl na godzine.Najbardziej smutne jest to,ze Dyrektor,ktorego mialem okazje poznac to facet,ktory w ochronie pracuje od niedawna i jest laikiem.Ale jak mu powiesz cos,co mogloby byc przydatne-to jestes juz do zwolnienia.Odradzam wszystkim prace w tej pseudo firmie.

Kiecal

Witam, Niestety mialem przyjemnosc,lub raczej nieprzyjemnosc pracowac w tej firmie od poczatku jej istnienia.Z jednym sie zgadzam,jak sie zmienil Dyrektor.Pan Jacek(byly Policjant)To firma zaczela sie staczac po rowni pochylej.Niestety zarzad jest wpatrzony w Jacusia,bo to zięć pewnego bossa z Biedronek.Nic nie wiedza o jego niekompetencji i arogancji wobec pracownikow.Facet nawet nie ma jaj,zeby powiedziec komus w oczy,ze jego czas juz sie skonczyl.I to niestety prawda,ze rozslylaja info po firmach,ze niby taki a taki jest awanturnikiem itd..Sam bylem tego swiadkiem.Ludzie nie dajcie im sie!!!Kazdy kto sadzil sie z Argusem wygral sprawe w Sadzie Pracy..wiec do dziela!!Jesli ktos chce moge pomoc,bo sam zamierzam nadac sprawie bieg prawny.Pozdrawiam.

Pracownik Ochrony

na poziomie

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości

BO TYLKO TAM PRACUJĄ TAKIE MATOŁY Z ULICY

JAREK

JAK WIDZE JAKIE BLEDY ORTOGRAFICZNE ROBICIE PANOWIE OCHRONIARZE TO NIE DZIWIE SIE ZE WAS ZWOLNILI.

KAPUSIE DOKŁADNIE KOLEGO TYLKO NIE NA SKLEPACH TYLKO TROSZKĘ U GURY TO KIEDYŚ BYLI NORMALNE CHŁOPAKI ALE TAK IM WYPRALI CZEREPY ŻE SZOK WYSTARCZY POGADAĆ Z GOŚCIAMI CO BYLI KIEROWNIKAMI REJONU W TEJ FIRMIE ŻADEN NIE MA MIŁYCH WSPOMNIEŃ TAKA PRAWDA A PONOĆ TERAZ TO CAŁKIEM PRZ...... JAK JEST NOWY DYREKTOR NIC NIE MA ZARO PREMI NIC TYLKO ŻEBY ONI MIELI A LUDZIE TO NAJ LEPIEJ ŻEBY ROBILI ZA 1,50zł NA GODZINĘ I TO JESZCZE ŻLE BO PRZYJEDZIE TAKI DYREKTOR I POWIE GDZIE KOSZULA I KRAWAD A SKĄ JA MAM WZIĄŚĆ JAK NIE DOSTAŁEM WZIOŁ SIĘ NIE WIADOMO Z KĄD I ŻĄDZI SZOK NORMALNIE SZOK

wy chyba nie wiecie co piszecie ja tam pracowałam 5 lat co za obóz pracy praca po 250 godzin miesięcznie i 5,50zł na godzinę zero premi zero nadgodzin nic tylko pracuj i łap. Gdzie wy pracujecie że wam tak dobrze chyba że to nie ten ARGUS co ja pracowałem.Mój znajduje się na ulicy Gen Grota Roweckiego 209.O nic nie mogłem się doprosić kazano chodzić w umundurowaniu którego nie miałem w lata to jeszcze jakoś ale w zimę miały być polary i do dnia dzisiejszego nie ma jak rozmawiam z kolegami jeszcze pracującymi na pytanie kiedy będą odpowieć kierownika rejonu że nie ma kasy a jak chcę to sobie kup moim kierownikiem był Pan Rafał

dzon

liczie ze słoowami jak miałes koszachty ze złodziejami że stałes a za dupom ci towar wynosili to niema co sie dziwic lub stales jak ta stara dziandzwa to nie ma się co dziwic ze cie zwolnili a w kodeksie pracy tak jest pocztytaj a dopiero pisz takie brednie i oczerniaj ludzi , anie pracują tam kapu8sie i lizusy tylko ludzie tacy jak ty i cos robia dla tej fimy a nie stoją jak cipy zaprzeproszeniem

praca taka jak wszędzie w ochronie tyle tylko że jak podpadniecie w najmniejszy sposób to zaraz wylecicie bez podania przyczyn zasłaniają się kodeksem pracy że niby mają takie prawo ale jakk by pan [usunięte przez admina] miał chciasz malutkie jaja to by powiedział dlaczego człowieka zwalniają a nie zwodził człowieka tłumacząc że nic o sprawie nie wie żeby zadzwonić pózniej tylko pózniej nie odbiera telefonu poprostu zachowóje sie jak małe dziecko a o [usunięte przez admina] to już nawet nie wspominam bo myśli że jak pracował w policji to jest najmądżejszy na świecie a tak naprawde jest tępy jak but a jak człowiek mu powie co myśli o jego chorych wizjach to już nie pracóje utrzymóją się tylko lizusy i kapusie a jak już cie zwolnią to jak by tego było mało ze strciłeś robote to psychle wysyłają wiadomość do innych firm żeby cie nie przyjmowali bo jesteś awanturnik,nieodpowiedzialny i.t.p

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus"?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus"?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus"