Opinie o Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus". Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" w Sosnowiec

ktoś

nie wiem Ty swoimi wypowiedziami się chwalisz, chcesz komuś zaimponować czy co; żenadą jest to że od 15 lat pracujesz w ochronie i dalej narzekasz; zmień zawód zostań kimś; jeśli jest Ci - w kolejnej jak przypuszczam firmie - tak dobrze to w niej siedź; ciekawe tylko czy jak znajdziesz inną może lepsza tez będziesz pluł na obecną; takim matołom co plują na poprzednie firmy a pracują w nich 4 lata z miłą chęcią dałbym w ryj!!!

Glaube

Sluchaj kolego.Pracuje od 15 lat w ochronie,w tym przepracowalem 4 lata w argusie.Licencje mam od 10 lat i w konwojach jezdzilem,wiec nie gadaj glupot,ze jest tak dobrze.Pracuje w innej firmie i jest o niebo lepej niz w argusie.Zaloze sie,ze jestes jakims dyrektorem,lub kiwrownikiem i chwalisz swoja firme..zenada.

nowy-stary

Pracowałem wcześniej w 4 firmach ochroniarskich więc mam już inny pogląd niż młokosy, które zaczynają dopiero pracę. Zaczynają od narzekania :-) Stawka na sklepach jest jaka jest. W innych firmach czasami jest lepsza czasami gorsza.Życie. Jak chcesz zarabiać więcej to zrób licencję i idź do konwoju! Tam etat to etat i już. Jak się komuś praca nie podoba niech szuka innej. Ja zmieniłem kilka razy i nie narzekam. Ale do tego trzeba mieś jaja... Ja zostaje w argusie

obcy

stary pryk - 2010-02-09 10:50:56 Widocznie byles ta odrzucina osoba przez grupe he he skoro nie piles z nami:)Juz sie domyslam kim jestes placzku. Posłuchaj kolego nie wiesz kim jestem bo jak byś wiedział to byś się zastanowił dwa razy czy nazywać mnie płaczkiem. Więc pomyśl.

Pracownik Ochrony

Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
kornel

SIEMA PANOWIE I PANIE PRACUJE JESZCZE W ARGUSIE TEN INACZEJ ROZWINIĘTY ,(usunięte przez moderatora),,,,, PRACOWAŁEM Z NIM W IDNNE FIRMIE ALE PRZEDAWKOWAŁ I GO WYWALILI ...CIEKAWE CZY MA DOBRY TOWAR KIEDYS MIAŁ DOBRY HI HI HI

bonnzo

ale wy jesteście ....... przecież wszyscy wiedzą że to syf to poco pisać

ha ha ha dobre ale podzielcie o kim tak piszecie może znam bo paru (usunięte przez moderatora) z Argusa znam

Stary pryk

To moj ostatni wpis.Nie klam,ze pracujesz,bo sami wiemy kim jestes i tyle w temacie.Nie pozdrawiam;)

stary pryk

Twa frustracja osiaga zenitu..teraz tupnij sobie nozka w swej zlosci i bezradnosci.Dobrze,ze juz nie pracujesz,bo mislismy dosc Twego placzu i wiecznej opieki nad toba(z niczym sobie nie radziles).GODNY MIANA PRACOWNIKA OCHRONY..tym tekstem wprost powaliles mnie na kolana:D

stary pryk

obcy

CI CO PILI Z KIEROWNIKIEM KK MIELI DOBRZE A INNI TYRALI JAK BYŁ RYCZAŁT I TO NIBY ŚWIADCZY O JEGO DOBROCI. A TY JAK KRADŁEŚ I MOŻE NADAL TO ROBISZ TO MYŚLISZ ŻE TO JEST OK. BRONISZ GOŚCIA KTÓRY TAK NAPRAWDĘ NIC NIE ROBIŁ. ON ZNAŁ ROBOTĘ OD PODSZEWKI AŻ TAK BARDZO ŻE NIE PANOWAŁ NAD TYM CO SIĘ DZIEJE. JAK PIŁEŚ W PRACY TO TEŻ PEWNIE ZAPOMNIAŁEŚ.

Glaube

Niestety dalej tam pracuje (usunięte przez moderatora)ja tez tam pracowalem i wiekszych walkow nie widzialem jak w Argusie.Dobe wyplaty ktos napisal,ze dostaje ha ha ha ,chyba ze pracuje 400 h i zarobi 2 tys zl..zenada.A najgorszy byl ten nowy dyrektor (usunięte przez moderatora).A co do (usunięte przez moderatora),swietny kierownik?Ale sie usmialem(usunięte przez moderatora)nigdy nie potrafil zalatwic najprostszej sprawy i mial wszystko w(usunięte przez moderatora)

nikus

a na slaski raciburz wodzislaw jastrzebie byl kierownik z z ielonej gory (usunięte przez moderatora) co z nim

mart

Odpowiadając na twoje pytanie - pracowałem pod (usunięte przez moderatora)Super Kierownik - poprostu konkret facet. A co do stawki......hmmmm.... :) Powiem tylko tyle o swoje trzeba walczyc:)

mam pytanie pan (usunięte przez moderatora) jeszcze rzadzi

gosc

Mam pytanie pan (usunięte przez moderatora) dalej rządzi firmą?

a pod kim ty pracowałeś że dostaleś taki komplecik jak jest tak nadal,jak jest wiosna to dają polary a na zimę koszule tak bylo zawsze na umundurowanie nigdy nie mieli kasy a jeżeli już piszesz że nie pracujemy na premie to nie wiem bo nie było miesiąca żebym nie miał 10 ujęć a premi nie bylo bo nowy dyrektor powiedział że i tak mamy dobre wypłaty bo jak stałem 300 godzin razy 6 zł to wyszło 1800 ale podzielić to na połowe to nie jest tak fajnie awięc zmieniłem pracę przeciesz ci co pracowali to wiedzą że się wszystko posypało jak się zmienił dyrektor i tyle co mam do powiedzenia.

anonim - 2009-12-19 13:06:40 przepraszam wkradł się błąd ja pracowałe od 2008r a nie jak naisałem w 98r m

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus"?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus"?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus"