Wika Polska Sp. z o.o.

Opinie o Wika Polska Sp. z o.o.

rozsądny

Zastanów się dobrze co piszesz " nowy " , bo jeżeli nie masz dowodów na to(usunięte przez administratora) to mogą wystąpić do prokuratora o ściganie z urzędu. I nie licz na to, że jesteś anonimowy, bo policja bardzo łatwo namierzy twój komputer. P.S. Nigdy nie pracowałem w tym zakładzie pracy.Powodzenia.

nowy

zgadzam sie z bylym z m2. znam kierownika i majstrowa z m2.to najdziwniesi ludzie pod sloncem(usunięte przez administratora)

Zgadzam sie zwiazki takie jak sa u nas to porazka i zenada wypisujcie sie z nich wszyscy a sprawy wezmy w swoje rece i sami zatrzymajmy maszyny i(usunięte przez administratora)hcemy zyc godnie a nie biednie ciekawe (usunięte przez administratora)0 robic naprawde przyszlosc waszych dzieci was nie interesuje za co ich wykszatalcicie .Chyba ze szykujecie im miejsca (usunięte przez administratora) miesiecznie .

nitro

Zastanawiam się c(usunięte przez administratora) kasują ciężko zarobione pieniądze za nic. Jak kierownik się uprze to itak nie wybronią. To my procownicy musimy wziąć sprawe w swoje ręce, powypisywać się ze związków (wtedy związkowcy będą musieli pracować jak my a nie tylko z d. siedzieć w biurach). Niektórzy przewodniczący ZZ s prawie nieuchwytni zalatwiają inne polityczne aspiracje w czasie pracy pod przykrywką spotkania z prawnikami (musiał by juz kodeksy na pamięć znać tak częśto Go niema). Nie wspomnę o brakujących paczkach wigilijnych w poprzednim roku, brakujących karnetów na (usunięte przez administratora)

Monter

Telefon z zaproszeniem na rozmowę.Rozmowa krótka i rzeczowa .Opis obowiązków,stanowiska pracy.Pytania o poprzednie prace jak i stan zdrowotny.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

STRAJK - ciekawe kto tak naprawde jest za strajkiem ilu by poszlo piasc na forum odwagi

ONN

Witam ponownie ja proste SOLIDARUCHY NAS NIE OBRONIA bo siedza na łasce i niełasce zarzadu jedza im z reki jak tresowane malpki tak bylo jest i bedzie dopuki sami nie wezmniemy sprawy w swoje rece .Zwiazki wyrzucic von z zakladu wtedy bedzie porzadek do zwiazkow dac mlodych tych co zarabiaja (usunięte przez administratora) im bedzie chcialo sie dzialac a nie taki co ma ze (usunięte przez administratora)e jemu che sie narazac uprawia taki chocholi taniec i mowi to co mu kaza tylko snuje sie jak duch po zakladzie i characze od naiwnych bidokow zbiera . KRYZYS -tak kryzys u nas jest od wojny bo tak wygodnie jaki kryzys firama co rok pobija rekordy zyskow tylko z naszej filii to jest kryzys . Prawda jest taka od nowego roku wzrasta najnizsza krajowa o 100 pare zlotych czasownicy coraz drozsi ludziom koncza sie umowy 2 i 3 letnie i co dac im na stale zeby po zakladzie sie szarogesili nie zrobic kryzys zwolinic a pozniej i tak przyjda prosic pod brame aby na WORKA ich zatrudnic i dalej beda sie modlic do solidarnosci taka jest prawda narod jest ciemny a zarzad to wykozystuje . (usunięte przez administratora)

Taki ktos

Witam, No zwiazkowcy macie okazje sie wykazac ciekawy jestem jak rozwiazecie sprawe ktora obecnie dreczy caly nasz biedny zaklad, tzn spadek zamowien... ciekawy jestem jak beda walczyc o pracownikow ktorzy beda musieli byc zwolnieni!! Ciekawe czy beda walczyc, czy tez jak zazwyczaj to bylo podkula ogon i beda kryc tylko zwiazkowe stolki (w sumie zarowno rada jak i zwiazkowcy maja ochronki) wiec... cdn...

Do XYZ To widocznie źle przeczytałeś,(usunięte przez administratora) pójdzie do Trenwaldera czy Workserwiu i zrobi awanturę że zwolnili kilka osób przecież my jako WIKA nie jesteśmy ich pracodawcą. A w statusie stoi że do z.z mogą być ''zapisywani'' tylko pracownicy zatrudnieni u swojego pracodawcy.

ONN

Witam pracownik wiki prawda jest taka ze czasownicy sa nikim w zakładzie sa traktowani jak niewolnicy robisz to samo a dostajesz mniej kasy niz ten co jest zatrudniony przez wike takie sa fakty juz o b(usunięte przez administratora)h .Ile musi byc jescze podwyzek pradu czynszow zwolnien zeby ludzie zaczeli domagac sie leprzej placy i zaczeli strajkowac ktos powie ze ma dzieci rodzine na utrzymaniu on b(usunięte przez administratora)o tak ciezko pracujecie wtedy tatus z mamusia odpowiedza dzieci sluchajcie my cale zycie siedzielismy cicho bo tak trzeba dlatego jestesmy biedni zadajcie sobie pytanie czy jestescie w stanie wytlumaczyc to swoim dzieciom i sobie odwagi.

XYZ

anonim i co w związku z tym że przeczytam.nawet gdyby mogli zrzeszyć tymczasowców to co uważasz że takim osobą pomoc się nie należy???Mi się wydaje że nie ważne czy to czasownik czy wikowiec wszyscy mają takie same prawa,taką samą prace wykonują a to że mają (usunięte przez administratora).Jeśli związki mogą im w jakiś sposób pomóc to niech się zapisują.Czasami można spróbować.Niczym nie ryzykują.Nawet jak nie są zapisani do żadnych związków a są dobrymi pracownikami którzy szanują swoją prace to sądzę że pomoc im się należy.

Hej XYZ poczytaj sobie status ZZ Solidarność i wyciągnij wnioski kogo mogą związki zrzeszać. I dopiero się wypowiadaj na forum.

XYZ

hej anonim bzdury piszesz nie wiesz na pewno a pierdoły opowiadasz.Związki nie zapisują czasowników Jednak mogą ich czasami bronić i chronić w zależności od danej sytuacji.Przecież to taki sam pracownik jak pracownik z Wiki też jest człowiekiem i taką samo prace wykonuje jak inni a że nie ma umowy na Wike tylko na inną firmę to co z tego.Sądzisz że im nie należy się już pomoc bo nie są z WIKOWCAMI????Śmieszny jesteś i samolubny.Pomyśl czasami zanim coś napiszesz.

WITAM Z.Z SOLIDARNOŚĆ z tego co wiem to czasowników zapisują nielegalnie bo w statusie związków jest że pracowników tymczasowych nie wolno im zapisywać do Z.Z

anion

z tego co wyczytałem jednak Związki to dobra rzecz.Lepiej się zapisać niż pózniej mieć do siebie samego żal że się nic nie zrobiło.dzięki za podpowiedz.Myślę że warto tym bardziej teraz.pozdrawiam

hej powiem wam wszystkim że co jak co ale praca w manometrach była jaka była wszyscy wiedzą jaka i będzie taka nadal ale ważne że jest.Są ludzie którzy mają rodziny,dzieci i żony które trzeba wyżywić i takie osoby cenią sobie tą prace jaka by ona nie była.Starają się wykonywać ją jak najlepiej mimo tego że wiedzą że mogą nie uchronić się przed zwolnieniem ale pracują nie narzekają nie oskarżają nikogo bo wiedzą że w okresie zimowym w naszym Włocławku mogą nie znalezć nic innego.Mimo tego w tym wszystkim są i ludzie którzy starają się nam pomóc.W moim przypadku był to Związkowiec z SOLIDARNOŚCI(usunięte przez administratora).do którego poszłam prosić o pomoc(nie miałam wyjścia.Chciałam po prostu pracować)i pomógł jak najlepiej umiał.Niektórzy mogą sądzić że im nic i nikt nie pomoże tym bardziej ktoś z związków dlatego wypisuje bzdury i myli się bardzo tym co pisze a jak mu jest zle to leci do związków i prosi o pomoc.Dla mnie(usunięte przez administratora) dużo zrobił i jestem mu za to wdzięczna.Nie ważne czy związkom za to płacimy opłacając składki czy też nie.Na pieniądzach świat się nie kończy a prosić kogoś o pomoc naprawdę warto.Pisanie o kimś że jest taki czy inny nic nam nie da może tylko pogorszyć sprawę.Dlatego starajcie się jeśli wam zależy a może wam się uda.Pozdrawiam SOLIDARNOŚĆ(usunięte przez administratora)Całe Manometry i dział M-8.Pracownica M-8

ONN

Mam pytanie do c(usunięte przez administratora)wmawiajac im ze jak sie zapisza do zwiazku i zaplaca skladki to solidarnosc ich obroni . A tymczasem solidaruch nawet nie moze obronic pracownikow z umowami niech przyjdzie na zaklad na M6 M8 tam gdzie sa najwieksze zwolnienia i niech spojzy ludziom w oczy i im powie jak ta solidarnosc ich broni .(usunięte przez administratora)

Aleksander Budzyński

"kkk" - nie "lecą wszyscy na M6", tylko osoby z którymi współpraca się nie układa. Rozumiem Twój żal do mnie i mojej decyzji Kasiu, jendak wciąż życzę Ci powodzenia w przyszłym życiu zawodowym i prywatnym.

kkk

co wy piszecie nie tylko czasowników zwalniają tych z umowami przez WIKĘ też na m6 lecą wszyscy i to dopiero początek

tak poprostu

Wiecie co osoby co piszą "żal mi was wszystkich co piszą takie bzdury" poprostu nie czytają ze zrozumieniem,pierwsza myśl co przyszła mi do głowy,ktoś napisał że na różnych działach pracują mąż -żona (normalne)ale ten ktoś nie nie przeczytał tego ze zrozumieniem że tam pracuje kierownik (mąż)-żona,pytanie za co może dać kierownik żonie premie,drugie :zwraca się uwagę tylko tym osobą co ich się nie lubi lub w żaden sposób nie są ze sobą powiązani,przyk ład :jak może kierownik zwrócić uwagę żonie (jak by nie patrzeć mąż-żona, odbije się to na min,na wtorek żona nie zrobi mu kanapek do pracy :) ),inne sprawy "idzie sobie osoba przez środek działu z herbatka (oczywiście (usunięte przez administratora). trzy po trzy,idzie inna osoba oczywiście nie lubiana odrazu jest zwrócenie uwagi,ktoś napisał (jak dobrze pamiętam jakaś osoba z M)szacunek tylko oni nie mają go nawet do samego siebie ,kierownik który wychodzi ze swojego kantorka na dział(usunięte przez administratora) samego wyjścia i pokazuje takie zachowanie wszystkim,co można o takiej osobie pomyśleć (usunięte przez administratora)tak że problemy są wcale nie małe tylko trzeba odróżnić jak jedna osoba pisze przeciwko jednej (zwolnić ta zwolnić tamta a ta (usunięte przez administratora)a wypowiedziami które odnoszą się do całości a nie tylko jednej osoby,następne dlaczego się nie podpisujemy imieniem i nazwiskiem to jest zrozumiałe (tylko osoby rozumne to zrozumieją)a dlaczego osoby co tak pięknie piszą jestem z m8 ,m3 ,m7, m2 i same pozytywne rzeczy też się nie podpisują (rada: premie będziecie mieli jak w banku).pozdrawiam

Edzia

Pracowałam na M-8 jako zwykły pracownik fizyczny, początki były cięzkie,ale jakoś radziłam sobie,cieszyłam się ze mogłam popracować nawet te pół roku.Szkoda ze stało się tak jak się stało, ale to nie znaczy że mam kogoś za coś obwiniać i dupe obrabiać .Czytajc waszych komentarzy stwierdzam jedno nie potraficie przyjąc to z godnością i odejś w spokoju.POZDRAWIAM WSZYSTKICH Z M-8

Zostaw merytoryczną opinię o Wika Polska Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w Wika Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wika Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wika Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wika Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wika Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wika Polska Sp. z o.o.