Wika Polska Sp. z o.o.

Opinie o Wika Polska Sp. z o.o.

Edzia

Takie jest życie jak powiada Peter i ma racje popieram.Zycie to nie jest bajka trzeba ostro(usunięte przez administratora)..Trzeba mieć tupet żeby tak pisać kto z kim,(usunięte przez administratora)to dlaczego też tak nie zrobi.Tylko krytykuje oskarza Zal miejcie sami do siebie nie do tych ,którzy zostali.OK i niech pracują jak najdłużej tego im życzę.

tuba

wstyd mi za was normalnie nie można tego czytać to co piszecie to zwykłe świństwo tak oczerniać innych popatrzcie się na siebie zgroza

marchewa

takie pisanie to jest wstrętne jak się komuś nie podoba pracować to przecież nikt nie zmusza ciekawy jestem co byście zrobili jak by było wiadomo (usunięte przez administratora) wszystkich.JEST TO ŻAŁOSNE.

Lady Gaga

Wszyscy piszą o M-8. Tymczasem zobaczcie, jak jest na M-2. Ludzie z MR pracują jako fizyczni - pytam więc, po co się kształcili? Co gorsza, l(usunięte przez administratora) Niech jak najprędzej ci, co na górze, zastanowią się nad swoim zachowaniem.

Monter

Telefon z zaproszeniem na rozmowę.Rozmowa krótka i rzeczowa .Opis obowiązków,stanowiska pracy.Pytania o poprzednie prace jak i stan zdrowotny.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
zlo

ja to ide robie co do mnie nalezy i do domu musze robic po12 godzin robie jest sobota biore jest nocka ide , jestem jedynym zywicielem rodzinty i nie narzekam robilem w gorszej firmie pracuje na m 3 i jestem zadowolony kazdy postrzega prace w manometrach inaczej . pozdro marcin z m3

Edzia

jestem bardzo ciekawa jak wy byście się zachowywali będąc na ich miejscach na ich stanowiskach.Łatwo jest krytykować kogoś.Ludzie nikt nie jest idealny a,że ktoś ma znajomości niech ma.Tak było i będzie takie pisanie o kimś nic wam nie da.Popatrzmy na siebie na swoje zachowanie . Uważacie że jesteście fer wobec wszystkich.Nie wierze w to.Miłego dnia wszystkim życze.

klucha

nie jeden chciałby pracować na M2 tam chociaż fajna jest atmosfera a niech każdy popatrzy się na siebie jak wygląda i dopiero krytykuje innych nie fer takie pisanie

swoj257

sorki na M3

swoj257

Nie przesadzaj ja duzo bym dal zeby byc na M2

Edzia

Dajcie sobie już spokuj z tym pisaniem .Jeszcze nikt taki się nie urodził zeby każdemu dogodził .Była pracownica M-8, pozdrowienia dla wszystkich.

anonimek

i tak trzymaj "tymczasowy" jestem za:) Pozdrawiam wszystkich z m8 bez wyjątku

pracownik tymczasowy

Ja tam robię swoje i mam gdzieś co inni o mnie gadają i myślą. Staram się nie zawracać sobie głowy tym kiedy stamtąd wylecę (m8).

NYk.

niestety(usunięte przez administratora)zawsze tak bylo i bedzie ..

NYk.

przeciez to jest oczywiste ..ze poleca osoby ktore maja pojecie o pracy i pracuja dosc dlugo a zostana ci co pracuja dopiero 2 miesiace...

mała

Jutro 15 znowu zwolnienia się szykują.Ciekawe kto teraz poleci???????????

satan

m8 - ciekawe jak długo jeszcze tam popracuję? Oto jest pytanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Wika Polska Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w Wika Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wika Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wika Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wika Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wika Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wika Polska Sp. z o.o.