Wika Polska Sp. z o.o.

Opinie o Wika Polska Sp. z o.o.

ala

Góra wstrzymała podwyżki a związki odwołuja sie od tej decyzji

ciekawski

wiecie cos na temat podwyzek?Polowa stycznia za pasem a tu cisza poza plotkami

kon m 7

oj oj oj malo placa niech wyrownaja stawki takie jak w wice w niemczech

flip

Stary umarl z przemeczenia i glodu....

Monter

Telefon z zaproszeniem na rozmowę.Rozmowa krótka i rzeczowa .Opis obowiązków,stanowiska pracy.Pytania o poprzednie prace jak i stan zdrowotny.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Pompek

Podstawowy grzechy to zastanawianie sie. Jeżeli masz za wiele do stracenia zostań tam gdzie jestes jeśli nie? Domyśl sie co robić. Znasz niemiecki? - 85% sukcesu. Reszty się nauczysz. Czemu myśleć że był poprzedni elektromechanik? Polecam artykuł na dzien dobry włocławek. Pozdro.

ciekawy

Witam wszystkich Tych zadowolonych i tych nie zadowolonych z warunków pracy. Mam pytanie, a mianowicie co możecie mi powiedziec o posadzie elektromechanika w Waszej firmie. Ogłoszenie o wolnym wakacie ukazuje sie juz od jakiegos czasu. Czyzby nie bylo chetnych??? A moze oczekiwania sa zbyt wygorowane??? A byc moze nikt nie chce tego robic za marne pieniadze??? Jakie??? Zastanawiam sie nad zgloszeniem na ta oferte, ale jeszcze sie zastanawiam. Moze Wy mnie oswiecicie??? A co stalo sie z poprzednim elektromechanikiem??? Pozdrawiam

Annnnonim

Wszędzie trzeba pracować, czy na M2 czy m8.... tak samo...

pracownica M8

WSZYSTKIM PRACOWNIKOM BEZ WYJĄTKU,DZIAŁU M8 ŻYCZĘ WESOŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU|!!!!!!!!!!!!

Witam wszystkich ale nie [usunięte przez moderatora] . ostatnio słyszałem (nie ważne kogo ,wiadomo z jakich względów) z firmy która pracuje na M7 że kierownik zastrasza ludzi zmianami (zastraszanie jest karalne kierowniku ) z tego co wiem ten dział z wielu w firmie przedzie bardzo dobrze (na zlecenia nie mogą narzekać ) zmiany na dziale przez kierownika świadczą o tym ze NIE DAJE RADY (po co coś zmieniać kiedy otrzymuje się laury ),chyba że mścić się za to (ktoś napisał ten pamiętny post o żonie ) kochana zona odeszła na inny dział i tylko co może zrobić to pomścić żonę (śmieszne z jego strony, żal mi ciebie , obarczasz ludzi z którymi pracujesz i zbierasz laury \"ZA NICH\"zawsze taki byleś \"MŚCIWY \",żałosne),prawdziwy kierownik mając taka grupę pracowników powinien zadbać o nich , jakieś pytania kierowniku pytaj na forum, ale do tego trzeba mieć jaja,radze przeczytać artykuły poniżej odnośnie MOBBING-u Według art. 943 § 2. Kodeksu pracy mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Istotnym jest fakt, iż osobą dopuszczającą się mobbingu nie musi być pracodawca, lecz może to być przełożony lub współpracownik. Pracodawca jest obowiązany przeciwdziałać mobbingowi (art. 943 § 1. K.p.). Art. 943 §3 K.p. jest podstawą odpowiedzialności pracodawcy, daje pracownikowi możliwość dochodzenia zadośćuczynienia pieniężnego od pracodawcy za utratę zdrowia spowodowaną mobbingiem. Przedstawione zadośćuczynienie nie zostało określone w Kodeksie pracy dlatego na podstawie art. 300 K.p. stosuje się odpowiednio przepisy kodeksu cywilnego (art. 445 K.c. oraz art. 444 K.c.). Dodatkowo jeżeli mobbing był przyczyną rozwiązania umowy o pracę, pracownikowi przysługuje prawo dochodzenia od pracodawcy odszkodowania w wysokości nie niższej niż minimalne wynagrodzenie za pracę (art. 943 §4. K.p.) i jeszcze jedno http://kadry.nf.pl/Artykul/6923/Mobbing-w-pracy-Mobbing-w-miejscu-pracy-Mobbing-kodeks-pracy/manipulacja-mobbing-zarzadzanie/

Edit

ja się cieszę że mam pracę jeżeli chodzi o zarobki to nie jest tak zle zależy oczywiście co robisz inaczej zarobi lutowacz a inaczej monter i oczywiście inaczej pracownik umysłowy,ale jeżeli chodzi o dojazdy aż z Płocka to najlepiej z kimś bo chyba samemu to by się nie opłacało chyba że będziesz miał takie stanowisko że będzie ci się opłacało;)pozdrawiam

W tym dziale jest ok a z Płocka dojeżdża kierownik M5. Nie czytaj tych bzdur bo to nygusy piszą i nieroby.

Barbarian

Jak wygląda praca i zarobki w tej firmie na dzień dzisiejszy, zarówno pracowników fizycznych jak i umysłowych ? Czy w dziale przygotowania produkcji też dzieją takie cyrki jakie zostały tu opisane ? W niedługim czasie mam rozmowę o pracę i po tym co przeczytałem zastanawiam się czy jest sens się fatygować do Włocławka. Czy w Wice pracują jakieś osoby z Płocka ?

dddddddxd

tak o to jest w naszej kochanej wice ...proszę czytać ze zrozumieniem. ;Nikogo nie obchodzi, co naprawdę czujesz Nikogo nie obchodzi jak bardzo pracować próbujesz Nikogo nie obchodzi jak silnie się starasz Już często słyszałem – „co ty [usunięte przez moderatora]?” Mam dwa litry żółci i dwa kilo [usunięte przez moderatora]. Od świata dostałem dwie tony zwątpienia. Racja jest jak dziura w [usunięte przez moderatora]– każdy ma swoją! ( tylko ustawiacze i wyzej )[usunięte przez moderatora] tych, co swoje racje wypowiedzieć się boją! (mali biedni pracownicy)Głośno nich szczekam, bo chcę świat przekrzyczeć! Nie wierzę byle komu i na siebie liczę. Co prawda – często w tym liczeniu błądzę Zamiast liczyć na siebie wolałbym liczyć pieniądze! Wiesz, co znaczy pracować i mieć gówno z tego? Jeśli wiesz i ciągle walczysz jesteś dla mnie kolegą. Ciągle tak samo – może się obrzydzić. Nienawidzę świata tak jak on mnie nienawidzi! Wygrywa szybszy a ręka rękę myje Potrzebna jest pomoc, gdy utkniesz w gównie po szyję Pamiętaj jednak, że naprawdę nie ma nic za darmo Na swoją pracę i samego siebie liczyć warto! Każdy kij na świecie ma jednak dwa końce A gdy sytuacje stają się za gorące Gdy z ręką w nocniku nagle się obudzisz Fajnie mieć świadomość, że masz swoich ludzi? Niestety to mrzonki, bo każdy o swoje walczy Z bitwy jeden wróci z tarczą a drugi na tarczy Więc powiem jedno, jeśli jeszcze nie wiecie Jesteśmy zdani na siebie w tym pieprzonym świecie!

Berti

no niedługo wigilia działu M8,ale będzie się działo;)

witajcie cisza bo zaczęli policja straszyć heh. tak niedługo tu będzie tak ze do kibla nie pójdziemy bo NORMA..norma najważniejsza poganiaja straszą itp sami niech sie za robote wezmą a kartki wip sami se na czole przylepia a widzieliście to - WIKA Polska to obecnie polska część światowego lidera w dziedzinie pomiarów ciśnienia i temperatury – firmy WIKA. .................... Lata doświadczeń produkcyjnych i konstrukcyjnych oraz transfery nowoczesnych technologii niemieckich pozwoliły nam na zyskanie pozycji lidera wśród producentów aparatury kontrolno – pomiarowej. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: SPAWACZ Miejsce pracy: Włocławek nr ref. SPA/11/11 Od kandydatów oczekujemy: • uprawnienia do ręcznego spawania stali w osłonie argonu metodą TIG • uprawnienia spawalnicze w zakresie spawania gazowego • doświadczenie na podobnym stanowisku Naszemu pracownikowi oferujemy: • pracę od poniedziałku do piątku • umowę pracownika tymczasowego z możliwością przedłużenia Zainteresowane osoby prosimy o dostarczanie CV pod adres: WIKA Polska S.A., ul. Łęgska 29/35, 87-800 Włocławek lub o przesyłanie na adres e-mail: [usunięte przez moderatora]. Więcej informacji pod nr tel.: [usunięte przez moderatora] / jasne spawacz za najniższą krajowa i umowe czasownika nie powiem co oni na was wypną

Wiking

Cisza na forum bo ludzie tylko se gadac moga o głupotach jeden drugiemu [usunięte przez moderatora] obrobic i do roboty. W koncu co sie dziwic kazdy zarabia dobrze kupe kasy tylko garstka ma groszowe pensje taka jest gorzka prawda dlatego nie bedzie rzadnego strajku ani nikt nie bedzie o podwyzki wolal dobrze jest jak jest nnie trzeba myslec ani sie narazac pozdro

co tu taka cisza ? wszyscy sie wystraszyli ?

hhhhjjjj

powodzenia ty jeszcze nie wiesz co może policja a to co już wiem to zgłoszone jest na policje

rozsądny - 2011-10-03 11:12:04 Zastanów się dobrze co piszesz \ jak byś nie wiedział to jeszcze w tych czasach są kawiarenki internetowe.

rozsaadny jak nie pracowales w tym zakladzie to co tu robisz ? , a o wypowiadaniu sie to juz nie wspomne

Zostaw merytoryczną opinię o Wika Polska Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w Wika Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wika Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wika Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wika Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wika Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wika Polska Sp. z o.o.