Opinie o ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY w Mościbrody

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY w Mościbrody

Czy pracownicy w ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY dogadują się między sobą?

Ze wszystkimi można się dogadać wystarczy chcieć :)

O to fajnie :) A jeśli chodzi o grafik pracy w Mościbrodach, to w jego sprawie również można się dogadać? Wchodzą w grę jakieś drobne zmiany?

Wymagają książeczki sanepidowskiej tak?

Trzeba mieć książeczkę tak?

Stara

Mam w rodzinie kogoś kto pracował w jednym ze sklepów, był niezadowolony z pracy. Praca ponoć bardzo stresująca, wymagająca ciągłej dyspozycji czasowej, nie wspomnę już o kierowniku danego sklepu który najlepiej to ma być pod telefonem 24/h, a telefonów slozbowych brak. Ciągły nacisk na osiągi sklepu itp szukanie dziury w całym. Manka nie wiadomo skąd się biorą, ciągłe kombinowanie pod presją. W szoku jestem, że pracodawca pozwala na takie traktowanie Pan sklepowych, a przecież to one odwalają większą część roboty, to na nie wszystko spada. Kierownictwo na gębę bo w papierach nie widnieje ze jest się kierownikiem a wymaga się nie wiadomo czego, dorzuca jakieś ochłapy i myślą że wszystko załatwione. Brak słów..... Po moscibrodach nie chcieli nigdzie przyjąć do pracy bo wiedzieli ze tam ciągle kombinacje z każdej mozliwej strony a później takiego człowieka boją się gdziekolwiek przyjac....

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY kandydat na stanowisko SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Leszno
Dominik

Dziwne są te wpisy bo firma ma dobrą opinię jako pracodawca potwierdzoną przez masę osób.

Ona

Ta firma ewidentnie łamie przepisy w kodeksie pracy. Z urlopami jest zawsze problem. Nie ma komu pracować więc urlopy są wstrzymywane na każdym kroku. Wyzysk ludzi do maximum. Księgowość i Panie które przyjmują zamówienia są strasznie chamskie. Bardzo niski poziom obsługi. Pan Prezes chyba o wielu rzeczach nie wie... Co się w jego firmie dzieje.

TOSIEK
@Ona

To co to za gosp odarz który nie wie co w jego obejsciu " Piszczy" niewiezcie w to poprostu 'Umywa ręce "

Zyczliwy

W dobie pandemi koronawirusa zakład w żaden sposób nie zabezpieczył pracowników nie mają zalozonej pleksy nie mają maseczek i godziny pracy są nie skrócone kiedy w innych sklepach o dwie godz poskracane jest .pracownik wcale się dla prezesa nie liczy A to dzięki niemu ma dochody .kto tak postępuje tylko tyran w tak ciężkim dla ludzkiego życia okresie.ale co jego to obchodzi sam się nie naraża.

Helmut

@Jakub Mam wątpliwości czy jesteś pracownikiem firmy. Tak dobrej firmy to daleko szukać!!

Jakub

Wciskasz ludziom zepsute mięso, tylko umyte. (usunięte przez administratora)

Filip

@ZDZIWIONY Pewnie trzeba być dobrym pracownikiem żeby się o tym przekonać!!

Dariusz

Dobra firma i dobry pracodawca ale trzeba być dobrym pracownikiem żeby tu sie utrzymać.

ZDZIWIONY
@Dariusz

NAPRAWDĘ JEST TAK SUPER SŁYSZAŁEM CO INNEGO

Witam czy może ktoś wie ile zarabia pracownik sklepu obsługujący kasę. Chodzi mi dokładnie o sklep . Bardzo bym prosił o info. Gdyż jest mi to bardzo potrzebne.

Mikołaj

Od komentarza, jaki zamieściłeś, minęło już parę dni, jednak w dalszym ciągu nikt nie odpowiedział na zadane przez Ciebie pytanie. Może w takim razie powiesz, dlaczego interesuje Ciebie stawka osoby obsługującej kasę w Zakładzie Mięsnym Mościbrody? Wtedy możliwe, że ktoś z pracowników udzieli Tobie przydatnej informacji.

Renata

w żadnym sklepie Mościbrody nie ma pracy tylko na kasie

Lena

Ktoś sądził się z ta firmą? Są osoby które po zakończeniu pracy spłacały manko?

to są opinie pracowników którzy sami odeszli bo nie mogli dłużej znosić chamstwa i mobbingu który jest stosowany na każdym stanowisku wcale tych decyzji nie żałują znaleźli lepszą pracę o która w tych czasach nie jest trudno proszę nie pisać ze to ludzie rozgoryczeni wręcz przeciwnie to są ludzie zadowoleni jestem tego przykładem

Stach

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

BYŁY PRACOWNIK
@Stach

TAK O TEJ FIRMIE NIE MOŻNA PISAĆ DOBRZE NA KAŻDYM STANOWISKU PRACOWNIK JEST PONIEWIERAMY PAN PREZES O WSZYSTKIM WIE DOSKONALE WSZYSTKO TO DZIEJE SIĘ ZA JEGO ZGODĄ NIKOMU NIE POLECAM TEJ PRACY ZAROBKI ŚREDNIE PRACA MOCNO STRESUJĄCA KODEKS PRACY ŁAMANY NA KAŻDYM KROKU

Maja

@Ona w swym poście wskazała na kilka nieprawidłowości w stosunku do pracowników, których dopuszcza się firma ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY. Ciekawe, czy znajdą się osoby zatrudnione w tej firmie, które spróbują bronić jej dobrego imienia i usprawiedliwią jakoś te niedociągnięcia? Jak zawsze zachęcam do jak najliczniejszej aktywności na tym forum, stworzonym przecież z myślą o pracownikach.

On

Czy znajdzie się osoba która spłacała manko nawet po zakończeniu współpracy z ta firmą? Czy ktoś sądził się z tą firmą w sądzie pracy?

Maja

Wiele osób biorących udział w dyskusji ostatnio podkreśla, że ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY w rozliczeniach z pracownikami robi pomyłki. Te osoby podkreślają powtarzające się niezgodności na niekorzyść pracowników pojawiające się w czasie sporządzania inwentaryzacji. Ciekaw jestem, czy znajdą się tacy pracownicy tej firmy, którzy mieli wręcz przeciwną sytuację, czy tak się nigdy nie zdarzyło?

I.

Pracuję w zakładzie od pół roku, jeśli ktoś pracuje rzetelnie nie ma problemów z zarobieniem konkretnych pieniędzy. Natomiast jeśli ktoś przychodzi z roszczeniowym nastawieniem rozczaruje się jak wielu piszących tu negatywne komentarze. Jeśli ktoś chce uczciwie zarobić pieniądze i to wcale nie małe polecam pracę w tym zakładzie.

@I.

Na jakim stanowisku jesteś .?

Rozczarowana
@I.

Poczekaj następne pół roku to zobaczysz jak uciekbiesz z tej firmy też tak na początku myślałam że ta firma jest super i wogole ale to co się później zaczęło dziać to przeszło ludzkie pojęcie zobaczysz jak Cię okradna za krótko pracujesz żeby tak sądzić

Ala
@Rozczarowana

A na jakim stanowisku pracowałaś? w biurze czy produkcja/ rozbiór/ubój? Na czym polega "to" okradanie?

@I.

Nikt nie przychodzi z takim nastawieniem. Pierwszy remanent na własną odpowiedzialność i suma która widzisz.(po około 2 miesiącach od spisu) raczej świadczy o rozczeniowym charakterze umowy, więc chcesz czy nie to masz żal pretensje i się buntujesz. Nie opowiadaj więc bajek z ciepłego stołka.

B. J
@I.

Nie pisz tutaj bajek. Popracuj jeszcze trochę i zobaczysz jak Cie okradną...i to całkowicie za darmo :)

On

Zgadzam się z Tobą Pracownik 4 Ja też pracowałem w tej firmie i powiedziałem dość. Za każdym razem wychodzą im manka (z powietrza chyba...) Sa 2 grafiki jeden do wglądu dla inspekcji pracy podczas kontroli a drugi dla Nas. Nie ma odstępu czasowego pomiędzy zmianami. Przepisy sa łamane na każdym kroku. Pensje sa dwie... Pierwsza, która wpływa na konto i od której odprowadzane sa składki a druga to pensja tzw pod stołem. Nie dają żadnego papierka na którym wyraźnie widać za co odprowadzane sa składki i w jakiej kwocie. Nie warto się tam rekrutowac. Kompletne dno.

Zostaw merytoryczną opinię o ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY - Mościbrody

• Jak się pracuje w ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY?

Zobacz opinie na temat firmy ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY?

ZAKŁAD MIĘSNY MOŚCIBRODY