Grupa Petrokan

Opinie o Grupa Petrokan

Pracownik ze stażem

Na różne pytania odpowiem tak-nie jest źle,pracuje się coraz lepiej.Zwracajcie uwagę na sumienność,a wszystko będzie w miarę ok. Nie ma kokosow,ale nie jest źle

Mam pytanie
@Pracownik ze stażem

A czy za Twojej kadencji kierowniczej będzie można unikać nocek - tak jak Ty ich unikałaś podczas pracy jako kasjerka ? Jak tak to bym chciał.Tylko pytanie jest w firmie jakiś " wolny " kierownik czy z zarządu co lubi chłopaków ? Bo w tej firmie tak się robi robotę.....

@Pracownik ze stażem

Dokładnie

@

Tak wracają.... Ci którzy są tak pracowici i sumienni, że z nadmiaru pracy od 1 do 3 w nocy zamykają toalety dla klientów i udają awarię .Takich pracowników potrzeba na stacji. :-)

Barbak

Też uważam że praca ok a w dodatku wywalili kierownika stacji na której pracuje i jest ok. Bo wiedźma nie dawała żyć a sama nic nie robiła i wszyscy się cieszą ze jej nie ma

Klient

Jestem wieloletnim klientem hurtowym i detalicznym Petrokanu. Sytuacja jaka spotkała mnie ostatnio we Włocławku przekracza wszytkie granice dobrej obsługi klienta. Poprosiłem Pana z obsługi o pomoc w tankowaniu. Odmówił, odpowiadając że busy tankują się same. Po zwróceniu uwagi obsłudze, 2 młode dziewczyny potwierdziły "u nas tak jest". Na żadnej innej stacji nie spotkałem się z takim brakiem szacunku do klienta. Należy zwrócić również bardzo duża uwagę na fakt, że Pan placowy opierał się o koszyki na placu i uważnie przyglądał jak sam tankuje auto. Zgłosiłem reklamację do kierownika, który był zaskoczony informacją którą usłyszałem i obiecał, że wyciągnie konsekwencje od pracowników. Najpierw należy pracować natomiast w późniejszym etapie pisać o zabieranych dodatkach premiowych i oczerniać pracodawców.

Zarzą Grupy Petrokan
@Klient

Szanowny Panie, bardzo proszę o podanie dnia tankowania oraz godziny. Monitoring przemysłowy na stacji pozwala na odtwarzanie podobnych przypadków 30 dni wstecz zarówno z wizją, jak i fonią. Zatem - jeżeli takowa sytuacja miała miejsce - bardzo proszę o publiczną informację w ww zakresie. Ja zaś - w ciągu 2 dni roboczych - odpowiem publicznie jakie zostały wyciągnięte konsekwencje, jakie zadośćuczynienie przygotowaliśmy dla Pana oraz co zostało poczynione na przyszłość, ażeby ew podobne karygodne sytuacje nie miały miejsca. Bowiem NIGDY nie było i nie będzie zgody na podobne ew traktowanie Klientów - w ciągu dnia mamy, jak prawie żadna inna stacja - 2 podjazdowych, którzy mają za zadanie tankowanie każdego jednego pojazdu! Pozdrawiam, Artur Kandarian (e-mail do mnie arutur.kandarian@petrokan.pl - proszę o wysłanie swojego nr tel, oddzwonię i załatwimy sprawę szybko i sprawie)

@Zarzą Grupy Petrokan

Panie Arturze, tankowałem " busa " w dniu 10.12.w granicach 17 ,byłem zmęczony.Dokładnej godziny nie pamiętam. Pytanie powinien Pan skierować do placowego.Mowiłem, że ja tej sprawy tak nie zostawię.

@Klient

Szanowny Panie, proszę o podanie orientacyjnej godziny tankowania, koloru auta i nr tel do siebie. Bo nie jestem w stanie znaleźć auta, nie znając godziny tankowania i koloru i marki auta. Może Pan również (bo wspominał Pan, że jest Pan Klientem również hurtu) poinformować swojego/naszego opiekuna hurtu o ww szczegółach. Żeby wyciągnąć konsekwencje i zadośćuczynić straconych nerwów muszę ocenić przebieg zdarzeń w celu podjęcia słusznej decyzji. Pozdrawiam serdecznie i życzę wesołych Świąt!

@Artur Kandarian

Godzinę i datę podawałam we wcześniejszej informacji. Przebieg zdarzeń opisywałem następnego dnia kierownikowi stacji. Tu nie chodzi o zadośćuczynienie, a o informację jak placowy ignoruje klienta. Tak dla Pana wiadomości. Konsekwencje dla pracowników są mi znane. Byleby tylko przyniosły oczekiwany skutek. Wesołych świąt !

@Klient

Szanowny Panie, dziękuję, szkoda że nie znamy nadal Pańskiego pojazdu. Ale ok, dla swojego dobra również się pofatyguję (skoro nie chce mi Pan ułatwić zadani) i znajdę to tankowanie w poniedziałek przesłuchując każdą obsługę (żeby wyłapać, która to Pańska, bo nie wiem jakie miał Pan auto). Kierownik stacji został zwolniony z po tym zdarzeniu, stąd trudno będzie ją przesłuchać w przedmiotowym zakresie. Poinformuję co i jak po Świętach i bardzo dziękuję za zgłoszenie! Wesołych Świat i Szczęśliwego Nowego Roku!

@Klient

Szanowny Panie, zapoznałem się z niedopuszczalna sytuacją, która miała miejsce 24.12 o godz 17:20 i o której Pan wspomniał w komentarzu. Zarówno informacja, którą Pan usłyszał od podjazdowego, jak i od Pani na sklepie nie jest zgodna z założeniami zarówno naszej firmy, jak i PKN Orlen - każdy Klient (nawet jeżeli podleci samolotem) musi być bezdyskusyjnie obsłużony! W związku z powyższym wyciągnąłem odpowiednie konsekwencje, włącznie ze zwolnieniem z pracy 2 osób, a na Pana czeka bon na zakup Paliwa. Nasz Dyrektor hurtowej sprzedaży skontaktuje się z Panem (bo wiemy jaką firmę Pan reprezentuje) w celu przekazania bonu oraz upominku świątecznego. Raz jeszcze serdecznie przepraszam za zaistniałą i niedopuszczalną sytuację. Mam nadzieję, że nie wpłynie ona na nasze dalsze relacje biznesowe. Dołożę wszelkich starań, ażeby podobne zdarzenia nie miały nigdy miejsca w przyszłości. Z życzenia Szczęśliwego Noku Roku pozdrawiam serdecznie!

Kasjer

Krótka rozmowa, wszystko było ustalone wcześniej "po znajomości".

Żadnych

sisi

Nadal pracuję w firmie-polecam,choć tak jak wszedzie są plusy i minusy.

SKY

Pracuje na stacji u Artura i Agnieszki i jestem bardzo zadowolony. Większość ludzi mysli że pracownik stacji ma za zadanie tylko obsłużyć klienta jako tako potrafi i bajo. Szara rzeczywistość dopada tych ludzi dopiero wtedy kiedy widzą jak naprawde dużo mamy obowiązków i wymagań od orlenu. Jednak jesli ktoś podchodzi do tego z głową i potrafi organizować sobie pracę to nie ma problemu żeby spełnić podstawowe wymagania co do obsługi klienta oraz porządku na stacji. Atmosfera?? W moich odczuciach rodzinna. Problemy w kazdej sie pracy pojawiaja ale można zawsze je rozwiązać bez zbednych emocji. Wynagrodzenie jest uzaleznione od tego jak wykonujemy swoja pracę a za najniższą krajową nie slyszalem od nikogo zeby nawet w czasie pandemi ktoś pracował. Mialem styczność z wieloma dużymi przedsiebiorstwami i nie spotkałem się z takim podejściem jak u nas że na prostym językiem piszac luzie można było pogadać zarówno z Arturem jak i z Agnieszką.

Janusz
@SKY

W tym opisie czuć jakiegoś "pracownika prezesa"

@SKY

Zgadzam się,wszędzie jest różnie i najlepiej robić swoje i nie patrzeć na różne głupie komentarze

Waldi

Ja mam wrażenie,że niektórym się wydaje,że tu się pisze tylko opinie negatywne. Każdy ma tu możliwość pisac co czuje i jak jest. Mi się pracuje w Petrokanie też nienajgorzej,kasa na czas, kierownictwo ok. Wszystko zarządzanie przez prezesa z głowom i porządnie.A niezadowolonych było zawsze i będzie-nie wszystkim dogodzisz

Janie

Ile zarabia się w firmie Petrokan na stacji paliw?

@Janie

Teraz trzeba się cieszyć z każdej pracy,a nie się zastanawiać nad zarobkami :) z tego co mi wiadomo bezrobocie sięga już 30% :(

@Janie

Na umowie najniższa krajowa Coś tam pod stołem dołożą ale po 3-4 latach jakieś 2300 więc bez szału Atmosfera słaba

Były

Potwierdzam co do wypłaty pracowałem kilka miesięcy i czasami nie wierzyłem w to co się działo tam

@Janie

W czasie pandemii kiedy pracownicy są zagrożeni a obroty dość dobre wypłata za marzec to najniższa krajowa zabrali premie wszystkie (usunięte przez administratora)

Janie

Jeśli to prawda to zachowanie firmy względem pracowników stacji poniżej krytyki

Pracowałam na jednej ze stacji wytrzymałam około 2 miesięcy Nie polecam pracy tam Długo by pisać o minusach,a w sumie wszystko już zostało niżej napisane co do pieniędzy i "zarządzania"

Rakuś
@Karolina

Ja jakąś wytrzymuję piąty rok-nie jest zle wszedzie dobrze gdzie my nie jestesmy.Jak sie chce pracowac to jest ok

@Rakuś

Kilka przykładów pomijając "rozliczanie" pensji: -grafik robiony w dziwny sposób chyba pod "ulubieńców" -zebrania na które ci miesiąc za darmo trzeba przychodzić a zapowiadane są 3 dni wcześniej(nieobecnosc=brak premii) -chorobowe innego pracownika jednoznaczne z tym że musisz przyjść za niego mimo że masz inne plany dużo można by jeszcze pisać ale myślę że to co napisałam wystarczy dla osób które chciałyby CV wyslac

Zarząd Grupa Petrokan
@Karolina

Pani Karolino, Zebrania są organizowane w celu, między innymi, wyznaczenia celów do realizacji na kolejny miesiąc, a co za tym idzie, możliwości uzyskania dobrych wyników, w tym finansowych. Mówiąc „łopatologicznie” zebrania są organizowane dla pracowników poszczególnych stacji. Dla osób, które tego nie wiedzą lub nie rozumieją chyba rzeczywiście nie ma miejsca w naszym team-ie. Co do grafików - zapraszam z konkretnymi przykładami do biura zarządu. Jeżeli takowe praktyki są stosowane, w co wątpię, natychmiast podejmiemy stosowne kroki Pozdrawiam, Artur Kandarian

Pacuje od 3 lat-godziny spoko,normalne okolo 170 nie wymyślajcie głupot

Fenix

240 za najniższą krajową to polityka Artura i Agnieszki

Zarząd - Grupa Petrokan

Szanowni Państwo, Bardzo dziękuję za umieszczanie tak licznych, szczegółowych komentarzy, dotyczących Państwa funkcjonowania w naszej Grupie. Bowiem uwzględniamy Państwa uwagi, starając się jednocześnie dostosowywać do potrzeb naszego rynku pracy, z dużym naciskiem na komunikacje z zespole. Niestety autorzy niektórych komentarzy to osoby, z którymi się rozstajemy z różnych przyczyn. W tym z przyczyny braku wywiązywania się z podstawowych zakresów obowiązków, spożywania alkoholu (w ubiegłym roku rozwiązaliśmy parę umów dyscyplinarnie, opierając przedmiotowe rozwiązanie na interwencji policji) oraz innych ważnych dla naszych Klientów kryteriów bezpieczeństwa i obsługi. Stąd, cześć komentarzy nie jesteśmy w stanie skomentować - oparte są one na pomówieniu i oszczerstwach. Co dotyczy rotacji w niektórych naszych obiektach - to prawda, rotacja jest stosunkowo duża, a powodem jej są coraz wyższe standardy obsługi Klienta - czystość obiektów, uprzejma obsługa i pomoc w każdym zakresie pobytu na naszych stacjach paliw. Niestety tym prostym zadaniom nie wszyscy są w stanie podołać, co niesie za sobą konsekwencje niezadowolenia naszych Klientów, a zarazem rozwiązanie z taka osobą umowy o prace. Ja zaś, jestem zawsze do dyspozycji każdego z członków naszych zespołów, o ile uwagi naszych kolegów dot. realnego funkcjonowania w naszej Grupie, z uwzględnieniem nadrzędnego celu - bezpieczeństwa i zadowolenia naszych Klientów! Reasumując, niezadowolone osoby zapraszam na dyskusje „na żywo” (nie pod anonimowym Nick-em) o każdej porze dnia i nocy, a dotychczas żaden podobny wniosek nie wpłynął na żadnym komunikatorze, za pomocą sms, e-maila czy też naszego sekretariatu. Na końcu pragnę wszystkich z Państwa zapełnić, że dołożę wszelkich starań, żeby praca w naszej Grupie Petrokan była dla Państwa zadowalająca w każdym obiektywnym zakresie. Z poważaniem, Artur Kandarian

Janusze

Widać że kandarian każe swoim (usunięte przez administratora) on czyli kierownikom i pracownikom z biura siedzieć i pisać Dobre komentarze jakbyście zauważyli to co chwilę są nowe ogłoszenia o pracę w firmie petrokan bo rotacja jest bardzo duża ze względu na to że wykorzystują pracowników za darmo nie płacąc im wynagrodzenia przez pierwszy miesiąc pracuje się bez umowy a gdy chcą cię zwolnić podpisujesz wtedy umowę a zarazem za chwilę w biurze inny pracownik podrabia twój podpis wypowiedzenie z pracy nigdy żaden pracownik nie dostał do ręki wypowiedzenia zatem z pracowników którzy zostali zwolnieni nie podpisywali wypowiedzenia lub zwolnienia z pracy i to prawda że Urząd Skarbowy powinien się wziąć za firmę petrokan bo dostajesz najniższą krajową do ręki a resztę pieniędzy pod stołem nie płacisz tyle podatku

@Janusze

Co do rotacji to prawda co wizyta nowe twarze Co do pieniędzy nie wiem ale widzę że jak zawsze ktoś odpisywał z zarządem to tym razem cisza

@Gość

Nikt z dyrekcji nie odpowiada na komentarz

PetrokanToOSZUSCI

Nie polecam pracy w petrock a nie pracowałem tam kiedyś Szczerze mówiąc to jest najgorszy pracodawca we Włocławku Jaki może być. Nie liczą się z pracownikami którzy stoją za kasą. Za każdym razem oszukują pracowników by nie wypłacić im wynagrodzenia za pracę lub jakiejkolwiek premii. Moim przypadkiem było Gdy przyjechałem do pracy zostałem zaproszony do gabinetu na podpisanie umowy o pracę nie Wcześniej pracowałem miesiąc bez umowy jakiejkolwiek ty podpisywałem umowę dostałem aneks że nie wiem dzisiejszym dostałem zaliczkę w wysokości takiej i takiej właścicielka ja niby kazała iż pani kierownik po pieniądze dla mnie niby po tą zaliczce co się okazało podpisałem to wszystko I cieszyłem się że dostaje zaliczkę 1500 zł a fakt był taki że szefowa wyciągła telefon i zadzwoniła na policję że rzekomo ukradłem kartę lojalnościową na którą się ładuje punkty za tankowanie i że za tą kartę Niby wziąłem sobie za te punkty dwie zapiekanki które w sklepie Kosztują 10 zł a wartość jaką firma petrokan dała za te dwie zapiekanki była niby 7000 złoty niby pokazywali nagrania jakieś policjantom na których jednoznacznie było widać że kartę klienta odkładam na bok a później ją zostawiłem w szufladzie gdzie ona cały czas leżała. Taka prawda była że posiadałem swoją kartę którą miałem już 4 lata zarejestrowana była na moje imię nazwisko znałem PIN nie kazałem policji sprawdzić na kogo jest ta karta co Policja znalazła u mnie w samochodzie to pani właścicielka stwierdziła że to nie moja kartka i nie chciała sprawdzić na czyje nazwisko jest tylko dalszym ciągu rozmawiała że jestem złodziejem firma petrokan dorabia się na osobach które pracują kosztem nie płacąc im wynagrodzenia Widzę że tak miesięcznie na pracownikach In A premia które zabierają oszczędzają jakieś koło 10 000 zł miesięcznie niektóre osoby Pracują tam za darmo przez pierwszy miesiąc a żeby nie zapłacić wynagrodzenia specjalnie coś wymyślą by ich zwolnić tam ci co wchodzą w dupę prezesowi szybko awansują i są leki traktowani niż pracownicy którzy stoją za kasą są na tyle bezczelni właściciele że każą swoim kierownikom siedzieć na kamerach i obserwować ruchy pracowników i to co pracownicy mówią bo mają kamery które nagrywają obraz i dźwięk także to jest wszystko tak jak na przesłuchaniu człowiek nic nie może powiedzieć bo już za chwilę jest wzywany do gabinetu

Czy w Grupa Petrokan są paczki/bony świąteczne?

Bony

Nieeeeeeeeee

Łukasz

Czy w firmie liczom sie bony i prezenty?Są inne plusy rzeczy w Petrokanie, polecam prace!

Bony
@Łukasz

Każdemu miło jak coś na święta dostanie więc śmie stwierdzisz że bony są ważne dla tego mnóstwo firm szanujących pracownika je rozdaje

Artur Kandarian Petrokan

Witam. Proszę o pilne usunięcie wpisu, bowiem nie jestem jego autorem, mimo, że ktoś się podpisał moim nazwiskiem. Artur Kandarian

Artur Kandarian Petrokan

Piter

Myślę, że negatywnie może napisać o firmie jedynie konkurencja !!! Polecam pracę w firmie.

Pracowałem na stacji nie polecam obiecują kasę z premii a na prawdę szukają wszędzie pretekstu żeby jej nie dać Ludzie pracują i się starają a oni nie doceniają tego

Gabriela

Z uwagi na to, że w ostatnim czasie panuje tu niezrozumiała cisza chciałabym Wam przypomnieć, iż Grupa Petrokan to ponad dwadzieścia lat rynkowych doświadczeń, zaufania klientów, sukcesów. Przykłada szczególną uwagę do wysokiej jakości oferowanych przez siebie produktów. I w związku z nieustannym rozwojem planuje zatrudnić nowych pracowników. Na jednym z bardziej znanych portali z ofertami pracy widziałam, że poszukują chociażby Głównej Księgowej oraz Sprzedawcy. Dajcie znać, co o tym sądzicie. Może już zdecydowaliście się na aplikowanie?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Petrokan - Włocławek

• Jak się pracuje w Grupa Petrokan?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Petrokan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Petrokan?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Petrokan?

Kandydaci do pracy w Grupa Petrokan napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Petrokan