Grupa Petrokan
3 70 100 5 1

Czy w Grupa Petrokan są paczki/bony świąteczne?

TakNie1
Bony Nowy wpis
@Pytanie

Nieeeeeeeeee

Łukasz Nowy wpis
@Pytanie

Czy w firmie liczom sie bony i prezenty?Są inne plusy rzeczy w Petrokanie, polecam prace!

Bony Nowy wpis
@Łukasz

Każdemu miło jak coś na święta dostanie więc śmie stwierdzisz że bony są ważne dla tego mnóstwo firm szanujących pracownika je rozdaje

Artur Kandarian Petrokan Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.
 Problem

Witam. Proszę o pilne usunięcie wpisu, bowiem nie jestem jego autorem, mimo, że ktoś się podpisał moim nazwiskiem. Artur Kandarian

Artur Kandarian Petrokan
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.
Nazwa działu: Zarząd
 Problem

Piter

Myślę, że negatywnie może napisać o firmie jedynie konkurencja !!! Polecam pracę w firmie.

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius

Pracowałem na stacji nie polecam obiecują kasę z premii a na prawdę szukają wszędzie pretekstu żeby jej nie dać Ludzie pracują i się starają a oni nie doceniają tego

Gabriela

Z uwagi na to, że w ostatnim czasie panuje tu niezrozumiała cisza chciałabym Wam przypomnieć, iż Grupa Petrokan to ponad dwadzieścia lat rynkowych doświadczeń, zaufania klientów, sukcesów. Przykłada szczególną uwagę do wysokiej jakości oferowanych przez siebie produktów. I w związku z nieustannym rozwojem planuje zatrudnić nowych pracowników. Na jednym z bardziej znanych portali z ofertami pracy widziałam, że poszukują chociażby Głównej Księgowej oraz Sprzedawcy. Dajcie znać, co o tym sądzicie. Może już zdecydowaliście się na aplikowanie?

Miśka

Fajnie są firmy, które potrafią udzielać się w różnych akcjach w naszym mieście. Może inne przedsiębiorstwa też powinny brać przykład . Tak trzymac

Tak5Nie1

@Miśka

Dziękujemy za opinię :)

Tak3Nie1
Patka

Firma naprawdę poczciwa. Bardzo lubię tankować na stacjach firmy Petrokan. Ludzie bardzo mili i sympatyczni, zarówno personel stacji jak i zarząd bo nimi również miałam do czynienia. Pracownicy za kasą też nie wyglądają co by byli niezadowoleni z pensji. Nikt ich nie trzyma na siłę więc skoro ciągle widać te same twarze więc ludzie często się nie zmieniają.

Tak7Nie1

@Patka

Dziękujemy za opinię :)

Wiem

Mecza psychicznie na ten stacji, niby milo z kultura.... ale jednak mobbing! Obcinanie pensji za byle co! Chore zebrania.... szkoda slow,ale samych sukcesow zycze byle nie na ludzkiej biedzie I braku pracy w okolicy bo to nie powod by tak ludzi traktowac

Tak16Nie

@Wiem

Szanowny Panie. W zakresie zarządzania kadrami (skoro odnosi się Pan do tematu zebrań) rozumiem, że Pan specjalistą nie jest? Proszę zatem nie komentować zakresu na którym Pan się nie zna. Co do reszty zapraszam, po ówczesny umówieniu się, do wyjaśnienia przyczyny potrąceń wynagrodzenia, skoro takowe miały miejsce. Zarząd Grupy Petrokan

Tak2Nie4
gżdyl
@Grupa Petrokan

arogancka buta ma przykryć niekompetencję kadry managerskiej? słabiutkie jest takie pohukiwanie

Tak1Nie1

@gżdyl

Szanowny Panie, Sam skomentował Pan swoją poprzednią opinię, pokazując intencje i podejście do pracy, a co ważne - kulturę osobistą . Dziękujemy, Zarząd Grupy Petrokan

Lalka

NIE JEST ŹLE.CO PRAWDA JUŻ NIE PRACUJE OD PARE MIESIECY ALE PRACA JAK PRACA.KASA NA CZAS I TO JEST WAZNE

Sokół

Pracuje odniedawna. Nie jest źle :)

Luzik

Cześć. Pracowałem przez 5 lat na stanowisku kasjer, lubiłem te prace, kontakt z klientami, ogólnie praca fajna polecam osobom którym lubią jak się coś dzieje. Super klimat w grupie do tej pory mam kontakt że wszystkimi. Jeśli chodzi o zarobki to dobre jak na W-ek . Pozdrawiam

Grzywka

Praca ogólnie spoko, jeżeli chce się pracować. Kasa na czas a co najważniejsze nawet nie zła jak na Włocławek. Jeżeli jesteś uczciwy i chcesz pracować to masz pracę do emerytury. Ja nie narzekam a pracuję już dość długo a jeżeli komuś się nie chce pracować to będzie mu przeszkadzało wszystko.

Jarek

Witam, czy to prawda, że poszukujecie handlowca z językiem rosyjskim? Proszę o info. Czy wymagane jest potwierdzenie znajomości certyfikatem, czy akceptowalny jest praktyczna znajomość języka.

MMM
@Jarek

Zastanów się dobrze, jeżeli masz stosowne kompetencje znajdziesz spokojnie pracę za przyzwoite pieniądze. No chyba, że zależy Ci tylko na zdobyciu doświadczenia to startuj.

MMM
@Jarek

Tak2Nie

@MMM

Witam. Nie potrzebujemy przedstawicieli ze znajomością języka rosyjskiego. Pozdrawiam

Koktajl

Krótko pracowałem ze 3 miechy tempo pracy spore ale ogolnie praca spoko i atmosfera tez spoko. Kasa na czas .

Lolek

Pracowałem na jednej ze stacji praca była nawet spoko wiadomo zmiany po 12 godzin ale jak chce sie pracować to do wszystkiego można sie przyzwyczaic wazne że kasa była na czas po 3 miesiącach nawet niezła jak na realia miasta i z kierownikiem tez można było dogadać np grafik jeśli była taka potrzeba szef też w miarę spoko jeśli robiło sie swoje ogólnie polecam osobom z chęcią do pracy

Tak1Nie1

Paulina

Dawno nie pisaliście o pracy w Petrokan. Jak aktualnie wygląda sytuacja pracowników w tej firmie? Czy są jakieś wolne miejsca pracy? W Internecie nie znalazłam żadnych informacji na ten temat. Może ktoś z obecnych pracowników firmy wie coś na temat prowadzonych właśnie rekrutacji?

Sisi
@Paulina

Napisałam właśnie nt pracy na stacji.Reszta działów nie wiem,ale widać ze są zżyci

Sisi

Pracuję nać stacji od 4 lat.Jak wszędzie raz lepiej raz gorzej.Ale ogólnie wszystko ok,kasa na czas,kierownik spoko

Paulina

@ktoś Na początku muszę Ci przypomnieć, że skoro wypowiadasz się na forum publicznym, to powinieneś stosować się do regulaminu Gowork i wypowiadać się w sposób kulturalny. Piszesz, że firma Petrokan oskarża swoich pracowników o kradzież - może zatem warto byłoby rozwiązać ten problem, zgłaszając go zarządowi? @Tedy Co konkretnie masz na myśli? Rozwiń swoją wypowiedź tak, byśmy mogli Cię zrozumieć.

TakNie1

Tedy

Myślę, że gdyby nie było podstaw do zwolnienie to firma by tego nie zrobiła!!

TakNie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Petrokan? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Paulina

@Kotka mogłabyś nam coś powiedzieć o warunkach pracy w firmie i możliwościach rozwoju? Na jakim stanowisku pracujesz? Jaką masz umowę? Wszystkie pozostawione informacje są ważne dla osób, które chcą złożyć cv do firmy Petrokan.

Kotka

Pracuję od niedawna - praca Ok. Zarobki po 3 mięs też w miare.

Tak3Nie

Pracuje w Petrokanie na stacji długo i da się prac

FuksS

Kogucik$
@Pracuje w Petrokanie na stacji długo i da się prac

Dokładnie jak mówisz - praca ogólnie niektórych męczy. Najlepiej by siedzieli w domu i nie robili nic. Wtedy będą zadowoleni. Praca jak praca, kasa normalna, pracy dużo ale firma bardzo spoko!

Tak5Nie

Paulina

@Ola, dlaczego? Możesz powiedzieć coś więcej?

Pracownik PP
@Paulina

Bo Olę zapewnę ktoś wywalił za lenistwo-co ma chwalić :):)

Kogucik$
@Pracownik PP

Dokładnie-( usunięte przez administratora ) przychodzi do pracy że szok.Szkolisz i szkolisz i ( usunięte przez administratora ) potrafią.I co dziwnego że ich wywalą z roboty :)

pracowniczka

Możecie pisać, że jest super, ale Ci, co mieli okazję się przekonać na własnej skórze to przenigdy już nie wróciliby do tego miejsca pracy. Poza tym ciągła rotacja wśród pracowników mówi sama za siebie :-)

Tak4Nie

Ola
@pracowniczka

Dokładnie. Strzeż nas Panie przed pracą w firmie Petrokan.

Paulina

Wiedzieliście, że Petrokan wspiera kilka przedsięwzięć? Więcej możecie znaleźć na stronie firmy http://www.petrokan.pl/sponsorujemy_i_wspieramy/

nowy

w sumie widać co się musi dziać ciągle ogłoszenia dodają ostatnio na szkoleniu na wstępie przekazują jak nie zrobisz czegoś to tyle z premii ci zabiorą, człowiek nie robot można zapomnieć o czymś

Tak4Nie

3e

wiadomo ze jak się ma odpowiednie kompetencje to przecież prędzej czy później znajdzie się tez prace

Roma

Moim zdaniem firma jest spoko. Dopiero na zdjęciach poznałam, że kilka lat temu na rynku kupiłam- i to od samego szefa -ślicznego Mikołaja na balkon. Mam go do tej pory. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

Zostaw opinię o Grupa Petrokan - Włocławek

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie