Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Petrokan w Włocławek

Klient

Witam, to co dzieje się na stacji w Lipnie ( Circle K ) to istna porażka. Jestem mieszkańcem Lipna często tam tankowałem. Niestety zmieniłem stację, od kiedy Petrokan przejął mój ulubiony CPN. Obsługa chodzi na baczność, formułki z automatu, męczące jest słyszeć w kółko to samo. Kiedyś gdy właścicielem był Pan Wodziński, obsługa była o wiele lepsza, uśmiechnięta, wesoła, pogodna. Teraz wszyscy wyglądają jakby pracowali za kare. Chciałbym dawnej stacji. Pozdrawiam. Już były klient Circle K.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Grupa Petrokan?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Grupa Petrokan? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Jaka umowa obowiązuje w Grupa Petrokan podczas okresu próbnego?

Benio
@Pytanie

Okres próbny jest za darmo (pracujesz cały tydzień za darmo po 8h dziennie), później nie wiem bo jak to usłyszałem od razu podziękowałem

Jasiu-pracownik
@Benio

Kłamstwo, od pierwszego dnia pracy jest podpisywana umowa na okres próbny. Inaczej nie można wchodzić za kasę bez umowy i badań lekarskich.Po co opowiadasz takie bzdury, wywalili cię za coś?

Prawda Nowy wpis
@Benio

Tak jest jak piszesz

Zarząd Grupa Petrokan Nowy wpis
@Pytanie

Witam. Żadna osoba - ani na sekundę - nie rozpoczyna pracy bez podpisania umowy na pełen etat na czas umówiony, który zależny jest od stanowiska. Poniższe komentarze, dot pracy bez umowy, są niezgodne z prawdą - jeżeli ktoś pracował bez umowy poproszę o dane takiej osoby. Podobne komentarze są umieszczane zapewne przez pracowników, którym z różnych powodów nie została przedłużona umowa, lub też zostały one zwolnione.

Zarząd
@Pytanie

Dzień dobry, wszystko zależy od tego na jakie stanowisko się kandyduje. Wszystkiego się dowiecie na ew spotkaniu rekrutacyjnym od osoby rekrutującej. Ogólnie, Grupa Petrokan posiada flotę ponad 40 aut służbowych. Pozdrawiamy serdecznie

Pytanie.
@Zarząd

Od pani menager niejednokrotnie przełożonej?

dyta
@Pytanie.

Pani menager ma teraz swoją firmę. Już na pierwszej stronie jest dobra opinia

Kajtek
@dyta

odrazu wiadomo kto pisze ta opinie :)

@Kajtek

Tak Panie Prezesie nie ma tajemnic we Włocławku

Maniek Nowy wpis
@dyta

Ona akurat ma to głeboko. Ciągnąć ze starego dziada ile się da.

Zarząd Grupa Petrokan Nowy wpis
@Pytanie

Witam. Ciekawe pytania na Gowork :) Mamy flotę około 30 aut, ale wszystko zależy na jakie stanowisko się kandyduje. Np pracownicy stacji/kasjerzy nie posiadają aut służbowych :)

Mariusz

Nie polecam tego pracodawcy

Czy Grupa Petrokan zapewnia kartę multisportu?

Grzegorz
@Pytanie

Niestety żadnych benefitow nie ma

logo firmy Pracownik Produkcji
Włocławek
Salamander Window & Door Systems S.A.
(2286 opinii)
logo firmy Inżynier Automatyk ds. Programowania Sterowników PLC
Włocławek
Radpak Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o.
(43 opinii)
logo firmy Przedstawiciel handlowy
Pronar Sp. z o.o.
(899 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Zarząd Grupy Petrokan
@Klient

Szanowny Panie. Dziękuję za zgłoszoną uwagę. Niestety nie możemy się zgodzić z faktem nie informowania naszych Klientów o istniejących promocjach i opustach, a w szczególności o korzyściach dla Państwa, które dopasowujemy - w kooperacji z Circle K, światowym potentatem paliwowym z Kandy - do potrzeb każdego Klienta. Bowiem informowanie o promocjach, opustach i należących Państwu punktach zapewnia korzystne warunki zakupu oraz dodatkowe bonifikaty, z których najprawdopodobniej dotychczas Pan niestety nie korzystał. W związku z powyższym przykro nam, że nie spotkało to z Pańską pozytywną oceną sytuacji. Niemniej planujemy dalsze promocje i podwyższenie zarówno jakości naszych usług, jak i informowanie Klientów o nowych promocjach i korzyściach, płynących z dokonywanych zakupów na jednej z naszych stacji paliw. Zaś Klientom niezadowolonym z tego faktu proponujemy poinformowanie personelu o braku chęci przedstawienia korzyści i bonusów - przestaną to robić w przypadku osób niezainteresowanych. Takie są założenia. Przy czym cała masa naszych Klientów, ilość których wzrasta z dnia na dzień, nadal korzysta i korzystać będzie z gratyfikacji, planowanych obecnie i w przyszłości! Mam nadzieję, że mimo braku docenienia naszych wysiłków, rozważy Pan dalszą współpracę z uwzględnieniem informacji opisanej wyżej. Z wyrazami szacunku, Artur Kandarian.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Grupa Petrokan?

@Pytanie

Premie uznaniowe są, ale "pod stołem" i coraz niższe Co rok najniższa krajowa rośnie więc żeby nie dokładać to zmniejszają pramie a niby powiększają pewna podstawe Pracownik z 6 letnim stażem 2200-2300 więc slabo

haha
@Pracownik

pracować 6 lat i zarabiać po 2300 gdzie na produkcjach dają tyle na start to trzeba nie mieć rozumu i godności człowieka xD

@Pytanie

System premiowania jest z tabelki, która zależy od jakości oceny przez kierownika i przez Orlen ogólnie będziesz miała około 400-500 zł/mieś. Czyli nie jest uznaniowa tylko tabelkowa.resztę co piszą pod spodem to bzdury.Ja pracuje 7 lat i mam dodatku 350zl do podstawy+premia wychodzę około 2700 mies

@Pracownik

Widzę że mój ostatni wpis został skasowany, prawdopodobnie za dużo prawdy ????

@Pracownik

Czyli prawie 4000 brutto?

@Pracownik

Po 7 latach 2700 jak nie zabiorą premii i jesteś 1 w sprzedażowe to strasznie mało na początek masz wszędzie podobne pieniądze A podczas pandemii zamiast zmotywować pracowników i dołożyć premii to zabrali wszystko że niby dochody mniejsze

@Byly

Podczas pandemii w innych firmach zwalniali-trochę wyrozumiałości ludzie..! Oczywiście lepiej jest jeżeli zawsze są pełne premie,ale wszędzie dobrze gdzie nas nie ma:)

Wiem coś na ten temat
@Pytanie

Zapraszam do kontaktu, pokaże Ci jakie jest podejście.

@Pytanie

Takie pytania najlepiej zadawać bezpośrednio podczas rekrutacji lub u osób pracujących.Bo osoby zwolnione sa"pokrzywdzone" i będą gadać rozne głupoty.

@haha

To jest akurat kłamstwo.Ja pracuje 5 lat i nie narzekam.

@Janie

Za 2 miesiące, o ile nie jesteś na zwolnieniu lekarskim bądź na urlopie.Wtedy za każdy dzień zabrane po 50 zł z premii.

@sisi

Sisi w 2018 roku pisałaś że pracujesz 4 lata, w 2020 że 5 lat pracujesz - bardzo zdenerwował Cię komentarz kogoś wyżej aż używasz wyzwisk np. " (usunięte przez administratora)" . Jak dla mnie, podpadasz Panem Arturem......Tak, masz rację do pracy przychodzi się pracować. Zgodnie z kodeksem pracy - chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem .

@@

Dawno nie odwiedzałem tej strony i widzę że wesoło jest Co do stwierdzenia,że źle wypowiadaja się tylko pracownicy zwolnieni to się nie zgadzam,ponieważ ja pracowałem długo i niestety wiele z tych złych opinii to prawda Nie jest najgorzej, ale jest duuuuzo lepszych miejsc Praca dla ludzi,ktorzy lubią być na ,, pstryknięcie,, przełożonych

@Byly

Wszędzie tam jest dobrze gdzie nas nie ma :):) Można mieszkać w Polsce,a można w Australii :):)

Darek
@Sisi

Dokładnie - najlepiej robić co do Ciebie należy i narzekać.jasne ze zawsze można poszukać coninnego ale tez uważam ze nie jest najgorzej

Pi-pi
@Darek

Pracuję w Lipnie-na razie są same zmiany dobre dalej zobaczymy

@Pi-pi

Tam z tego co wiem dopiero będą zmiany na dobre.Znając podejście prezesa tak pewnie bedzie

@Sisi

Sisi, wszyscy wiedzą że to Pan Panie Arturze. Słabe bardzo pisać samemu sobie dobre komentarze bądź z pomocą " Pani Menager " hahah

@@

Dzięki za to pan może być pan Artur :):) No ja uważam,ze pisanie na portalach jest bez sensu bo potem takie tępaki wypisuja takie rzeczy ale jak się pan ujawni kto pan taki to ja się ujawnię kto ja.i zobaczymy czy Artur czy Franek :):) z drugiej strony jeżeli prezes miał by czas komentować takich tępaków to chwała mu za przeznaczony czas i zainteresowanie,

@@

A nie uważasz bo mimo ze widać ze do szkoły słabo chodziłaś,ze staż pracy zależy od tego w którym miesiącu był komentarz jeden i drugi:):) to się chyba odezwała wywalona z Włocławka kierowniczka:):)

@@

Też sądzę, że to ktoś z "zarządu" bo mało kto ma pozytywne opinie na temat tej firmy i nie chodzi tylko o pracowników którzy odeszli

Prawo

ty lepiej zapnij pasy

Adrian
@Prawo

Cześć! Skorzystam z okazji, że prowadzicie aktywną dyskusję i zapytam, czy Waszym zdaniem pracodawca ten oferuje konkurencyjne warunki zatrudnienia na tle innych firm z branży paliwowej? Miło mi będzie to ustalić, dlatego liczę na Waszą aktywność. Ktoś z Was może napisać?

Darek

Ja pracuje od nie dawna ale nie jest zle

Robur
@Darek

Przyjąłem się do pracy niedawno-niedługo mogę powiedzieć więcej

@Robur

Ważne ze kierowniczki wiedzmy już nie ma!

Hahahaha to prawda

Praciwnik

Nie polecam jest sporo ciekawszych miejsc z lepszymi pensjami W tej firmie jeśli nie jesteś na pstryknięcie palca przełożonych to kariery nie zrobisz

@Praciwnik

Czyli musisz pracować :):)? Straszne! :):)

@Praciwnik

A jaką ty karierę chciałeś zrobić po krótkim czasie pracy - na dyrektora? :):) ciekawie jakie masz umiejętności :) pewnie doktor ekonomii :) ja perd... co za ambicje :)

@Pracuś

Pracowałem krótko ale rozmawiałem z ludźmi z większym stażem i coś tam wiem

@Pracownik

No skoro Ci co z nimi gadałeś maja dłuższy staż to ciekawie czemu tak długo pracują skoro jest tak złe-szukaj szczęścia gdzie indziej,może zrobisz karierę :)

Kuku
@Praciwnik

Potwierdzam jeśli nie tańczysz jak ci zagrają to wylatujesz, chyba że znajdziesz sobie łosia kierownika który siedzi tak głęboko u najwyższego to załatwi ci wszystko w tej firmie..

@Kuku

Ty masz nie tańczyć a pracować kretynie-masz właśnie pracować tak,jak ci każą zarządcy firmą(to chyba normalne).W innym wypadku skoro jesteś taki inteligentny otwórz swoją firmę i sobie tańcz po swojemu

Pracownik ze stażem

Na różne pytania odpowiem tak-nie jest źle,pracuje się coraz lepiej.Zwracajcie uwagę na sumienność,a wszystko będzie w miarę ok. Nie ma kokosow,ale nie jest źle

Mam pytanie
@Pracownik ze stażem

A czy za Twojej kadencji kierowniczej będzie można unikać nocek - tak jak Ty ich unikałaś podczas pracy jako kasjerka ? Jak tak to bym chciał.Tylko pytanie jest w firmie jakiś " wolny " kierownik czy z zarządu co lubi chłopaków ? Bo w tej firmie tak się robi robotę.....

@Pracownik ze stażem

Dokładnie

Kandydat

Tak wracają.... Ci którzy są tak pracowici i sumienni, że z nadmiaru pracy od 1 do 3 w nocy zamykają toalety dla klientów i udają awarię .Takich pracowników potrzeba na stacji. :-)

Barbak

Też uważam że praca ok a w dodatku wywalili kierownika stacji na której pracuje i jest ok. Bo wiedźma nie dawała żyć a sama nic nie robiła i wszyscy się cieszą ze jej nie ma

Klient

Jestem wieloletnim klientem hurtowym i detalicznym Petrokanu. Sytuacja jaka spotkała mnie ostatnio we Włocławku przekracza wszytkie granice dobrej obsługi klienta. Poprosiłem Pana z obsługi o pomoc w tankowaniu. Odmówił, odpowiadając że busy tankują się same. Po zwróceniu uwagi obsłudze, 2 młode dziewczyny potwierdziły "u nas tak jest". Na żadnej innej stacji nie spotkałem się z takim brakiem szacunku do klienta. Należy zwrócić również bardzo duża uwagę na fakt, że Pan placowy opierał się o koszyki na placu i uważnie przyglądał jak sam tankuje auto. Zgłosiłem reklamację do kierownika, który był zaskoczony informacją którą usłyszałem i obiecał, że wyciągnie konsekwencje od pracowników. Najpierw należy pracować natomiast w późniejszym etapie pisać o zabieranych dodatkach premiowych i oczerniać pracodawców.

Zarzą Grupy Petrokan
@Klient

Szanowny Panie, bardzo proszę o podanie dnia tankowania oraz godziny. Monitoring przemysłowy na stacji pozwala na odtwarzanie podobnych przypadków 30 dni wstecz zarówno z wizją, jak i fonią. Zatem - jeżeli takowa sytuacja miała miejsce - bardzo proszę o publiczną informację w ww zakresie. Ja zaś - w ciągu 2 dni roboczych - odpowiem publicznie jakie zostały wyciągnięte konsekwencje, jakie zadośćuczynienie przygotowaliśmy dla Pana oraz co zostało poczynione na przyszłość, ażeby ew podobne karygodne sytuacje nie miały miejsca. Bowiem NIGDY nie było i nie będzie zgody na podobne ew traktowanie Klientów - w ciągu dnia mamy, jak prawie żadna inna stacja - 2 podjazdowych, którzy mają za zadanie tankowanie każdego jednego pojazdu! Pozdrawiam, Artur Kandarian (e-mail do mnie arutur.kandarian@petrokan.pl - proszę o wysłanie swojego nr tel, oddzwonię i załatwimy sprawę szybko i sprawie)

@Zarzą Grupy Petrokan

Panie Arturze, tankowałem " busa " w dniu 10.12.w granicach 17 ,byłem zmęczony.Dokładnej godziny nie pamiętam. Pytanie powinien Pan skierować do placowego.Mowiłem, że ja tej sprawy tak nie zostawię.

@Klient

Szanowny Panie, proszę o podanie orientacyjnej godziny tankowania, koloru auta i nr tel do siebie. Bo nie jestem w stanie znaleźć auta, nie znając godziny tankowania i koloru i marki auta. Może Pan również (bo wspominał Pan, że jest Pan Klientem również hurtu) poinformować swojego/naszego opiekuna hurtu o ww szczegółach. Żeby wyciągnąć konsekwencje i zadośćuczynić straconych nerwów muszę ocenić przebieg zdarzeń w celu podjęcia słusznej decyzji. Pozdrawiam serdecznie i życzę wesołych Świąt!

@Artur Kandarian

Godzinę i datę podawałam we wcześniejszej informacji. Przebieg zdarzeń opisywałem następnego dnia kierownikowi stacji. Tu nie chodzi o zadośćuczynienie, a o informację jak placowy ignoruje klienta. Tak dla Pana wiadomości. Konsekwencje dla pracowników są mi znane. Byleby tylko przyniosły oczekiwany skutek. Wesołych świąt !

@Klient

Szanowny Panie, dziękuję, szkoda że nie znamy nadal Pańskiego pojazdu. Ale ok, dla swojego dobra również się pofatyguję (skoro nie chce mi Pan ułatwić zadani) i znajdę to tankowanie w poniedziałek przesłuchując każdą obsługę (żeby wyłapać, która to Pańska, bo nie wiem jakie miał Pan auto). Kierownik stacji został zwolniony z po tym zdarzeniu, stąd trudno będzie ją przesłuchać w przedmiotowym zakresie. Poinformuję co i jak po Świętach i bardzo dziękuję za zgłoszenie! Wesołych Świat i Szczęśliwego Nowego Roku!

@Klient

Szanowny Panie, zapoznałem się z niedopuszczalna sytuacją, która miała miejsce 24.12 o godz 17:20 i o której Pan wspomniał w komentarzu. Zarówno informacja, którą Pan usłyszał od podjazdowego, jak i od Pani na sklepie nie jest zgodna z założeniami zarówno naszej firmy, jak i PKN Orlen - każdy Klient (nawet jeżeli podleci samolotem) musi być bezdyskusyjnie obsłużony! W związku z powyższym wyciągnąłem odpowiednie konsekwencje, włącznie ze zwolnieniem z pracy 2 osób, a na Pana czeka bon na zakup Paliwa. Nasz Dyrektor hurtowej sprzedaży skontaktuje się z Panem (bo wiemy jaką firmę Pan reprezentuje) w celu przekazania bonu oraz upominku świątecznego. Raz jeszcze serdecznie przepraszam za zaistniałą i niedopuszczalną sytuację. Mam nadzieję, że nie wpłynie ona na nasze dalsze relacje biznesowe. Dołożę wszelkich starań, ażeby podobne zdarzenia nie miały nigdy miejsca w przyszłości. Z życzenia Szczęśliwego Noku Roku pozdrawiam serdecznie!

sisi

Nadal pracuję w firmie-polecam,choć tak jak wszedzie są plusy i minusy.

SKY

Pracuje na stacji u Artura i Agnieszki i jestem bardzo zadowolony. Większość ludzi mysli że pracownik stacji ma za zadanie tylko obsłużyć klienta jako tako potrafi i bajo. Szara rzeczywistość dopada tych ludzi dopiero wtedy kiedy widzą jak naprawde dużo mamy obowiązków i wymagań od orlenu. Jednak jesli ktoś podchodzi do tego z głową i potrafi organizować sobie pracę to nie ma problemu żeby spełnić podstawowe wymagania co do obsługi klienta oraz porządku na stacji. Atmosfera?? W moich odczuciach rodzinna. Problemy w kazdej sie pracy pojawiaja ale można zawsze je rozwiązać bez zbednych emocji. Wynagrodzenie jest uzaleznione od tego jak wykonujemy swoja pracę a za najniższą krajową nie slyszalem od nikogo zeby nawet w czasie pandemi ktoś pracował. Mialem styczność z wieloma dużymi przedsiebiorstwami i nie spotkałem się z takim podejściem jak u nas że na prostym językiem piszac luzie można było pogadać zarówno z Arturem jak i z Agnieszką.

Janusz
@SKY

W tym opisie czuć jakiegoś "pracownika prezesa"

@SKY

Zgadzam się,wszędzie jest różnie i najlepiej robić swoje i nie patrzeć na różne głupie komentarze

Waldi

Ja mam wrażenie,że niektórym się wydaje,że tu się pisze tylko opinie negatywne. Każdy ma tu możliwość pisac co czuje i jak jest. Mi się pracuje w Petrokanie też nienajgorzej,kasa na czas, kierownictwo ok. Wszystko zarządzanie przez prezesa z głowom i porządnie.A niezadowolonych było zawsze i będzie-nie wszystkim dogodzisz

Janie

Ile zarabia się w firmie Petrokan na stacji paliw?

@Janie

Teraz trzeba się cieszyć z każdej pracy,a nie się zastanawiać nad zarobkami :) z tego co mi wiadomo bezrobocie sięga już 30% :(

@Janie

Na umowie najniższa krajowa Coś tam pod stołem dołożą ale po 3-4 latach jakieś 2300 więc bez szału Atmosfera słaba

Były
@Pracownik

Potwierdzam co do wypłaty pracowałem kilka miesięcy i czasami nie wierzyłem w to co się działo tam

@Janie

W czasie pandemii kiedy pracownicy są zagrożeni a obroty dość dobre wypłata za marzec to najniższa krajowa zabrali premie wszystkie (usunięte przez administratora)

@Pracownik

Jeśli to prawda to zachowanie firmy względem pracowników stacji poniżej krytyki

Klientka

Po kilku wizytach na stacji sądzę że nie mają ludzi do pracy na placu nikogo nie ma w Brześciu a do tej pory zawsze ktoś podchodził pomóc zatankować gaz

Zarząd Grupa Petrokan
@Klientka

Szanowna Pani, Pragnę zapewnić, że Pani opinia mija się z rzeczywistością , a obligatoryjne godziny pracy podjazdowego to średnio, zależne od stacji Orlen, od 7:00 do 21:00. Pragnę również zapewnić, że nie mamy problemów personalnych, a Pani niezadowolenie możemy potraktować jako reklamację. Bardzo proszę zatem o kontakt drogą e-mailową na adres sekretariat@petrokan.pl. Wówczas wyjaśnimy powód braku obsługi Pani osoby i zadośćuczynimy fakt ten bonem na zakup paliwa o wartości 200 zł, o ile takowe zdarzenie miało miejsce, a podjazdowy był nieobecny z powodu innego, niż obsługa dowolnego Klienta na podjeździe. Na szczęście długi czas archiwizacji danych naszych systemów monitorowania pozwala nam na takowe wyjaśnienia. W oczekiwaniu na kontakt, Pozdrawiam serdecznie, Artur Kandarian

Klientka z gazu
@Zarząd Grupa Petrokan

Witam byłam dziś przed południem na stacji Brześć chciałam zatankować gaz czekałam długo i nikt nie podchodził Zapytałam Pana tankującego czy zatankuje mi auto a on powiedział że nie musi tankować gazu i że to co mówię go nie obchodzi bo zna dobrze szefa i nic mu nie zrobi Złożyłam skargę u kierownika ale raczej bez skutku bo Pani mnie wysłuchała i na tym koniec

Zarząd Grupy Petrokan
@Klientka z gazu

Szanowna Pani, Dziękuję za zgłoszenie zaistniałej sytuacji. Zapewniam Panią, że podobne przypadki nigdy nie pozostają bez odpowiedzi. Proszę o podanie e-maila do siebie - włączę się do korespondencji reklamacyjnej, a Panią będę (poprzez DW) informował na bieżąco. Pozdrawiam serdecznie Artur Kandarian

Karolina

Pracowałam na jednej ze stacji wytrzymałam około 2 miesięcy Nie polecam pracy tam Długo by pisać o minusach,a w sumie wszystko już zostało niżej napisane co do pieniędzy i "zarządzania"

Rakuś
@Karolina

Ja jakąś wytrzymuję piąty rok-nie jest zle wszedzie dobrze gdzie my nie jestesmy.Jak sie chce pracowac to jest ok

Karolina
@Rakuś

Kilka przykładów pomijając "rozliczanie" pensji: -grafik robiony w dziwny sposób chyba pod "ulubieńców" -zebrania na które ci miesiąc za darmo trzeba przychodzić a zapowiadane są 3 dni wcześniej(nieobecnosc=brak premii) -chorobowe innego pracownika jednoznaczne z tym że musisz przyjść za niego mimo że masz inne plany dużo można by jeszcze pisać ale myślę że to co napisałam wystarczy dla osób które chciałyby CV wyslac

Zarząd Grupa Petrokan
@Karolina

Pani Karolino, Zebrania są organizowane w celu, między innymi, wyznaczenia celów do realizacji na kolejny miesiąc, a co za tym idzie, możliwości uzyskania dobrych wyników, w tym finansowych. Mówiąc „łopatologicznie” zebrania są organizowane dla pracowników poszczególnych stacji. Dla osób, które tego nie wiedzą lub nie rozumieją chyba rzeczywiście nie ma miejsca w naszym team-ie. Co do grafików - zapraszam z konkretnymi przykładami do biura zarządu. Jeżeli takowe praktyki są stosowane, w co wątpię, natychmiast podejmiemy stosowne kroki Pozdrawiam, Artur Kandarian

Pacuje od 3 lat-godziny spoko,normalne okolo 170 nie wymyślajcie głupot

Fenix

240 za najniższą krajową to polityka Artura i Agnieszki

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Petrokan - Włocławek

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Grupa Petrokan?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Petrokan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Petrokan?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, a 2 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Grupa Petrokan?

Liczba opinii klientów firmy Grupa Petrokan, to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, a 2 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Petrokan?

Kandydaci do pracy w Grupa Petrokan napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Petrokan
3/5 Na podstawie 87 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Grupa Petrokan