counter
3 74 132 5 1
Praciwnik

Nie polecam jest sporo ciekawszych miejsc z lepszymi pensjami W tej firmie jeśli nie jesteś na pstryknięcie palca przełożonych to kariery nie zrobisz

@Praciwnik

Czyli musisz pracować :):)? Straszne! :):)

@Praciwnik

A jaką ty karierę chciałeś zrobić po krótkim czasie pracy - na dyrektora? :):) ciekawie jakie masz umiejętności :) pewnie doktor ekonomii :) ja perd... co za ambicje :)

Pracownik Nowy wpis
@Pracuś

Pracowałem krótko ale rozmawiałem z ludźmi z większym stażem i coś tam wiem

@Pracownik

No skoro Ci co z nimi gadałeś maja dłuższy staż to ciekawie czemu tak długo pracują skoro jest tak złe-szukaj szczęścia gdzie indziej,może zrobisz karierę :)

TakNie

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Grupa Petrokan?

@Pytanie

Premie uznaniowe są, ale "pod stołem" i coraz niższe Co rok najniższa krajowa rośnie więc żeby nie dokładać to zmniejszają pramie a niby powiększają pewna podstawe Pracownik z 6 letnim stażem 2200-2300 więc slabo

Waldi

Ja mam wrażenie,że niektórym się wydaje,że tu się pisze tylko opinie negatywne. Każdy ma tu możliwość pisac co czuje i jak jest. Mi się pracuje w Petrokanie też nienajgorzej,kasa na czas, kierownictwo ok. Wszystko zarządzanie przez prezesa z głowom i porządnie.A niezadowolonych było zawsze i będzie-nie wszystkim dogodzisz

SKY

Pracuje na stacji u Artura i Agnieszki i jestem bardzo zadowolony. Większość ludzi mysli że pracownik stacji ma za zadanie tylko obsłużyć klienta jako tako potrafi i bajo. Szara rzeczywistość dopada tych ludzi dopiero wtedy kiedy widzą jak naprawde dużo mamy obowiązków i wymagań od orlenu. Jednak jesli ktoś podchodzi do tego z głową i potrafi organizować sobie pracę to nie ma problemu żeby spełnić podstawowe wymagania co do obsługi klienta oraz porządku na stacji. Atmosfera?? W moich odczuciach rodzinna. Problemy w kazdej sie pracy pojawiaja ale można zawsze je rozwiązać bez zbednych emocji. Wynagrodzenie jest uzaleznione od tego jak wykonujemy swoja pracę a za najniższą krajową nie slyszalem od nikogo zeby nawet w czasie pandemi ktoś pracował. Mialem styczność z wieloma dużymi przedsiebiorstwami i nie spotkałem się z takim podejściem jak u nas że na prostym językiem piszac luzie można było pogadać zarówno z Arturem jak i z Agnieszką.

Janusz
@SKY

W tym opisie czuć jakiegoś "pracownika prezesa"

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Janie

Ile zarabia się w firmie Petrokan na stacji paliw?

Sisi
@Janie

Teraz trzeba się cieszyć z każdej pracy,a nie się zastanawiać nad zarobkami :) z tego co mi wiadomo bezrobocie sięga już 30% :(

@Janie

Na umowie najniższa krajowa Coś tam pod stołem dołożą ale po 3-4 latach jakieś 2300 więc bez szału Atmosfera słaba

Były
@Pracownik

Potwierdzam co do wypłaty pracowałem kilka miesięcy i czasami nie wierzyłem w to co się działo tam

@Janie

W czasie pandemii kiedy pracownicy są zagrożeni a obroty dość dobre wypłata za marzec to najniższa krajowa zabrali premie wszystkie (usunięte przez administratora)

Janie
@Pracownik

Jeśli to prawda to zachowanie firmy względem pracowników stacji poniżej krytyki

Klientka

Po kilku wizytach na stacji sądzę że nie mają ludzi do pracy na placu nikogo nie ma w Brześciu a do tej pory zawsze ktoś podchodził pomóc zatankować gaz

Zarząd Grupa Petrokan
@Klientka

Szanowna Pani, Pragnę zapewnić, że Pani opinia mija się z rzeczywistością , a obligatoryjne godziny pracy podjazdowego to średnio, zależne od stacji Orlen, od 7:00 do 21:00. Pragnę również zapewnić, że nie mamy problemów personalnych, a Pani niezadowolenie możemy potraktować jako reklamację. Bardzo proszę zatem o kontakt drogą e-mailową na adres sekretariat@petrokan.pl. Wówczas wyjaśnimy powód braku obsługi Pani osoby i zadośćuczynimy fakt ten bonem na zakup paliwa o wartości 200 zł, o ile takowe zdarzenie miało miejsce, a podjazdowy był nieobecny z powodu innego, niż obsługa dowolnego Klienta na podjeździe. Na szczęście długi czas archiwizacji danych naszych systemów monitorowania pozwala nam na takowe wyjaśnienia. W oczekiwaniu na kontakt, Pozdrawiam serdecznie, Artur Kandarian

Klientka z gazu
@Zarząd Grupa Petrokan

Witam byłam dziś przed południem na stacji Brześć chciałam zatankować gaz czekałam długo i nikt nie podchodził Zapytałam Pana tankującego czy zatankuje mi auto a on powiedział że nie musi tankować gazu i że to co mówię go nie obchodzi bo zna dobrze szefa i nic mu nie zrobi Złożyłam skargę u kierownika ale raczej bez skutku bo Pani mnie wysłuchała i na tym koniec

Zarząd Grupy Petrokan
@Klientka z gazu

Szanowna Pani, Dziękuję za zgłoszenie zaistniałej sytuacji. Zapewniam Panią, że podobne przypadki nigdy nie pozostają bez odpowiedzi. Proszę o podanie e-maila do siebie - włączę się do korespondencji reklamacyjnej, a Panią będę (poprzez DW) informował na bieżąco. Pozdrawiam serdecznie Artur Kandarian

Karolina

Pracowałam na jednej ze stacji wytrzymałam około 2 miesięcy Nie polecam pracy tam Długo by pisać o minusach,a w sumie wszystko już zostało niżej napisane co do pieniędzy i "zarządzania"

Rakuś
@Karolina

Ja jakąś wytrzymuję piąty rok-nie jest zle wszedzie dobrze gdzie my nie jestesmy.Jak sie chce pracowac to jest ok

Karolina
@Rakuś

Kilka przykładów pomijając "rozliczanie" pensji: -grafik robiony w dziwny sposób chyba pod "ulubieńców" -zebrania na które ci miesiąc za darmo trzeba przychodzić a zapowiadane są 3 dni wcześniej(nieobecnosc=brak premii) -chorobowe innego pracownika jednoznaczne z tym że musisz przyjść za niego mimo że masz inne plany dużo można by jeszcze pisać ale myślę że to co napisałam wystarczy dla osób które chciałyby CV wyslac

Zarząd Grupa Petrokan
@Karolina

Pani Karolino, Zebrania są organizowane w celu, między innymi, wyznaczenia celów do realizacji na kolejny miesiąc, a co za tym idzie, możliwości uzyskania dobrych wyników, w tym finansowych. Mówiąc „łopatologicznie” zebrania są organizowane dla pracowników poszczególnych stacji. Dla osób, które tego nie wiedzą lub nie rozumieją chyba rzeczywiście nie ma miejsca w naszym team-ie. Co do grafików - zapraszam z konkretnymi przykładami do biura zarządu. Jeżeli takowe praktyki są stosowane, w co wątpię, natychmiast podejmiemy stosowne kroki Pozdrawiam, Artur Kandarian

Sisi

Pacuje od 3 lat-godziny spoko,normalne okolo 170 nie wymyślajcie głupot

Fenix

240 za najniższą krajową to polityka Artura i Agnieszki

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 176 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa Grupa Petrokan w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Zarząd - Grupa Petrokan

Szanowni Państwo, Bardzo dziękuję za umieszczanie tak licznych, szczegółowych komentarzy, dotyczących Państwa funkcjonowania w naszej Grupie. Bowiem uwzględniamy Państwa uwagi, starając się jednocześnie dostosowywać do potrzeb naszego rynku pracy, z dużym naciskiem na komunikacje z zespole. Niestety autorzy niektórych komentarzy to osoby, z którymi się rozstajemy z różnych przyczyn. W tym z przyczyny braku wywiązywania się z podstawowych zakresów obowiązków, spożywania alkoholu (w ubiegłym roku rozwiązaliśmy parę umów dyscyplinarnie, opierając przedmiotowe rozwiązanie na interwencji policji) oraz innych ważnych dla naszych Klientów kryteriów bezpieczeństwa i obsługi. Stąd, cześć komentarzy nie jesteśmy w stanie skomentować - oparte są one na pomówieniu i oszczerstwach. Co dotyczy rotacji w niektórych naszych obiektach - to prawda, rotacja jest stosunkowo duża, a powodem jej są coraz wyższe standardy obsługi Klienta - czystość obiektów, uprzejma obsługa i pomoc w każdym zakresie pobytu na naszych stacjach paliw. Niestety tym prostym zadaniom nie wszyscy są w stanie podołać, co niesie za sobą konsekwencje niezadowolenia naszych Klientów, a zarazem rozwiązanie z taka osobą umowy o prace. Ja zaś, jestem zawsze do dyspozycji każdego z członków naszych zespołów, o ile uwagi naszych kolegów dot. realnego funkcjonowania w naszej Grupie, z uwzględnieniem nadrzędnego celu - bezpieczeństwa i zadowolenia naszych Klientów! Reasumując, niezadowolone osoby zapraszam na dyskusje „na żywo” (nie pod anonimowym Nick-em) o każdej porze dnia i nocy, a dotychczas żaden podobny wniosek nie wpłynął na żadnym komunikatorze, za pomocą sms, e-maila czy też naszego sekretariatu. Na końcu pragnę wszystkich z Państwa zapełnić, że dołożę wszelkich starań, żeby praca w naszej Grupie Petrokan była dla Państwa zadowalająca w każdym obiektywnym zakresie. Z poważaniem, Artur Kandarian

Janusze

Widać że kandarian każe swoim (usunięte przez administratora) on czyli kierownikom i pracownikom z biura siedzieć i pisać Dobre komentarze jakbyście zauważyli to co chwilę są nowe ogłoszenia o pracę w firmie petrokan bo rotacja jest bardzo duża ze względu na to że wykorzystują pracowników za darmo nie płacąc im wynagrodzenia przez pierwszy miesiąc pracuje się bez umowy a gdy chcą cię zwolnić podpisujesz wtedy umowę a zarazem za chwilę w biurze inny pracownik podrabia twój podpis wypowiedzenie z pracy nigdy żaden pracownik nie dostał do ręki wypowiedzenia zatem z pracowników którzy zostali zwolnieni nie podpisywali wypowiedzenia lub zwolnienia z pracy i to prawda że Urząd Skarbowy powinien się wziąć za firmę petrokan bo dostajesz najniższą krajową do ręki a resztę pieniędzy pod stołem nie płacisz tyle podatku

TakNie1
Gość
@Janusze

Co do rotacji to prawda co wizyta nowe twarze Co do pieniędzy nie wiem ale widzę że jak zawsze ktoś odpisywał z zarządem to tym razem cisza

Gość
@Gość

Nikt z dyrekcji nie odpowiada na komentarz

PetrokanToOSZUSCI

Nie polecam pracy w petrock a nie pracowałem tam kiedyś Szczerze mówiąc to jest najgorszy pracodawca we Włocławku Jaki może być. Nie liczą się z pracownikami którzy stoją za kasą. Za każdym razem oszukują pracowników by nie wypłacić im wynagrodzenia za pracę lub jakiejkolwiek premii. Moim przypadkiem było Gdy przyjechałem do pracy zostałem zaproszony do gabinetu na podpisanie umowy o pracę nie Wcześniej pracowałem miesiąc bez umowy jakiejkolwiek ty podpisywałem umowę dostałem aneks że nie wiem dzisiejszym dostałem zaliczkę w wysokości takiej i takiej właścicielka ja niby kazała iż pani kierownik po pieniądze dla mnie niby po tą zaliczce co się okazało podpisałem to wszystko I cieszyłem się że dostaje zaliczkę 1500 zł a fakt był taki że szefowa wyciągła telefon i zadzwoniła na policję że rzekomo ukradłem kartę lojalnościową na którą się ładuje punkty za tankowanie i że za tą kartę Niby wziąłem sobie za te punkty dwie zapiekanki które w sklepie Kosztują 10 zł a wartość jaką firma petrokan dała za te dwie zapiekanki była niby 7000 złoty niby pokazywali nagrania jakieś policjantom na których jednoznacznie było widać że kartę klienta odkładam na bok a później ją zostawiłem w szufladzie gdzie ona cały czas leżała. Taka prawda była że posiadałem swoją kartę którą miałem już 4 lata zarejestrowana była na moje imię nazwisko znałem PIN nie kazałem policji sprawdzić na kogo jest ta karta co Policja znalazła u mnie w samochodzie to pani właścicielka stwierdziła że to nie moja kartka i nie chciała sprawdzić na czyje nazwisko jest tylko dalszym ciągu rozmawiała że jestem złodziejem firma petrokan dorabia się na osobach które pracują kosztem nie płacąc im wynagrodzenia Widzę że tak miesięcznie na pracownikach In A premia które zabierają oszczędzają jakieś koło 10 000 zł miesięcznie niektóre osoby Pracują tam za darmo przez pierwszy miesiąc a żeby nie zapłacić wynagrodzenia specjalnie coś wymyślą by ich zwolnić tam ci co wchodzą w dupę prezesowi szybko awansują i są leki traktowani niż pracownicy którzy stoją za kasą są na tyle bezczelni właściciele że każą swoim kierownikom siedzieć na kamerach i obserwować ruchy pracowników i to co pracownicy mówią bo mają kamery które nagrywają obraz i dźwięk także to jest wszystko tak jak na przesłuchaniu człowiek nic nie może powiedzieć bo już za chwilę jest wzywany do gabinetu

TakNie4

Czy w Grupa Petrokan są paczki/bony świąteczne?

TakNie1
Bony

Nieeeeeeeeee

Łukasz
@Pytanie

Czy w firmie liczom sie bony i prezenty?Są inne plusy rzeczy w Petrokanie, polecam prace!

Bony
@Łukasz

Każdemu miło jak coś na święta dostanie więc śmie stwierdzisz że bony są ważne dla tego mnóstwo firm szanujących pracownika je rozdaje

Artur Kandarian Petrokan
Użytkownicy czekają na odpowiedź 276 dni.
 Problem

Witam. Proszę o pilne usunięcie wpisu, bowiem nie jestem jego autorem, mimo, że ktoś się podpisał moim nazwiskiem. Artur Kandarian

Artur Kandarian Petrokan
Użytkownicy czekają na odpowiedź 276 dni.
 Problem

Piter

Myślę, że negatywnie może napisać o firmie jedynie konkurencja !!! Polecam pracę w firmie.

Tak2Nie

Pracowałem na stacji nie polecam obiecują kasę z premii a na prawdę szukają wszędzie pretekstu żeby jej nie dać Ludzie pracują i się starają a oni nie doceniają tego

Tak3Nie3
Gabriela

Z uwagi na to, że w ostatnim czasie panuje tu niezrozumiała cisza chciałabym Wam przypomnieć, iż Grupa Petrokan to ponad dwadzieścia lat rynkowych doświadczeń, zaufania klientów, sukcesów. Przykłada szczególną uwagę do wysokiej jakości oferowanych przez siebie produktów. I w związku z nieustannym rozwojem planuje zatrudnić nowych pracowników. Na jednym z bardziej znanych portali z ofertami pracy widziałam, że poszukują chociażby Głównej Księgowej oraz Sprzedawcy. Dajcie znać, co o tym sądzicie. Może już zdecydowaliście się na aplikowanie?

Tak3Nie
Miśka

Fajnie są firmy, które potrafią udzielać się w różnych akcjach w naszym mieście. Może inne przedsiębiorstwa też powinny brać przykład . Tak trzymac

Tak5Nie1

Pracodawca

@Miśka

Dziękujemy za opinię :)

Tak3Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Petrokan - Włocławek

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Grupa Petrokan
3/5 Na podstawie 74 ocen.