Opinie o New Yorker Polska w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie New Yorker Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie New Yorker Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o New Yorker Polska w Gdańsk

Klientka

Jestem rozczarowana, bo kupiłam wczoraj kurtkę, zapłaciłam 189.95 i dopiero w domu po oderwaniu metki zobaczyłam, że oryginalna cena wynosi.....149.95!! To jest skandal w biały dzień, sklep sieciowy. Już więcej nie zrobię tam zakupow i będę wszystkim do okola komunikować o tej sytuacji. Dot. Galerii w Siedlcach

Lia
@Klientka

Jaki skandal... Sklep MA PRAWO zmienić cenę swojego produktu. Takie życie, wszystko drożeje. Za chleb też płaci Pani coraz więcej i skandalu nie robi.

@Klientka

Możliwe, że był błąd w druku. Poza tym sklep może w każdej chwili podnieść cenę jak i ją obniżyć :) Przecenione produkty są oznaczone czerwona metką.

Aldona
@Klientka

Rozumiem twoje zdenerwowanie ale te różnice cenowe wynikają z tego że to jest sklep niemiecki. Rozliczany w euro. I w momencie jak euro skacze do góry to ceny automatycznie muszą być podniesione w złotówkach. Stąd takie anomalia. Wiem.. denerwujące. Ale to nie jest wina pracowników ;⁠)

Tola
@Klientka

Tez tak mialam, kupilam kurtki na Black friday z mysla o przecenie a zapłaciłam więcej niz powinnam. Etykietki tez dopiero w domu zobaczyłam

Poszukuję pracy na stanowisku Asystent/-ka. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na Asystent/-ka. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą New Yorker Polska i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

kkkkk

Benefitem jest karta zniżkowa 30% na produkty nieprzecenione oraz pakiet medyczny za 1zł. Co do stanowiska to na twoim miejscu przemyślałabym tę decyzję 20 razy zanim się tam zatrudnisz. Wynagrodzenie jest bardzo atrakcyjne, jednak zdrowie psychiczne moim zdaniem jest dużo ważniejsze od pieniędzy. Zacznę od tego, że systemy w New Yorker są baaardzo przestarzałe dlatego też dużo rzeczy trzeba robić ręcznie. Jest to uciążliwe i zajmuje bardzo dużo czasu. Dałoby się jeszcze przeżyć tą biurokrację gdyby góra nie opierdzielała cię za każdą najdrobniejszą rzecz. Praca na stanowisku wyżej niż sprzedawca to ciągły stres o to, że zaraz dostaniesz opierdziel za cokolwiek i bardzo szybkie tempo pracy. Nie polecam...

@kkkkk

A, no i nie mówię tutaj o Gdańsku akurat tylko o innym mieście. Zdarzają się też fajni kierownicy, ale sam system i tony makulatury, które trzeba prawidłowo uzupełniać i odhaczac już są stresujące, bo często zdarzają się jakieś błędy.

Jaka jest stawka początkowa w New Yorker Polska? 24 lipca na Pracuj.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Asystent/-ka.

zależy od miasta

@kkkkk

Wątek dotyczy Gdańska więc może wiesz jak tu jest? Najniższa krajowa na początek czy więcej? W ogóle to czy jakis system premiowy w tej firmie jest gwarantowany?

gochen

No cóż, brak zniżek dla pracowników zatrudnionych na umowę zlecenie. Jako nowy pracownik najgorsze obszary sklepu - 9h na przymierzalniach w Black Friday w pojedynkę - nie polecam. Kierownik zmiany z koleżaneczkami siedzi w biurze, a Ty masz 15 minut przerwy przez cały dzień. :)

gochen
@gochen

Ah, zapomniałam dodać. Telefon o 22, że jutro o 6 masz być w pracy, bo jest przecena i właściwie nie jest przyjmowana odmowa.

@gochen

Bzudry piszesz, to ze Ty nie miałaś zniżki na umowę zlecenie to tylko i wyłącznie wina twojej przełożonej nie firmy!

@gochen

Jest więcej przerwy jak przyjdziesz 15min wcześniej lub zostaniesz dłużej. Wtedy masz pół godzinki. Co do kierownika zmiany to niekoniecznie siedzi sobie w biurze i plotkuje tylko jest bardzo dużo biurokracji do zrobienia, szczególnie kiedy jest duży ruch i dużo pieniędzy na kasach. Sprzedawcy nie mają źle w New Yorkerze.

Sprzedawca

Tragedia ( Mielec) . Kierowniczka boi się osób z większym doświadczeniem niż ma sama. W ofercie jest napisane że praca zmianowa, a na rozmowie wychodzi, że tylko drugie zmiany bo funkcyjne są tylko na pierwszych????. Urlopy brane na bieżąco, nie można brać przy długich weekendach. Śmiechu warte, ani jedno pytanie do mnie, tylko wysłuchiwanie jakie są zasady pracy. Najgorsza rozmowa o pracę na jakiej byłam.

Żadne.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
nick

praca całkiem spoko dla studentek. godziny słabe, ale to już urok handlu. wielki minus za brak benefitu. plusem jest to, że ubrań nie trzeba układać wedlug rozmiaru. ALE NAJWAŻNIEJSZA RZECZ! i w sumie dlatego piszę tę opinię: jeśli złożycie wypowiedzenie,to przeczytajcie dokładnie swoje prawa i artykuły z kp. poniżej 6 msc pracy macie 2 tygodnie wypowiedzenia, a kierownik wam powie, że miesiąc a to nieprawda! u mnie w filii tak zostały załatwione dwie osoby. znam kilka przypadkow z innych filii, gdzie zatrudnione krocej niz pół roku tyrały jeszcze miesiąc. new yorker nie ma ludzi do pracy i dlatego wciska takie bzdury myśląc, że jesteśmy głupie. ja się nie dałam i pokazałam treść umowy oraz tych artykułów i bez problemu dostałam 2 tygodnie wypowiedzenia, chociaż wcześniej kierownik wciskał, że mam miesiąc. NEW YORKER - SŁABA PRAKTYKA. obyście za to kiedyś wpadli

Danuta
@nick

@nick Z Twojego wpisu wnioskuję, że pracodawca New Yorker Polska daje normalną umowę o pracę. To już jakiś plus. Widzę bardzo dużo ogłoszeń o pracę https://m.olx.pl/praca/q-new-yorker/ A napisz proszę jak wygląda sytuacja z urlopami? Bez problemu można je wziąć? To też jest bardzo ważne.

pati
@nick

a w jakim mieście prcowałaś?

Rafał
@pati

Rozważasz zatrudnienie w firmie New Yorker Polska? Odwiedziłem wątek z nadzieją, że uzyskam informacje, czy możliwa jest praca na pół etatu? Np. tylko popołudniami i w weekendy? Dajcie znać, proszę, jak to wygląda.

@nick

Myśle ze nie warto uogólniać . Chyba słabo trafiłaś . Większość kadr zarządzającej idzie pracownikom na rękę i często rozstają się za porozumieniem stron .Pozdrawiam

Jarosław
@Danuta

O, widzę ze regionalna się odezwała. Tak, zaje*sty plus ze dają umowę o prace, a robią w (usunięte przez administratora) pracowników żeby harowali jak w (usunięte przez administratora)! Daruj sobie te ogłoszenie o prace, bo po przeczytaniu opinii nikt nie pójdzie pracować do ny.

Uciekajcie
@nick

Miałam taka sama sytuacje.Zostało powiedziane mi,ze gdybym złożyła tydzień wcześniej to miałabym dwa tygodnie ale niestety za późno złożyłam.Podkreślę,ze nie miałam przepracowanych 6 miesięcy.Krętacze i (usunięte przez administratora)

Emilia
@nick

Obecnie pracują w New Yorkerze i pracują prawie 3 lata złożyłam wypowiedzenie za porozumieniem stron i mam 1,5 ty wypowiedzenia . To zależy od kierownika sklepu .

Emilka

Obecnie pracuje w Ny Choc zaraz będę była pracownica NY . Najniższą krajową + premie czasem nawet wychodziło prawie 3 tys bez kilku gorszy . -30% na nową kolekcję, szkoda, że Tylko na nową. Praca fajna , zawsze jest coś robić jak nie mi przecena to Towar jak nie towar to sprzątnie po klientach którzy zachowuja się jak swinie. Nie mogę powiedzieć złego słowa o firmie raczej o osobach ktr tam pracują . Ja niestety trafiłam na zastępcę kierownika Która traktowała ludzi jak (usunięte przez administratora) To zależy od ludzi . Ja firmę polecam

Dominik

Byłem dziś w new yorker i oglądałem żeczy i po wejściu załamałem się ponieważ zauważyłem takie ciuchy jak los Angeles wzur taki jak od firmy palm angels widziałem również podróbki butów firmy nike a już nie wspominając o cenach

Byłypracownik

Praca tutaj to jedna wielka porażka , niemiecki (usunięte przez administratora) ... Pracownik w tej firmie nie ma tutaj praw ... Nie możesz mieć życia prywatnego.... Najlepiej jak pracownik przychodzi codziennie po 12 h do pracy o robi wszystko za wszystkich, atmosfera w firmie jest okropna ...mało który kierownik sklepu pójdzie za zespołem , większość patrzy tylko na swoje dobra tak jest również w przypadku kierowników regionalnych, jest jeden wielki MOBBING, krzyczenie na pracowników straszenie ich ,że jak nie sprzedają dodatków to nie będzie dyspozycyjności na dany miesiąc... zachowanie KR przy samych klientach jest nie dopuszczalna , a szczególnie KR ze Śląska to taki SS (dobrze,że już się zwolniłem mogę żyć w spokoju) Zatrudniając się tutaj musisz mieć świadomość ,że tracisz życie prywatne , śmieszne odrabianie godzin ... Firma nie współpracuje z pracownikami narzuca swoje warianty , w skrócie zatrudniając się w tej firmie jesteś jednym wielkim NIEWOLNIKIEM ... Z roku na rok zabierają pracownika benefity, ucinają premie za to ,że nie sprzedaż śmiesznych dodatków albo w momencie gdy bierzesz L4 w tej firmie człowiek nie może być chory , odradzam wszystkim pracę w tej firmie jedynie spoko osoba jest dyrektor nikt więcej

Zoya
@Byłypracownik

Potwierdzam dokładnie tak jest.

Wiedząca
@Byłypracownik

Tak zgadzam się z przed mówcą

@Byłypracownik

Dokładnie tak! Serdecznie nie polecam nikomu

szybkiBil

Mam doświadczenie w pracy, pracowałem w reserved i aktualnie pracuję w innym mieści właśnie w new yorkerze, łączny staż to ponad 3 lata. Na jaką stawkę godzinową mogę liczyć we wrocławiu?

Edyta
@szybkiBil

A te stawki nie są w każdym mieście takie same ze względu na to, że to sieciówka?

Gdynia Riv

Z czym kojarzy mi się New Yorker? No cóż… obecnie chyba z najgorszym spotkaniem rekrutacyjnym jakiego doświadczyłam. Zacznę może od tego, ze na spotkanie przybyłam kilka minut przed czasem, żeby się nie spóźnić. Po przybyciu kandydatom radzę szukać kierownika na własna rękę, ponieważ pracownicy są niezbyt chętni do pomocy. Dowiedziałam się ze muszę jeszcze poczekać na inne osoby, ponieważ spotkanie rekrutacyjne jest grupowe(?) o czym wcześniej mnie nie poinformowano. Opóźnienie było nie małe, a pozostałe osoby jednak nie przybyły. Na początku rozmowy zostałam przepytana jak na lekcjach w szkole podstawowej(o założyciela, pochodzenie, rok powstania itd), a później zostałam oprowadzona po sklepie. Kierowniczka próbowała mnie trochę nastraszyć wielkością sklepu. No cóż… chyba nie czytała mojego cv i nie była świadoma tego, ze mam już doświadczenie z większymi sklepami;) W swoim cv zaznaczyłam, ze jestem studentką (studia zaoczne). Nie rozumiem, dlaczego zostałam zaproszona, skoro z góry wiadomo, ze studenci maja zjazdy co 2/3 tygodnie. Niestety okazało się 1 lub 2 wolne soboty w miesiącu to za dużo. Szanujmy swój czas.

Pytnik

Ile może zarobić zastępca kierownika w jednym z większych miast w Polsce? Zastanawiam się nad przejściem z innego sklepu. Bede wdzieczna za liczbe, chociaz widełki!

@Pytnik

A o jakim mieście konkretnie myślisz? Bo np pomiędzy Warszawą a Łodzią też mogą być jakieś różnice na tym stanowisku ;)

Barylka
@Pytnik

5000 brutto

Urszula
@Barylka

A kierownik może dostać jakieś premie lub dodatki?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu New Yorker Polska?

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem jest pójść do konkretnego sklepu New Yorker i zanieść swoje CV. Ja tak zrobiłam i przy okazji porozmawiałam jak to wszystko wyglada i dostalam prace.

Lidia

Czyli jesteś zadowolona z pracy? A czy kładą na rozmowie nacisk szczególnie na coś?

Kasik454

Witam. Jak oceniasz pracę w N&Y.chciałabym właśnie złożyć tam CV i się zastanawiam po tych opiniach jakie tutaj są?

@Kasik454

O, widzę że tu dużo chętnych na pracę tam. Co was tak ciągnie akurat do tej marki?

Uciekajcie

Pracowałam w tym śmiesznym sklepie pół roku.Przez pierwszy tydzień było super,natomiast po ubiegu tygodnia zaczął się zgrzyt.Po pierwsze kadra kierownicza w sklepie,w którym pracowałam rekrutuje po wyglądzie(osoba musi być ładna i nie może być „większa”).Kierowniczka sklepu jest człowiekiem bez jakiejkolwiek empatii.Choroba tam nie istnieje,bo wszyscy uważają,ze udajesz.Jak postawią cię na kase to stoisz na niej 8-9 godzin z możliwością zejścia w trakcie przerwy,która jest ustalana przez kierownika.Potrafiłam mieć przerwę godzinę po przyjściu do pracy.Nie ma tam możliwości dogadania grafiku,tylko kadra kierownicza ma na pierwsza zmianę.Zamienię się z kimkolwiek graniczy z cudem. (usunięte przez administratora) na sklepie i magazynie jest tam normalna sprawa,oczywiście wina jest zrzucana na nowego pracownika bo odkłada coś nie wiedząc,ze dana rzecz nie leży na tym miejscu(bo nikt jej nie poinformował).Przy złożeniu wypowiedzenia kierownik po złości zrobiła mi grafik,w którym pracowałam przez cały miesiąc dzień w dzień(dzień wolny w tygodniu przysługuje) i nie Hyla to praca po 8h,tylko 9-12.Tłumaczyła się,ze muszę odrobić godziny z lockdownu. Ogolna atmosfera jest na minus,ciągła walka o stołki.Dziewczyny zamiast się wspierać i sobie pomagać to rzucają sobie kłody pod nogi i ciagle chodzą na skargi do kierownika. W ciągu trzech miesięcy ze sklepu,w którym pracowałam odeszło piec osób. Do dziewczyny,która jest chora zostały skierowane słowa”ty ciagle się leczysz,ze wyleczyć się nie możesz”. Uważam,ze ta praca nie jest warta żadnych nerwów i zdrowia kogokolwiek.Nie poleciałbym tego sklepu nawet najgorszemu wrogowi. Pozdrawiam

Xdhfr
@Uciekajcie

A jak wygląda wypłata ekwiwalentu za urlop i wynagrodzenia-trzymaja się że do 10 czy tak jak jest prawnie ostatniego dnia umowy.

Daria

Czy to prawda, że w Łodzi są wstrzymane zatrudnienia ?

New Yorker nie jest może pracą marzeń, ale jak mnie jest okej. Studiuje i pracuje na umowie o pracę. Studia mam w weekendy więc nie ma problemów z ustawieniem grafiku tak aby nie kolidował mi ze studiami. Dużo obowiązków, otwieranie towaru, zabezpieczanie towaru, wystawianie towaru i przebudowy, obsluga klienta oraz obsluga kasy. Jak dla osoby, która wcześniej nie robiła takich rzeczy, moze wydawać się trudne i nie do ogarnięcia, lecz po pewnym czasie staje się to rutynowe i bardzo łatwe. U mnie w fili wszystkie dziewczyny sa fajne i z każdą można sie dogadać. Atmoswera jest super. Jedynym najgorszym minusem są klienci, którzy jak dla mnie psują całą atmosferę w pracy ???? Pozdrawiam.

Piter76

Uwaga !!! Zawyżają ceny towaru Wystarczy delikatnie odkleić naklejkę z ceną i porównać z ceną która była pierwotnie na metce Kupiłem koszulkę za 50zl Odkleilem nową cenę i szok Ta bluzka wcześniej kosztował 30 zł Zwyczajne naciąganie klienta !!!!!

@Piter76

Dzisiaj miałam taki sam przypadek w Blue city, odkleilam cenę, a tam niższa cena, z czego wczoraj w innym sklepie była ta niższa cena... Zapytałam u Pani kierowniczki dla czego tak jest, to była nie miła, i zapytała mnie czy odklejam wszystkie cenniki... (usunięte przez administratora)

Karola
@1111

to jest korekta ceny , przecież pracownik sam sobie nie wprowadza ceny w kasie.... Śmiech na sali jak się czyta takie kom. Pracownik dostaje informacje że jest korekta ceny i pracownik bez gadania ma to zrobić bo produkt wchodzi po nowej cenie. Nie rozumiem kiedy ludzie mają pretensje do kasjerek..

@1111

Ubrania są szyte w Chinach dużo wcześniej, przez ten czas producent ma prawo do podniesienia ceny, ma na to wpływ wiele czynników. Firma ma prawo do podniesienia cen, tak samo jak do podwyżek :)

Sandra
@Piter76

Witam , jestem pracownikiem New Yorker i takie rzeczy się zdarzają, jeśli jest błąd w fabryce i są dodane nie te etykiety co powinny. To nie jest wcale oszukiwanie klienta. Pozdrawiam

Lia
@Piter76

Pozwól, że odpowiem ponownie Lia 10.10.2021 23:11 @Klientka Jaki skandal... Sklep MA PRAWO zmienić cenę swojego produktu. Takie życie, wszystko drożeje. Za chleb też płaci Pani coraz więcej i skandalu nie robi

@Piter76

A w biedrze reż się pani pluje do pracowników czy na forach jak masło drożeje? Wszystko drożeje, ubrania tak samo, zawsze może pani nago chodzić i ubrań nie kupować xd

Czy w New Yorker Polska możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Pracownica

Oczywiście ze nie, pensja wypłacana jest do 10 każdego miesiąca. Zawsze na czas!

1996

Nie ma takiej możliwości

Grześ
@1996

Napewno ?

Honorata
@Grześ

Podejrzewam, że tak. Zaliczki na wypłatę to zachodnia modła, w USA tak mają. W Polsce to chyba nawet nie jest prawnie uregulowane. No, chyba, że po cichu, kierowniczka pójdzie na rękę sprzedawcy...

Asystent

Jak chcesz tygodniówki to na produkcję idź w nie do handlu XD

@Honorata

Kierowniczka nie ma nic do wypłat, pieniadze są raz w miesiącu i tyle, to nie prywata żeby się bawić w wypłaty 3 razy na miesiąc

As

Jakie wynagrodzenie ma sprzedawca.

Danuta

Hej, mam pytanie odnośnie pracy w New Yorkerze jako studentka. Czy bez problemu można pogodzić studia z pracą? Jak wtedy ustalany jest grafik? Czy można podawać swoją dyspozycyjność? Jest wymagana dana ilość godzin czy można pracować w niepełnym wymiarze czasu pracy?

@Danuta

Na rozmowie wszystko pięknie, ładnie i nie będzie problemu z pogodzeniem pracy i studiów. W trakcie WIELKI problem. O ile jeszcze na zjazdy w weekendy było w miarę ok, to jeśli chodzi o sesje nie. - Jak to masz w tygodniu 5 egzaminów? - Nie mogę dać ci wolnego, bo inni mają urlop - Zastanów się co jest dla ciebie ważniejsze, praca czy szkoła, to chyba oczywiste że praca bo ze studiów nie masz pieniędzy I można tak cytować w nieskończoność….

szału niema

Firma owszem proponuje niewielki benefit zniżkowy na ubrania dla swoich pracowników, a co za tym idzie wymaga, aby pracownicy chodzili w zakupionych przez siebie ubraniach, a najlepiej w nowej kolekcji.. wszystko fajnie:) tylko ubrania w pracy bardzo się niszczą, a przy wykładaniu towaru na magazynie, rozwieszani.., itd. ubranie można łatwo uszkodzić i już nie nadaje się już do chodzenia... . Inne sieciówki zapewniają firmowe uniformy dla personelu, a zarazem zniżki... Generalnie w sklepie panuje duża dezorganizacji, brak skanerów, systemu magazynowego, jakiejkolwiek komunikacji między personelem na sklepie, magazynem... z tego powodu jest niemała harówka. Sklep nie inwestuję w rozwój i nowe technologie.. tylko wyciskają pracownika, pewnie dlatego w NY niema kart multisport dla personelu jak jest w innych sklepach. Finansowo też bez rewelacji na tle innych... Przykro stwierdzić, ale konkurencja ucieka..

Emi
@szału niema

Nie mogę się zgodzić z tym komentarzem. Jestem pracownikiem jednej z filii NY. Nie ma obowiązku zakupu choćby jednej rzeczy marki New Yorker. Ma być modnie i wygodnie, jak nowi nasza kierownik. Atmosfera wśród pracowników oraz komunikacja jest bardzo dobra, A zniżka na ubrania niemała. Pozdrawiam

Elemelek
@Emi

Ciekawa jestem w której filii NY pracujesz? Jest obowiązek chodzenia w ciuchach z NY najlepiej z nowej kolekcji i masz być pomalowana. Przecież nawet w co półrocznej ocenie masz podpunkt o twoim wygladzie

Zoya
@Emi

Nie prawda. Pracuje w NY od 9lat i od zawsze jest wymóg noszenia ubrań z najnowszej kolekcji. To, że wasz kierownik na to przystaje to ok , ale polityka firmy mówi co innego. Pamiętam nawet dokładnie maila , w którym było napisane ,ze powinnismy mieć w szafce zapasowa bluzkę w razie zabrudzenia. Nie pamiętam tylko czy wymyśliła nasza regionalna czy też dotyczyło to całej Polski.

@szału niema

Mam pytanie, czy podczas pracy w sklepie New Yorker brałaś udział w jakichś szkoleniach na przykład z Visual Merchandisingu, lub Marketingu? Czy oferują takie dla personelu?

Zostaw merytoryczną opinię o New Yorker Polska - Gdańsk

• Jak się pracuje w New Yorker Polska?

Zobacz opinie na temat firmy New Yorker Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w New Yorker Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy New Yorker Polska?

Kandydaci do pracy w New Yorker Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

New Yorker Polska