Opinie o Exact Systems Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Exact Systems Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Exact Systems Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exact Systems Sp. z o.o. w Częstochowa

lola

Ludzie co wy tutaj wogóle piszecie jest umowa zlecenie ale ważne że jest praca jeśli was oszukali czy co kolwiek powinniscie cos z tym zrobic nie uwazacie a nie wypisujecie na forum takie rzeczy . !!!!

Ktoś na pewno

Powiem tak : Pracowałem w ExS przeważnie w weekendy ( ze względu na szkołę ) i w czasie wolnego od szkoły w tygodniu jak nadarzyła się okazja. Płaca kompletna korozja ledwo 8 zł/h i cały czas stanie. Jeżeli była norma to nie dało się jej wyrobić. Czasami trafiałem na takie zlecenia że zrobiłem swoje i ostatnie 1,5h siedziałem i pierdziałem. Oczywiście mówię o Tychach i o (usunięte przez administratora)Nexteer Automotive który mnie przyjął na umowę o pracę i zwolnił po 2 miesiącach. sram na takie pracę

xxx.

To teraz może ja. Po pierwsze: Kordynatorzy zmieniają się jak rękawiczki, co chwila to nowy. Poza tym są niewłaściwi ludzie na tym stanowisku. Zero jakiegokolwiek poczucia odpowiedzialności za zakład, a co dopiero za ludzi. Po drugie: Raporty. Gubienie raportów (przez co mniejsza wypłata) Nawet jak nie są zgubione to i tak się dostaje mniejsza pensje, niż się powinno dostać i to nie są małe kwoty i to nie jest tylko jedna osoba! Z Po trzecie: Nie wypłacalność wypłaty w terminie, to nie są dwa czy trzy dni! Po czwarte: Naklejki, żeby się o nie doprosić, trzeba wydzwonić pięćset tysięcy razy, by je otrzymać. Do kogo ma się pretensje póżniej z zakładu tam gdzie pracujemy? Do Nas, nie do kordynatorów, dyrektorów i innych, tylko do Nas! Po piąte: "Umowy" - Nie dość, że są to tak zwane śmieciówki, to jeszcze nie są podpisywane za dany termin! Powinno się podpisywać je wraz z nastającym np: 1grudnia! Zawsze 1-wszego! A nie, np już na końcu grudnia. ZA DUŻO PRZECIW.

vw

Do osoby wyżej...cztery dni by cię nie zbawily za darmo nie robiłaś, ale fakt umowy tragedia ...oby ludzie się zbuntowali...bo akurat praca w tej firmie jest fajna.

Kontroler jakości

Szczegółowe informacje nt. wynagrodzenia, umowy, składek. Dokładne opisanie na czym polega praca. Ogólnie dowiedziałam się wszystkiego co chciałam. Następnie testy na kompie (spokojnie, pomagają we wszystkim) PS: pozdrawiam przemiłą Panią prowadzącą.

Oczekiwania finansowe, dyspozycyjność, możliwy termin podjęcia pracy, zakład na którym chciałabym pracować itp

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
martynka

Niedawno trafilam na ogloszenie exactu i wyslalam aplikacje. Po jakims czasie otrzymalam telefon i zostalam zaproszona na rozmowe kwalifikacyjna. Wszystko pieknie ladnie, wprawdzie zarobki slabe jak na Niemcy i umowa zlecenie, ale z dietami, zwrotem za mieszkania oraz za przejazdy mozna bylo sprobowac, poza tym dowiedzialam sie od Pani Katarzyny, ze planowane jest wprowadzenie umow o prace,co bylo tym bardziej kuszace, ponadto mielismy wrocic na swieta 19 grudnia. Prace przyjelam, dostalam sie na miejsce zlecenia. Nie minelo wiele czasu kiedy dowiedzialam sie, ze pracujemy do 23 a nie 19 i Pani Kasia po prostu oklamala mnie i wiele innych osob tylko po to, aby odbebenic szybko rekrutacje na nowy projekt. Poza tym od stycznia umowy faktycznie ulegaja zmianie, ale nie beda to umowy o prace, tylko zwykle smieciowki i za wszystko trzeba placic samemu. Z poprzedniej wyplaty w okolicach 4500 (zwrot za paliwo i diety) zmienia sie na 3500 z czego nalezy odliczyc przejazdy, czyli max zarobku to 3000 zl. Dziekuje postoje. Mam nadzieje, ze nikt nie podpisze nowych umow i firma Exact wroci tam gdzie jej miejsce, czyli do Polski, gdzie bedzie mogla bezkarnie okradac i oszukiwac swoich pracownikow.

nbn

nowe umowy ... masakra ... teraz brakuje im ludzi ciekawe kto będzie chciał robić na nowych zasadach... już widzę te grupowe zwolnienia... płać za mieszkanie, brak diet, kilometry nie zwracane SZOK!!!

kk

to burdel a nie firma,jezeli będą wam oferować wyjazd do wehingen to nie jedzcie,,kontroler jakości ,akord,od stycznia nowe umowy ,zarobek 3500 zł ,w tym 200 euro musisz zapłacic za mieszkanie i powrót do domu na własną rękę,,,totalne dziadostwo !!!! nie dajcie się w balona zrobic

jagi

Czy ktoś wie jak ta praca wyglada w lesznie ? I czy wyplaty sa w calosci na czas ?

NICK

w każdym wieku przyjmą jak potrzebują ogarniętych ludzi

camiro

Czy są jakieś ograniczenia wiekowe, np. przyjmują do pracy do 26 roku życia? Ostatnio widziałam ogłoszenie, że najlepiej, jak ma się status studenta. Dzięki za odpowiedź.

edgar

Exact raczej nie należy do małych firm, posiadają trochę tych działów, mnie by interesowało trochę informacji na temat stanowiska przedstawiciela handlowego. Jakie oferują warunki ( wynagrodzenie, samochód, telefon, komputer ) ? Jaka forma zatrudnienia ( umowa o pracę czy zlecenie ) ? jakieś premie możliwe czy od każdej transakcji coś liczone?

piomax

Przez nieudolną pracę liderów i to że nie zbierają raportów moja wypłata była mniejsza o ponad 500zł !!!! To jest poprostu kpina. Nie wiem czy nie zesłać Państwową inspekce pracy czy co ale miesiąc pracowania i o połowe mniejszą wyplate dostałem. Szczerze odradzam pracy.

Lider :P
@piomax

Jeśli u nas zdarza się pomyłka co do kwoty wypłaty to piszemy do koordynatora i ona załatwia wyrównanie. Jest to wkurzające ale w końcu dostajemy swoją kase ;).

Dagmara

witam ją osobiście z tej firmy jestem bardzo zadowolona . pensje miałam danego dnia żadnych problemów nie było stawka rozmowa to 8.50 . Szczerze to nie zrobisz sie bardzo . w łodzi bardzo miła atmosfera jest . Ja już pracuje w tej firmie 9mc . Warto pracować w tej firmie .

andrzej

A coś o samej pracy? Rozumiem, że coś sprawdzamy po względem wielkości przez 8 godzin pracy. Jak to wygląda? Stoi się czy siedzi? I jak z przerwami? dzięki

Aldhafara
@andrzej

To zależy od tego jaki element sprawdzasz w danej chwili. Są części które musisz sprawdzać przy tzw CFie, wtedy na spokojnie siedzisz cały dzień i nikt Ci specjalnie nie przeszkadza. Elementy do sprawdzenia czekają za Tobą spokojnie w koszu obok. Inaczej sprawa wygląda jak musisz sprawdzać elementy na produkcji. Wtedy Twoje tempo pracy jest narzucone przez linię produkcyjną. Wtedy przez Twoje ręce przejdzie nawet do 2tys sztuk w 8 godzin. I wtedy zazwyczaj stoisz, przynajmniej tak było w Toruniu. Co do przerw. Są dwie 5 minutowe i jedna 15 - obiadowa. Z 5 minutowych to tyle że zdążysz z toalety skorzystać. Przerwy są na gong. Obuwie ochronne i koszulkę dostajesz od pracodawcy. U mnie była przyjemna atmosfera wśród pracowników. Bo zwyczajnie wszyscy ten sam chleb jedli. Szczerze męczące są dojazdy tylko (Bo zwykle zakład jest gdzieś na obrzeżach). Generalnie dobra praca jak na początek. Wiadomo, zawsze jakieś doświadczenie które zaowocuje w przyszłości. Życzę powodzenia :-)

Pani Ktoś
@Aldhafara

Nie polecam tej pracy. Pracowałam 1,5 roku. (Nowa Sól) 1. Przede wszystkim- praca nie na tym stanowisku co w umowie!!! wykorzystywanie na produkcji ( bez odpowiednich środków ochronnych, bez badań, traktowali nas jak normalnych pracowników, dawali nam kartę wyrobienia i miała być co do sztuki norma zrobiona) 2. Problemy z wypłatą- nie wypłacali na czas, bardzo często mniej niż powinni 3. Obiecywanie premii i bonusów, które jak się okazywało pod koniec miesiąca były ściemą 4. Wciskanie ,,reklamacji" niczym nie udokumentowanym- czego skutkiem były ogromne kary pieniężne 5. Zastraszanie nas- jeśli nie zrobiliśmy normy pani koordynator straszyła nas nie zapłaceniem za ten dzień pracy 6. Mobbing 7. W przypadku jakichś problemów zakazała nam pisać do siedziby w Częstochowie- skutkiem było nie branie do pracy przez jakiś czas 8. Zero kontaktu z koordynatorem,nie odpisywała na smsy, nie mówiąc o odbieraniu telefonów 9. Wiele pracowników nie widziało koordynatorki na oczy 10. Zmuszanie pracowników do pracy również w weekendy!! ( uczeń/ student i praca 30 dni w m-cu??) Mogę przytoczyć jeszcze wiele negatywnych faktów- każdy kto był u nas w delegacji wie jak to u nas wygląda. Na kontroli pracuje z 20% pracowników? Reszta- produkcja za marny grosz. Fajna alternatywa dla zarobienia pieniędzy w młodym wieku. Ludzie nie dajcie się zwieźć pięknie napisanym ofertom pracy na stronach www. Rzeczywistość w takiej firmie jest całkiem inna

klara

właśnie zadzwonili do mnie z tej firmy w sprawie pracy jako kontrola jakosci w Tychach. Jutro rozmowa, może ktoś powiedzieć jak wygląda sprawa z wynagrodzeniem i w jakich fabrykach w Tychach dzialają ???

ciekawski

Chyba złoże tam CV, czego można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej i czy rzeczywiście w pracy trzeba znac rysunek techniczny tak jak ogłaszają?

Lider ;P
@ciekawski

Generalnie ja maiłem rysunek techniczny na studiach 5 lat temu i jakoś szczególnie to to mi nie było potrzebne w pracy.

Witam . Jak się pracuję z ES w Niemczech? Jak tam warunku mieszkaniowe, zarobki,atmosfera? J.W. tylko opinie o pracy w kraju , a jak to wygląda za granicą?

nasionyk

po 4 miesiacach to wcale nie jest rekord... przez przypadek trafilem na "rozmowe" u zleceniodawcy, poznalem na niej koordynatora "zielonego" jak etykiety OK uzywane przez ExS... kompletnie nieprzygotowany, niezorientowany i mala pojetny... po 3 tygodniach bylem juz liderem ale... nie wszystko zloto co sie swieci. umowa nadal zlecenie, brak informacji o zajmowanym stanowisku na umowie, zakres obowiazkow rowniez bez zmiam, selekcja naprawa czesci... stawka wzrosla o zlotowke. koordynator pojawiajacy sie raz, dwa razy w tygodniu, podrzuca dlugopisy i puste raporty... ustalanie grafiku, modyfikowanie przy rotacji pracownikow rzedu 2os/tydzien odchodza, dwie przychodza. z tygodnia na tydzien dokladanie obowiazkow przy czym zerowy wzrost stawki. nieuczciwi, nierzetelni koordynatorzy to standard... oszustwa przy rozliczeniu pracownikow standardem. raczka, raczka myje, od kierownictwa po kontrolerow zdarzaja sie "zorganizowane grupy przestepcze", i nie jest to wcale sporadyczne. pracownicy, ktorzy sa juz "odstrzeleni" maja "wolne", nie dziekuje sie im aby w razie dodatkowego zlecenia miec jakis zapas... umowy kombinowane, jakas lewizna na roznoszenie ulotek, z ktorej odciagane sa skladki... koordynatorzy wrecz pozbawieni nadzoru robia co chca, dostepn do "extranetu" czyni ich panami zycia i smierci. zycia swojego smierci pracownika... naciaganie zleceniodawcow na 'slupy', umowy wygenerowane na osoby, ktore nawet nie pojawily sie u zleceniodawcy. brak bhp, brak szkolen, brak swiadczen, windowanie norm aby rozpisac ilosci na "dodatkowych pracownikow". generalizowac nie bede ale jesli w innych rejonach jest podobnie to wcale nie bede zaskoczony... polecam nie traktowac powaznie pracy w ExS... a ciapatego koordynatora od razu traktowac zgodnie ze stereotypem, bo idealnie go odzwierciedla po blizszym poznaniu...

lider :p

"I po 4 miesiącach pracy zostałeś liderem? Jak to w ogóle jest możliwe w polskiej firmie...? chyba, że masz jakieś konkretne plecy.." Zero pleców :p, koordynatora poznałem na rozmowie rekrutacyjnej połączonej z zawiezieniem do pracy bo na gwałt potrzebowali osoby :p. Szczerze nawet Ci powiem że żałuje że jestem liderem czasami.

a

A co w tym trudnego? Ja po 6 miesiącach zostałem liderem w firmie SGP, ale w tym samym miesiącu z pracy odszedłem. Lider to zwykły pracownik który robi 3 razy więcej (bo musi zapierniczać jak kogoś nie ma), a do tego kablować do szefa, więc odszedłem bo powrotu na stanowisko być nie mogło ;)

lider :p

tak wiąże się tylko pytanie czy ta kasa jest tego warta.

Zostaw merytoryczną opinię o Exact Systems Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Exact Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Exact Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exact Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 8 to opinie pozytywne, 57 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exact Systems Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Exact Systems Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exact Systems Sp. z o.o.