Opinie o NORATEL SP Z O.O. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy NORATEL SP Z O.O.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie NORATEL SP Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NORATEL SP Z O.O. w Szczecin

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w NORATEL SP Z O.O.?

Revik

Niczego...

Stefik

Pracuje w tym (usunięte przez administratora) już niestety od 2014 roku . Ostatnio miałem taką sytuację że przyszedł nowy pracownik który nic nie umiem . Umie tylko jeden transformator zrobić a ja wszystko co możliwe zgadnijcie jaka jest różnica między naszymi wypłatami ? OTOZ ROZNICA MIEDZY NASZYMI WYPLATAMI TO 300 Zł . NIESTETY NIE CHCEM ALE MUSZE SIE ZWOLNIC Z TEGO (usunięte przez administratora) I WAM TEZ TO RADZE ... LEPIEJ JUZ NIE BEDZIE

Aleksandra
@Stefik

Rozumiem Twoje zdenerwowanie, ale czy zamiast tego nie lepiej pogadać z szefem i poprosić o podwyżkę? Są w ogóle u was takie możliwości?

Revik
@Stefik

Stary oracowniki ,macie około 4.000zł.,4.500,a nowy 2.800zł.

Gośc

Jak na tak "duża, rozwijajaca się, znaną na cały swiat" firmę to porażka. Byłem na rozmowie o prace na stanowisko lidera zmiany magazynu wysyłek, nie dosć, ze proponowane zarobki to śmiech (mimo doswiadczenia na podobnym stanowisku) to jeszcze kierownik zmiany z którym miałem przyjemność mieć rozmowę kwalifikacyjną to typ bez szacunku do czlowieka i ocenia z gory, nie da sie wypowiedzieć bo wtrąca się w zdanie. Liderzy maja problem z wypowiadaniem się, watpie zeby mieli jakiekolwiek doswiadczenie na podobnym stanowisku. Zostali pewnie wytypowanie przez kierownika na te staniwisko żeby mógł ich "wytresować" jak chce.

@Gośc

Mierny, bierny, ale wierny :)

Produkcja
@Gośc

Masz rację, liderzy wybierani są przez przełożonego, to nie są osoby z doświadczeniem tylko osoby wierne i bierne. Jako lider nie masz nic do powiedzenia

Bh
@Gośc

W samo sedno liderzy to pieski kierownictwa latają liza dupe kierownictwu myślą ze nie wiadomo kim sa.

Barbara
@Bh

Słabe mniemanie tu o nich widzę macie, serio jest aż tak skrajnie z tym czy przez złe emocje trochę koloryzujecie? Ciekawa w sumie jestem co oni na to

Bełt

Pinokio na co ci były te nocki ?

Leszno

Czy w NORATEL SP Z O.O. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Nowy_1

Bony na święta Bożego Narodzenia i Wielkanocne. W zależności od dochodów przyznawane masz przelewane na taką dedykowana kartę do wykorzystania kilka stówek. Poza tym wczasy pod grusza na podobnym poziomie finansowym. Nadgodziny, zależy gdzie. Na produkcji wysoce prawdopodobne, w administracji przy obecnych cięciach też mogą się zdarzyć. No i nie zapominajmy o darmowym miejscu parkingowym. Do tematów typu obiady, opieka medyczna, czy Medicover sport firma się w pewnej części dokłada, niestety nie pokrywa tych benefitow. Mogłem o czyms zapomnieć, ale to pozostali zweryfikuja.

Frank
@Nowy_1

(usunięte przez administratora) nie benefity.. firma (usunięte przez administratora)

Fagas
@Frank

Dopóki drut się da wywozić i Wąs nic nie widzi to jest OK

Gal Anonim

Powiem tak. Praca w tym zakładzie z miesiąca na miesiąc jest beznadziejna. A to za sprawą takiego jednego pajacyka który chce zarządzać wszystkim i ma klapki na oczy w pewnych sprawach. Ogólnie jest przymus do pracy. Najlepiej jak byś oddał życie dla tej firmy. Kłamią że są obiady których ogólnie nie ma od czasu pandemi. Kłamią że wypłata jest na czas A jej nie ma. Jednym słowem słabo.

Wiesiek
@Gal Anonim

Klapki powiadasz? :) Obiadów nie wiemy a to z jakiej przyczyny i to nie od dziś :)

neutral
@Gal Anonim

Z cała resztą się zgadzam oprócz wypłaty. Wypłata jest na czas. Może raz była spóźniona o jeden dzień. Generalnie jest dwa dni przed czasem.

@Gal Anonim

Odczuwalna jest równia pochyla, niestety w dol.. cięcia kosztów, aż przykro a wymagania rosną z miesiąca na miesiac. Aktualnie jedynie wąska grupa osób może na cokolwiek liczyć. Przymusu pracy niegdy nie było i nie ma, obiadów nie ma z wiadomych przyczyn. Wypłata jest na czas.

Miki
@Gal Anonim

Co ty pajacu mówisz wypłata jest zawsze na czas do 10 powinni ci zapłacić to że nasz odcinek wypłaty 5 to nie znaczy że odrazu ci wypłacą najpierw dowiedzieć się kiedy a potem oczerniają a pajac to jesteś ty a od obiadów to się nie czepiaj przepisy sobie poczytaj tam pracują ludzie chorzy którzy nie mogą dać ci obiadku bo są narażeni bardziej niż ty sam sobie ugotuj co nierobie nie potrafisz to po co krytykujesz ić (usunięte przez administratora) i to powiec do tych którzy się tym zajmują a nie biednych ludzi oskarżasz

Tosąjaja
@Miki

Następny frustrat, co po polsku nie umie napisać paru zdań poprawnie.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w NORATEL SP Z O.O.?

Korba

Na swoje

Niekryty

Musisz z własnymi przychodzić

Olo

Hej Ta buda się jeszcze kręci ? Da się ta zakombinować ?

JaNick

A cóż to się stało, że tak wiele osób z biura - z różnych działów - wyleciało z roboty? Kolejny kryzys wewnętrzny czy powiązanie z kryzysem koncernowym?

Produkcja
@JaNick

może nie byli potrzebni ? :)

@JaNick

Nikt normalny nie zamierza dalej pracować w tej "firmie", dlatego odchodzą ludzie, którzy coś potrafią, coś sobą reprezentują. Zostają mierni, ale wierni.

JaNick
@Sroka

Czyli widzę, że jest powtórka sytuacji z przełomu 2016/2017. Jako były klient firmy teraz się z tego śmieję, ale wtedy nie było mi do śmiechu - potraciłem kilku swoich klientów, bo z Noratela pozwalniali się najsensowniejsi ludzie i nie było z kim pogadać na tematy techniczne, nie mówiąc już o otrzymaniu produktów o oczekiwanych parametrach. Może lepiej zakończyć działalność, skoro jest jak jest? Ja w każdym razie nie kupię już stantąd nic więcej.

nowy
@JaNick

od 3 miesiecy mamy 4/5 etatu pracujemy do czwartku za 2000 zł dlatego ludzie sie zwalniaja

@JaNick

Management milczy, nie ma jasnej informacji do tej pory i jedynie szerzą się plotki. Mowi się ogólnie o restrukturyzacjach w poszczególnych obszarach. Niestety wiąże się to ze zwolnieniami w firmie :( Wszystko rozumiem, bo to poniekąd kolej rzeczy ale jeśli już dochodzi do takiego rodzaju ruchów to wypadałoby to zrobić z poszanowaniem pracownika i w odpowiedni sposób się pożegnać zamiast kończyć świadczenie pracy właściwie z dnia na dzień. PR w obszarze HR ostatnio bardzo podupadł w mojej subiektywnej ocenie. Bo to jest doświadczenie, które zostaje z człowiekiem na długo, bardzo długo a styl pozostawia wiele do życzenia. Firmę tworzą ludzie, szkoda patrzeć jak coś się psuje od środa. Mam.nadzieje, że być może to trafi do odpowiednich osób, które będą w stanie wyciągnąć wnioski i potraktują ten post jako feedback.

Klient
@JaNick

Zamykanie, przenoszenie produkcji w ciągu 2 lat nie będzie.

Klm
@Klient

CD... Nic już po 2 latach już zaczęło się.

@Nowy_1

Nie bardzo rozumiem.. Management informuje o sytuacji i podejmowanych krokach. sytuacja jest trudna to prawda ale póki co nie ma mowy o zwolnieniach

@Nowy_1

Po zmianie zarządu z noratela zrobiła się firma krzak, gdzie nie ma miejsca na poszanowanie pracownika. Zarząd ględzi to, co pracownicy chcą usłyszeć, a kończy się to w ten sposób, że i tak robią po swojemu, czyli pracownik ma zaiwaniać i najlepiej nie myśleć, bo jak zaczyna myśleć, dopatruję się dziwnych przypadłości.

Michal
@Ania

No i są zwolnienia / sami się zwalniamy

Jacek
@Michal

I to już koniec firmy z Dobrej.. a szkoda bo tyle osób wyzywała

Jacek
@Sroka

A co Mario porabia? To były złote czasy Noratel.. baron transformatorów Pamietam pamietam :)

Maly
@Jacek

Mario? A dalej w branzy ;) tylko teraz nurkow w rogi robic nie może. To byly czasy oj zlote czasy Dobrej .. szkoda szkoda ze tak to sie skończyło. No ale co się pobawilo to się pobawiło

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie NORATEL SP Z O.O.?

Anka

No jak to jakie? Najlepsze:)

@Anka

Od kiedy w tej firmie podejście do kogokolwiek jest najlepsze ?? Noratel powinien być wzorcem dla innych firm, jak z pracownika zrobić niewolnika......

Czy NORATEL SP Z O.O. praktykuje "luźne piątki"?

Haha

Tak, nawet czwartki i środy, haha

wkurzony

ciekawe jak to jest p(usunięte przez administratora)w tej wirmie pracuje a obecnie jest na zwolnieniu lekarskim bo mu nwerke usuneli ma raka notabene jego rzona tesz u was pracuje konkretnie on dorabia sobie jako kierowca hydraulik na czarno i pobiera swiatczenia zusowskie

Zulu Gula
@wkurzony

"Polska język, trudna język", człowieku, przetłumacz to na polski, bo to po polsku nie jest.....

Julita

NORATEL w tym momencie szuka specjalisty ds. BHP. Pracodawca oprócz umowy o pracę umożliwia również zdobycie cennego doświadczenia zawodowego. Czy wśród Was są osoby, które są zainteresowane aplikowaniem na to stanowisko? A może ktoś z Was jest już w trakcie procesu rekrutacyjnego. Proszę Was o pozostawianie swoich wrażeń odnośnie do jego przebiegu.

kilof
@Julita

jakie BHP... tam ludziom na głowę się leje w szatni

Znafca
@kilof

Panie dyrektorze nowy Proszę pokazać swoją skuteczność I załatwić ten temat

@Julita

W noratelu nie ma czegoś takiego, jak specjalista do spraw BHP, to pionek, taka kukiełka na sznureczkach zarządu.

BHPowiec
@kilof

Już się nie leje dach zrobili ale w szatni smierdzi.. to fakt

Noone

Lider zmiany Na to aplikowałem. Doświadczenie w zarządzaniu milem już za sobą. Rekrutacja w brudnym bardzo małym biurze z Panem który bardzo dużo wymagał a zaproponował 1950zl a po 3 miesiącach 2150 ;) Jeśli lider tyle zarabia to ja nie wiem ile zarabia nie lider. Nadmienię ze miałem dwa etapy. Nie polecam

@Noone

Gdybyś był pracownikiem z Ukrainy, dostałbyś dwa razy więcej. Polscy pracownicy stają się drugim sortem.

@Haha

Mam przez to rozumieć, że pracownicy z Polski mają gorsze warunki płacowe od pracowników z Ukrainy? Jeżeli rzeczywiście tak jest, to nasuwa się tutaj myśl, co może być powodem takiego stanu rzeczy.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w NORATEL SP Z O.O.?

Haha

Jest taka nędza, że przyjmują, jak idzie, nawet bez ręki i nogi.

Janusz
@Haha

Aż tak źle? Nigdy dobrze nie było to fakt ale jak pamietam jakiś standard był ... No cóż dobra zmiana nastąpiła i są efekty Pozdrowienia dla pana prezesa :)

Jon
@Janusz

Prezes wali w rogi jak stary :)) hehe

Baran

Tragedia pracownik po 5 latach pracy ma zaledwie 200 zł więcej od nowo przyjętego pracownika który nie ma doświadczenia mało tego kierownicy produkcji mają pracowników w nosie pozwalają pracownikowi pracować w nocy bez orzeczenia lekarza który dopuszcza pracownika do pracy w warunkach uciążliwych

Tosąjaja
@Baran

Mało tego, dlaczego w ofertach pracy nie ma wzmianki, że można dostać się na dział, który ma 3 zmiany ???? We wszystkich "ofertach" pracy czarno na białym jest napisane, że praca w Noratelu jest na dwie zmiany. Nowy pracownik po zatrudnieniu, ma wylany kubeł zimnej wody, kiedy dowiaduje się ,że będzie pracował i w nocy..... A co do różnicy w zarobkach, góra ma centralnie w czterech literach doświadczonych pracowników.

Jo
@Baran

Ida podwyżki! w końcu będzie kasa! Prezes równy gośc!

Tosą jaja
@Jo

Tak, dla biura, bo oni tak ciężko pracują, że ich jest aż żal !

Ewelina
@Tosą jaja

Każde stanowisko niesie za sobą i wysiłek, i odpowiedzialność - nie warto zatem w ten sposób generalizować takich kwestii. A powiedz mi, czy wszyscy pracownicy NORATEL (niezależnie od posady) mogą liczyć na jakieś nagrody za szczególne zaangażowanie? Jak to wygląda?

@Ewelina

Naprawdę w praca biurowa w Noratelu niesie wysiłek i odpowiedzialność ? Gdyby tak było 3/4 biurokratów z Noratela powinno trafić na bruk.

@To są jaja

Widzę, że masz sporo wiedzy o pracy biurowej w firmie NORATEL. Będziesz tak uprzejmy i napiszesz, ile godzin dziennie pracują osoby zatrudnione na stanowisku biurowym?

@Paweł

To oni w noratelu w biurze pracują ??????

To są jaja

Dalej w ogłoszeniach o pracę nie ma wzmianki o tym, że praca w noratelu jest na trzy zmiany..... Łapanka tzw januszy. Zarobków nie skomentuję, bo to po prostu żenada.

Mariusz
@To są jaja

Hej no a kto to będzie pisał toć to oczywista oczywistość, że na 3 zmiany. A co do zarobków- nie są takie złe! były podwyżki idzie ku lepszemu. Nowy zarząd radzi sobie świetnie są wyniki więc i kasa na kolejne podwyżki będzie.

@Mariusz

Odezwał się pracownik biurowy, haha

Niemiec

Po wstawieniu postu w przypływie złości okazało się ,ze zrobiłem to zbyt raptownie ,gdyż po chwili dostałem informacje o pozytywnym rozpatrzeniu prośby. Nastąpił błąd w komunikacji i po prostu złe zrozumiałem intencje Pani z która rozmawiałem. Widocznie zmiany personalne tylko polepszyły funkcjonowanie firmy i szczerze myśle ,ze firma zmienia się na lepsze ,Dziekuje jeszcze raz za pomoc i przepraszam za raptowne podejście do sprawy. Pozdrawiam i jak najbardziej trzymam kciuki i oby tak dalej.

Niemiec

Pracowałem tam jakieś 8 Laty emu po czym lekko mówiąc z uśmiechem zrezygnowałem z oracy w tej firmie i wyjechałem do Niemiec. Powróciwszy z Niemiec po tylu latach podjąłem prace w innej firmie i tutaj znów mnie Kardowe w Noratelu zniesmaczyły. Mam połamana rękę z przemieszczeniami i potrzebuje na gwałt świadectwa pracy z ostatniej pracy czyli Noratel... zostałem niemiło potraktowany ,wyśmiani mnie po co mi po tylu latach świadectwo i zarzucono mi ,ze cis kręcę. WTF!? Czy do jasnej chiley tak ciężko powiedzieć czy dostanę papier czy nie !? Żenujące zachowanie,jutro pofatyguje się tam sam z prawnikiem.

Ziom

Starzy kierownicy wciąż w boju? Może wrócę do „dobrej” firmy

Zostaw merytoryczną opinię o NORATEL SP Z O.O. - Szczecin

• Jak się pracuje w NORATEL SP Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy NORATEL SP Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NORATEL SP Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NORATEL SP Z O.O.?

Kandydaci do pracy w NORATEL SP Z O.O. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NORATEL SP Z O.O.