Opinie o NORATEL SP Z O.O. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy NORATEL SP Z O.O.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie NORATEL SP Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NORATEL SP Z O.O. w Szczecin

Widzący Przyszłość.

Mi się dobrze pracuje, - są ludzie niedoceniani i oni negatywne wpisy dają tak to odczuwają , zawsze tak było o i będzie ze jak człowiek czuje się nie doceniony to mu jest źle. nie mam na to pomysłu myślę że Ktoś nad tym pracuje . myślę ze większość złych wpisów jest z zewnątrz ( sabotaż konkurencji) ale i pewnie jest parę od pracowników. Bądźcie dobrej myśli. .

@Widzący Przyszłość.

Naiwny. Od paru ładnych lat w Noratelu "zmienia" się na lepsze, a jest coraz gorzej. Jestem ciekaw, na jakim "dziale" pracujesz ? W biurze ?

brak odpowiedzilnosci finansowej kadry biurowej.jeaeli jest ciagly brak materialow do pracy,zla dokumentacja ,brak narzedzi.nikt za to nieodpowada ,brak wysylki w terminie ,winna produkcja a nie zaopatrzenie ktore nie dostarczylo towaru na czas .dlatego bo brak odpowiedzialnosci finansowej .lepiej zwalic naprodukcje i zabrac im premie za brak wysylki w terminie

An
@anonymous

a Myślisz ze my tu w biurze to nic nie robimy tylko kawę pijemy ? Problem jest wszędzie .... tu tez

@An

A czym wy się zajmujecie w biurze ? Gdy idzie się coś załatwić, to nie ja, proszę do koleżanki.....

Julita

@Haha, skoro już zdecydowałeś się na zabranie głosu na tym forum, to może mógłbyś merytorycznie wypowiedzieć się o NORATEL jako pracodawcy? Za jakie obowiązki jesteś odpowiedzialny w firmie i jakie warunki zatrudnienia są do nich przyporządkowane? Kilka słów na temat atmosfery w tym miejscu pracy również zostałoby docenione przez innych użytkowników.

@Julita

Julita, wszystko to, co chciałem opisać, zostało opisane, trzeba czytać ze zrozumieniem.

Julita

@Akogo, może w takim razie Ty mógłbyś na tym forum zamieścić merytoryczny wpis o NORATEL jako pracodawcy? Tylko rzetelne i prawdziwe informacje będą pomocne dla osób, które rozważają ubieganie się o zatrudnienie w tym miejscu.

Leszno
Maciek

Witam interesuje mnie kwestia finansowa pracownik produkcji monter.Dziękuję pozdrawiam

@Maciek

Zarobki są spoko, tyle samo zarabiano w Wenezueli w latach 30-tych ubiegłego wieku.....

Antoni

Firma porządna nie wiem czego chcecie ! Dyrektor spoko gość . Ma wiedzę i kompetencje . Ja tam jestem zadowolony u prywaciarza było gorzej a tu- firma zachodnia ! Nawet stołówka jest!

@Antoni

Antoś, jak się pracuje w biurze, to jest dobrze ! Proponuję zejść na ziemię i popracować na hali produkcyjnej !

Julita

@kilof, czy mają zostać podjęte jakieś kroki w sprawie tego wycieku wody? Rozumiem, że jest to niekomfortowa sytuacja dla pracowników i również niosąca za sobą niebezpieczeństwo. Pracownicy zgłosili ją bezpośrednio NORATEL? Możesz się wypowiedzieć w tej istotnej kwestii?

Julita

@Antoni, dobrze, że jesteś zadowolony z pracy w NORATEL. Jednak zapewne są użytkownicy, którzy chcieliby wiedzieć, konkretnie jakie cechy tego pracodawcy wpływają na Twoje zadowolenie. Czy w związku z tym mógłbyś opisać krótko opisać warunki zatrudnienia, w oparciu o które współpracujesz z tą firmą?

Julita

@Maciek, niestety nikt nie udzielił Ci odpowiedzi na pozostawione przez Ciebie pytanie na tym forum. Wynagrodzenie często decyduje o decyzji o rozpoczęciu współpracy z daną firmą. Dlatego z pewnością jest to istotna kwestia. Jednak, w tej sprawie zachęcam Cię do kontaktu z NORATEL. Będziesz miał gwarancję aktualnych informacji.

Szok

Wartościowi i doświadczeni pracownicy Noratela uciekają z tego zakładu, jak szczury z tonącego okrętu... I to hurtem. Ale dla zarządu problem jest tylko jeden, wysyłki w terminie.

Daniel

Może praca w firmie nie jest odpowiednia dla niektórych osób??

@Daniel

Pewnie, że tak, dla tych, co pracują w biurze i są zatrudnieni po znajomości.

Julita

@haha Dlaczego Twoim zdaniem sytuacja w firmie zmienia się na gorszą? Jest to jedynie kwestia niskich wypłat czy też podejścia pracodawcy do pracowników? Czy nie masz pomysłu, który mógłby tą sytuację w firmie ulepszyć? Taka opinia dużo bardziej pomoże zrozumieć potencjalnym aplikującym czy warto do tej firmy wysłać swoje CV.

Tonik

Może to nie jest idealna firma ale przesadzacie ze swoimi ocenami. Zawsze możecie sobie zmienić!!!

@Tonik

Tak, pewnie, że to nie jest idealna firma.... Dlatego mają trudności ze znalezieniem pracowników ! Przesadzają z ocenami firmy ? Pracujesz w biurze ??

GRZ

!!!!Unikanie tego (usunięte przez administratora),ludzie fałszywi jak wiAdomości na pudelku kierownicy zmiany to zwylki pajace jak i całą resztą znaczą Cie psychicznie A na koniec dostaniesz Kopa.

Miś
@GRZ

A co konkretnie nie jest halo? słyszałem ze szukaj ludzi do roboty.. podobnie dobrze płacą i.. cos nie tak z ta firma?

@Miś

A ja słyszałem plotki, że na Grenlandii wyrosły kaktusy. Zatrudnij się w Noratelu, zobaczysz te "dobre" zarobki. Gdyby firma naprawdę dobrze płaciła, nie szukała by pracowników....

Minęło już nieco czasu od dodania ostatniej opinii na temat NORATEL SP Z O.O.. Czy wynagrodzenia uległy zmianie?

Tak, na gorsze......

jarek

na produkcji dostaniesz 1500 i to wszystko czarują premiami ale to bzdury

@jarek

Co ty będziesz człowiek

zgłodniałem

Wie ktoś jak nazywa się pani która prowadzi bar w noratelu?

Buhahaha
@zgłodniałem

Jolka Spodmonopolowa

Julita

@anty, żeby przekazywać innym użytkownikom informacje dotyczące NORATELU, warto je rozbudować i podać przykłady - tak żeby inni mogli dogłębnie zapoznać się z tematem. Proszę o to ze względu, że są teraz aktualne oferty pracy tutaj i proponują dość dobre warunki pozapłacowe. Możesz w takim razie się do tego odnieść?

Szok
@Julita

Julita, weź nie utrudniaj, buhahahahahaha. Propaganda, jak0 za gierka. Jak się pracuje w biurze, to warunki płacowe są niezłe, resztę macie w tyłku.

anty

Firma dno, po zmianie "prezesa" noratel przestawił się tylko i wyłącznie na zyski kosztem pracownika..... A biuro rozrasta coraz szybciej....

Julita

@zainterewowany a próbowałeś się kontaktować droga, jaka proponuje firma w aktualnych rekrutacjach?

Zostaw merytoryczną opinię o NORATEL SP Z O.O. - Szczecin

• Jak się pracuje w NORATEL SP Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy NORATEL SP Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NORATEL SP Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NORATEL SP Z O.O.?

Kandydaci do pracy w NORATEL SP Z O.O. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NORATEL SP Z O.O.