Opinie o NORATEL SP Z O.O. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy NORATEL SP Z O.O.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie NORATEL SP Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NORATEL SP Z O.O. w Szczecin

zainteresowany

Witam, dysponuje ktoś aktualnym numerem telefonu do firmy? Próbuję się skontaktować, a numer podany w internecie niestety nie odpowiada - włącza się poczta T-mobile. Pozdrawiam

chechłacz

Pieniądze to nie wszystko - liczy się atmosfera, a ta jest wspaniała ;), np. firma zorganizowała niedawno "grilla" w impregnacji :). Dobrze, że nic się nikomu nie stało, są tylko duże straty finansowe. Pozdrowienia dla dzielnych strażaków z OSP w Dobrej - dobra robota, inaczej noratela można byłoby zagrabić grabkami. Zdjęcia z akcji wrzucone na facebooka (post 28.05.2017).

Jarek

Plajta

chetny

Ile mozna dostac na reke na produkcji?

Haha
@chetny

Możesz jedynie w noratelu dostać z liścia :)

Leszno
Rawi

Tak. Zwija się. Przy takich żenujących zarobkach - nic dziwnego

ciekawy

A co to się stało, że nie działa już polska strona www? Czyżby się firemka zwijała?

jarek

syf brud buta i chamstwo brygadzistów przechodzi ludzkie pojecie i ten nowy dyrektorek co go z DGS wyrzucili bo był do kitu ten facet nie nadaje się nawet do pilnowania szklanki z moczem a co dopiero do dyrektorowania bezczelny dupek pracując już długo w tym syfie za 1500 człowiekowi się wszystkiego odechciewa firma taka niby duza a traktuje pracowników jak śmieci, szczególnie monter transformatorów to najgorsza linia zżera najwięcej nerwów i kajot który naprawdę troszkę przesadza z tymi czerwonymi kartkami sa to chorzy ludzie którzy powinni najpierw na produkcji popracować a potem do kontroli jakości odradzam NIE PCHAJCIE SIE DO TEGO SYFU JEŚLI CENICIE SOBIE ZDROWIE PSYCHICZNE ja już z tamtad uciekłem dość wyzysku i traktowania ja szmatę dla nich ludzie SA niczym

miałmiał
@jarek

o jakim dyrektorze piszesz??? przecież nie ma takiego który by został zwolniony z DGS ?????

jarek
@miałmiał

ten cały dyrektorek z DGSu był od Lini tam gdzie montują male transformatory nie pamiętam jaka to linia chyba s1 pracowałem tam i chce zapomnieć o tym syfie bez wentylacji opary z lakierni trują ludzi masakra taki młody cwaniaczek

stary praktykant

Tu powinien wkroczyć prokurator z PIPem - oni tu trują ludzi na halach wyziewami z pieców, lakierami w sprayu i rakotwórczymi płynami do testów w kajocie. Wszystko to jest w powietrzu, wentylacji żadnej sensownej, żadnych masek, a dodatkowo latem w budynkach jest po 40 lub więcej stopni, a zimą zamarza lakier w kadzi. Tak więc jak ktoś ma ochotę na raka płuc lub coś w tym stylu, to można tę firmę polecić. Nie wiem, co robi zakładowe BHP.

kawa

Rzeczywiście wszystkich na stanowiskach od kierownika w górę trzeba sprawdzić, co to za ptice. Część to pociotki i znajomki dyscyplinarnie zwolnionego zarządu, którzy dostali się na stanowiska na zasadzie "mierny, bierny ale wierny" - lub umoczeni w ich złodziejskich interesach. Inni to widzą i się zwalniają z braku perspektyw na poprawę sytuacji. W tym roku z administracji zwolniło się mnóstwo ludzi.

rybka
@kawa

kawa nic dodać nic ująć! fakt masę ludzi ucieka jak z tonącego okrętu... szkoda bo firma z dużym potencjałem a wszystko tak zniszczyli...

Malowniczy

O poleciał prezio i dyrektor. Super

Kotek123
@Malowniczy

W noratelu nie jest zle

@Kotek123

No tak, jak jesteś pasożytem biurowym, to dal ciebie taka praca jest w sam raz.....

@Malowniczy

I co z tego ? Myślisz, że się coś poprawi ? Żeby tak było, to te wszystkie pasożyty i darmozjady biurowe powinny polecieć. Wywalili jednych złodziei, na ich miejsce przyjdą inni (usunięte przez administratora)

Nienormalny

Człowieku, ty pracujesz w Noratelu, czy tylko robisz krecią robotę na polecenie zarządu ?? Pracuję długo w tym zakładzie i takiego syfu jeszcze nie widziałem. Nawet przestali kupować podstawowe narzędzia na produkcję, chyba wychodząc z założenia, że ludzie sami sobie je pokupują. Jeżeli ktoś szuka zatrudnienia w Noratelu, to od razu mówię, że stracisz, człowieku, zdrowie psychiczne.....

rawi

Po zmianach jakie zachodzą w dziale handlowym firma - kwestia czasu - przestanie się liczyć na rynku. To zasługa nowego dyrektora. Będzie to rzutowało nas nas wszystkich - niestety....

xxx

odradzam prace w tym syfie wyśrubowane normy reżim wyjęty z Korei północnej jeśli chodzi o montera transformatorów szczerze odradzam płaca 1500 ZL na rękę 2 zmiany cisną chore normy których nie da się wyrobić bo nigdy nie masz przygotowanych materiałów do pracy kajot to porażka za byle (usunięte przez administratora) dają raporty za które nie masz premii żadnej np krzywa naklejka przekręcone lekko ucho w transformatorze nie masz możliwości poprawy od razu raport i w (usunięte przez administratora) maja ze nie dostaniesz premii zabierając ci w ten sposób pieniądze chore to jest wystarczy jeden w miesiącu i papa premio odradzam szczerze prace tam najgorsza firma a raczej (usunięte przez administratora) w jakim pracowałem syf syf i jeszcze raz syf szczegolnie na monter transformatorowy uciekajcie jak najdalej od tego syfu

misza

Jak zaczynałem pracę to nikt nie przejmował się faktem, że między operacjami np do zalewalni trzeba zasuwać 60m w jedną stronę, palety i wózki stawiane są gdzie jest tylko wolne miejsce, w kilku rzędach pod ścianą, koło regałów itd. Często jedne, błokowały drugie, blokowały przejście. Ogólnie wszystko było przypadkiem a brygadzistom wydawało si, że są super i hiper. Firma traciła na takich wycieczkach, sytuacjach czas a co z tym się wiąże i pieniądze. Jak zoaszczędzaono? Zabierano premie produkcji za dziwne reklamacje. Czy się coś zmieniło? Wystarczy spojrzeć na filmik na stronie, w rpzyspieszonym tempie. Bieganie od stanowiska do stanowiska... Robiąc takie filmy wiele firm szuka poprawy i optymalizacji -idealny przykład w tej firmie. Tak wygląda organiazacja rpacy na stanowiskach i organizacja pracy na liniach. Jak oszczędzą za brak działań po stronie brygadzisty ktory jest odpowiedzialny zato? zabiorą premie.

ph

no dobra to teraz ja zaczne swoje wypociny. poszukuje pracy jako przedstawicel handlwoy / sprzedawca albo zwal jak zwal. tak sie zastanawiam czy w tej firmie istnieje szansa na takie stanowisko w najblizszym czassie. pasuje mi lokalizacja i daltego pytam. mozecie przekazac mi jakies informacje jesli macie ?

gacek

a jest tu ktos kto tam pracuje i zna pewne osoby z magazynu???????????

czarneBMW

zgadzam sie kierownicy sa pajacami ... napinka, chamstwo, prostactwo tak mozna by opisac kazdego z nich pod warunkiem ze mialbys limit 3 slow :D:D:D:D

zbuk

noratel jest slaby... najgorsi sa kierownicy (usunięte przez administratora)

gante

nie polecam firmy Noratel(usunięte przez administratora).

mister

chyba jaja sobie robisz :D

tosąjaja

Ty tak na poważnie, czy sobie jaja robisz ? Bo jak na poważnie, to daj sobie spokój z tym obozem, a jak sobie robisz jaja, to tak dalej :D Zresztą przeczytaj sobie komentarz Jajko, tam jest wszystko czarno - na białym. Jeszcze trzeba dodać o 5S, dzięki któremu jest totalny rozpiździaj w firmie, ale za to ludzie odpowiedzialni za 5S biorą niebotyczne pieniądze. I to my, zasuwamy na tych pasożytów.

Zostaw merytoryczną opinię o NORATEL SP Z O.O. - Szczecin

• Jak się pracuje w NORATEL SP Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy NORATEL SP Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NORATEL SP Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NORATEL SP Z O.O.?

Kandydaci do pracy w NORATEL SP Z O.O. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NORATEL SP Z O.O.