Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Bardzo się cieszymy, że od dziś jesteśmy z Wami na GoWorku!

Zachęcamy Was do śledzenia naszego profilu, przeglądania aktualnych ofert pracy i bycia tutaj z nami!

Ostatnio nasza firma przeszła wiele zmian, więc chcemy aktywnie uczestniczyć w dyskusjach dotyczących konkretnych problemów do rozwiązania, jak i naszych sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Blumenbecker Engineering Polska

@Pytanko

Dzień dobry, Wszystkie nasze oferty można śledzić na bieżąco na portalu pracuj.pl :) obecnie poszukujemy doświadczonego magazyniera do naszej siedziby w Katowicach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz aplikacji: https://www.pracuj.pl/praca/magazynier-katowice,oferta,1001193952?s=d8fe82f0

Pracuje tutaj 3 lata i nie mam zastrzeżeń co do przełożonych. Kierownicy działów bardzo "swojscy", dyrektorzy choć czasem wymagający to także bardzo w porządku ludzie z którymi wszystko załatwisz. Z stanowiskami wyższymi nie mamy kontaktu ????

Ernst

Całkiem w porzadku

Janusz

Nikt wcześniej nie wspominał o takich sprawach. Możesz napisać o co chodzi z tą grzywną. Jest to kara dla pracodawcy, czy dla pracowników?

Olek

Firma ma opinię dobrego pracodawcy więc to już jest dobra informacja dla szukających pracy.

Bogdan
@info

A czy Ty pracowałeś bądź pracujesz w BLUMENBECKER ENGINEERING POLSKA? Jeżeli tak, to mam prośbę żebyś napisał więcej na temat tego pracodawcy. Jakie zaoferowano Ci warunki zatrudnienia? Każdy merytoryczny komentarz, poparty argumentami, będzie istotną wskazówką dla osób poszukujących pracy.

KC Nowy wpis

Dzień dobry, myślę o (usunięte przez administratora) jako administrator infrastruktury IT. chce się dowiedzieć czy większe doświadczenie determinuje wyższa stawkę. Wymagają w opisie 2 lat, co z kandydatem, który ma ich już ze 4?

Marian Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Witam, czy jak ma się doświadczenie w montażu i podłączeniu instalacji w budynkach mieszkalnych, lecz słabo z odczytaniem schematów elektrycznych jest szansa na pracę w Blumenbecker? Oczywiście mam uprawnienia G1E z pomiarami.

Olcia Nowy wpis

Dzień dobry, czy na każdym stanowisku widełki mogą zdawać się być szerokie? Było napisane, że mogą zależeć głównie od doświadczenia, zastanawiam się jak to wygląda od strony pracy jako specjalista ds. infrastruktury IT. z bieżącej oferty wynika ze wymaga się minimum 2 lat doświadczenia, czy z tego stanowiska jest możliwość awansu wyżej czy jednak można głównie liczyć na podwyżkę wynikająca z doświadczenia?

CY

Jeszcze nie wiem co się dzieje w magazynie, że zapytanie o mówienie nieprawdy się pojawiło, ale czy możecie opisać aktualną atmosferę na dziale projektowym? Wcześniej podkreślali rotacje a szukają teraz kogoś do wycen projektowych z językiem niemieckim. planuje aplikować, tylko ciekawią mnie potencjalne widełki placowe. Czy ktoś je zna?

Nowy wpis

@CY

Dzień dobry, zapewniam, że na magazynie nie dzieją się żadne z opisanych rzeczy. W naszej firmie nie ma działu projektowego - są Unity. Proszę doprecyzować jaki związek według Pana ma rotacja na stanowiskach inżynieryjnych (powszechne zjawisko w branży automotive) do szukania osoby do wyceny projektowej? Co do widełek, zapraszam do złożenia CV. Nie są one tajemnicą, jednak są dość szerokie ze względu na zróżnicowanie doświadczenia i kompetencji potencjalnych kandydatów. Pozdrawiam.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Elektryk - Monter instalacji elektrycznej?
Prezes magazynu

Dzień dobry. Mam nietypowe. Czy u państwa byli pracownicy którzy byli dziwni i kłamali by zatuszować swoję prawdziwe oblicze i (usunięte przez administratora) wszystkich i potem okazało się że mieli za uszami pod kątem prawnym?

@Prezes magazynu

Dzień dobry, nie mieliśmy w naszej spółce takiej sytuacji. Nasz magazyn zatrudnia dwie osoby, które zapewniam - są godne zaufania :) Proszę sprawdzić, czy nie myli Pan naszej spółki z innymi spółkami w Polsce szyldu Blumenbecker.

FK

Witam. przejrzałem właśnie aktualne oferty od firmy. jedna z nich jest skierowana do starszego elektryka. W opisie zawarła się jedynie informacja dotycząca posiadania doświadczenia. ale ile go potrzeba by moc ostatecznie się dostać? i czy występuje przy tym oferta dla osób bez niego? Czy można się zatrudnić jako młodszy elektryk i awansować?

@FK

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie się naszą ofertą. Aktualnie, do działu elektrycznego, szukamy Starszego Elektryka oraz Koordynatora Prac Elektrycznych. Ze względu na nasz profil działalności nie zatrudniamy elektryków na początku kariery lub z małym doświadczeniem. Oferta na Starszego Elektryka związana jest z tym, że wraz z rozwojem kompetencji przewidujemy awans na stanowisko Koordynatora Prac Elektrycznych. Oceniamy kandydatów na podstawie ich umiejętności, a minimum doświadczenia na tym stanowisku to 2 lata. Pozdrawiamy.

AAA

Czy do dziś utrzymuje się „polepszona” atmosfera? jeszcze w styczniu ktoś pisał o tym, że gdy nastąpiły jakieś zmiany kadrowe to się polepszyło. Teraz tez widzę po ogłoszeniach ze ludzi tu szukają. Jeszcze niedawno została dodana oferta dla koordynatora prac elektrycznych. Czy ktoś jest tu w stanie opisać warunki finansowe? i ogólnie jakoś bieżącej współpracy?

dramacik
@AAA

Hmm szukają bo mają rotację. Rotacja jest bo biorą to co jest na rynku i komuś z doświadczeniam trudno jest wytrzymać z betonem po tzw. renomowanej krakowskiej/innej uczelni ... Ale w tej tzw. branży to norma, Teamtechnic-i i im podobne to jedna wielka rodzina, podwykonawcy dużych koncernów, ludzie z małym doświadczeniem rzucani do dużych projektów, programiści PLC bez umięjętności czytania schematów elektrycznych, projektanci Eplan-a bez umietności robienia podstawowych obliczeń i doboru zabezpieczeń elektrycznych często to ludzie są po wydziałach mechanicznych, kursach wieczorowych itd. - dacie wiarę co się porobiło ;)?, efekt jest taki, że na uruchomieniu wszystko szlag trafia i można się pośmiać z magików ;)

@dramacik

Dzień dobry, co do rotacji - wskaźnik retencji w naszej firmie za rok 2023 to 81 %, co oznacza, że 81% osób zatrudnionych przed 2023 nadal u nas pracuje. Faktycznie, na bieżąco rekrutujemy programistów PLC, robotyków oraz koordynatora elektrycznego. Wynika to z wielu faktów - zwiększenia zatrudnienia ze względu na nowe projekty, sytuacji w branży automotive, a także odejść pracowników. Co do jakości pracy naszych inżynierów - spływa do nas pozytywna informację zwrotna zarówno od klientów, jak i od pracowników innych firm, z którymi współpracujemy. W naszej spółce dbamy o wdrożenie nowych pracowników, na pierwsze projekty zawsze są wysyłani ze wsparciem bardziej doświadczonych kolegów. Zatrudniamy ludzi głównie z AGH oraz Politechniki Śląskiej, którzy ukończyli Automatykę i Robotykę lub Elektrotechnikę. Prosilibyśmy o przykłąd uruchomienia, na którym "wszystko szlag trafiło", abyśmy mogli odnieść się do faktów. Wspomina też Pan/Pani o Teamtechnic - nie współpracujemy z tą firmą. Pozdrawiamy i dziękujemy za komentarz.

Danny

Atmosfera taka sobie. Pensja też.

Grzegorz
@Danny

Zależy mi i na atmosferze i na dobrej pensji, bo bez tego daleko zajechać się nie da. Szwankuje podejście szefostwa czy również na linii pracownik-pracownik?

RoboCop
@Grzegorz

Było kilku pracowników co odeszli i atmosfera się polepszyła

Witam widziałem ogłoszenie w Rudzie śląskiej. Monter ślusarz. na jakie zarobki można liczyć ? I najważniejsze , jak atmosfera?

Emilia

Mało ten skrót dał. Perspektywa pracy pomocnika to jaka tu jest ostatecznie? Z jakiego powodu ma mu się pracować gorzej w tej wspomnianej atmosferze? Praca ciężka... czyli co tak konkretnie się wykonuje na tym stanowisku?

Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko Magazynier. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

LR

Witam, jakie są zarobki na stanowisko magazyniera?. Obecnie pracuje jako Starszy Magazynier z 11 letnim stażem (jeden zakład pracy). Czy można liczyć na podstawę 6 tys brutto lub więcej?

mam

nie sadze. Jak elektryk fachowiec ma oferte 5700 brutto

To odpuszczam składania CV

mam
@LR

swoja drogą gdzie w dzisiejszych czasach magazynier na dzien dobry dostanie 6 tys brutto ??

@mam

Magazynier magazynierowi nie równy. W jednym zakładzie będziesz mieć mniej obowiązków, a w drugim więcej. Z taka kwotą jest ciężko, ale jak chcą dobrego pracownika to trza go dobrze opłacać. W obecnej pracy wg mnie tych obowiązków mam dużo, a chciałbym iść wyżej np lider, zastępca kierownika czy coś podobnego. W obecnej nie mam takiej możliwości, ponieważ te stanowiska są obsadzone od 12 lat tymi samymi ludźmi, jest tylko szansa jak się sami zwolnią (usunięte przez administratora) Tylko raz miałem możliwość "pokierowanie", Prezes miał do mnie zaufanie mogłem uczestniczyć otworzeniu nowego magazynu i kierowania nim przez parę miesięcy.

Emilia
@mam

Na start? Późnej chyba więcej? wiadomo ile tu podwyżki dają po czasie?

D.d.
@LR

Praca na magazynie wymaga skupienia i współpracy z innymi. Współpraca jest ważna i wspólne pomaganie nawzajem daje wspólne wyniki. Był w tym roku konflikt pomiędzy dwoma pracownikami (obydwaj odeszli po pogodzeniu się), ale w takich przypadkach kierownictwo skutecznie pełni rolę mediatora i pogodzenie się pracowników to dobry efekt skutecznego pracodawcy.

Szymon

A bałagan dalej jest.

Lksz

Witam serdecznie. Mam pytanie odnośnie premii rocznej. Czy pracownicy którzy pracowali pół roku i odeszli to też dostaną coś z tej premii?

Plcman

Witam, jestem zainteresowany pracą na stanowisku programisty plc i interesuje mnie jak wygląda i przebiega sprawdzanie wiedzy technicznej technicznej. Może ktoś będzie chętny opisać jak to i niego lub i niej wyglądało?

Odnośnie do pytania o pracę na magazyniera. Praca jest dosyć specyficzna ale nie trudna. Niestety były osoby które nie dawały rady z powodu ich ambicji i nieszczerości wobec pracodawcy. Jeżeli lubisz wyzwania to praca w sam raz dla ciebie. Jeżeli jesteś (usunięte przez administratora) kombinatorem- daj sobie spokój.

Kand

Witam. Czy oferta pracy na programistę PLC dotyczy również absolwentów automatyki bez doświadczenia komercyjnego?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.?

Ciężko o jakąkolwiek skoro nie ma wgl kadry pracowniczej i osoby tylko odchodzą nikt nowy nie przychodzi

@123

Dzień dobry, dziękujemy za przesłane pytanie. Atmosfera w miejscu jest ważna. Staramy się wsłuchiwać w potrzeby pracowników i dbać o nich. Stąd cykliczna anonimowa ankieta pracownicza, bezpośrednie spotkania w celu usprawnienia komunikacji wewnętrznej, organizacja wyjść firmowych, szkolenia wewnętrzne dla pracowników. Staramy się w porę reagować na sygnały od pracowników i działać. Jest to trudna sztuka. Dokładamy starań, aby odejść było jak najmniej a nasi pracownicy nie tylko czuli satysfakcję z pracy ale też, by dobrze kojarzyli naszą firmę.

Radiol

Dzień dobry na jaką stawkę może liczyć nowo przyjęty pracownik na stanowisku elektryk, automatyk ??

ultra

dzień dobry Mam pytanie odnośnie warunków pracy jako elektryk w firmie. Czy firma posiada jakieś dodatki pracownicze typu wczasy pod gruszą, dofinansowania do kursów, pakiety socjalne itp. Na jakie warunki finansowe można liczyć jakie są widełki.

@ultra

Dzień dobry, dziękujemy za przesłane pytanie. W trosce o naszych pracowników, firma Blumenbecker Engineering Polska posiada benefity, które wspierają zdrowie i dobre samopoczucie pracowników. Pracownikom oferujemy: • opiekę medyczną Medicover, • dofinansowanie do wypoczynku, • dofinansowanie nauki języków, • bony dla dzieci na Mikołajki i Dzień Dziecka, • imprezy integracyjne. Ponadto pracownicy mogą przystąpić do grupowego ubezpieczenia na życie oraz jednego z czterech pakietów sportowych Medicover Sport. Dodatkowo, pracownicy mogą skorzystać z Programów jak: • Łowcy Talentów – program rekomendacji pracowników, • New Born Baby – upominek powitalny dla nowonarodzonych dzieci pracowników. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy, dostępnymi pod linkiem: Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o. - pracodawcy.pracuj.pl Z pozdrowieniami, Dział HR Blumenbecker Engiennering Polska

Helena
@Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.

na czym polega ten program łowcy Talentów? Chodzi o wewnętrzne awanse i rekomendacje osób już pracujących przez ich szefów?

Radek

Witam Mam 33 lata ukończone kursy w EMT Gliwice (Budowa szaf sterowniczych, podstawy automatyki) SEP i chcę zacząć szkołę policealną o profilu technik elektryk. Czy jest szansa że mimo braku doświadczenia firma mnie zatrudni ? Jestem nastawiony na rozwój 7 lat pracowałem za granicą jako drukarz ale postanowiłem się przebranżowić. Jeżeli jest możliwość kontaktu z działem HR to będę wdzięczny za numer kontaktowy. Pozdrawiam

@Radek

Dzień dobry, proszę o kontakt pod numerem telefonu 668-803-236 lub napisanie wiadomości na adres mailowy: praca@blumenbecker.pl. Z pozdrowieniami, Dział HR

Kandyd37

Dzień dobry. Chciałbym się dowiedzieć o atmosferę w pracy jaka jest. Szukam pracy a w poprzedniej nie było ciekawie. bardzo zwracam uwagę na tą rzecz. Proszę o szczere opinie.

@Kandyd37

Dzień dobry, dziękujemy za przesłane zapytanie. Odpowiadając na nie; jednym z czynników scalających Pracowników jest dobra atmosfera w Blumenbecker Engineering Polska. Nasza Firma stawia na dobrą komunikację i efektywną współpracę. Wiemy, jak ważna i cenna jest dla Pracowników atmosfera w miejscu pracy, dlatego troszczymy się o przyjazną atmosferę i dobre relacje interpersonalne. Naszym celem jest być dobrym i pożądanym Pracodawcą na rynku pracy. Stawiamy nie tylko na rozwój Firmy, tworzenie i wdrażanie nowych i efektywnych rozwiązań w automatyce przemysłowej, ale też wiemy że za rozwojem Firmy i za realizacją projektów stoją Ludzie, których cenimy i doceniamy. W tej chwili powiększamy nasze Zespoły. Nasze aktualne rekrutacje dostępne są tutaj: https://www.pracuj.pl/praca/blumenbecker%20engineering%20polska;kw Zapraszamy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.