Tectocom Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Tectocom Sp. z o.o.

ceo test

obaj z gonzolem chyba mlodziaki jestescie albo kims z tectocomu komu placa za pisanie. ofert czesto nie ma bo firma to moze 20 osob na krzyz? to kto ma cos pisac?no chyba ze lubicie insourcing czyli brak perspektyw

tester

poziom firmy- przecietny. jakas grupka informatykow ktorym sie wydaje ze robia produkt a naprawde funkcjonuje to na zasadzie swoistego outsourcingu. jesli macie wybor- to chocby ibm czy inny producent oprogramowania jest lepszy. tu tylko jeden klient na zasadzie firmy wlasciciela. nic rozwijajacego. firma dla ludzi ktorzy chca bardziej przeczekac niz do czegos dojsc. 3/4 skladu firmy chyba leczy wlasne kompleksy...

Zostaw opinię o Tectocom Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tectocom Sp. z o.o.