Opinie o Wydawnictwo Pedagogiczne Operon w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Wydawnictwo Pedagogiczne Operon. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wydawnictwo Pedagogiczne Operon o rekrutacji.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwo Pedagogiczne Operon w Gdynia

neutralny

Czasy się zmieniły, a ludzie stoją w miejscu. Liczycie na pracę w której odnajdywały się wcześniej Wasze rodziny, w tzw."pracy do śmierci" najlepiej w państwowych zakładach, z licznymi awansami po odpowiednim okresie pracy pomimo braku większych efektów. W każdej nowoczesnej firmie XXI wieku rotacja pracowników w celu "świeżej krwi" jest czymś normalnym i co więcej stanowi również ogromny plus dla pracownika pchając go do przodu w celu dalszego rozwoju, bo jak wiemy granice na świat pozostają otwarte. Jeżeli ktoś liczy że w obecnych czasach doczeka się w jednym miejscu pracy siwych włosów - to jedynie z powodu stresu...

Angela

Poszukiwaczu pracy. W tej firmie z pewnością czekają cię wyzwania i burze mózgów. Jeżeli jesteś ambitny i chcesz się rozwijać, to będziesz raczej zadowolony, bo firma zaczyna coraz wyżej stawiać poprzeczkę. A zatrudnionych osób raczej nie przybywa. Pracownicy, wbrew temu co tu napisali moi koledzy i koleżanki, żyją we wzajemnym poszanowaniu. To jest grupa bardzo kompetentnych i wartościowych ludzi. Pomagamy sobie. Lubimy się. Spotykamy się formalnie i nieformalnie. Tworzymy naprawdę dobry zespół, którego nawet drastyczne zmiany ostatnich miesięcy nie złamały. A zmiany są potrzebne dla rozwoju każdego organizmu. Bo przecież trzeba iść z duchem czasu. A nie stać w miejscu. Teraz jest ciężko. Pracy jest dużo. Jest pewien chaos. I sama miewam chwile zwątpienia. Ale okresy reform zawsze są trudne. Potem może będzie okres stabilizacji i satysfakcji. Bynajmniej mam taką nadzieję. Może w tym samym zespole powiemy sobie \"sami to zbudowaliśmy\". Co do Pracodawcy. Jest wymagający, ale trzeźwo oceniający sytuację. Dostrzega zapotrzebowania na działania. Wdraża coraz to nowe projekty i stara się nie tracić czasu, choć rzeczywiście niektóre decyzje są podejmowane długo. Ale generalnie każdy wie co ma robić. I nikt nie narzeka na brak zajęć. A co do najistotniejszego - warunków zatrudnienia - pracodawca bezwzględnie dotrzymuje ustaleń wynikających z podpisanej umowy. Wynagrodzenie było i jest zawsze na czas!!!! I pensje nie należą do najniższych krajowych :). Choć mogłyby być wyższe :) Stanowiska pracy są raczej porządnie wyposażone. Słowem - dobre warunki pracy. O ile ktoś jest gotowy do solidnej pracy, to tu popracuje. Choć zdarzają się wyjątki i przyczyny zwolnień niektórych pracowników wydają się pomyłką. Ale tylko niektórych ...

graf75

a jak zaczynałem tam pracę to szło się do operonu z największą radością. Pracowali tam super ludzie, prezes ( nie ten który jest obecnie) zawsze wesoły, pogadał, pośmiał się i zawsze wszystko było na czas, dane słowo wystarczało, nie trzeba było procedur, pism, i tej całej biurokracji.pewnie dla Was to brzmi nieprawdopodobnie, ale gdy ja tam pracowałem faktycznie była to praca marzeń.

Struś

Jadzia - 2011-12-31 21:10:31 Ja nie mam złych doświadczeń w tej kwestii. Wręcz przeciwnie, kwestia czasami dogadania pewnych spraw, również finansowych

logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia

Jak widać nic się nie zmieniło a może jest jeszcze gorzej... nie wiem jak jest teraz ale kiedyś częstym było zwalnianie w piątek o 16,00 bez podania przyczyny...a w poniedziałek zdziwienie, bo fotel sąsiada pusty i cisza bo strach się odezwać....i faktycznie nieważne ile się dla nich pracuje i jak bardzo się angażuje w pracę... cieszę się, że dla nich już nie pracuję i nie polecam nikomu.

Jadzia

Amnik

Jak to? Przecież mieliśmy oceny roczne. (usunięte przez administratora)

to ja

Atmosfera w tej firmie jest beznadziejna, ludzie zastraszeni, boją się odezwać. Kto przyjdzie nowy to patrzą na niego jak na biedaka który i tak zaraz wyleci. Obejmuje się stanowiska po osobach, które zostały zwalniane z dnia na dzień, totalna porażka. Odradzam każdemu kto ma pokusę, żeby tam pracować.

Przydała by się w tej firmie jakaś kontrola!

havana

A jakie to było stanowisko? Czytam właśnie, że pozwalniali dużo osób. Czy to byli redaktorzy, czy administracja?

Obserwator

Tak teraz jest w każdym wydawnictwie.Edukacja to wdzięczne pole do eksperymentów, a z drugiej strony wystraczy udoskonalać produkt, a sposób sprzedaży ten sam od lat (konferencje, warsztaty, przedstawiciele). Stąd te eksperymenty są często niepotrzebne.

Od roku w tej firmie wzmaga się rotacja. Nie wychylać się i wykazywać entuzjazm dla wszelkich pomysłów kierownictwa to naczelne zasady. A taka porządna firma to była...

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo Pedagogiczne Operon - Gdynia

• Jak się pracuje w Wydawnictwo Pedagogiczne Operon?

Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwo Pedagogiczne Operon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wydawnictwo Pedagogiczne Operon?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wydawnictwo Pedagogiczne Operon?

Kandydaci do pracy w Wydawnictwo Pedagogiczne Operon napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wydawnictwo Pedagogiczne Operon
1.8/5 Na podstawie 875 ocen.

Wydawnictwo Pedagogiczne Operon