Opinie o VOSS Automotive Polska w Legnickie Pole

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy VOSS Automotive Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VOSS Automotive Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VOSS Automotive Polska w Legnickie Pole

grey

Kolejnym plusem dla firmy są akcje kontroli trzezwości na hali , szkoda że sporadycznie bo powinno być częściej . Rewizje szafek w szatniach też powinny być przeprowadzane minimum raz na miesiąc . Kto jest OK , ten nie ma się czego obawiać .

Wojtas
@grey

Ooo co do kontroli szafek to jeden kierownik który jest liderem w temacie a później staje się pośmiewiskiem :)

Weronika

@grey miałeś okazję tam pracować czy słyszałeś, że tak jest od znajomych? Ciekawi mnie, jak wyglądają warunki pracy oraz atmosfera w 2018 roku. Jeśli wiecie coś na ten temat, to piszcie śmiało, będziemy wdzięczni za każdy merytoryczny komentarz.

Nikol
@Weronika

Nie ma co narzekać na VOSS. Myślicie, że jak ktoś odejdzie, bo ma takie prawo to gdzie indziej będzie inaczej? Wątpię w to. Każdy Zakład ma swoje zalety i swoje wady i tak jest wszędzie

pracownik produkcji w voss

Plusy: umowa o pracę ( 3 umowa na czas nieokreślony), podstawa plus premia (zarobki nie są wysokie, ale godne a ludziom zawsze będzie mało. Praca jest znacznie lżejsza niż w innych firmach. Świadczy o tym fakt, że wiele osób w wieku przedemerytalnym decyduje się na pracę w voss. Jest cicho, bardzo czysto, stołówki. Dużym plusem jest kantyna w której serwują bardzo smaczne posiłki w niskiej cenie. Jest również szereg świadczeń socjalnych jak karta multisport, dodatkowe ubezpieczenie allianz można wykupić, dodatek do emerytury od firmy, dodatek wakacyjny i świąteczny, premia roczna. Jak w każdej firmie są spięcia, ale atmosfera nie jest najgorsza. JEDYNE OSOBY KTÓRE NISZCZĄ ATMOSFERĘ I STOSUNKI MIĘDZY LUDŹMI TO PRZEŁOŻENI z przypadku. Już pisze o co chodzi. Kiedyś kierownik zmianowy to był ktoś - była to osoba wykształcona, z kulturą , miała zaplecze i odpowiednie szkolenie z zakresu kierowania ludźmi. Kierownik musi być nieco ,,mądrzejszy" aby móc skutecznie rozwiązywać konflikty, radzić sobie w trudnych sytuacjach, kierować ludźmi. Teraz wystarczy mieć doświadczenie w sprzedaży kartofli oraz mieć bardzo wyszczekaną twarz aby być kierownikiem. To bardzo smutne, że kieruje tobą osoba , która jest sto razy głupsza od ciebie mimo , że jesteś prostym człowiekiem, wszystko załatwia krzykiem i z niczym sobie nie radzi a jego życie skłania się tylko do pracy. Te humory przełożonych bardzo udzielają się pracownikom. Kolejnym minusem jest to, że firma zatrudnia ludzi z ukrainy. Oni przyjechali tu na łatwy zarobek. Polak się stara aby dostać premię itd a ukrainiec na twoich oczach chodzi na papieroska co chwile, siedzi na ławeczce, zrobi 10 okrążeń po hali, bo kto mu co zrobi i do tego ty masz go szkolić , tracić swój czas i jeszcze zabiorą ci premię , że sie nie wyrabiasz. Ogólnie bardzo polecam pracę w tej firmie, ale powinni staranniej dobierać kadrę kierowniczą oraz zrezygnować z ukraińców, bo strefa duża i niebawem wszyscy odejdziemy.

@pracownik produkcji w voss

piszesz o sobie ,:),Jesteś pusty widać ze włazisz jednej pani w tyłek ,co jest pyskata.Jak będzie potrzeba ,to i tak cie podpieprzy,Z żenada ma tyle lat ,a zachowuje sie jak ...............

Weronika

@bella, odpowiedź na pytanie, które postanowiłaś na tym forum zamieścić jest zapewne ważna zarówno dla Ciebie jak i innych osób niemających doświadczenia w pracy na produkcji podobnie jak Ty. W związku z tym proszę osoby obecnie zatrudnione w VOSS Automotive Polska podzieliły się swoją wiedzą w kwestii premii w przypadku pracowników bez doświadczenia. Wasze informacje będą ważne dla osób rozważających aplikowanie do tego pracodawcy.

operator produkcji

W siedzibie firmy niestety pracodawca zaproponował 2600 brutto to w dzisiejszych czasach i realiach jest poprostu nie do zaakceptowania.Już markety więcej proponują swoim pracownikom. Jeżeli się nie obudzicie zostanie bez pracowników najbliższym czasie.

Uprawnienia wykształcenie warunki pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
bella

Jakie jest wynagrodzenie w Voss? i jaka może być premia jak nie mam doświadczenia na produkcji : (

Nie wie ktoś czy są lub bedą organizowane przejazdy do pracy z Lubina.?

Weronika

@Pracownik Voss, Twoje plany względem tego pracodawcy świadczą, że dobrze się czujesz pracując u niego. Widać również, że jesteś zadowolony z formy zatrudnienia i warunku finansowego zaproponowanych Ci na rozmowie kwalifikacyjnej. Czy korzystając z okazji mógłbyś napisać coś o atmosferze i ewentualnych benefitach pozapłacowych?

@Weronika

Atmosfera oceniam na dobrą. Psuje ja tylko, jak się widzi że podczas gdy Polscy pracownicy wychodzą że skóry żeby produkować dużo i bez reklamacji pracownicy z Ukrainy często otwarcie się odbijają. Pracują na zasadzie czy się stoi czy się leży i tak się należy. Bardzo chcą ciągnąć nadgodziny. OK. Tylko powinni je ciągnąć Ukraińcy którzy przekładają się do pracy. Ci którym się wydaje że pieniądze należą im się za to że zaszczycą swoja obecnością zakład powinni mieć zakaz nadgodzin. Wtedy dopiero przyłożyli by się do pracy. Sytuacja taka jak teraz gdy od polskich pracowników wymaga się dużo a Ukrainskich mało jest niesprawiedliwa i psuje atmosfere. Na plus zaliczam że firma organizuje bardzo fajne wycieczki dla pracowników, choć dofinansowanie do nich jest żenująco niskie jak na tak bogaty zakład. Dobrze że firma myśli też o przyszłości pracowników. Mam na myśli fundusz emerytalny. To bardzo budujące że Góra myśli i planuje z dużym wyprzedzeniem. Oby jak najwięcej takich inicjatyw.

tristan

cześć,a jak to jest z nadgodzinami i pracami w weekendy? Czy są często i czy są obowiązkowe? Czy nocka zaczyna się już w niedzielę i kończy w piątek rano czy od poniedziałku ?

stara

Jak jest z premią? Czy nowo zatrudnieni pracownicy na trzy miesiące próbne otrzymują premię czy nie maja co liczyc?

pracownik voss
@stara

Nowi pracownicy otrzymują premię. Może ona nie być pełna , ale zależy to od kierownika. Jeżeli jest ok i zauważy, że dobrze sobie radzisz , to powinna być cała.

Pracownik Voss

Szefostwo powinno się zainteresować tym co się dzieje pod magazynem z ubraniami. Magazyn cały czas jest oblegany przez Ukraińców. Każdemu nowemu pracownikowi przysługuje para spodni i dwie koszulki. Oni przyjeżdżają srednio na 3 miesiące, więc nie rozumiem jak to jest że Polakom ciężko pobrać ubrania bo Ukraińcy stale oblegają magazyn. W dodatku są wyjątkowo bezczelni. Dwoje ,troje stoi w kolejce a później puszczają bez kolejki swoich ziomali, którzy w tym czasie kiedy tych kilku stało, przebierali się w szatni, palili papierosy i siedzieli na ławce przy wejściu do magazynu. O ile mi wiadomo Voss nie płaci im za to by w godzinach pracy (poza przerwami) palili papierosy.

xxxy
@Pracownik Voss

Magazyn z ubraniami, powinien z takim oblężeniem pracowników, być otwarty codziennie !!!Naprawdę jest problem z dostaniem się do środka i wzięciem swojego przydziału !!!Panie kadrowy zrób Pan coś z tym!!!

Victim
@xxxy

Racja ! Za krótko jest otwarty ten gabinet bhp . W ciągu 30 minut w tak długiej kolejce nie wszyscy mają szansę odebrać buty i ciuchy . Najwyższa pora by to zmienić .

Sflik

ŻENADA!!!

Sflik

Żenadz!!!

Weronika

@xxxy, w tej sytuacji pracownicy VOSS Automotive Polska powinni postarać się rozwiązać ten problem wewnątrz firmy ze swoim przełożonym, zwłaszcza jeżeli wpływa on na wykonywanie codziennych obowiązków. Czy rozważasz taki krok? Jak poza tym oceniasz swoje zatrudnienie w tej firmie? Mógłbyś wypowiedzieć się w kwestii warunków zatrudnienia w oparciu o które współpracujesz z tym pracodawcą?

@Weronika

Solidny pracodawca. Dobre zarobki jeśli ktoś przykłada się do pracy. Stabilne zatrudnienie. Umowa o pracę bezpośrednio z firma. Osobiście mam nadzieję popracować w tej firmie do emerytury.

CNC

Witam. Możecie napisać coś więcej na temat pracy na obszarze CNC? Jaka panuje atmosfera? Czy są możliwości szkoleń? Czy jako operator CNC macie możliwości programowania G-kod? Jak wyglądają zarobki na tym stanowisku i system premiowy?

Plusy: Można naprawdę wiele się nauczyć. Jeśli tylko jesteś osobą ambitną to możesz się rozwijać w wielu obszarach. Wypłaty są przed czasem. Pakiet emerytalny. Premie. Dofinansowanie do obiadów. Praca czysta. Zimą hala ogrzewana Osobiście ja jestem zadowolony.

@Marcin

Wiele nauczyć ? Czego na przykład ? Zajęcia z języków obcych są dla kierowników i biurowych. Jestem bardzo ciekawy czego się nauczyłeś ? Cięcia kabla ? Rozwijać się ? Z tego co wiem zakład nie organizuje żadnych szkoleń dla swoich pracowników "fizycznych". Wypłaty przed czasem to jest chyba normalne, że nie mogą być po dziesiątym. W niektórych zakładach są pod koniec miesiąca. Premia raz jest a raz nie. Dofinansowanie do obiadów ? Super 50% ? Praca w cale nie jest taka czysta...

Zebra
@Marcin

Jak to jakiego języka? Ukraińskiego. ;p

Weronika

Przeczytałam ostatnie Wasze opinie i widzę, że narzekacie na kwestię finansową w VOSS Automotive Polska. Czy mimo wszystko możecie wymienić jakieś plusy tego pracodawcy, które mogą przemawiać za ubieganiem się o zatrudnienie u niego? Moglibyście się wypowiedzieć na ten istotny temat?

@Weronika

Można nawet całe zdanie napisać pozytywną opinię. Nie narobisz się i nie zarobisz., nawet nie pobrudzisz się.

vossowicz

Są stanowiska na których narobić się można... a wypłata taka sama...

taka prawda

Ciągle narzekacie, że płacą wam ochłapy ? To dlaczego nie zrobicie strajku co ? Napiszcie masowe wypowiedzenia i kasa się znajdzie. Ale boicie się, że spadniecie ze szczebla waszej ambitnej kariery i nie znajdziecie pracy u kolejnego janusza biznesu. Ale zapomniałem, że Polak Polakowi wilkiem.

Bylemtamja

Miałem kiedyś pozytywną opinię o tym zakładzie. Poznałem jednak ludzi. Okazuje się, że pracownicy ze stażem +5lat to zwykli nieudacznicy. Oczerniają innych, którzy odeszli. Okazuje się, że każdy kto odszedł ma lepiej niż oni. Ale cóż, w D byli G widzieli :)

dona
@Bylemtamja

Nie wiem z kim rozmawiałeś, ale również rozmawiałam z tymi którzy odeszli i jak się okazuję zdali sobie pracę, że popełnili błąd. Tylko nieliczni mają odwagę i potrafią się do tego przyznać. Nie ma firmy gdzie płacą za nic. Wszędzie trzeba się natyrać. A co do osób ze stażem, to gdyby byli takimi nieudacznikami jak piszesz to firmy już by nie było. Po drugie zarzucasz, że oczerniają innych... A co ty robisz ? Umknęło Ci, że robisz to samo nazywając ludzi nieudacznikami.

nie już pracownik
@Bylemtamja

No widzę że nie wąsko w tym b.....lusię dzieje... śmiech na sali.... od roku już nie pracuję i wcale nie żałuję. Mówicie że ile macie 3150 brutto... to i tak nicpo roku mam podstawy 4350 brutto i zciągam z vosu moich znajomych do mojej obecnej firmy, bo mi ich żal.... Ktoś tam niżej mówił żeby napisać do siedziby w niemczech..... szkoda czasu . Kiedy tam miałem nieprzyjemność pracować to w 45 osób napisaliśmy dwa razy to co się dzieje i to po Niemiecku i dołączyliśmy magrania audio i wideo, które nagrywaliśmy w naszych godzinach pracy..... razem audio 150 godzin 45 godzin filmów. I myślicie że zareagowali?????!!!! Dlatego się tak dzieje że tu mają pełne pozwolenie na to co robią...... Powinniście napisać do Posła Jakiego on pomaga w takich sprawach.... cieszę sie że byłęm mądrzejszy i już nie biorę udziału w tym cyrku. A moi znajomi powoli dzięki mnie odchodzą z vossu do leprzej pracy. chętnie pomogę.... mnie to nic nie kosztuje.... życzę wam wytrwałości ..... powoli was ściągne .

;)
@nie już pracownik

Można wiedzieć w jakiej firmie pracujesz?

Pr
@nie już pracownik

Przyznam, że rzeczywiście nie jest za fajnie. Już nie. Znajomości wzięły górę, i już chyba, tylko to jest istotne. Jeżeli zmieniłeś pracę na lepszą, to dobrze. Też szukam lepszych rozwiązań.

Nie już pracownik
@;)

Można ale nie powiem z jasnych względów! Nie chce mieć problemów i moi znajomi też.

hłehłe
@dona

"zdali sobie sprawę, że popełnili błąd" popełnili błąd bo odeszli z Voss ? Powinni się cieszyć...

Posty

Czy to prawda że Ukraińcy pracują po 12 godzin?

xxxy
@Posty

dziwne pytanie , zwłaszcza ,że Polacy pracują po godzinach jeśli jest taka potrzeba

@xxxy

to pracują czy nie?

pracownik ze stażem
@Posty

tak pracują i pracowaliby więcej gdyby mogli

@pracownik ze stażem

To jest śmieszne, a po co? Czyż nie mają innych spraw do zrobienia?

Ukrainiec
@pracownik ze stażem

Jak dlacego, żeby mieć normalne wypłatę;) 2 tygodnia nadgodzin w noc i masz normalne kasa)

x
@Posty

Jak wszystko ładnie, pięknie napisane jest w ogłoszeniu w internecie o przyjęciu do pracy. A z opini pracowników, którzy tam pracowali lub jeszcze pracują, zarysowywuje się coałkowicie inny obraz rzeczywistości. Jednym słowiem robią ludzi w balona.

x
@Posty

A ukry są już wszędzie. Przez tych je.........ych ukraińców polscy pracownicy nie mają powoli pracy. Tragedia. Nie głosujcie na tych z pisu, bo to ich zasługa. Nie ma partii w Polsce na chwilę obecną, aby można oddać swój głos i długo nie będzie, albo w ogóle nie będzie. Polska to nienormalny kraj.

jak to
@x

To samo można powiedzieć o polaczkach w Anglii... Jaką pracę ci Ukraińcy zabierają ? W internecie jest pełno ogłoszeń o pracę! Wszystkie firmy szukają ludzi, bo nie ma komu robić... A zapewniam cię, że wolą zatrudnić Polaka, ale jak tylko potraficie narzekać i wiecznie wam mało... Tu się i tak nic nie zmieni, jak chcesz zarobić to lepiej wyjedz za granicę bo jak napisałeś Polska to nienormalny kraj, albo szukaj lepszego pracodawcy zamiast tkwić w tym (usunięte przez administratora) jakim jest Voss.

Żegnam!!!

Ja nie mogę!!! Gejowskie szafki zamówili. Wymienili szafki na różowe, jeszcze serduszka ponaklejajcie. Koszmar kto je wybierał???? Już nie wspomnę i praktyczności tych szafek. Nawet kurtka zimowa się nie zmieści, o butach już nie mówię. Ktoś napisał, że upychacie ludzi jak bydło. Coś w tym jest. Tyle tylko, że nawet bydło obecnie ma większą swobodę w swoich boksach zgodnie z przepisami. Ludzi pozbawiacie godności, zniżacie ich do poziomu...tak to prawda bydła i to gorszej kategorii. Nie szanujecie ludzi , a potem się dziwicie, że odchodzą. Idą tam gdzie mogą się przebrać w godnych warunkach. Mnie też to skłoniło do rozesłania CV do innych firm.

Zostaw merytoryczną opinię o VOSS Automotive Polska - Legnickie Pole

• Jak się pracuje w VOSS Automotive Polska?

Zobacz opinie na temat firmy VOSS Automotive Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VOSS Automotive Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 6 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VOSS Automotive Polska?

Kandydaci do pracy w VOSS Automotive Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VOSS Automotive Polska