VOSS Automotive Polska

Nowa Wieś Legnicka

VOSS Automotive Polska

Opinie o VOSS Automotive Polska

hmm...

Eh publiczne pranie brudow to trochę nieesetyczne problemy podobne byc rozwiazywane na bierzaco Problem z przełożonym to idę wyżej nie pomaga to znowu szczebel wyżej aż do samej góry i problem powinien zniknąć w końcu

@hmm... 27.04.2015 05:27

Wszystko ładnie ;) pięknie ... Gdyby było małe dyktando na rozmowie kwalifikacyjnej to jestem w 100% pewien ze nie pracowałbyś w tej firmie. Jakbyś był na tyle inteligenty i zwrórił uwagę to "edytor tekstu" poprawia twoje błędy...

lipa
@hmm... 27.04.2015 05:27

ostatnio skargi poszły już na samą górę do zarządu w Niemczech i też nic to nie dało... poza wyżywaniem się Prezesa na domniemanych skarżypytach...

Edyta

VOSS Automotive Polska poszukuje aktualnie księgowego. Pracodawca oprócz umowy o pracę i systemu premiowego oferuje jeszcze bogaty pakiet innych dofinansowań, np. na urlop wypoczynkowy lub na obiady. Czy wśród Was znajdują się osoby chętne do pracy na tym stanowisku, które rozważają aplikację lub są może w trakcie rekrutacji na nie? Dacie relację z Waszych wrażeń odnośnie do przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej w tym miejscu?

Adela
@Edyta 10.07.2018 22:27

Tak, ja rozważam aplikację na to stanowisko.

asdf

WITAM CZY KTOŚ UDZIELI MI INF NA TEMAT PANA MAŃKA ,zwolnił się uwas i teraz w złotoryji próbuje robic rewolucie

Edyta

@FURIA, przeczytaj proszę regulamin portalu, znajdziesz go tu: https://www.gowork.pl/regulamin Rozumiem, że nie jesteś zadowolony z pracy w firmie VOSS? Może jednak są rzeczy, które Ci odpowiadają? Daj znać, jak wygląda kwestia umów, wynagrodzenia. Czy istnieje szansa na rozwój w strukturach przedsiębiorstwa? Piszesz, że w firmie pracuje wielu obcokrajowców, czy pracodawca oferuje im takie same umowy jak polskim pracownikom?

FURIA

I co? Dalej wymieniacie szafki? Chcecie nas upchać jak bydło w wagonach jenieckich? Sami spróbujcie korzystać z takich szafek. Widzę, że potrzebne wam są dogłębne kontrole Inspekcji Pracy i BHP( zewnętrzną). Zróbcie w końcu porządek z tymi obcokrajowcami. Niech się wezmą do roboty, bo jak na razie to płacicie im za obecność w pracy. Przychodzą i od razu szukają krzesełek, założą nogę na nogę i.....właśnie tylko są obecni. Nie wykazują się nawet chęcią do pracy. My nie zamierzamy robić swojego i jeszcze za nich. Jak nie zrobicie wreszcie porządku z nimi, nie przeprowadzicie selekcji i nie usuniecie tych leserów to żadna podwyżka nie pomoże i nie zatrzyma starych pracowników. Mało tego pozwalacie, żeby sex w szatniach uprawiali, obrażali i wyzywali waszych pracowników. Pozwalacie na to we własnym kraju i jeszcze im za to płacicie... ŻENADA!!!!!!! BRAK SZACUNKU DLA NAS POLAKÓW!!!!! DOŚĆ JUŻ TEGO BAŁAGANU!!!!!

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w przedsiębiorstwie VOSS Automotive Polska? Czy przedsiębiorstwo zapewnia benefity?

@Administrator 16.03.2018 08:58

A co rozumiesz pod slowem benefity?

Waldi

Trochę nie zgadza się opinia z tym, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!!

Legniczanin

Witam chcialem poruszyc temat pracy w Vosie wiec powiem wam tak zaklad bez perspektyw na przyszlosc to zaklad gdzie jedynie mozna zlapac doswiadczenia i szukac pracy w bardziej powazniejszej firmie bo za uczciwa prace medalu nie dostaniesz a raczej w łeb od kierownika zmianowego lub brygadiera polowanie na czarownice pod koniec miesiaca to standard a noz sie zabieze z premi kilku osobą kase brygadzisci z hali 1 to dno a z dyrektorem to temat obrosniety w piurka ten to dopiero szuka winnych te bucowate spojzenie ale niedlugo to sie wszystko zmieni niech sie troche nowych zakladow pracy wybuduje kolo Vosu to zobaczymy czy dalej tak bedziecie traktowac ludzi smialo moge to napisac znowu zaczyna sie mobingowac ludzi!!!!!!!!

Patataj hopsa hopsa jednororzec

Panie kierowniku przestań nas straszyć. Pan nadaje się do pracy jako komornik ew. w AMBERGOLD. Stracił Pan zaufanie swoich pracowników i każdy myśli że jesteś Pan jak wsza zakładowa. Omijajcie ten zakład szerokim łukiem.

Gość

Witam,chciałbym się dowiedzieć jakie są zarobki w tej firmie i czy są przyjęcia do pracy.

do uczciwej

Jeszcze jedno po protekcji można się dostać na exoten a tam mało się robi a premia jest.

wszystko pięknie gadane na dole ,za plecami lub pięknie opisane na forum .Raz w miesiącu są dobrowolne spotkania z prezesami (każdy ostatni piątek miesiąca)jeśli jest problem trzeba rozmawiać.A i zawsze są dwie strony medalu !

Mqb

Zgadzam się z waszymi wypowiedziami i powiem tak musicie ten temat poruszyć nawet z samym prezesem lub panią kadrowa bo kierownik produkcji naprawde ma dużo na głowie Ale robi naprawdę robi co w jego mocy tak że nie ma co od niego wymagać ponieważ ma on nie tylko zmianę F Ale jeszcze 6 innych brygad tak że trzymam kciuki oraz pomogę i wespre was jak tylko będę mógł

Słowa Na wage ZŁoTA !!! Respect

Gołąbek

No niestety brak komunikacji między Brygadzista a pracownikami jest Bardzo uciążliwy. Jak pan Dawid zobaczył by jak nieraz traktowani są pracownicy może wreszcie by się tym zainteresowali i zobaczyli co a raczej kto jest problemem na zmianie F Pozdrawiam I wytrwałości koleżanki i koledzy.

DobryPrzekazLeci

Witam wszystkich pracowników Voss Automotive. Chciałbym poruszyć temat dotkliwy dla mnie jak i dla wielu "Was" ! Tematem tego postu jest Brygadzista z linii MQB/SCR zmiana "F Pan Zenon D. Zatrudniony około 3 miesięcy temu na stanowisku Brygadzisty. Przez okres próbny każdy znas starał się przekazac dla niego jak największą wiedze i wdrązyć go w naszą codzienność. Po 3 miesiącach naszych lekcji i starań opadają nam ręce. Jak każdy z was wie osoba ta ~NIE~ nadaje się na to stanowisko. Wszelkie decyzje nalezące do obowiązków Brygadzisty spadają na zwykłych pracowników. źle organizuje czas pracy jak i nie odpowiednio kieruje ludzmi. Wprowadza zamęt i utrudnia prace stając ludziom za plecami patrząc się im na recę zamiast wykonywać swoje obowiązki. Komunikacja pracowników z Brygdzistą jest na poziomie ZERO !! osoba ta NIE ma najmniejszego Pojęcia jak trudny dla nas wykonujemy "Projekt". Jakis czas temu został poruszony ten problem na zebraniu z Kierownikiem produkcji Dawidem K. przez około tydzień , mielimy iskierke nadziei w sobie ,lecz z każdym dniem jest coraz gorzej. Zero szacunku , ciągłe podnoszenie głosu na pracowników , brak wsparcia oraz motywacji z strony Brygadzisty. Przypomnijcie sobie okres powstania zmiany "F" Gdy kierował nami Jarek K. Każdy z nas miał ochote przyjść do pracy, wszyscy wiedzieli co mają robic. Od kąd pojawił się Zenon D. wszystko legło w gruzach... Ludzie ja się Pytam !! Ile ludzki organizm może znieść??? ile jeszcze wytrzymamy..!? Czy ktoś Wkońcu cos z tym Zrobi?? Może trzeba pójść z tym wyżej??? Jest problem trzeba go rozwiązać bo będziemy cierpieć . Proszę Was o Opinie i szczerą wypowiedz na ten uciążliwy temat.. !!! Z Pozdrowieniami dla wszystkich pracowników Voss !!!!!!! Dziekuje.

DzieckoWeMgle
@DobryPrzekazLeci 24.04.2015 16:36

Zapomniales dopisac ze jego posada jest po znajomosci , gdyz jego syn pracuje w naszej firmie . Powiem krótko ludzie sie boją wyrazic zdanie na temat tego pacjenta PSEUDO BRYGADZISTY !! Jest źle i bedzie gorzej jesli nic z tym nie zrobimy. Niech kiero Dawid przejdzie sie i popyta co sądzą na jego temat ludzie .. Moim zdaniem kompletny brak wiedzy i komunikacji ŻENADA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ps. Zebranie o 6 hahaha

Uczciwa

Witam ponownie wszystkich juz nie długo inspekcja pracy zajmie sie kierownikami zmianowymi,brygadzistami.Teraz się bujcie.

Uczciwa

Witam wszystkich powiem wam jak jest.A wiec zarobki takie sobie 1600 netto,premie sa ale lubia często zabierać za bzdury,atmosfera taka sobie chyba ze lubicie lizać tylko przełożonym i kablować to wtedy jest super,Brygadzisci i grupowi nic nie umieją na produkcji a panosza sie jak by wszystkie rozumy po zjadali,to tak jest jak stanowisko dostaje sie po znajomości a nie za umiejętności.Chcesz awansować w tej firmie to tylko po znajomości a jezeli nie masz tych znajomości to liz tylki,kabluj,to wtedy za punktujesz.Wiecej szczegółów następnym razem nie przegapcie bo warto.Kooniec tajemnic w Voss.

Wezi-tec szuka Jarka J.

Witam, Czy pracuje u Was na produkcji [usunięte przez moderatora] ten który pracował u Nas w Wezi-tec jako[usunięte przez moderatora] ,ten [usunięte przez moderatora] co nakradł kable miedziane. Uważajcie na niego bo to [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora][usunięte przez moderatora]tego wylali z Wezi-tec bo nagrał się na kamerach monitoringu jak kradnie i wynosi z zakładu miedż. UWAŻAJCIE NA NIEGO !!!!!!!!

nick 123

siemka napiszcie cos wiecej o firmie voss.chce podjac tam prace ale niewiem jaki klimat tam jest itp....pozdrawiam...

Frankee

Firma ok dopóki kryzys nie nadszedł, później to była masakra i pewnie trwa do dzisiaj. Na szczęście mam jus spokój z tymi powalonymi przełożonymi którzy sami nie wiedzą co chcą tylko udają że coś wiedzą. Ciemniaki na maksa i nawet niemieckiego dobrze nie znają.

solidna firma,sympatyczne osoby z ktorymi pracowalam,ze wzgledu na redukcje etatow musialam odejsc,ale gdyby byly przyjecia to staralabym sie tam wrocic

Zostaw opinię o VOSS Automotive Polska - Nowa Wieś Legnicka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VOSS Automotive Polska