Zaufanie ?

Rozumiem, że w firmie ciężki okres jest. Nie rozumiem tylko dlaczego polskich pracowników rozrzucają po całej hali a Ukraińcy siedzą spokojnie na stanowiskach... Czy oni są nietykalni??? Gdzie szacunek dla ludzi którzy przepracowali wiele lat dla tej firmy? Traktujecie ich jak śmieci, już są nie potrzebni ale wyrzucić jeszcze szkoda. I wy mówicie o zaufaniu... Puszczacie beznadziejne filmiki z drętwymi tekstami o zaufaniu, które nijak maja się do rzeczywistości. Ta firma to jedna wielka obłuda, kłamstwo, fałsz. Ta Wasza kampanie o zaufaniu to gniot. Nie ośmieszajcie się.

Pola

Czy ktoś poleca pracę w firmie?

Jakie narzędzia pracy zapewnia VOSS Automotive Polska? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w VOSS Automotive Polska?

Cleo
@Pytanie

Witam. Chciałam się odnieść do ostatniej sytuacji a mianowicie cięcia przewodów w damskiej toalecie. To Brygadzista z Termo chciała ukryć ponad 100nok.i kazała operatorowi je pociąć tam. Byłam na tej zmianie wtedy gdy wydała polecenie jak operator podszedł do niej z info o tym incydencie . Jestem osoba bezstronną lecz tak to jest jak brygadzista siedzi na telefonie na zm. Nocnej i pisze na messengerze. Zero dozoru. Pozdrawiam.

Luna
@Cleo

Akurat wtedy nie było brygadzisty na zmianie więc twoja bezstronność mija się z prawdą....

Cleo Nowy wpis
@Cleo

Jeżeli nowy pracownik po zrobieniu pierwszej części oddaje ja do sprawdzenia drugiemu pracownikowi , który stwierdza że część jest zrobiona prawidłowo, więc dalej trwa produkcja tych części, ktoś jak robi ja pierwszy raz i pierwszy raz widzi na oczy ten projekt. Po zrobieniu 100 części, podchodzi brygadzista i stwierdza że jest coś źle zrobione . Pani która to robiła mówi że dawała część do sprawdzenia, więc powstaje ukrywanie dowodów żeby ukrainka która sprawdzała wyszła na czysto zostaje zrobiona pierwsza część prawidłowo Pani która została z tymi częściami została sama sobie pytając się brygadzista usłyszała odpowiedź macie 15 min żeby to zrobić wtedy ktoś podaje nożyczki i każe iść do toalety . Trzeba było ukryć dowody tak jak zawsze robiła brygadzistka bo części po sprawdzeniu tej ukrainki zawsze były złe kiedyś zostało pocięte i usunięte 300 części bo tak sprawdziła. Pani z jakości niby pracuje na nocki , ale potrafiła się wyspać i przyjść nad ranem , nowy pracownik jest zostawiony sam sobie bez niczyjej pomocy szczegolnie na nockach gdzie dziewczyny pracowały same bez grupowej , bez brygadzista nawet Pani z jakości. Ale to były naprawdę super dziewczyny ogarnęła wszystko dopilnowaly ukrainki bo były nowe żeby nie popełniamy błędów. Szkoda że ten zakład nie zwraca uwagi na dobrych pracowników. Pozdrawiam panie

Cleo Nowy wpis
@Luna

Brygadzistka była na zmianie , i kazała ukryć przewody. Dała dziewczynom 15 min , tylko co można zrobić przez 15 min zostawiła he bez pomocy, bez żadnego zainteresowania .Pozdrawiam dziewczyny , nie dajcie się

Nie Nowy wpis

Ta firma to gniot. Omijać.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie VOSS Automotive Polska? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zaufanie ?

Właśnie
@Zaufanie ?

Tak tylko problem jest taki, że dla firmy zaufanie to są maseczki (które są ważne) a nie traktowanie i stosunek do polskich pracowników.

Pola

Czy ktoś poleca pracę w firmie?

...
@Pola

Pod względem samej pracy zdecydowanie tak, ale już pod względem ludzi, odradzam. A wiadomo, że jedno z drugim się łączy więc sama zdecyduj czy chcesz spróbować. Zawsze możesz się zwolnić. A może akurat się okaże, że będziesz zadowolona.

Lol
@Pola

Już lepiej iść na rumuńską pande niż zaczynać przygodę w tej firmie. Praca sama w sobie jest jak praca, ale logika firmy i niektóre a nawet większość osób to totalna pomyłka.

Edyta

W internecie natknęłam się na kilkanaście ofert pracy do VOSS Automotive Polska. Jak uważacie skąd potrzeba pracodawcy aż na taką liczbę nowych pracowników? Czy jest to efekt rozwoju tej firmy? Zachęcam Was do przedstawienia aktualnej sytuacji wewnętrznej w tym miejscu pracy. Zainteresuje ona innych użytkowników, którzy zastanawiają się nad aplikowaniem do niego.

Kryształki
@Edyta

Odchodzą ludzie i masowo potrzebują nowych projekt sue pali

Operator
@Kryształki

Nie tylko operatorzy, kierownicy i brygadzisci również odchodza....

Martyna

Mam pytanie czy firma robi jeszcze rekrutacje jeżeli tak to na jakie stanowiska i gdzie można wysłać Cv? Czy trzeba zawieźć osobiście ?

Antywos
@Martyna

Rekrutacje do firmy są cały czas. Problem w tym że ich logika powala na łopatki. Zwalniają ludzi gdy kończy im się umowa i zatrudniają ponownie nowych. I to nie przez to że każdy pracownik, który zostaje zwolniony to tuman nie ogarniający obowiązków. Po prostu tak jest i przez to rotacja jest ogromna. Żeby tam zagościć na stałe to brygadzista musi mieć dobry humor. Każdego sytuacja tam jest nie pewna, nie wiesz co czeka Cie jutro bo informacje dostaniesz pocztą pantoflową i na ostatnią chwilę. Myślę że to wszystko jest spowodowane tym że firma dostaje dofinansowania za zatrudnienia nowych pracowników (głównie obcokrajowców). Kasa się kręci i prezesi zadowoleni

Antywos

Nie polecam tej firmy z całego serca. Praca sama w sobie, jak praca, raz ciężej raz lżej, tu zastrzeżeń nie mam, zależy od zleceń ale podejście do pracownika to żenada. Jest w tej firmie potężna rotacja pracowników. Przedłużenie umowy na stałe to chyba rzadkość, kończy się Tobie na czas określony i wylatujesz, po mimo że na innych działach jest zapotrzebowanie na pracownika. Nawet nikt z Tobą nie pogada o dalszych losach w firmie a gdy już się udasz do osób za to odpowiednich robią wielkie oczy że wg tam istniejesz. Wszystko na temat pracy, linii i Twojej sytuacji dostajesz na ostatnią chwilę. Dziś pracujesz z fajnymi ludźmi a jutro Cię przenoszą w inne miejsce. Szukają na siłę okazji aby pracownika ukarać pieniężne lub w najgorszym wypadku dyscyplinarką, bywa tak czasem że pracownik otrzyma bęcki za darmo bo Naklejka lub Blondi z wielkim... hmm... szafą z jakości coś zobaczy czego nie miało miejsca. Wyciskają z pracowników każdy pot. Podnieśli w sierpniu cel, nie powiem, da radę go osiągnąć ale pod warunkiem że przewody będą dobre a maszyny na których pracujesz w perfekcyjnym stanie. Niestety maszyny nigdy nie miały gruntownego przeglądu technicznego, mechanik potrafi do jednej latać 5 razy w ciągu jednej zmiany, mechanicy z resztą w większości są albo leniwi albo nie potrafią zrobić roboty jak należy. Największe jaja są gdy ma nadejść audyt, wtedy dosłownie kilkanaście godzin przed zaczyna się wielkie sprzątanie, uzupełnianie braków i latanie jak kot z pęcherzem byleby wypaść jak najlepiej a cały (usunięte przez administratora) sprzątnąć na szybko pod "dywan". Pomysły wdrażane przez niektórych mądrych inaczej, które mają za zadanie ułatwić pracownikom pracę to w większości są totalnym niewypałem, które przynoszą utrudnienia, ot jakaś osoba nigdy nie pracująca na produkcji chciała zabłysnąć i coś tam wdrożyła, bo wie lepiej. Każdy dzień przebywania w Vossie coraz bardziej uświadamia pracownika że głupotą można dokonywać odwierty w dnie będąc już na nim. Dawka humoru i zażenowania w każdy dzień gwarantowana ze strony "góry" a to wszystko za ok 2200 zł miesięcznie + 600 zeta premia, oczywiście o ile będziesz mieć cel a Nalepka i Big Blondi sobie czegoś nie uroi.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w VOSS Automotive Polska?

Haha!!!
@Pytanie

Dobra atmosfera w tej firmie? Hahaha a to dobry żart haha. Tu panuje atmosfera nienawiści knucia za plecami, kablowanie do brygadzistów, fałsz i kumoterstwo.

@Haha!!!

Nie tylko paskudna atmosfera. To mało powiedziane. Jeszcze ci podkładają świnie z przewodami i mówią do QS , że to twój uszkodzony przewód. A może tak zainstalować kamery, żeby wyłapać tych co dołki kopią bo przecież zakład traci na takich przewodach.

GEORGE
@pracownik

Za taki procederr jest jedno wyjście. Strzaskać po ryju za bramą. Dotyczy to wielu niuczciwych osób z Voss Automotive Polska.

Stasiek

@1234 a od kiedy macie przerwę? Macie normalnie płacone mimo to?

witam

a jak z zarobkami na start dla opertora wózka widłowego?

Łukasz
@witam

Dowiedziałeś się już czegoś na temat stawki na stanowisku operatora wózka widłowego? Też zastanawiam się nad tą kwestią, liczę że nieco rozeznałeś się w temacie i powiesz mi coś więcej.

@Łukasz

Witam czy ktoś wie kiedy wracamy do pracy vossie i od kiedy

Zadowolony

Jeśli ktoś nie daje rady to odchodzi. Ale w sumie firma jest dobrym pracodawcą to dla mnie jest najważniejsze!

Monika
@Zadowolony

Bzdura, brygadzisci odchodzą ze względu na atmosferę i przez to jak ich się traktuje.Chyba czas najwyższy o tym powiedzieć.Odeszlo 3 a będą kolejni.

Monika
@Zadowolony

Bzdura ,brygadzisci odchodzą ze względu na atmosferę i przez to jak się ich traktuje .Wymogów masa ,a ma się to nijak to wynagrodzenia.Odeszlo 3 ,będą kolejni

LunA
@Monika

Najmniej brakuje nam Pani żóltej rozczochranej. Jak ona traktowala pracownikow, jak obgadywala wszystkich po kolei, szkoda Pana Andrzeja ze od nas odszedł :(

Aldona
@LunA

Voss to jedna wielka plotka każdy obgaduje każdego ,???????????????? brygadzisci swoich kolegów a potem jakby nigdy nic na kawę chodzą

Kamil

Dzień dobry,co to się dzieje w firmie ,że kolejne osoby z nadzoru odchodzą ? Będziemy mieć znów nowych brygadzistów ?

Viola
@Kamil

A kto odchodzi?

Kaska
@Viola

Teraz brygadzistka z mqb ta najnowsza

Cezary

Może trzeba rozmawiać z szefostwem o tych problemach? Firma dobra więc warto.

Cezarku...
@Cezary

Żeby jeszcze ktoś chciał wysłuchać. Ale przecież nie chce.

Writer
@Cezarku...

Nie tylko cię nie wysłucha ale zrobi z ciebie głupka bo myśli, że ma przed sobą kogoś głupszego od siebie.

....
@Writer

Mówi się, że pracownik przychodzi do firmy a odchodzi od szefa.

Noshimi

Hey interesuje mnie praca w firmie woss na qs bądź produkcja jakie zarobki

Qs
@Noshimi

Voss.....

asdf

WITAM CZY KTOŚ UDZIELI MI INF NA TEMAT PANA MAŃKA ,zwolnił się uwas i teraz w złotoryji próbuje robic rewolucie

Ktostam
@asdf

Brak mi słów na ten temat naprawdę brak słów to co robił tam to i na pewno robi tu

Bonito

(usunięte przez administratora)Co do reklamacji to fakt nie było ich tyle wcześniej, ale jak ilość przekłada się nad jakość to nie ma się co dziwić. Jeśli nam trafi się reklamacja to od razu zabrana jest premia ( dlatego my staramy się wykonywać swoja pracę dokładnie ponieważ nam zależy na całej premii, bo po to przychodzimy aby zarobić(usunięte przez administratora) Podnoszą cele a nic nie robią aby ułatwić pracownikowi ich osiągnięcie. Powiem nawet że bardzo utrudniają.

Cosiedzieje

(usunięte przez administratora) Z tego co widzę na portalach, nadal są rekrutację do tej firmy, szkoda że pewnie nie na dłużej niż miesiąc. Czas szukać nowej pracy i samemu sie zwolnić niż zostać zwolnionym przez "personel zarzadzajacy"

Operatorrr

Nowy brygadzista na zmianie B ramki jest lepszy

Zostaw merytoryczną opinię o VOSS Automotive Polska - Nowa Wieś Legnicka

VOSS Automotive Polska