Opinie o PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O. w Śrem

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O. w Śrem

pracownik Raben-a

Nie polecam pracy na magazynie pf logo express nawet jeśli zapierdzielasz i wypruwasz z siebie flaki to jak nie mają do czego dojebac jak chodzi o wykonanie pracy to będą szukać argumentu w całości i tak cię zwolnią za nic i podadzą takie głupie argumenty że tylko usiąść i się śmiać a szczególności nie polecam pracy na blankach i inboud (ręczny rozładunek kontenerów ) . W tej firmie jak się nie spodobasz przełożonemu to już będziesz miał przesrane . Tam trzeba głęboko trzymać łapę wiecie w czym i być takim pieskiem i z byle czym latać do brygadzisty - ( ki ) i być dobrym konfidentem czyli być takim Capo jak ci w obozie Auschwitz - Birkenau a już nie będziesz przydatny to wylot z pracy i naprawdę ludzie bardzo mocno się zastanówcie przed tym jak pójdziecie do tej firmy . Moja ocena to całe wielkie ZERO !!!!

$$$$$$$

Interesuje mnie praca przy nadrukach na koszulki itp w Robakowie . Czy ktoś może się wypowiedzieć jak tam wygląda praca ?

Cząsteczka

Praca na mieszalni jest bardzo uciążliwa. Jak nie wieje to śmierdzi, a jak nie śmierdzi to duszno. Nieprzyjemna atmosfera, można by powiesić siekierę. Dyskryminacja i wysokie normy, a mimo to praca tu jest niedoceniana. A podwyżki to upokorzenie.

Juras

Nie no podwyżki"swietne" czesc starych pracownikow dostala 50gr a czesc 75 gr niektorym sie nawet zlotowka trafila!oczywiscie wszystko brutto.Na pytanie czemu 50gr a nie 1zl odpowiedza ci bzdury z tyłka albo ze"bo tak".Facet sprzatajacy magazyn dostanie 1zl a laska ktora pracuje od poczatku kilka lat dostaje 50gr"bo tak" i lepiej nie wnikaj czemu bo rownie dobrze moglbys zapytac niemowlaka o teorie wielkiego wybuchu,dostaniesz rownie fachowa odp.Ogolnie kolesiostwo i dupowlastwo,jedyny plus taki ze nie ma nocek oprocz tego zenada i amatorka .Panie z kadr czasem zapomna ci dac czesc pieniedzy za to czy tamto ,zapomnijcie ze ktos was przeprosi kiedy po 50 odwiedzinach u pan z kadr ktore moglyby co najwyzej sprzedawac piwo w monopolu ze swoimi kwalifikacjami w dodatku dzuielnie bropnia swoich "racji"chcoiaz zadna nie wie co pieprzy,albo pogubia ci dokumenty.Aha no i lepiej niech nie widza ze zamieniasz kims slowo (chcoiaz cala gora plotkuje oficjalnie na magazynie na potege) bo pojada ci po rajtach chocbys robil za 10ciu.Przedszkole ,omijac z daleka kto madry ten sie stamtad szybko ulatnia

rrr.
@Juras

Dobrze powiedziane ;" kto madry ten sie stamtad szybko ulatnia " To znaczy za kogo się Ty uważasz? skoro tam jesteś i się nie ulatniasz?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Inspektor ds. BHP w firmie PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
!!!!!!!!!!!!

ludzie czy w końcu przestaniecie narzekać na tą firmę, ludzi podwyżki i inne bajery. Jak się Wam nie podoba to idźcie gdzie indziej, bo na pewno bedziecie mieć 'lepiej'. Nie da się czytać tych żenujących wypowiedzi.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wójek dobra rada
@!!!!!!!!!!!!

Dam ci super rade! :-) jak wejdziesz nastepnym razem na ta strone to zamknij oczy i udawaj ze tego nie widzisz! Wtedy skupisz sie na robieniu ponad norme! ;-) i problem zniknie!i wiecej wykrzykników bo niektorzy moga nie widziec. Nie dziekuj,drobnostka! ;-)

Nowa

Ktoś może wyrazi swoją opinię na temat kolorystek, ich pracy jak i całego działu. Pozdrawiam

y

ogólnie porażka. Pseudo kierownik z Tampo to jakiś ciulek który dostał stanowisko po znajomości. Koleś z kosmosu na niczym się nie zna, ma swój świat I swoje kredki. Każdy jego super pomysł padł po max tygodniu. Z ludźmi nie potrafi rozmawiać. Typowa panienka, dwie lewe rączki które boi się ubrudzić. Jak jest, to truje ludziom doope jak trutnia nie ma- robota idzie. Jaki z tego wniosek? Brygadzist R to dopiero wazelina bez swojego zdania. Pasują do siebie....Zarobki bez szału

zenek

dajcie jaką wiarygodną opinię o dziale transferu? Jak brygadziści tam?

co mi tam
@zenek

Ciekawość to pierwszy stopień do piekla :-)

ckasr3341

Witam, chciałbym rozpocząć pracę w PF. Słyszałem, że macie dział GPE. Z ilu maszyn się składa i jakie zlecenia są tam robione? Jakie inne działy sitodruku są w tej firmie?

map

Witam. Ktos powie jak wyglada stanowisko w dziale utrzymania ruchu? Jak zarobki i atmosfera w pracy?

JoJoJo

A może wypowie się ktoś, kto pracuje/pracował na dziale kontroli jakości?

podłużna
@JoJoJo

siostra pracuje i sobie chwali, na dwie zmiany bez nocek, zaczynala przez HRC, teraz ma umowe we firmie. Nieco wiecej niz najnizsza krajowa, dodatki, premie, bony itp., na produkcji najwiekszy syf z tego co slyszalem, przemial ludzi niepospolity.

mnb
@JoJoJo

J

zadowolona.

Pracuje w firmie od dłuższego czasu. Praca jak i płaca w porządku. Zawsze i wszędzie może byc lepiej i więcej. Rafała zmiana jest zgrana ekipa! A liderki (usunięte przez administratora) za stówę premii. Jak jesteście tacy chętni to spróbujcie chociaż miesiąc je zastąpić. A wasze narzekanie do niczego nie prowadzi, wiec zamiast kłapać jęzorem złóżcie CV do sokołowa, może praca tam sprosta waszym wygórowanym wymaganiom! ;)

Zszokowany

Jesli chodzi o dzial tampo to liderka hermatica i planistka ze zmiany Rafała przechodzą już same siebie (usunięte przez administratora) wiem bo tam pracowałem. Dziwię sie, że nikt tego nie widzi. Pracę w tej firmie ODRADZAM!!!

Egon

Tampony druk to również sami dupo włazy i wazeliniarze.kto może si (usunięte przez administratora) to może innych to wciąż gnają.stanowisko plamisty to już sam hardkor osoba na nim to już tak w piòra obrosła że szok zwłaszcza na zmianie Rafała.lepiej do maszyny ja posadzić niż ma nic nie robić wredna wazelina.odradzam pracę w tej firmie.

Rrrrrr
@Egon

Całkowita prawda do jednego wora razem z liderką hermetika.

Fistaszek

praca jak praca nie jest zła na magazynie tylko żądzą koledzy jesli podpadniesz jednemu z nich (mozesz dogadywać się lepiej z innymi pracownikami) to nie przedłużą ci umowy kasa jak są soboty (100%) to około 2 tys premie tragika dział Qc miał aż 18 zł. Ludzie wydają się w porządku ale tylko z niektórymi można porozmawiać z sensem. Bardzo dużo ludzi podpierdziela. Na samym końcu dodam że zawsze leci ta sama formuła. Brygadzista nie był z ciebie zadowolony chociaż zrobiłeś postępy ale nie jesteśmy z ciebie zadowoleni. I to by było na tyle jeśli ktoś chce pracować w tej firmie musi wchodzić w tyłki bo inaczej marny los...

Marian
@Fistaszek

Najlepiej jak ktoś zwala winę na wszystko dookoła A prawda jest taka że (usunięte przez administratora) się na prawo i lewo i jeszcze liczy na nie wiadomo jaką premię i zaszczyty , trzeba się zastanowić czy idziesz do pracy czy pogadać sobie "z sensem" chyba Ci się pomyliły miejsca trochę.

Egon
@Marian

To ty chyba mylisz miejsca lub należysz do tego grona osób co liza (usunięte przez administratora) panu G.wiem jak jest bo jestem tam co dziennie.i nie rozglądam się na boki aby rozmawiać a premie to sama sobie odpowiedź czy można je tak nazywać gdy dostaje się od 50 do 100zl śmiech a zarazem żałosne to jest.

AMS

Witam! Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak wygląda praca grafika DTP w tej firmie? Czy warto aplikować? Jaka jest atmosfera i zarobki? Pozdrawiam

danse

Hej, ale czy wypłata jest w pełni adekwatna do powierzanych obowiązków? Dziękuję za szybką odpowiedź.

TakiSobie

Pracowałem w tej firmie około roku na magazynie. Zero logistyki, zero planowania. Magazyn leży i kwiczy. Bałagan, chaos i anarchia. Zostałem zatrudniony na jeden dział, odwiedzałem bardzo często wszystkie inne z braku ludzi. osoby zarządzające nie maja pojęcia o swojej pracy i jak i tego co robią ich pracownicy. Jestem magazynierem, pewnego dnia oddelegowano mnie na produkcje.... żeby kłaść wykładzinę na podłodze... Zerowe poszanowanie pracownika. Jesteś dla nich tylko elementem, częścią maszyny, która jak się coś popsuje zawsze można wymienić. Nie ważne czy stary pracownik czy nowy. Kadra wymaga ale od siebie nic w zamian nie daje. Nawet dobrego słowa nie uświadczysz. Jedynym plusem są tam ludzie. Oczywiście nie wszyscy, większość to kapusie :) Nie polecam, szkoda zdrowia, nerwów i czasu :)

w

trzynaście brutto

nowa
@w

ja mam na początek przez agencje 13,5 brutto i mówia że po przejściu do na stała prace jest od razu 14. to prawda?

śmiech na sali

Syf, kila i mogiła. A i smród. I to wszystko za śmieszne pieniądze. Ludzie!!! Wszędzie tylko nie na produkcję!

Zostaw merytoryczną opinię o PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O. - Śrem

• Jak się pracuje w PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 120, z czego 6 to opinie pozytywne, 67 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O.