Opinie o Aiton Caldwell SA w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Aiton Caldwell SA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Aiton Caldwell SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aiton Caldwell SA w Gdynia

Opinie odnośnie rozmowy są sprzed lat a programisty JAVA / PHP teraz właściwie poszukują. Czy możecie więc omówić przebieg tej bieżącej? Piszą o wymaganym doświadczeniu komercyjnym, ale nie jest doprecyzowane ile i przy jakich mniej więcej projektach. Czy według was Pracodawca stawia duże oczekiwania?

Ewelina

Chciałabym, aby ktoś napisał o pracy Programisty Java, bo na stronie internetowej firmy jest oferta pracy. No i wygląda fajnie, ale mnie interesuje dodatkowo, jaki dają rodzaj umowy i jaka jest pensja. Napisali tylko o stabilnych warunkach zatrudnienia. Ale co to właściwie znaczy, znacie detale?

Janek Nowy wpis
@Ewelina

możesz pracować UP lub B2B, co do pensji sprawa indywidualna, świetna atmosfera

Renia Nowy wpis
@Janek

A dacie mi znać, czy ta atmosfera to dlatego, ze firma o to jakoś dba?? Są tu imprezki firmowe czy spotkania? Jakoś budują taki zespół i atmosferę?

Janek Nowy wpis
@Renia

Jak pracowałem to były wyjścia na piwo, ale ogólnie spoko ludzie i atmosfera w pracy jest luźna.

Czy nowo zatrudnione osoby w Aiton Caldwell SA otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

exajton

Tak, HR bardzo mocno tego pilnuje.

Wiki

Jakieś podpowiedzi dla chętnych do pracy przydałyby się na forum. Tak dobrze jest i stąd ta cisza?

@Wiki

A jaki dział/stanowisko Cię interesuje?

Barbara
@Tomek

Cześć Tomek, wiem, że z lekkim opóźnieniem, ale dołączam się do zapytania. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat pracy w firmie Aiton Caldwell? Interesuje mnie głównie ścieżka kariery, czy takowa istnieje w firmie?

@Barbara

Nie pracuję w AC od 2017, więc trudno mi się teraz do tego odnieść. Niemniej - firma fajna - z tego co pamiętam ;) Bywało różnie- jak wszędzie, ale wspominam z łezką w oku ;)

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Aiton Caldwell SA? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Programista Java?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Szukający pracy.

Na szczęście są w dzisiejszych czasach dyktafony z super jakością nagrywania. W razie oszustwa co na obiecują podczas rozmowy kwalifikacyjnej, rozmowę się umieści w sieci. Itp itd.

Szukający pracy.
@Szukający pracy.

Mamy

Agata

Czy ktoś miał podobne doświadczenia z rozmową rekrutacyjną w Aiton Caldwell SA jak @Daro? Aktualnie prowadzona jest rekrutacja: https://www.aitoncaldwell.pl/kariera/, więc to będą ważne informacje dla osób aplikujących.

Daro

brałem udział w rekrutacji na KAM. W zasadzie firma ogłasza się od blisko roku (mam na myśli stanowisko KAM). Z ciekawości wysłałem cv, zadzwonili . Przedłużająca się rozmowa telefoniczna z panią z HR, masa szczegółowych pytań według mnie nie do końca na temat. Potem spotkanie z Dyr Sprzedaży, rozmowa w zasadzie o niczym szczególnym. Pan sam chyba nie wiedział kogo i po co szuka? Obietnica feedback w ciągu tygodnia. Info zwrotne po miesiącu że proces został wstrzymany. Dla mnie firma niepoważnie podchodzi do kandydatów. Nie polecam aplikować, to kompletna strata czasu. Nawet biuro w Wawie jakby cofnąć się w lata 80-te

Emil

@200 no i przeszła mi rekrutacja koło nosa. Ktoś może wie, kiedy będzie następna...?

Firma, która usilnie (nie wiem dlaczego) próbuje być korporacją przejmując tylko jej najgorsze strony. Pieniądze słabe ale wypłacane regularnie. Pracownicy to naprawdę najlepsze co ta firma ma, a raczej miała. Jesteś w tej firmie tylko trybikiem, którego można w każdej chwili zastąpić. Jak jesteś na musiku albo studiujesz to można tam popracować ale na dłuższą metę nie polecam.

pani pytalska

ostatnio widziałam ogłoszenie do pracy w tej firmie na pracownika w biurze obsługi klienta. Podzielcie się swoimi uwagami/spostrzeżniami z pracy czy choćby warunków proponowanych na rozmowie kwalifikacyjnej

t

Bo to nie jest przypadek. Nie polecam aplikować- kompletna strata czasu. Firma ma w zwyczaju rekrutować na jakieś stanowisko o konkretnym profilu, a pozniej okazuje się, że trzeba robić zupełnie coś innego. O jakimkolwiek rozwoju można tam zapomnieć- wciąż robi się to samo. Nie ma porządnego szkolenia, wszystko jest robione po łebkach. System pracy jest kompletnie bez sensu, na nową osobę np. jest zwalane specjalnie wszystko, żeby miała zapiernicz i nie miała czasu się uczyć. Firma ma również w zwyczaju zwalniać nawet po kilku ludzi z dnia na dzień bez żadnego uprzedzenia, w dodatku są na tyle durni, że nie próbują nawet tego zatuszować- przychodząc na miejsce pracy nowa osoba może znaleźć jeszcze rzeczy swojego poprzednika. Oczywiście trzeba być w pełni zdrowym, jakakolwiek choroba jest wykluczona- pracownik ma być maszyną przecież wiadomo, że jak "kogoś boli gardło to praca w AC nie jest dla niego", także szkoda czasu na tą firmę, chyba, że ktoś chce wysłuchiwać pretensji, że czegoś nie umie po tygodniu pracy bez szkolenia, ściemniania odnośnie obowiązków na stanowisku pracy, słabej kasy i złej atmosfery.

Zostaw merytoryczną opinię o Aiton Caldwell SA - Gdynia

Aiton Caldwell SA
2.5/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Trzy Lipy 3
    80-172 Gdynia