Opinie o Hydac Sp. z o. o. w Mikołów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Hydac Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Hydac Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Automatyka przemysłowa - produkcja napędów przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hydac Sp. z o. o. w Mikołów

Siwy

Firma ok. + Ciekawe projekty + Atmosfera pomiędzy pracownikami ok - brak parkingu dla większości pracowników parkowanie w krzakach

Bronisław
@Siwy

Mógłbyś napisać więcej informacji na temat projektów nad którymi pracujesz? Czy firma inwestuje w pracownika, pozwala mu się rozwijać i oferuje kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe? Poleciłbyś tego pracodawcę innym osobom szukającym zatrudnienia? Na stronie https://www.hydac.com/pl-pl/firma/kariera/oferty-pracy.html jest kilka nowych ogłoszeń rekrutacyjnych. Między innymi szukają automatyka-projektanta, pracownika sekretariatu, inżyniera serwisu i samodzielnego pracownika do spraw realizacji zamówień i kontraktów. Jeśli będziecie na rozmowie kwalifikacyjnej napiszcie jak ona przebiegała.

@Siwy

Firma tak Nadzór nie Problemy zamiatane pod dywan , pracownik obarczany błędami nadzoru. Nadzór straszy tylko pracowników niskiego szczebla , a sam czeka tylko na wypłatę . Zarząd firmy nie ma pojęcia co się dziej i dlaczego się tak dzieje. Brak odpowiedzialności za błędy przełożonych . Prywatny folwark kilku ludzi. I zarząd który jest okłamywany o faktycznym stanie projektów jak i sytuacji na hali. Generalnie cyrk. Straszy się pracownika jednoczesnie zmusza do pracy nie raz zgodnie z kodeksem pracy. A nie jednokrotnie wtedy kiedy musi być robota zrobiona łamię się przepisy PIP i BHP. Wiele jest do opisania.

Aneta

@Patryk, firma Hydak poszukuje obecnie pracowników w Mikołowie na stanowiska: lakiernik, inżynier serwisu, automatyk, monter instalacji hydraulicznych, inżynier do spraw techniczno-handlowych i pracownik obsługi klienta. Czy jesteś zainteresowany ofertą i pracą na wybranym stanowisku? Jeśli kogoś zainteresuje rekrutacja niech napisze jak wyglądała rozmowa o pracę i jaki warunki proponuje pracodawca? Czekam na Wasze opinie.

Patryk

W HYDACU ostatnio znowu pojawiły się nowe stare oferty ! np. Inżynier Sprzedaży Poznań. Okło o 15 lat bezskutecznych poszukiwań. Czyżby firmą ponownie zarządzał jakiś Aryjczyk???

Miro

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hydac Sp. z o. o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Projektant Układów Hydraulicznych / Inżynier Projektu? Podziel się swoimi wrażeniami!
Leszno
Aneta

Firma Hydac prowadzi rekrutację na stanowiska Inżynier serwisu oraz Pracownik działu logistyki ds. obsługi projektów. Firma oferuje nowoczesne narzędzia pracy, szkolenia, dobrze wyposażony warsztat i nowoczesną aparaturę pomiarową. Ogłoszenia są zamieszczone na portalach z ogłoszeniami o pracę. Czy są na forum osoby planujące kandydować na te stanowiska? Na forum można przeczytać także pozytywne opinie na temat firmy jak np. użytkownika MonteR. Czy zgadzacie się z nimi?

XD
@Aneta

Jestem tu tylko przelotem, ale ludzie u Was chyba dosyć średnie pojęcie o psychologii mają, skoro w takie mrowisko wsadzacie kij.

Dawca
@Aneta

@Aneto, zamiast mózgu masz wodę w głowie, czym jest Twoj przedostatni wpis jak nie ofertą pracy w dodatku skumulowaną? Ręce opadają...

Aneta

@Wodo, z tego co widziałam Hydac zamieścił ofertę na dużych portalach z ogłoszeniami o pracę. Może widziałeś ogłoszenia w innym miejscu, jeżeli tak to czy możesz napisać gdzie? @XD, Twoja opinia nie wnosi nic wartościowego do dyskusji o firmie Hydac. Czy byłeś pracownikiem tej firmy? Może masz zamiar aplikować do tej firmy?

Irek

Konkurencja inspiruje do pisania opinii?

Wodo

Gdyby firma hydac była dobrym pracodawcą nie umieszczała by ofert pracy na tym portalu. Każdy z nas zna profesjonalne portale, na których zamieszcza sie oferty pracy, jadnak trzeba za tę usługę zapłacic a Hydac to firma niskich lotów, żenujace.

Iga

Słyszałem o firmie, że to dobry pracodawca i mam zamiar aplikować. Zastanawiam się kto pisze te "opinie"?

Patryk.
@Iga

Gluchoniemi !!!

@Iga

Głuchoniemi nie słyszeli że HYDAC to dobry pracodawca.

AH
@Patryk.

Niewidomi :)

Cała prawda...

Produkcja odpowiada za błędy konstruktorów i działu zamówień. Awanse przysługują wazelinom, kapusiom i znajomym nowego prokurenta... Jak można wcisnąć studenta dziennikarstwa który na produkcji nic nie robił, nie potrafił i cały czas pisał sms-y i czatował na necie na byle jakie stanowisko w biurze... ( co ma sobie pomyśleć zwykły pracownik który haruje na rodzinę). Wiadomo że nie będzie drukować papierów do emerytury, tylko wciśnięcie go na wyższe stanowisko. Kolejny to pan do planowania bravo jego kariera polegała na podlizywaniu się szefowej, siedzeniu przed komputerem oraz najważniejsze trzaskaniu nadgodzin. Pan prokurent. Jak można przejść koło pracowników i nie powiedzieć byle dzień dobry, pani Sabina potrafi zatrzymać się przy jadalni, przywitać się i życzyć smacznego. Grozić pracownikom że zwolni dwóch dla przykładu. I jak można awansować na stanowisko Prokurenta Hama który zwolnił się z Hydaca i poszedł do największej konkurencji "PONARU" Kontrola jakości... My mamy kontrolę jakości? Co oni robią? Yyy nie wiem co mam o nich napisać bo nic nie robią. Nic... Można dużo wymieniać jak dla mnie jest roz...dol w firmie. Ludzie którzy to ciągną są poniewierani. A firma w końcu jest Niemiecka jak w Oświęcimiu za II wojny. Ps. Kłótnie ludzi z Poznania są żałosne śmiech na sali Haha ???? nie potraficie wygarnąć sobie wszystkiego w twarz. Moja ocena co do tej firmy spadła diametralnie...

@Cała prawda...

Das Auto, Das Hydac, Das Schwindel !!!

@Cała prawda...

Cała prawda.... zgadzam się w 200%

Firma zatrzymała się w czasach komuny. Atmosfera specyficzna, dla "koneserów". Sposób traktowania pracowników jakiego nie znajdziesz nigdzie indziej. Co ciekawe, także przez współpracowników - zwykle tych, którzy karierę zaczęli i przez -naście lat kontynuują w tym miejscu, a więc którzy "przesiąkli". Osoby, którym wydaje się, że pozjadały wszystkie rozumy a tak naprawdę przy zmianie pracodawcy nie miałyby nic do zaoferowania, więc siedzą, pierdzą w stołki (jak za komuny) i robią sztuczne zamieszanie. Zarządzanie przez zastraszanie. Żadnych możliwości rozwoju czy awansu - próby wykazywania inicjatywy i wybicia się tłumione przez kierownictwo, które boi się o własne stanowisko. Umowy terminowe, opóźnienia w wypłatach. Polecam desperatom. Pracuję od dłuższego czasu bo za coś trzeba wyżywić dzieci, ale najwyższa pora pożegnać ten syf.

potencjalny aplikant

Witam. Czy ktoś może coś powiedzieć na temat utrzymania ruchu? Jakie są warunki, atmosfera, szefostwo? Czy praca jest zmianowa? Pozdrawiam, potencjalny aplikant.

projektant

czy sie stoi czy sie lezy 5000 sie nalezy

fan

normalnie telenowela :-D

Król parkietu

Podłość ludzka nie zna granic. Przecież na bramce się wykazałem.

Patryk

"Firma HYDAC Sp. z o.o. jest spółką córką niemieckiego koncernu HYDAC TECHNOLOGY, światowego lidera w zakresie hydrauliki siłowej" Podoba mi się opis firmy na portalu Praca Ze swojej strony chcę dodać że jest córką pasierbicą. Technik Serwisu w Poznaniu od siedmiu lat poszukiwany. Żaden nowy się nie pojawił ??? Nikt nie aplikuje ???

bokser

Peisert, u nas mawiają, że swojemu przyjacielowi kabel torgosz, kefir łykosz.

admin

...a nas odwiedził ostatnio pajac, zapomniał czapki błazna, jednak nadrobił błazeńską fryzurą!

Torgne sie na siebie ;)
@admin

A te prymitywy bez odwagi do podpisania swoich wypocin dalej wylewalą gorzkie żale... Żałosne!

Janosik
@Torgne sie na siebie ;)

nic innego ci nie pozostało ciepły Rafaello

Hanys
@Janosik

W rzeczy samej, lepki łon zawsze był.

Patryk

Technik serwisu Specjalista ds. serwisu - Wielkopolska. Czyli szukamy dalej. Może w ogłoszeniu dopisać "Kto przyśle CV dwa piwa gratis".

vw
@Patryk

Patryk wrócił!!!!!! Tydzień bez komentarza tygodniem straconym. Na cześć hejterów uroczyste HIP HIP HUUUURAAAA!!!!!

@Patryk

"Garażowy oddział z wizją" w Wielkopolsce po półrocznej przerwie ponownie poszukuje Technika serwisu. Jakie są powody że lider w hydraulice siłowej nie może znaleźć i utrzymać ludzi? Proponuję zmienić politykę personalną firmy lub zacząć szukać Yeti.

Berdyczów
@Patryk

Jako lider w hydraulice na świecie firma szuka specjalistów najwyższej klasy z wieloletnim doświadczeniem. Problem w tym, że jak ktoś jest dobry, to ma już stałą pracę i nie będzie ryzykował podpisana umowy o na czas określony. Dzisiaj pracodawcy dbają o dobrych pracowników i nie łatwo jest złapać jelenia na roczną umowę w Hydac. Tak więc pozostaje zatrudnianie odpadów godzących się na każde warunki, ale w ten sposób nie zbuduje się pozycji lidera w Polsce.

Patryk

W Poznaniu dżuma czy jakaś inna zaraza tyle osób zmiotło? A w Poznaniu. Inżynier ds. sprzedaży jest poszukiwany od zawsze. Wiadomo !!! I jeszcze: Technik serwisu Specjalista ds. serwisu Chyba nie zmykają "Garażowego oddziału z wizją" Jeśli ktoś wpadł w to błoto. To lepiej z niego po prostu wyjść a nie obrzucać się na wzajem.

Zostaw merytoryczną opinię o Hydac Sp. z o. o. - Mikołów

• Jak się pracuje w Hydac Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hydac Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hydac Sp. z o. o.?

Hydac Sp. z o. o.
2.4/5 Na podstawie 210 ocen.
  • Reymonta 17
    43-190 Mikołów