Opinie o Cartec K.Wiśniewski B.Nowak sp.j. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cartec K.Wiśniewski B.Nowak sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Cartec K.Wiśniewski B.Nowak sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cartec K.Wiśniewski B.Nowak sp.j. w Katowice

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Serwisant w firmie Cartec K.Wiśniewski B.Nowak sp.j.?

Administrator Nowy wpis

W firmie Cartec K.Wiśniewski B.Nowak sp.j. właśnie zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Serwisant. Jakie warunki i benefity oferowali? Czy jest szansa na zarobki większe niż 4900 ?

Adam Nowy wpis

Na stanowisko serwisant w naszej firmie oferujemy: Umowę o pracę, auto służbowe przypisane do pracownika, kartę paliwową, telefon służbowy, laptop. Całkowite uposażenie: odzież robocza (lato, zima), niezbędne narzędzia itp. Szkolenia SEP, UDT, wysokościowe, okresowe inne np. kurs Uprawnionego Diagnosty Samochodowego UDSa. 1/2 roczny okres szkolenia pod okiem naszych doświadczonych serwisantów. Wolne weekendy, zaplanowaną i poukładaną pracę na terenie Polski. Coroczną premię świąteczną oraz paczki świąteczne dla dzieci pracowników.

Nieznajomy

Szef nerwowy, myśli tylko o sobie, wielki manipulant, firma na upadku, serwis nie wykonuje porządnie przeglądów, zawsze im spieszy nie wiadomo gdzie, urządzenia co raz gorszej jakosci.

Adam Nowy wpis
@Nieznajomy

Jestem pracownikiem firmy Cartec od ponad 20 lat i nie zgadzam się z powyższą opinią na temat Naszej firmy. Nasza firma świadczy usługi na najwyższym poziomie technicznym o czym świadczy nasza wieloletnia współpraca z ponad 1200 obiektów SKP OSKP warsztatów i fabryk pojazdów i ich pozytywne opinie na nasz temat. Systematycznie poszerzamy gamę oferowanych urządzeń i na rynku wyposażenia i serwisu urządzeń diagnostycznych jesteśmy postrzegani jako rzetelny i solidny partner. Rotacja pracowników jest znikoma ze względu na stabilność zatrudnienia i transparentne warunki pracy, a szef myśli o potrzebach wszystkich pracowników, a na końcu osobie jeżeli chodzi o ścisłość. PS. Cartec oferuje najlepszą kawę w Katowicach ale tylko dla pracowników i naszych nowych i obecnych klientów. Adam.

mariolka

Trochę kiepska atmosfera... nerwowy szef, mało rozmowne towarzystwo. Wypłata w terminie, umowa od razu. Jednak zarobek raczej nie przekracza najniższj krajowej nawet po dłuższym okresie czau. Zwykła prosta praca biurowa. Warunki w biurze dobre.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Cartec K.Wiśniewski B.Nowak sp.j.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko SERWIS URZĄDZEŃ DIAGNOSTYCZNYCH
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Cartec K.Wiśniewski B.Nowak sp.j. - Katowice

Cartec K.Wiśniewski B.Nowak sp.j.
  • Zbożowa 10B
    40-657 Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Cartec K.Wiśniewski B.Nowak sp.j.