Opinie o Hydac Sp. z o. o. w Mikołów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Hydac Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Hydac Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Automatyka przemysłowa - produkcja napędów przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hydac Sp. z o. o. w Mikołów

Rozmowa kwalifikacyjna zaplanowana na konkretny termin nie odbyła się. Brak kontaktu, nieodbieranie telefonu (rozmowa miała się odbyć zdalnie, stanowisko - konstruktor). Jeśli chcecie zmarnować czas, śmiało można aplikować.

Poszukuję pracy na stanowisku Asystentka. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na Asystentka. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą Hydac Sp. z o. o. i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

Asystentka

Jak poszukujesz pracy jako asystentka, to warto mieć jakieś doświadczenie jako asystentka. Super jak wiesz czym się zajmuje asystentka, oraz na czym polega praca jako asystentka. Asystentka też jest odpowiedzialna za dużo spraw. Asystentka również musi pracować 8 godzin. Jako asystentka musisz się rozwijać, bo asystentka to nie taka łatwa praca.

Jeśli nie jesteś kobietą to Ci nawet informacji zwrotnej nie dadzą. Kierownik z tegoż działu nastawiony nie tyle na doświadczenie, co na wygląd.

Worker

Świetna impreza firmowa na polu golfowym! Oby więcej takich eventów. Człowiek może sobie przypomnieć z jak wspaniałymi i ciekawymi ludźmi pracuje w jednej firmie.

@Worker

Fakt, super impreza. Oby więcej takich.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hydac Sp. z o. o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Projektant Układów Hydraulicznych / Inżynier Projektu? Podziel się swoimi wrażeniami!

Czy Hydac Sp. z o. o. zapewnia kartę multisportu?

Nie nie zapewnia i temat został automatycznie zakończony. Karty nie było nie ma i nie będzie

Małgorzata

To w takim razie ile wynosi wynagrodzenie w Hydacu? Czytałam we wcześniejszych wpisach, że tylko ono obowiązuje a innych dodatków nie ma. Czy zdarzają się może podwyżki? Jak można sobie na nie zapracować, jeśli tak?

Karol
@Małgorzata

Podwyżkę negocjujesz sam z Zarządem, kiedy i ile chcesz. Czasami zdarzają się roczne inflacyjne, ale nikt nie zna zasad ich przyznawania, chyba losowo. Nadgodzin nie ma z reguły. Także tyle ile wyciśniesz na umowie będzie Twoje. Nic więcej, ani Multisportu, ani kawy, ani żadnych dodatków.

bodziu
@Karol

A woda i dach nad głową jest? Ubikacje za free czy płatne?

Jolanta
@Karol

A to nie jest czasem tak, że inflacyjna podwyżka jest obligiem? Przynajmniej moim zdaniem powinna.

Jakie są warunki zatrudnienia w Hydac Sp. z o. o.?

Warunki

Warunki normalne jak wszędzie.... Tylko wypłata.... Brak czegokolwiek pozaplacowego, brak parkingu. Multisport - brak. Medicover-brak totalnie zero zero zero tylko raz na miesiąc wypłata i tyle.... Powodzenia

F4
@Warunki

"Tylko wypłata"? A ja się cieszę że jest praca, jest wypłata i szanuję sobie tą pracę. Warunki są dla mnie uczciwe, przyjeżdżam tam i dostaję za moją pracę pieniądze. Nie oczekuję nic ponadto. Co do dodatkowych benefitów - człowiekowi nigdy nie będzie mało, apetyt będzie rósł w miarę jedzenia. Nawet jak będą dodatkowe benefity to i tak za 5 lat znów pojawi się kolejny malkontent i napisze: "brak czegokolwiek poza: wypłatą, mybenefit, multisport, medicover - nic, zero, zero, zero...". W mojej poprzedniej pracy nie było bonów na świeta. Tutaj je dostaje - i co z tego ze wypłata mniejsza i tak jestem na plusie w grudniu. Poza tym uważam że dorzyjemy czasów kiedy nie będziemy pisać "tylko wypłata" ale będziemy się cieszyć że ona w ogóle jest. Ja jestem zadowolony z roboty, jedynie niektorzy maja ego niewiele mniejsze od Wałęsy ale w każdej robocie tacy się trafiają.

M44
@F4

Ooo tak, z przerostem ego szczególnie we Wrocławiu, wielkodu*na paniusia, która czas pracy spędza na ambitnych rozmowach o najmodniejszych kolorach lakierów do paznokci ????

Kwas
@F4

Kocham takich ludzi jak ty. Na pytanie czy chciał byś kartę multi sport lub bony pewnie odpowiadasz " nie mi wystarczy wypłata". Dzięki takim (usunięte przez administratora)firmy w Polsce wyglądają jak wyglądają. A Twoje ego jest twoim wrogiem.

Patryk

PRACOWNIK SERWISU Z okazji rocznicy 10-ciu lat poszukiwań serwisanta, poszukujemy serwisanta.

ZEUS
@Patryk

(usunięte przez administratora) dobre, ale jakież to prawdziwe :>)

Rafał

Czy podczas pandemii biuro pracuje na home office?

Słyszałem że dział techniczny ma nowego kierownika . Prawda to ? Sympatyczny starszy Pan już nie pracuje ? Bardzo miła i profesjonalna osoba.

Spawacz Tig

Witam, Zastanawiam się nad aplikowaniem do HYDAC. Ktoś przybliży realia pracy na produkcji jako spawacz? Co jest do roboty, w jakiej klasie , obrotniki czy przymusy, jak godziny, stawki ? Dziękuję i pozdrawiam topidrutów !

Robol
@Spawacz Tig

Zastanów się. Płacą jak chcą i kiedy chcą.

Fizol

Interesuje mnie praca za 4000zł na rękę 5dni w tygodniu po 8 godzin Czy w Hydacu jest to możliwe?

Grażyna

Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje pracowników i ogólnie jak się pracuje?

Czy w firmie Hydac Sp. z o. o. są regularne szkolenia pracownicze?

Xyz

Jako tako są, ale ich ilość bardzo mała, wręcz nie wystarczająca.

Wiktoria

Firmia Hydac Sp. z o. o. poszukuje aktualnie pracowników na różne stanowiska: https://www.hydac.com/pl-pl/firma/kariera/oferty-pracy.html Czy ktoś z Was brał ostatnio udział w rekrutacji i chciałby podzielić się doświadczeniami? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna, czy rekrutacja jest wieloetapowa?

Patryk
@Wiktoria

Firmia Hydac Sp. z o. o. od zawsze poszukuje Inżyniera Sprzedaży i Serwisanta. Jeżeli znalazła to za kilka miesięcy będzie szukać następnego.

Wiktoria
@Patryk

To ciekawe, bo jeszcze oprócz Inżyniera Sprzedaży i Serwisanta firma Hydac poszukuje chociażby: Montera instalacji hydraulicznych, Spawacza TIG oraz Projektanta - konstruktora systemów i układów hydraulicznych lub smarnych. Może wiesz coś na temat warunków, jakie oferują tam pracownikom na początek?

Toluś
@Wiktoria

Może przyszedł czas na poszukiwania nowych kierowników np. produkcji oraz działu projektowego. Bo z aktualni przestali cokolwiek wnosić.

#32@0
@Toluś

Raczej wynoszą a jedyne czym się interesują to bagażnik na rowery i były lub przyszły urlop a robota jakoś ludzkie zrobią.

T-800

Brak parkingu dla pracowników jest mocno uciążliwy... warto to wziąść pod uwagę aplikujac do firmy. Codzienny stres czy za wycieraczką nie znajdziesz mandatu bezcenny... ps przy rozmowie o pracę podpytajcie o to gdzie zostawiać samochód... ciekawe jaka odpowiedź padnie :????

Nick 2

Kto?

Krzysztof

Witam. Proszę o udzielenie mi informacji o firmie Hydac. Jakie zarobki można uzyskać na stanowisku lakiernik. Czy mam szansę po okresie próbnym na zarobki ok.4000zł netto? A jak kształtują się zarobki wieloletnich pracowników? Czy praca w weekendy jest jakoś szczególnie opłacana? Czy są jakieś dodatkowe pieniądze w postaci premii, dodatków itp.? Dziękuję.

Yoyo
@Krzysztof

Ad. 1 nie Ad. 2 nie Ad. 3 (.....) Ad. 100 nie

Mariusz
@Yoyo

Jeżeli stwierdzasz, że zarobki, które podał użytkownik @Krzysztof nie są do osiągnięcia na stanowisku lakiernika w firmie Hydac to w takim razie, na jakie wynagrodzenie można liczyć? Jeżeli możesz, to napisz również, czy zdarzają się dni, w których pracownik musi zostać dłużej w pracy. Chciałbym uzyskać informację na ten temat.

Hans

Odeszło w tym roku 17 osób, 2 w zeszłym tygodniu, dzisiaj jedna, większość związana z produkcją, jeden z Prokurentów podpisuje zwolnienia bez wahania, nie ma to znaczenia jak dobra osoba odchodzi, ludzie odchodzą między innymi bo nie potrafią uzyskać 200 złotych podwyżki brutto na miesiąc, będąc doświadczonymi i dobrymi pracownikami. Zaplecze socjalne kończy się na bonach w wysokości 700 złotych, raz w roku. Premia uznaniowa, co to jest? Nie było, nie ma i nie będzie, produkt nie dostępny w tej firmie, chcesz dorobić więcej, owszem można w nadgodzinach na produkcji ale tylko w wybranych terminach, pozwolenie na nadgodziny to też nie łatwa sprawa, prócz natłoku roboty, przychylność kierownika musi być, bez łaski pana choćby nie wiem ile tej roboty było to się nie załapiesz. Szkolenia, rozwój pracownika, zapomnij to kolejne zwroty zakazane w Hydacu, nawet na targi branżowe nie ma szans pojechać, no chyba że za swoje i po pracy. Jeśli jesteś ambitny, chcesz się rozwijać, masz ikrę i chęci to uważaj, paru kierowników takich ludzi nie lubi, nie lubią ludzi którzy wiedzę mają większą od nich, zniszczą twój potencjał z strachu o swój stołek bez wahania. Pozostało paru nadzorców którzy potrafią zobaczyć w pracowniku potencja i go wykorzystać w sposób dobry dla firmy, ale wydaj mi się że są już od paru lat odstawieni na bok. Kiedyś firma pozyskiwała dobrych pracowników z różnych branż w tym kopalń, teraz ludzie odchodzą z Hydaca na kopalnie. Takie czasy nastały w Hydacu!

Jedna z osób które odeszły
@Hans

Szczera prawda.

Małgorzata
@Jedna z osób które odeszły

Na stronie internetowej firmy nie znalazłam żadnych ciekawych informacji skierowanych do osób, które chciałyby dowiedzieć się czegoś więcej o pracy w Hydac. Dość negatywne zdanie zarówno Ty, jak i @Hans macie o pracy w tym miejscu, pisząc, że kiedyś było lepiej. Czy w firmie nastały więc niedawno jakieś duże zmiany? Może można je jeszcze odwrócić.

Pio.
@Małgorzata

Wcześniej zarządzał Niemiec i było spoko. Teraz zarządzają Polacy atmosfera jest fatalna. Pracownicy którzy popełniają błędy mają łatwiej niż ci co się starają bo ciągle dokręca się im śrubę i odnoszę wrażenie że stosuje się w ich kierunku większy (usunięte przez administratora). A kasa super jak pracujemy w nadgodzinach... Bez jes śmieszna za tak odpowiedzialna robotę.

MonteR

Jako kilkuletni, młody pracownik produkcji (montaż) mogę szczerze polecić tą pracę. Możliwość rozwoju, zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia, dobre zarobki, dobra atmosfera (między monterami). Kilka lat temu było trochę luźniej, teraz mamy dużo pracy, więc trochę wszyscy podkrecili tempo ;) Jak widać po poprzednich opiniach nie każdy nadaje się do tej pracy, ale jeśli jesteś ambitny, zaradny, chętny do nauki, nie boisz się wyzwań i liznales w swoim życiu choć trochę monterki czy slusarki to mogę Ci szczerze polecić tą pracę. Jak na polskie warunki jest ok ! Wiadomo, że jest kilka rzeczy, które potrafią wkur*** ale gdzie tak nie jest ? Na pewno nie mam zamiaru wylewać gorzkich żali na internecie bo tak robią tylko nieudacznicy ( pozdrawiam komentujących :) ) jak mi coś nie pasuje to mówię to wprost, staram się to zmienić lub o tym merytorycznie porozmawiać. Jak komuś dzieje się taka krzywda to czemu nie zmieni pracy ? Na przestrzeni kilku lat ze 100 osób pracujących na produkcji zwolnilo się może 3 ? To chyba o czymś świadczy. Te wszystkie negatywne opinie to wylewanie swoich stlamszonych emocji nieudacznikow którzy wymiekliby nawet przy skręcaniu długopisów. Imienia i Nazwiska nie użyje bo zostałbym posadzony o wazeliniarstwo a z tym nigdy nie miałem i nie będę mieć nic wspólnego, nie zawsze wychodzę na tym dobrze ale taki już mam charakter ;) . I jakoś pracuje w Hydacu już kilka lat i mam się dobrze :) Polecam Hydaca normalnym ludziom, bo praca jest naprawdę spoko i przede wszystkim nie zaznasz u nas monotonii :) PS. Zaznaczam ze moja opinia dotyczy monterki, nie wiem co tam w biurach się dzieje i nie obchodzi mnie to, nawet czasem mam satysfakcje udowadniać magistrom że to ja mam rację :) Pozdrawiam serdecznie ;)

Robol
@MonteR

Po pierwsze niewiem jakie u Ciebie są dobre zarobki.Pozatym obcieto nam kartki swiateczne niemamy żadnego funduszu pracowniczego albo poprostu o tym nam sie niemówi.Niewspomne juz o wczasach pod gruszą.Wypłaty są rozliczane kiedy chca i jak chcą.Paski z wynagrodzeniami dostajemy 20 dni po wypłacie.Nikt niewidział Regulaminu płacy i pracy.Co wiecej ostatnio odwiedziła nas kontrola PIPU to przez tydz.bylismy do tego przygotowywani tzn preparacja wsz.papierów i porządki na hali itp.Jesli chodzi o wazeliniarstwo to właśnie to uczyniłeś swoim wpisem.Bo jesĺi niewidzisz tych nieprawidlowosci to albo jestes majsterkiem albo właśnie wazeliniarzem.Nieprawidłowości można by wymieniać kupe ale poco to robic skoro i tak nawet PIP tego niezauważy.Paru chłopaków sie zwolniło bo znaleźli lepsze warunki.Niestety Hydac niejest najlepszą firmą jak to kierownictwo sobie myśli.

@Robol

Kartki świąteczne obcięto... Chłopie! To Ty na kopalnie a nie do normalnej roboty!

Deutsche
@anonymous

Ale z Ciebie (usunięte przez administratora) Jeśli jest socjal to ma być wypłacany. Nie mam dzieci. A przez to że komuś sie urodziło ( oczywiście gratuluje) ja mam obcięte...

no more

a jakie są inne lepsze firmy związane z hydrauliką siłową?

Zostaw merytoryczną opinię o Hydac Sp. z o. o. - Mikołów

• Jak się pracuje w Hydac Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hydac Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hydac Sp. z o. o.?

Hydac Sp. z o. o.
2.4/5 Na podstawie 210 ocen.
  • Reymonta 17
    43-190 Mikołów