Opinie o PPHU OKNOHIT SJ w Chełm Śląski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PPHU OKNOHIT SJ. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w PPHU OKNOHIT SJ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU OKNOHIT SJ w Chełm Śląski

Julita

@Pracodawca Co dokładniej przez to rozumiesz? Jeśli możesz to napisz proszę więcej informacji na temat tego, o czym napisałeś. Skoro twierdzisz, że coś się stało z pracownikami i sprzętem firmy OKNOHIT to na pewno inni chcieliby poznać więcej szczegółów.

@Julita

Gdzie oni są ??? Gdzie to jest ??? skoro hala stoi nieużywana zgodnie z przeznaczeniem.

Julita

@NICK czy wyjaśniło się wszystko z rozliczeniem z PITu? Udało Ci się skontaktować z firmą lub samemu rozliczyć i złożyć w urzędzie dokument? Odbyło się wszystko bez żadnych problemów?

NICK

Czy ktoś się orientuje co z PIT-em za 2017 jeżeli firma nie prosperuje?

ziomek
@NICK

Rozlicz się na podstawie otrzymanego PITu, nawet jeśli jest błędnie wystawiony. To najlepsze rozwiązanie, bo ZUS będzie ścigać pracodawcę o korekty wówczas.

Julita

@Pracodawca jako pracodawca możesz posiadać wątek dla swojej firmy na Gowork.pl. Jeżeli żaden użytkownik do tej pory go nie stworzył to możesz go założyć sam i tam publikować swoje oferty pracy. I ja nikomu nie chce żadnej szansy obierać, tylko chce, żebyście wszyscy przestrzegali regulamin forum.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie PPHU OKNOHIT SJ? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
Byly pracownik

Dzień dobry. Macie jakąs ciekawa pracę? Bo planuje coś zmienić. Obecnie zarabiam 3500 na reke, 7 lat doswiadczenia w pcv( okuwanie skrzydel, wk1,wk2 ,mvs,designo, szklenie, Obieranie, wstawianie Słupków alluplast, okuwanie ram) jakieś propozycje?

Informator

Wszyscy pilarze oknohitu wyjechali do puszczy białowieskiej wycinać drzewa dla ministra szyszki.

@Informator

Jak wrócą, to niech się zgłaszają tutaj :-)

Julita

@Pracodawca to nie są rady, ale upomnienie. I nie jest to forum plotkarskie. Bo dzięki opiniom o pracodawcy, w tym przypadku o PPHU OKNOHIT SJ pracownicy mogą się dowiedzieć czegoś więcej przed ewentualną aplikacją lub jej brakiem. A tym bardziej nie jest to miejsce do "podkradania" pracowników. Może w wątku swojej firmy napisać, że się poszukuje pracowników.

@Julita

Julita, rozwiń proszę swoją myśl "Może w wątku swojej firmy napisać, że się poszukuje pracowników.", bo jej nie rozumiem. Jak sama powinnaś już dostrzec PPHU OKNOHIT SJ nie prowadzi już działalności gospodarczej. Dlaczego zatem odbierasz byłym pracownikom tej spółki możliwość znalezienia zatrudnienia w swoim zawodzie? Proponuję zatem, żeby byli pracownicy wypowiedzieli się, czy w takiej sytuacji są zainteresowani znalezieniem zatrudnienia w dotychczasowym zawodzie.

@Pracodawca

Gdzie się podziali pilarze z PPHU OKNOHIT SJ. po zakończeniu produkcji w tej spółce? Czy ktoś zna ich losy?

Julita

@Pracodawca musisz jeszcze raz zapoznać się z regulaminem, bo ewidentnie nie piszesz na temat. A tematem jest praca w firmie PPHU OKNOHIT SJ. A druga kwestia ewidentnie pracownicy tej firmy nie chcą u Ciebie pracować i nie potrzebują Twojej obecności na forum. Idealnym miejsce do poszukiwania pracowników są serwisy ogłoszeniowe i może w taki sposób powinieneś ich szukać?

@Julita

Rozumiem, że jest to forum plotkarskie i służy tylko takim celom. Dziękuję bardzo za dobre rady, których nie potrzebuję, a co do mojej obecności czy jej braku na forum, to ja o tym zadecyduję!

@@@

Irek = (usunięte przez administratora)

Julita

@Łysy ja nie jestem zainteresowana pracą w firmie PPHU OKNOHIT SJ, ale chce, żebyście swoje wypowiedzi argumentowali, a nie rzucali samymi suchymi faktami. To Wy musicie przedstawiać jakieś fakty za takimi stwierdzeniami, które publikujecie.

lysy
@Julita

No właśnie podaje same prawdziwe fakty związane z tą firmą,ale to Ty masz problem,ciągle negujesz fakty które są tu napisane,jesli nie wierzysz to nie,ale nie podważaj faktów.Widocznie czekasz na jakies pozytywne opinie o tej firmie,no to mam zła informacjie dla ciebie,nie doczekasz się.

@Julita

Gdzie zniknęli byli pracownicy OKNOHIT? Czy nikt nie szuka pracy??? Gdzie się podziały maszyny Elumatec ???

Pan'deMon
@Julita

nie jesteś zainteresowana pracą - to co? - jesteś rzecznikiem prasowym firmy, kierujesz tu ruchem czy zamęt siejesz. Twoje wypowiedzi nic nie wnoszą, ciągle poprawiasz i strofujesz innych - zajmij się sobą. Co do firmy - wystarczy w necie wpisać nazwę plus licytacje lub komornik i tyle w temacie.

@Pracodawca

Pracodawco,firma nie wyprodukowała okna od kwietnia,myślisz ze do tego czasu ktoś siedzi w domu i czeka az praca sama zgłosi się do niego,logiczne jest ze z czegos trzeba zyc,wiec trzeba szybko znaleźć prace,a w tym momencie to żaden problem drogi pracodawco skoro przez tak długi czas szukasz wykwalifikowanego pracownikato domyślam się ze warunki zatrudnienia nie sa zbyt ciekwe,ale mogę się mylic.Czasy wielkiego bezrobocia się skończyły,teraz to dobry pracownik jest w cenie a nie pracodawca.pozdrawiam

Julito, pytania kieruję nie do Ciebie, tylko do byłych pracowników Oknohit sp.j., którzy jak widać nie czytają tego serwisu. Oczywiście nie zgadzam się absolutnie z twierdzeniem, że "wątek firmy PPHU OKNOHIT SJ to nie jest odpowiednie miejsce do ogłaszania naboru do swojej firmy." Zważyć bowiem należy interes pracowników i byłych pracowników powyższej spółki, którzy mogą, szczególnie w obecnym okresie (zima - przestoje w budownictwie), pozostawać bez pracy, a tym samym bez wystarczających środków do życia. Byłem przekonany, że ten serwis ma służyć również realizacji celów społecznie użytecznych, a nie tylko plotkarstwu.

@Pracodawca

No proszę,pierwszy raz widze pracodawcę który martwi się o biednych pracownikow którzy stracili prace.Logiczne jest przecież,ze jak ktoś straci prace to od razu idzie do budowlanki i akurat nie ma pracy w zimie,człowieku pracy dookoła jest pełno,takie czasy,więc nie sciemniaj ze zależy ci na bezrobotnych,prawda jest taka ze chcesz znaleźć wykwalifikowanego pracownika za damski h.j,bo jakby były super warunki pracy to niemialbys problemu ze znalezieniem dobrego pracownika.takie prawa rynku.pozdrawiam

były pracownik@

Co to za firma 9 km od oknohitu??

@były pracownik@

Sprawdź na maps.google pod adresem: ul. Wygoda 84, 43-608 Jaworzno

@łysy

Niestety mylisz się łysy. Ja nie szukam, tylko otwieram możliwości.

@Pracodawca

Własnie widze jak otwierasz,kilka miesiecy otwierasz i otwierasz i otworzyć nie możesz,może złe kucze masz...

@Pracodawca

a jeszcze jedno pospiesz się z tym otwieraniem możliwości bo powoli konczy się zima i byli pracownicy oknohit wróca do budowlanki i znów będziesz czekał do zimy z naborami.

@łysy

To przyjedź do Jaworzna - Jelenia, adres podałem wcześniej.

Julita

@Pracodawca możesz uważać inaczej i się ze mną nie zgadzać, ale to nie o to chodzi. Chodzi o fakt, że na forum jest regulamin i ogłaszanie innych miejsc pracy niezwiązanych z PPHU OKNOHIT SJ jest naruszeniem go. Dlatego Twoje ogłoszenia zgłaszam do usunięcia przez administratora.

@Julita

Julita - odsyłam do Regulaminu, a w szczególności do §4. Zasady korzystania z Serwisu i informuję, że żadna moja wypowiedź Regulaminu nie naruszyła. Jednocześnie odsyłam Cię do Twojej wcześniejszej wypowiedzi na forum z 26.01.2018 15:16 (niestety nieco pozbawionej logiki lub prawidłowej składni), która nie koresponduje z Twoją wypowiedzią z 09.02.2018 11:56. Z przykrością stwierdzam, że Twoja obecność na forum niczego merytorycznego nie wnosi, a jedynie nieco ubarwia nudnawe ostatnio wypowiedzi :-)

Julita

@Pracodawca na Twoje pytania nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć, bo nie mam związku z firmą PPHU OKNOHIT SJ. A druga kwestia wątek firmy PPHU OKNOHIT SJ to nie jest odpowiednie miejsce do ogłaszania naboru do swojej firmy.

Julita

@Pan'deMon jestem moderatorem forum GoWork.pl, a nie rzecznikiem prasowym. Nie bronię firmy i nie czekam na pozytywne opinie o firmie PPHU OKNOHIT SJ. Chcę Wam pomóc, a właściwie osobom zainteresowanym pracą znalezienie informacji o firmie.

@Julita

Julita, ja ciągle pytam i pytam, a nie otrzymuję żadnej odpowiedzi w tym również od osób zainteresowanych pracą, których jak widać nie ma.

grg

Ciekawe co robi kierownik Andrzejek teraz :-) pewnie łatwo pracy nie dostanie mając zawodowke i mało inteligentne myślenie :-)

grg

i co ani pracy ani kasy dla pracowników! (usunięte przez administratora) tylko tyle można o nich powiedzieć

Julita

@łysy jak firma PPHU OKNOHIT SJ może nie istnieć, skoro na ich stronie internetowej poszukiwani są nadal pracownicy http://oknohit.pl/oferty-pracy/ A i skoro inni pracownicy wygrali to czemu inni nie wezmą z nich przykładu?

@Julita

Ta oferta pracy na ich stronie jest chyba już od dwóch lat. Dzwoniąc do tej firmy nikt nie odbiera telefonów.

lysy

firma oknohit ogłosiła upadłość,syndyk połozył łape na firmie,a to ze motuja okna to dlatego ze achteliki maja drugą firme montujaca okna.Firma nazywa się ACHTELIK II,kupuja okna z innych firm i handlują.

@Julita

ta oferta widnieje już od roku na tej stronie heh

Julita

@lysy w KRS-ie nie ma informacji o tym, żeby firma PPHU OKNOHIT SJ przestała działać. Przesyłam link, z którego wynika, że firma działa https://ems.ms.gov.pl/krs/danepodmiotu Zatem skąd masz takie informacje? Pamiętajcie, że jak umieszczacie jakieś informacje na forum to muszą one być potwierdzone, żeby nie wprowadzały nikogo w błąd.

Łysy
@Julita

Te informacje są od zawsze,może dla ciebie źródło informacji kończy się na suchych informacjach z internetu,nie trzeba być super bystrażakiem,żeby np.zadzwonić do firmy albo napisacoś,albo podjechac do firmy i sprawdzić na wlasnej skórze.No ale coz trzeba chciec.

Jadwiga

Ale co z Andrzejkiem wspaniałym? Jak się toczy jego "kariera"?

Witam, bardzo proszę o informację co się dzieje z pracownikami, którzy władają językiem niemieckim, a w szczególności prowadzili obsługę klientów na rynkach niemieckojęzycznych.

@Pracodawca

witam,takiego rynku firma nieobsługiwała,natomiast ostatni przedstawiciel handlowy został zwolnony z pracy w 2015 roku,pozdrawim

@pracownik

Dziękuję za informację. Szkoda, albowiem poszukuję osób z branży znających język niemiecki do działu obsługi klienta. Miejsce pracy - Jaworzno. Czy ma Pan wiedzę o specjalistach z OKNOHIT, którzy nie znajdują aktualnie zatrudnienia, a byliby zainteresowani pracą w Jaworznie u producenta stolarki z PVC oraz z aluminium?

@Pracodawca

Jestem byłym pracownikiem z wieloletnim stażem przy produkcji okien tej felernej firmy.Proszę o kontakt bo był bym zainteresowany pracą

Witam, proszę przesłać CV na adres: rekrutacja@webaokna.pl Szczególnie zależy nam na nawiązaniu kontaktu z osobami znającymi język niemiecki.

Julita

@Andre a czy kontaktowałeś się w inny sposób niż na forum z firmą PPHU OKNOHIT SJ w sprawie wynagrodzenia? Czy tylko Ty nie dostałeś wypłaty czy też inni pracownicy też? Czy widzisz jakieś rozwiązanie w tej sytuacji? Daj znać jak będziesz coś więcej wiedział.

@Julita

Nikt nie dostał wypłaty za okres od lipca do września :( pracownicy chcą do sądu oddać ta sprawę

@Julita

kilka pracowników oddało już sprawę do sądu pracy i wygrało bez problemu!!!

@łysy

ale mówisz o pracownikach którzy kiedyś pracowali i już nie pracują a Ci którzy obecnie pracują nie dostali wypłaty od lipca

@Andre

Czy Wy nie widzicie, że właściciele przepisują swoje inne firmy na dzieci i pozostałą rodzinę. Ukrywają majątek, a Wy wierzycie, że oni z tego wyjdą. Ja w takiej firmie już dawno bym nie pracował, zwolniłem się dziesięć lat temu bo wtedy pracowników mieli za wyrobników.

@Andre

a ty z choinki się urwałeś?"obecni pracownicy"?firma nie istnieje 3 miesiąc,to o jakich obecnych pracownikach piszesz?

@łysy

a jak można inaczej nazwać skoro wypowiedzenia które powinny być do końca listopada zostały skrócone do końca września wiec jeśli ktoś tam pracował i jeszcze nie dostał pieniędzy i nadal chce pracować to jest obecnym pracownikiem

Z tego co wyczytałem w internecie to aktualnie w Oknohicie jest nadzorca sądowy który ma przeprowadzić restrukturyzacje. Tam potrzebny jest prokurator bo 9 mln zł wzieli z funduszy europejskich na programy, których nigdy nie wprowadzili do realizacji.

@były pracownik

Gdzie Ty żyjesz człowieku, nie wszystko wiesz. Właściciele są tak związani z klerem, że ich nic nie ruszy. Obym się mylił.

@były pracownik

kościelny
@okuciowiec

Podobno całą kolęde w te święta proboszcz parafii w Chełmie śląskim przeznaczy na pomoc w ratowaniu firmy oknohit,inforacja pochodzi z rzetelnych źródeł(kucharka się wyglądała na targu).

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU OKNOHIT SJ - Chełm Śląski

PPHU OKNOHIT SJ