STU ERGO Hestia S.A.

Opinie o STU ERGO Hestia S.A.

nowa

którego dnia miesiąca wypłacane są wynagrodzenia?

Żenada
@nowa

Jak to widać że wróciła osoba od marketingu i zaraz posypały się nic nie wnoszące wpisy; Jednak poświęciłąm trochę czasu na lekturę i mam SWOJE zdanie - a teraz proszę o podanie jednego, ale to jednego powodu dla którego warto u was zacząc pracę.

nowa
@Żenada

yyyy... nie wiem o co Ci chodzi zadałam normalne pytanie i myślałam ze uzyskam odpowiedz od pracowników, współczuje Ci jeśli rzeczywiście wszędzie widzisz tylko drugie (usunięte przez administratora). To może ktoś inny odpowie, wynagrodzenia są wypłacane standardowo do 10 dnia miesiąca?

@nowa

Do końca miesiąca. Czasem jest to ostatni dzień a czasem 3 dni przed końcem miesiąca. Zależy jak wyślą.

Nikoś
@;)

Mam pytanie do Ciebie. Bo widzę, orientujesz się, jak wygląda tam praca a ja mam jedną zagwostkę. Mianowicie potrzebuję ustalić, ile tu wynosi pensja przy stanowisku związanym z obsługą klienta? Można te 4 na rękę chociaż wyciągnąć? Widziałem tu pewne narzekania, co do pensji, dlatego wolę wprost i konkretnie o to zapytać, jak teraz wynagrodzenie wygląda. Dzięki, jak coś.

Eh
@Nikoś

3800 brutto +500 zł premi przez pierwsze 6 msc gwarantowana- tak przynajmniej było kilka miesięcy temu

Zygi

W internecie jest rekrutacja dla opiekuna szkód osobowych. Dają pracę w systemie hybrydowym tydzień z biura i tydzień z domu i do tego elastyczne godziny pracy. A jest na początku jakieś szkolenie wdrażające? Już w trakcie pracy czy zanim się zacznie?

Zakupiłam telefon z ubezpieczeniem w ergo Hestia, po nieumyślnym stłuczeniu telefonu zadzwoniłam do ergo Hestia, kurier przyjechał na drugi dzień, niestety tu plusy się kończą. Po naprawie telefonu firma poinformowała mnie że telefon jest naprawiony podając nr do śledzenia przesylki- który jak się okazało po kilku dniach i wielu telefonach do przewoźnika i ergo Hestia jest nieprawidlowy. W koncu otrzymałam poprawny nr przesyłki ale żeby było smieszniej okazało się że firma kurierska zgubiła moja przesyłkę. Oczywiście firma Ergo Hestia nie miała o tym pojecia i dopiero po moim telefonie podjęła 'stosowne' działania. Ergo Hestia po około tygodniu od mojego zgłoszenia poinformowała mnie mailowo, że moja przesyłka została zagubiona, na mojego maila odnośnie telefonu zastępczego nie zareagowała. Do chwili obecnej pozostaje bez telefonu, firma kurierska ma 30 dni na rozpatrzenie reklamacji, ergo Hestia umywa ręce. Zdecydowanie nie polecam tej firmy

Tomasz Morawski

Jednym słowem (usunięte przez administratora) wypłata z AC została zrealizowana bez mojej zgody . Zgłosiłem uszkodzenie zderzaka tylniego wycena samej części w Toyota 4000 plus malowanie robocizna wymiana. Otrzymałem wypłatę za całość szkody 2700 zł przypominam cały czas pisałem że nie zgadzam się na takie warunki. Zgłosiłem sprawę do sądu - polubienie nie da się nic załatwić.

Sympatycznie i na pierwszy rzut oka profesjonalnie.Brak informacji o wysokości wynagrodzenia - jakby to było tajemnicą.Nie przystoi taki sposób prowadzenia rozmów w dużej firmie, która uważa się za bardzo dobrego pracodawcę .

Standardowe O doświadczenie zawodowe, zainteresowania, oczekiwania finansowe

Jak to jest teraz z tymi ubezpieczeniami OC ? im jestem dłużej w Hesti tym więcej płace,nigdy żadnego wypadku,żadnych roszczeń i co roku każą płacić dużo większe składki,obecnie brat wykupił OC pierwszy raz w życiu { jego pierwszy samochód} ma dużo mniejszą składke,oczywiście w innym towarzystwie ubezpieczeniowym.W tym roku już im podziękuje

Aktualność
Szanowni Państwo,
ERGO Hestia uprzejmie prosi o rozważne, przemyślane i odpowiedzialne publikowanie wpisów dotyczących działalności Firmy jako pracodawcy i ubezpieczyciela.
Szanujemy w pełni wolność słowa i opinii – w tym wyrażanych anonimowo – i nie oczekujemy wyłącznie afirmacji,  jednakże każdy wpis powinna cechować rzetelna i poparta faktami ocena.
Osoby, które zamierzają zamieszczać wpisy zniesławiające Firmę oraz jej pracowników i przedstawicieli lub naruszające prawnie chronione dobra osobiste ERGO Hestii,  powinny pamiętać o tym, że wpisy na forach internetowych nie pozostają anonimowe. Osoba winna zniesławienia, zniewagi lub naruszenia dobra osobistego może być (po ustaleniu i ujawnieniu jej danych osobowych w ramach, przysługujących pokrzywdzonemu, środków prawnych) pociągnięta do odpowiedzialności karnej i cywilnej.
O ile posiadają Państwo informacje, które w Waszej ocenie wymagają wyjaśnienia, zweryfikowania czy podjęcia określonych środków zaradczych – uprzejmie prosimy o ich przesyłanie na adres: whistleblowing@ergohestia.pl
Nie wierze

(usunięte przez administratora) Zacznijcie szanować pracowników.

Klient

Po takim komunikacie bałabym się wysłać cokolwiek na ten adres, sam komunikat odbieram jako (usunięte przez administratora)wizerunkowy strzał w kolano firmy.

Pierwszy raz widzę na portalu działającym w obszarze Pracownik - Pracodawca, pogróżki i taki sposób prowadzenia korespondencji z Internautami. Wizerunkowy strzał w kolano ERGO Hestio. Nie chcę mieć nic wspólnego z firmą, która w taki sposób traktuje Pracowników. Ktoś, kto zaplanował taką formę komunikacji powinien ponieść odpowiedzialność, ponieważ wpływa działaniami na postrzeganie firmy na rynku.

Ten wpis to (usunięte przez administratora),ale prawda jest prawdą !!! I tu nie ma się czego bać !!!! Pracodawca ,który pisze jak w/w wpis ma obawy i się zabezpiecza !!! Ten wpis jest moim zdaniem (usunięte przez administratora) ,którzy chcą napisać prawdę o firmie ERGO HESTIA !!!

Bo jest zastraszaniem pracowników właśnie zrezygnowałem z tej firmy ubezpieczenia oc mają drogie nie szanują wieloletnich klientów od 10 lat byłem klientem i teraz w 2022 wołają 750 zł za ro ubezpieczenia za auto oc , a zapłaciłem 511 zł w innej firmie za większe usługi !! OC, NW i assistance na terenie całej PL - nie polecam tej firmy droga !!!!!

a a a
@00

Co rok podnoszą opłaty nie ma ulgi dla wieloletnich klientów mam dwa auta u nich i kroją mnie jak można - tej firmie już dziękuję niech sobie zarabiają gdzie indziej !!! Za proponowane mi przez Ergo 747 zł zmieniłem i zrezygnowałem z OC ,bo zaoszczędziłem 200 zł na polisie oc nw i assistance !!!!!

@a a a

Dominika

Zgłosiłam szkodę mailowo, po 2 tygodniach otrzymałam odpowiedź, że zwróciłam się do złej instytucji.. zapytałam zatem gdzie mam skierować szkodę, otrzymałam odpowiedź, że nie wiedzą. Zadzwoniłam pod numer telefonu widoczny na polisie, 3 razy przełączali mnie do innej osoby, a na końcu Pani powiedziała, że nie może mi pomóc i rozłączyła się. Stanowczo odradzam! Wykupiliśmy ubezpieczenie podróżne na 4 osoby za ponad tysiąc złotych, a teraz nawet nie mamy gdzie zgłosić szkody. Zero odzewu. NIE POLECAM!

Oski

A to dlaczego? Masz tak złe wspomnienia z tej pracy? Powiesz co było na minus według ciebie? W ogóle to długo tu pracowałaś?

Jak długo czekaliście na odzew z STU ERGO Hestia S.A.? Oddzwaniają zawsze?

Była pracowniczka

Niedawno zakończyłam swoją ponad 15 letnią przygodę z EH. Doświadczenie zdobywałam i w EHŻ i EHM...były plusy i minusy, sytuacje mega trudne i wyczerpujące, nierzadko fizycznie i psychicznie, ale też wsparcie, pomocna dłoń i dobre serce. I właśnie to chcę z tych lat pamiętać:).Pozdrawiam byłych i obecnych pracowników.

Romek
@Była pracowniczka

15 lat w jednej firmie to bardzo długo. Musiało być dużo plusów skoro tyle czasu trzymałaś się jednego miejsca. Praca chyba raczej stabilna co? A co według ciebie było na plus? Wynagrodzenie, współpracownicy?

@Romek

Na pewno nie wynagrodzenie, Hestia jest jedyną duża firma która nie dała podwyżek inflacyjnych pracownikom ( w niektórych dawali już dwie po 1 tys każdemu pracownikowi) a hestjanie muszę wyżyć za jedyne 3 tys.

Do 30 kwietnia pracowałem w firmie, która ubezpieczała mnie w EH. Przed końcem ostatniego miesiąca pracy złożyłem wniosek o indywidualną kontynuację polisy. Mój syn urodził się pierwszego maja a moje roszczenie zostało odrzucone ponieważ od 1 maja takowe roszczenie już mi nie przysługuje. W rozmowie telefonicznej bezskutecznie próbowałem wyjaśnić Pani, że KONTYNUOWAĆ można na tych samych warunkach. Kiedy składałem wniosek uśmiechnięty konsultant zapewniał, że już w dniu narodzin dziecka mogę składać wniosek, oczywiście nie powiedział, że wniosek ten zostanie odrzucony ani, że warunki zostają zmienione. Brak słów... Drodzy pracownicy EH, jest wiele firm w których można zarobić godne pieniądze nie krzywdząc ludzi, zachęcam do odświeżenia CV!

Sztuczny PR Hestii

HR Hestii ruszył z płatnymi opiniami o "świetności Hestii". Niezły wysyp. Na GoWork mieli 2 gwiazdki i teraz nagle takie wspaniałe opinie od miesiąca. Hit HR :)

Szukający pracy
@Sztuczny PR Hestii

Tak, jest to bardzo zauważalne i szczerze przyznam, chciałem już posłać moje cv, ale ten zmasowany atak promotorów hestii obudził moją czujność i poczytałem sobie opinie na forum, dotarłem nawet do wpisów sprzed lat. I teraz zacząłem się bać. Co mam zrobić aby nie natrafić w życiu na taką firmę? Z zewnątrz wygląda interersująco, ale wystarczy bliższy kontakt i człowiek już żałuje. Widziałem też wpis pracownika inforlinii - który pisał, że sporo ludzi pracuje tam i szuka nowej pracy. Już widzę, jak oni tam angażują się w wykonywaną pracę - nigdy nie chcę mieć z czymś takim nic wspólnego. Nie chcę uczyć się od takich ludzi, nie chce w czymś takim uczestniczyć!

Paula
@Sztuczny PR Hestii

Dokładnie tak było, kazali im siedzieć i pisać fejkowe opinie. Najgorsze jest to, że ludzie w robocie za takie słabe pieniądze nie mają nawet kręgosłupa moralnego, żeby się przeciwstawić.

Damian
@Paula

Widzę, że coś wiesz o kasce jaką ta firma oferuje. Zdołasz mi napisać, ile można zarobić na start? Piszesz, że słabe pieniądze ale bym chciał sprecyzować, ile dokładnie dają a no i czy pensja to jedyny składnik pensji, czy i dodatki występują?

@Damian

4k brutto na start. Premia jest ale uznaniowa, nie więcej niż 500 zł brutto.

@Damian

Koło 4k brutto i to wszystko

Mick Jagger Mobil

Kompetencji i stażu tu się nie docenia (usunięte przez administratora) Podwyżka jest wtedy gdy podnoszą najniższą krajową. Exodus na dziale przybrał rozmiar tsunami ale, on kolejny rok obronił pozycję. (usunięte przez administratora) Nie liczy się tu absolutnie człowiek Liczą że każdego zastąpi nawet małpa byle była tańsza. Stąd poziom długości stażu systematycznie spada. ale spokojnie przyjdą lepsi, młodsi tańsi i baaardziej zaangażowani gwarantując najwyższe standardy ochrony bliskie poziomu gruntu.. OMIJAJCIE Z DALEKA BĘDĄ OBIECYWAC ZŁOTE GÓRY......

Dorota
@Mick Jagger Mobil

Oceniam to jako opis systemowych rozwiązań podejścia do kandydatów i mogę spodziewać się, że nie jest to przypadek odosobniony. Czy jest prawdziwy? Biorąc pod uwagę kontekst, prawdopodobieństwo jest wysokie. Trudno zatem będzie zamaskować tę wypowiedź marketingiem - prawda jak g... zawsze wypłynie.

leon
@Mick Jagger Mobil

niezdrowa atmosfera, nieustanne ciśnienie, niedouczeni niektórzy pracownicy, omijać szerokim łukiem

moral

Pracuje w ErgoHestii już ponad rok, przed rekrutacja czytałem opinie na tym portalu, szczerze prawie zwątpiłem w to, że może być w tej firmie dobrze. Po tym roku jestem w stanie określić firmę jako dobrą. Pracuje w obszarze likwidacji szkód komunikacyjnych, wiadomo jest natłok pracy oraz wielka rotacja przez która wszyscy cierpią. W tej firmie możesz narzekać na klientów z uwagi na problematyczne sprawy które ci przynoszą. Co do organizacji jest dobrze, obiady w bardzo niskiej cenie, integracja z działem, praca zdalna. Jeśli chodzi o płace mogłaby być większa chociaż tutaj jesteś kowalem swojego losu. Są możliwości wyrobić "fulla" pensji gdy ci sie chce :) Również w tej firmie trzeba pilnować swoich spraw i najlepiej być aktywnym w dyskusjach. Nie jest to praca dla osób które nie chcą pracować godzinkę lub dwie dłużej z własnej inicjatywy (niestety). Widzę, że niektórzy tutaj maja ból za przełożonych, powiedzcie czy sami byście ogarneli pod sobą 40 osób, gdzie to ci z góry (centrali) narzucają co masz mówić i robić :) Kierownik docenia twoją pracę, rozmawia z tobą gdy tylko chcesz. Co do rozwoju super sprawa, dużo stanowisk wolnych, najpierw są rekrutacje wewnętrzne. Jeśli miałbym polecać to osobie młodej która chce nauczyć się prawdziwej ciężkiej biurowej pracy z miła atmosfera to będzie to idealna sprawa tym bardziej, że okres roczny max. dwu trzeba przeboleć i później iść na stanowiska "lżejsze" i interesujące.

Grażynka
@moral

Ale pycha superowa firma! Och, och, och. Zachciało mi się porzucić obecne zatrudnienie i dostać się do Was. Co mam zrobić aby zacząć pracę w ERGO Hestii? Już od teraz, już od jutra. Tak, tak!

Ala
@moral

ej pisałeś ten komentarz w godzinach pracy w Ergo czy podczas bezpłatnych nadgodzin? kierownik Cię z nich rozlicza?

Patrycja

Niesamowity zamęt wewnątrz firmy, rozmycie odpowiedzialności za zadania, brak spójności w przekazywanych informacjach. Niekompetentny dział HR, który zatrudnia - delikatnie mówiąc - osoby niegrzeszące intelektem. Nie polecam pracy w tej firmie.

Czy musimy pracować 15 minut dłużej jeśli nie chcemy korzystać z dłuższej przerwy ?

Dawny pracownik

Tak, nie można z tego zrezygnować. Przerwę można wykorzystać tylko w godzinach 12-14. A dodatkowe 15 minut i tak trzeba siedzieć. Paranoja. W rezultacie w trakcie tej przerwy i tak się pracuje…

@Dawny pracownik

A czy to nie jest niezgodne z kodeksem pracy? Jeśli nie chce to chyba nie muszę korzystać z tej przerwy a tym samym nie mogę pracować dłużej niż 8h.

Dawny pracownik

Taka polityka firmy, pracownicy się na to godzą. Ale jeśli jest to zawarte w regulaminie pracy to ciężko to obejść. Każdy siedzi i odbębnia te „bonusowe” 15 minut.

Tak, zgadza się. Jest to okropne bo te 15 min daje dużą różnicę przy korkach. Niestety nikt w większości z tego nie korzysta a było to ustalone pod centrale by zdążyli dojść do mariny na obiad. Paranoja bo jak już chcą to mogli zrobić to dla chętnych. Nikomu się to nie podoba, było zgłaszane nikt oczywiście z tym nic nie zrobił.

Wojciech Suchodolski

Moja przygoda u tego pracodawcy to jedna wielka pomyłka. Jedynym niewątpliwym plusem, są współpracownicy. Ci, z którymi miałem przyjemność pracować, byli świetni i bardzo pomocni, to niewątpliwy plus, ale jest to żadna zasługa pracodawcy. Cechą charakterystyczną Ergo Hestii jest systemowy wręcz brak szacunku do pracownika - począwszy od wynagrodzenia, które jest niższe (dosłownie!) niż na kasie w popularnym dyskoncie - podstawa nawet poniżej 4 koła brutto. Oczywiście Pan z HR podczas rozmowy, w której informuje was o tym, że wygraliście rekrutację naopowiada wam kłamstw o tym, jakie rzekomo da się wyrobić premie, co nie ma absolutnie czegokolwiek wspólnego z rzeczywistością. Ponadto praktycznie wszystkie "benefity" to ściema. Prezenty świąteczne to słynne już dziadki do orzechów (XD) i karta na 100 zł do empiku - można się cofnąć w czasie o 15 lat; dofinansowanie do wypoczynku, to nie bynajmniej popularne wczasy pod gruszą, a zniżka do jednego, konkretnego pensjonatu w Zakopanem, do którego szansę na się dobić jedynie garstka; pakiet zdrowotny - marna oferta za stosunkowo dużą kwotę; nie ma nawet oferty Multisport, która jest już absolutnym standardem. Zamiast godnej pensji i realnych benefitów możecie liczyć na: wyżej wspomine dziadki do orzechów (serio XD), zajęcia z nordic walking i morsowania, masę bzdurnych szkoleń z kompetencji miękkich (z empatii, dobrych relacji, zarządzania sobą w czasie XD) czy różnego rodzaju akcje wymyślane przez geniuszy z HR - np. rozdawanie po pokojach sadzonek drzewek mandarbkowych (nazywanych przez nich drzewkami empatii XD), żeby hestianki i hestianie razem je zasadzili w pokoju i uczyli się empatii - sceny rodem jak z serialu The Office, z tą różnicą, że to się dzieje naprawdę, i przez to jest to bardziej załamujące niż zabawne. Nie liczcie również na premie inflacyjne, czy w jakikolwiek sposób nią motywowane - co też jest w obecnych czasach standardem u pracodawców, którzy wymagają od pracowników jakichkolwiek kwalifikacji i mają do nich jakikolwiek szacunek - tu inflacja nie dotarła, a przynajmniej nie do szarych pracowników, stąd, jak wspomniałem, pensje niższe niż na kasie w sklepie. Podsumowując, jeżeli stać was i nie będzie wam wstyd pracować za mniej niż 4 koła brutto, nie będzie wam wstyd opowiadać znajomym o dziadkach do orzechów na święta, gdy oni będą opowiadać ile ich pracodawcy dają im premii świątecznej, a lubicie szkolenia z empatii i "siły wspólnoty" (hasło roku w Ergo Hestii), to jest to miejsce dla was. Zdecydowana większość ludzi, przynajmniej w pewnych działach, rezygnuje jednak po kilku miesiącach znajdując coś lepszego, bo o to nie trudno.

Jacek
@Wojciech Suchodolski

A jak wyglądają premie kwartalne? Słyszałem że są to kwoty 1tys.plus. Co potrzeba zrobić żeby dostać taka premie? Są jakieś wytyczne? Ciężko zdobyć coś takiego czy po prostu trzeba wyrobić plan?

Ciekawy
@Jacek

To zależy. W Przedstawicielstwach premia kwartalny to ok 100% wynagrodzenia miesięcznego

@Jacek

Nie ma premii kwartalnych, rocznych, nic podobnego.

Maria

Nieprawda pracownicy na forum piszą, że są premie: Dziadek Do Orzechów plus 100zł. Niewiele to, ale zawsze coś. Jaka wyniki takie premie.

co_ci_powiem_to_ci_powiem

Są kwartalne, są roczne, są miesięczne, są za nadgodziny. Przeczytaj regulaminy - to zależy od działu w którym pracujesz....

Dawny pracownik Ergo Hestii
@co_ci_powiem_to_ci_powiem

Raczej nikt w to nie uwierzy. Tam nie ma płatnych nadgodzin. Pracownicy są robieni w balona… Legenda głosi, że jest gdzieś w odległej galaktyce, która otrzymała coś za płatne nadgodziny ha ha

@co_ci_powiem_to_ci_powiem

Na płatne nadgodziny trzeba mieć zgodę ZARZĄDU, przy takiej dużej firmie, to jest absurd, po prostu pilnują, żeby złotówki więcej przypadkowo nie zapłacić. Inaczej pilnują, żebyś poszedł do domu i w ten sposób odebrał nadgodziny i nie miał podstaw do innych roszczeń

Nono
@co_ci_powiem_to_ci_powiem

Zaprzeczam, nie ma platnych. Regulamin jest jeden dla wszystkich pracowników, bez podziału na obszary i biura. Wymagana zgoda Zarządu. Inna kwestia, ze praca musi byc zrobiona. W jakim czasie? To już nikogo nie interesuje. Kazdy ma jej za duzo.Generalnie 1 etat to za mało.

Arkusz
@Wojciech Suchodolski

Nie zgadzam się - znajomy chwalił tą firmę. Wiele się tam nauczył z zakresu pozorowania pracy - kiedy iść na urlop, aby nie wziąć udziału w centralnej aktywności grożącej zdemaskowaniem niekompetencji, koło kogo siadać na egzaminach, kiedy podczas robienia zdjęć ustawić się w pierwszym rzędzie, kiedy wychodzić do toalety lub pozorować rozmowę telefoniczną aby nie dać się wciągnąć w jakąś sprawę niedoświadczonemu pracownikowi, jak prywatną rozmową zajmować telefon aby sprawiać wrażenie bardzo zapracowanej, itp. To jakby wyższa szkoła, doktorancka, w tym zakresie. Chciałabym, ale nie dzwonicie do mnie - dlaczego?

Firma chwili się jak bardzo dają możliwości rozwoju i zachęcają do brania udziału w rekrutacjach wewnętrznych - szkoda tylko że mimo że wysyłam już CV od 2 lat nikt nie raczył mnie zaprosić na rozmowę rekrutacyjna żeby mnie chociaż poznać czy dać mi szansę. Nikt nawet nie wyjaśni jaki jest tego powod. Biorę udział w różnych rekrutacjach bo jestem otwarta na nowe rzeczy i mam chec się nauczy ale mimo to po 2 h dostaje wiadomość że wybrali innych kandydatów XD obecnie to na pracy zależy mi bardziej niż pracodawcy na mnie, więc jak ta " planowana" podzywka w lipcu nie będzie miała sensownej kwoty to połowa pracowników się zwolni. Pozdrawiam

Romek

A na jakie widełki można trafić w EH? Jakie wynagrodzenia są najczęściej spotykane? 5-6brutto? 6-8 brutto?

@Romek

Na dzień dobry okolice 4 brutto XD serio

romek

plus premia? Czy to juz z premia?

Ocn
@romek

To już z premia xd

Dział BOILS

Nie jest. Żeby wziąć udział w rekrutacji to musisz rok przepracowac by dali ci umowę dalej. Potem żeby zyskać awans to następny rok albo przy zmianie kolejnej umowy, ale tylko wtedy gdy zostanie na to budżet. Jak się robi błędy to obcinają premie.

Co powinni poprawić w firmie: (usunięte przez administratora) - kierownictwo powinno być dobrze przygotowane do wykonywania swojej pracy - przestać wysługiwać się pracownikami i naginać ich obowiązki względem pracy (prowadzenie szkoleń gdy nie jest się na tym stanowisku, robienie raportów za kierowników) (usunięte przez administratora) - muszą ułożyć tak pracę, by nie trzeba było siedzieć(usunięte przez administratora) nadgodziny za które nie płacą - brak wewnętrznego regulaminu dotyczącego premii (bawią się w premię uznaniową) - brak multisportu (przed pandemia była mikro siłownia, teraz ją zamknęli) - zachęcają by przyjeżdżać na rowerze do pracy, ale nie udostępniają pryszniców, które zamknęli podczas pandemii - pełno bezsensownych szkoleń, które opóźniają pracę, która należy wykonać (przez to trzeba odrobić szkolenie i robić nadgodziny) (usunięte przez administratora)

ld

Pytanie czy po odejsciu z pracy wypłacane są premie uznaniowe?

@ld

Wypłacają za ostatni miesiąc, ale obniżone, bo wysyłają na odbiór zaległego urlopu i mówią, że przy niższej frekwencji - z uwagi na urlop, premia jest niższa. Warto jednak odejść, tak czy inaczej ????

Zostaw merytoryczną opinię o STU ERGO Hestia S.A. - Sopot

• Jak się pracuje w STU ERGO Hestia S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy STU ERGO Hestia S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 125.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STU ERGO Hestia S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 18 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STU ERGO Hestia S.A.?

Kandydaci do pracy w STU ERGO Hestia S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STU ERGO Hestia S.A.