Colian Sp. z o.o.

Opinie o Colian Sp. z o.o.

adi1912

Szanowni..potrzebuje uzyskac troche informacji o dywizji słodkiej na stanowisku PH. Ma ktos z Was opinie lub ktos kto pracuje i moglby sie podzielic info jak sie pracuje, jakie wymagania firma stawia, jakie auto itd..bede wdzieczny za jakies info. Pozdrawiam

Joanna
@adi1912

Udało mi się dowiedzieć, że pracując w Jutrzence Colian będziesz miał na pewno dostęp do pakietu benefitów, m.in. do: pracowniczego programu emerytalnego, prywatnej opieki medycznej, dofinansowania do karty sportowej, nauki i kursów językowych. Mam nadzieję, że ktoś przekaże Ci resztę informacji. Aplikowałeś już może, czy jeszcze z tym czekasz?

adi1912
@Joanna

Aplikowałem już. Byłem na rozmowie kwalfikacyjnej. Czekam na odp ze strony firmy.

Jacek
@adi1912

Jak zakończył się w Twoim przypadku proces rekrutacyjny? Minęło już trochę czasu, dlatego chciałbym zweryfikować, czy udało Ci się dostać do pracy w firmie Jutrzenka Colian.

Mike
@Joanna

Chyba w dywizji DS ( słodkiej )bo na pewno nie w DKIN (kulinariów napojowej )

@Jacek

Ach te automatyczne odpowiedzi z HR :D Żałosne!

Zła

Ta firma to (usunięte przez administratora) Państwo w Państwie Reszta to pionki Szczerze nie polecam!!!

NieWarto

(usunięte przez administratora) Jeżeli: 1)nie cenisz swojego czasu 2)Lubisz pracę pod presją (nocne maile , brak budżetów , ciśnienie na nierealny wynik) (usunięte przez administratora) 4)masz działalność , i akceptujesz ryzyko 5)uwielbiasz spędzać pół dnia z nosem w mailach Ta praca jest dla Ciebie. To właśnie piątka Colian'a! Zleceniodawca oferuje w swojej karcie milion zadań bez możliwości wykonania , zabójczą pensję podstawową i nareszcie cudo nie osobę.(usunięte przez administratora) Za długo przyjmuję zlecenie od tej firmy , ojjjjj za dlugo

Usługodawca
@NieWarto

Tak jest, chcesz dostać 5-tke Colian dołącz do dywizji napojowej, czekamy na ciebie :)

@NieWarto

Plus target i zadania, które nijak się mają do możliwości ich zrealizowania, więc goła podstawa do zarobienia.

Szukajacy

Czy wiecie czy są i na jakie stanowiska rekrutacje do Colian słodycze ? Mam na myśli stanowiska w tej części Colian odpowiadającej za słodycze w Colian - nie napoje. Napoje i biuro Opatowek mnie nie interesują. Dajcie znać z kim można pogadać o pracy w Colian dział Słodycze ?

Były
@Szukajacy

Szukaj ofert z umowa o prace- to napewno do słodyczy jeżeli jest informacja ze w oparciu o działalność no na bank napoje a tego unikaj. Jaki region Cię interesuje?

Szukajacy
@Były

Dzięki za info. Tak wiem ze napoje to lepiej omijać, mówi się na rynku ze słodycze Ok stad ja do słodyczy chce do tego nowego dyrektora.

Przedstawiciel Handlowy

tragedia

nie związane ze stanowiskiem takie pitu pitu - dla zabicia czasu i odbebnienia spotkania zero konkretów

Gymi

Która firma fmcg daje laptopa dla ph?? Wymień. Nie znam pffffffff żart. Chyba ze jest 15 ph na cala pl.... ciekawe czy wymienisz :)

turbo
@Gymi

w firmie fcmg w ktorej obecnie pracuje dostałem ipada i tablet i nie musze robic zadnych tabelek bo wszystko moj przełożony ma w systemie a colian to colian brrrr nigdy wiecej..i dzis jak to pisze jest niedziela i mam wolne w colianie bedziesz siedział przed swoim compem i robil tabelki za swoich kdd itp. a jak komus podoba sie tam pracowac to jego wola, ja nie polecam..produkty oranzada fajnie sie sprzedaje ale appetita to ..a szkoda słów.

Dare
@Gymi

Ja w każdej firmie w branży fmgc dostawałam laptopa w obecnej rowniez

PH

Święte słowa:(

Olek
@turbo

Faktycznie w oranżadzie kiepsko się pracuje, atmosfera słaba i układ goni układ

Tomas
@Dare

W Colian dostaniesz auto z 300 000 kilometrów psujące się raz w miesiącu :( dodatkowo jak się popsuje to sam pobiegasz po warsztatatach. Poza tym będzie to najsłabsze auto na rynku - kto jeździ dziś Huinday czy fabia ? Wszędzie aura wymieniają co 3 lata a w Colian aż wybuchnie -szkoda gadać

Pawełka
@Tomas

Podejście do samochodów jest z innej epoki. Zarządzający nie rozumieją ze sprawny samochód to narzędzie pracy. Dają rupiecie i oczekują super wyników - gdzie myślenie jest?

Obecny
@Pawełka

Auta tragedia na każdym szczeblu poza gora - Sobie nie żałują a nam każą gruchotami jeździć

Zimek
@Obecny

Finanse zarządzają flotą i ta amatorkę widać na każdym kroku.

Dinozaur
@turbo

To jest nieprawda. Tabelki są sporadyczne. Ph ma sie skupiać na pracy u klienta a nie na tabelkach. Od tego mamy kdd, tak przynajmniej jest w naszym zespole. Appetita to nie Hellena to prawda, ale dobry ph z doświadczeniem i znajomością klientów nie ma z tym problemów

Prawda
@Pawełka

Bzdura, wszyscy mamy nowe auta, po tak kłamać????

Fajfer

Tchibo Polska ;)

Joanna
@Fajfer

Super, że tak aktywnie bierzecie udział w bieżącej dyskusji. Każdy z Was na pewno sporo wie na temat Jutrzenki Colian i dlatego postanowiłam zapytać Was o jedną, ważną dla mnie, rzecz. Powiedzcie, czy wspomniany pracodawca zapewnia wszystkim pracownikom ubezpieczenie zdrowotne?

Polska język, trudny język :D

Marzenia

Witam Nie będę wydawać się w dyskusję powiem tylko swoją opinię. W pierwszym miesiącu pracy zrobiłam 70% planu więc wydaje mi się że plan nie jest wcale wygórowany. Towaru na wymiany nigdy mi nie brakowało ani gratisów. Zaopatrzenie napojów i przypraw bardzo duże. Pensi nigdy nie wzięłam tak dużej. Wsparcie ze strony kolegów oraz kierowników nieocenione. Z każdym problemem mogłam zadzwonić i zawsze dostałam wskazówki oraz wsparcie. Serdecznie polecam pracę w takiej firmie i z takim zespołem. ????

Julia
@Marzenia

Przekazałaś nam świetne informacje. Po Twoim poście na pewno wiele osób zdecyduje się ostatecznie na aplikowanie do Jutrzenka Colian. Właśnie a propos tej kwestii - chętnie dowiemy się od Ciebie, jak właściwie przebiega tam cały proces rekrutacji. Opiszesz go nam dokładnie? Będziemy Ci niezmiernie za to wdzięczni.

katarzyna
@Marzenia

lol chyba piszesz o innej firmie i innym wymarze czasowym, pracujesz pierwszy miesiąc czy co bo nie rozumiem 70% i euforia. polecasz pracę na jakim regionie (usunięte przez administratora)

Tadaam
@Marzenia

Daj znać jak zrobisz 100%. Czekamy :-)

@Marzenia

Podstawa dla nowych PH ( według P. ) to 3500 zł netto skoro to pierwszy miesiąc to za zadania, plany, dystrybucje się przy pierwszej wypłacie nie nalicza. A teraz prosta matematyka: 3500 - 500 ( ZUS mały bo zapewne nowa działalność)= 3000 - 18% (podatku)= 2460- 100 ( księgowa, to średni koszt)= 2360 zł na czysto. Kobieto gdzie Ty wcześniej pracowałaś ze piszesz ze „pensi” takiej dużej nigdy nie miałaś? Przecież w marketach płaca więcej.....

@Były zleceniobiorca

Aby w ogóle myśleć o zatrudnieniu w firmie Jutrzenka Colian na stanowisku przedstawiciela handlowego trzeba być przygotowanym do tego, że będzie konieczność założenia własnej działalności gospodarczej? Jeżeli by tak było, to chciałbym wiedzieć, czy pracodawca pomaga w pierwszych miesiącach w formalnościach związanych z prowadzeniem firmy? Proszę o odpowiedź.

@Adam

Tak, jeżeli chodzi o dywizje cull&drink&ice bo w części słodkiej maja umowy o prace. Pomagają w jakim sensie? Otwierasz działalność z dniem podpisania umowy, załatwiasz sobie księgowa i wszystko na Twojej głowie ZUS, posadki, rozliczenia. Jeżeli chodzi o prowadzenie działalności to Colian w niczym nie pomaga wręcz można rzec ze utrudnia bo zdążą się nierzadko ze przelew jest po 10 lub pod koniec dnia a ZUS trzeba opłacić do 10 (a jest to jedyna instytucja gdzie termin płatności jest data wpływu na ich konto a nie data zrobienia przelewu).

@Były zleceniobiorca

Dziękuję za odpowiedź. Szkoda, że nie można liczyć na pomoc pracodawcy w pierwszych miesiącach prowadzenia działalności gospodarczej. Taka pomoc mogłaby sprawić, że więcej osób chciałoby spróbować swoich sił na tym stanowisku. Wiesz może ile średnio godzin w ciągu tygodnia, pracujemy na tym stanowisku? Zastanawia mnie, czy obowiązuje nienormowany czas pracy, czy może ściśle określony przez pracodawcę.

@Adam

Adam, w tej dywizji Coliana nie można nazwać pracodawca! Czas pracy? Liczony masz od pierwszej wizyty do ostatniej min 8 godzin dziennie czyli minimum 40 godzin tygodniowe, ale jak to mawiał(usunięte przez administratora)jak będziesz pracować 10 to będę widział ze się starasz. Czas pracy jest nienormowany ale tylko w jedna stronę możesz (czyt. musisz) pracować więcej niż 8h ale nie mniej, mimo ze w umowy o współpracy są zadaniowe a nie czasowe.

Skorpion
@Marzenia

Jak się siedziało na zasiłku to każda praca daje więcej

@Były zleceniobiorca

To wiele wyjaśnia. Czyli, aby być w jakiś sposób docenionym przez pracodawcę, najlepiej jakby pracowało się ponad 8 godzin. Wszedłem w jedno z ogłoszeń na przedstawiciela handlowego i doczytałem się, że pracodawca zapewnia samochód służbowy, telefon komórkowy oraz środki wspierające realizację planów. Chciałbym zapytać o kwestię samochodu służbowego. Czy jest możliwość, aby dojeżdżać nim do pracy?

A czym ty chcesz jeździć do klientów? PKS-em? :D

Testo

Widzę że nie warto współpracować z firmą Colian, skoro takie rzeczy piszecie. Zaoszczędzony dzień wolnego...

Były współpracownik
@Testo

Napoje to nie cały Colian. W napojach nie warto - to widać, słychać i czuć :)

Paluch

Witam. Bardzo proszę o odpowiedź do moich pytan. 1. Jak wygląda praca na magazynie jako operator wózka widłowego. 2. Jakie są zarobki jako op. Wozka widłowego. 3. Ile jest zmian w zakładzie. 1,2 czy 3 zmiany. Chyba że jakieś 4brygadowki są?

YOO

A jak tam wasze umowy o pracę ,które obiecali PH dyw cull nap już jakieś 2 lata temu :) Jako były pracownik tfu ...współpracownik nie polecam pracy w colian dyw cull :to co jest opisane poniżej jest czystą prawdą -3 lata temu była to spokojna praca ph bez zbyt dużego ciśnienia ,później zaczęły się pojawiać dodatkowe stanowiska typu kdd,kos(który był wcześniej ale miał inne obowiązki),kam ,ciekawe jakby (usunięte przez administratora)porównał teraz czy PH robili więcej na podhurtach niż obecni kos :) a co do kolesiostwa to szkoda gadać (usunięte przez administratora)i jeszcze kilka osób gra do swojej bramki ,a PH mają bez budżetu robić ich plany .tyle w temacie

Wiktoria
@YOO

Fajnie, że postanowiłeś czynnie uczestniczyć w dyskusji, dotyczącej Jutrzenka Colian jako pracodawcy. Trzeba jednak od razu zauważyć, iż Twój komentarz był pisany w sposób dosyć chaotyczny, przez co nie do końca pozostaje dla nas zrozumiały. Wiemy, iż nie polecasz pracy w tym przedsiębiorstwie. Ale może chociaż podpowiedziałbyś, czy w chwili obecnej poszukują tam nowych pracowników? Wiele osób i tak będzie chciało spróbować tam swoich sił - stąd moje pytanie.

Tadaam

Ktoś tam w komentarzach pyta o to stanowisko, więc już pewnie po gościu:-)

Regionalny Kierownik Handlowy rejon 3miasto Czy warto aplikować? Ilu ludzi pod sobą? Działalność gospodarcza..jaka kasa podstawa i jaka premia? Jakie auto służbowe?

Ona
@Tomek

NIE POLECAM KOLEGO ZMIANA NA STANOWISKU CO 3mc zero budżetu (usunięte przez administratora) Auta maja jakieś 200tys nalotu i pare zl limitu paliwowego .

Hejterom dziękujemy
@Ona

Co za bzdury!!! Mamy budżety, problem żeby mieć pomysł i wykorzystać je na czas. Auta, i30, a o braku limitu pierwszy raz słyszę. Przełożony wymagający, ale to tylko mobilizuje do pracy. Człowieku ile ty energii tracisz na pisanie bzdur...

maj

a jakie auto dostajesz do użytkowania? Dużo pali? Jak wyliczają koszt? Za tankowanie, czy za przejechane kilometry?

Obecny przytomny
@maj

Do dyspozycji masz Skodę fabię kombi z kartą paliwową. Nikt nie wylicza kilometrów.

Produkty ok da się z nimy popracować na sklepach natomiast polityka w którą idzie Colian to jest jakaś poraszka . (usunięte przez administratora)

Jeszcze tu jestem

Ta firma średnio co rok ma ,,dobrą zmianę". (usunięte przez administratora) Wyników nie ma. Szkoda tylko, że w efekcie tego co robi odchodzą dobrzy ludzie a wiadomo, nowi zanim się wkręcą to widząc co się dzieje odchodzą. Firma traci wiarygodnosc w sklepach. O ile napoje będą się sprzedawały to w przypadku kulinariów będzie totalna porażka.

Informacja

Jak długo pracowałaś/pracowałeś?

Cześć tu Sławomir

Pracuje w części napojowej już 7 lat, firma jak każda, czasem przechodzi zmiany i również jak w każdej firmie nie wszyscy się przystosuja. Dziś moja praca nie jest najlatwiejsza ale za to bardzo uporządkowana a wynagrodzenie na stanowisku Przedstawiciela na wysokim poziomie. Nie ma co narzekać tylko robić swoje i jest dobrze.

Hellena
@Cześć tu Sławomir

Ja też pracuje już kilka lat w dywizji Cull Drink Ice na detalu, zgadza się pracy jest dużo, zmiany też są, ale wszystko jest do ogarniecia zwlaszcza jak się ma poukładany teren i chce się pracować. Kasę też można fajną zarobić, wystarczy pracować a nie tylko narzekać!!!!

Były zleceniobiorca

Jako już były zleceniobiorca ( dzięki Bogu już BYŁY- na własne życzenie) współpracujący w detalu cull&drink i od niedawna ice mogę powiedzieć tak, póki firma zarządzał „sam” Paweł to mimo niedużej ( zaczyna się od 3000 netto, po ostatniej konferencji od 3500) podstawy chciało się pracować! W momencie kiedy zaczęli wprowadzać „lepsze zmiany”(usunięte przez administratora)zaczął się istny koszmar. (usunięte przez administratora)ściąganie z urlopu na porządku dziennym. Nie wolno Ci chorować ani nikomu z Twojej rodziny, nie daj Boże umrze Ci ktoś bliski a Ty potrzebujesz czasu żeby się pozbierać!(usunięte przez administratora)Pojedziesz na urlop? To zadzwonią ze decyzja(usunięte przez administratora)masz wracać bo JEGO plan jest zagrożony ( o dziwno od października kiedy przeszedł na to stanowisko to może raz zrobił plan)! Nie Twój, Ty swój przed urlopem zamknąłeś to niema znaczenia! Na temat jego podejścia można książkę napisać ( najlepiej zapytać się znajomych z Żywca tam był dobrze znany ze swoich mobbingowych zagrywek). Kiedy chcesz odejść za porozumieniem stron to usłyszysz ze(usunięte przez administratora) niema takiej możliwości. Rozliczysz się z firma zgodnie z umowa to i tak nie dostaniesz paska do FV bo decyzja (usunięte przez administratora)nie rozliczyłeś się do końca a jak dostaniesz to sama kwotę bez podania szczegółów, która i tak się nie zgadza z tym co powinno być, a kiedy zaczniesz dzwonić to wręcz musisz się prosić o własne pieniądze! Marketing? W tej dywizji nie istnieje od x lat te same akcje te same niesprzedające się pakiety. Aż wstyd u klienta proponować. Najśmieszniejsze jest to ze na koniec stycznia była konferencja na której zaprezentowane zostały zmiany on lutego- do końca marca brak aneksów do umów a rozliczanie według nowej formuły! Reasumując jeżeli chcesz pracować w trzech różnych firmach ( przyprawy, napoje, lody) za marne pieniądze przez 10 godzin dziennie z szefem który stosuje mobbing, to jak najbardziej polecam! A najważniejsze musisz mieć fajne nogi! To u niego jest atut nie Twoje doświadczenia!

Ktoś
@Były zleceniobiorca

Trudno się nie nadpisać nad tą opinią, tak samo jak trudno się z nią nie zgodzić. Warto też nadmienić, że przyrosty rok do roku sięgają 40-50% bez jakiegokolwiek wsparcia (bo trudno nazwać wsparciem pakiet 100displ bakalii plus porcelana gratis- gdzie bakalie mają najdroższe i wizualnie najbrzydsze na rynku). Brak rotacji przypraw rowniez nikogo nie obchodzi. (usunięte przez administratora) Zastanawia też to, że przy tak dużej rotacji (kto mądry, to ucieka) (usunięte przez administratora) Tak, czy inaczej odradzam pracę w cull&drink. (usunięte przez administratora)

W sedno!
@Były zleceniobiorca

Wreszcie ktoś to opisał! Brawo! Podpisuję się w 100% !!!

Jeszcze tu jestem
@Były zleceniobiorca

Bardzo się cieszę, że ktoś to opisał. Ja niestety jeszcze pracuję, ale jestem już na etapie poszukiwań nowego pracodawcy (tak pracodawcy- nie chcę już umowy świadczenia usług również z powodu niejasnych rozliczeń w colian). Wymagania firmy i otrzymanie premii nie są realne. Z obiecanych na konferencji 2zadan w miesiącu na chwilę obecną poza standardowymi czynnościami mamy 8 dodatkowych zadań! W sklepach nie chcą już nawet słuchać o naszych ,,super promocjach" :( Do tego praktycznie zerowy budżet na wymiany u klientów. Po liczbie ogłoszeń widzę, że uciekają kolejne osoby. I wcale mnie to nie dziwi. Wymagania kosmiczne a pieniądze, po odliczeniu kosztów (ZUS, podatki, ksiegowa) marne. Dodatkowy minus, to jak wspomniałeś bardzo kiepska atmosfera (usunięte przez administratora)Praca między Świętami a Nowym Rokiem (zupełnie bez sensu, bo nawet dystrybutorzy mieli zamknięte i nie miał kto realizować zamowień). Brak możliwości wykorzystania urlopu za poprzedni rok(usunięte przez administratora) Praca po kilkanaście godzin dziennie. Odradzam!

Odradzam
@Były zleceniobiorca

Moze jak w przypadku Sante ktoś się wreszcie za to weźmie:-)

Nick 007
@Odradzam

Sytuacja o tyle się różni, że tutaj nie masz umowy o pracę.

Nick 007
@Były zleceniobiorca

Konkretnie i na temat. Dziękuję za tak wyczerpującą informację.

(usunięte przez administratora) praca po kilkanaście godzin na dobę:-( I jak niżej

Moderator

Czy Opinie o pracodawcach są w 100% miarodajne? Niestety nie. Anonimowość wypowiadających się użytkowników ma pewną cenę, płaconą w wiarygodności. W związku z czym musisz zawsze pamiętać, żeby do umieszczonych na naszym forum opinii podchodzić z odpowiednią dozą ostrożności i zdrowego rozsądku. Zważ na to, że ludzie zwolnieni z pracy mogą mieć skłonności do przesady czy nawet konfabulacji, w związku z czym nigdy nie traktuj informacji – zwłaszcza negatywnych – znalezionych na naszym forum jako stuprocentowo potwierdzonej. W ramach możliwości czy chęci dopytuj i proś o dodatkowe dane, ale miej na uwadze fakt, że GoWork.pl nie ma możliwości weryfikacji zgromadzonych informacji, a forum Opinie o pracodawcach ma jedynie charakter zbioru prywatnych opinii.

Rekrutant

Witam, Dwa dni temu na portalu pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Field Managera na część zachodnią Polski. czy ktoś może coś więcej napisać o tym stanowisku? Czytając wpisy poniżej, można dostać wysypu gęsiej skórki. Czy taka sytuacja występuje w całej Polsce?

Odradzam
@Rekrutant

Jeśli w ogłoszeniu jest wzmianka o własnej działalności będzie to dywizja CUL Drink Ice a więc dokładnie ta opisana poniżej. Bardzo odradzam! Jeśli umowa o pracę to dywizja słodka- tutaj nie powiem Ci jakie są warunki/atmosfera.

Wyjadacz
@Rekrutant

Nie sugeruj się opiniami poniżej. Wszystkie dotyczą kanału tradycyjnego, a tam rzeczywiście jest kanał. Na KN jest w miarę. Od 7, 8 lat stała ekipa PH, a to mówi samo za siebie. Gdyby było inaczej ludzie uciekaliby podobnie jak w KT.

Bartek

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Impuls

8 rok leci. Polecam

Koles
@Bartek

Tak, firma zatrudnia - jak szukasz roboty to polecam słodycze, napojowego biznesu unikaj - tam nie szanują człowieka.

Pozdrawiam
@Bartek

Praca jest super trafiłem na dobrą zmiane ludzie jak ludzie trzeba na slowa uwazac bo trafiają sie zgniłki

Oko

Bzdura

Szon
@Koles

Jeśli w napojach cie nie szanuja to szacunku w slodyczach wcale nie zaznasz...... wystarczy porozmawiac z pracownikami produkcujnimi..... a nie czytać bzdur wipisywanych przez osoby tak zwane wyszego stanowiskami mówiącymi jak jest w tej firmie cudnie..... wystarczy przypatrzeć sie obecnej rotacji pracownikow DZIĘKUJE>>>>>>>

Endrju
@Szon

Jaka Płaca w napojach dla osob z długoletnim doświadczeniem w branży? Na jakich maszynach operuję firma ? Krones itp? Ile lini produkcyjnych itp ? SAP czy inny system ? Pozdrawiam.

Zimek
@Szon

Słodycze produkcja i napoje to w sumie to samo - tu różnic nie ma. Jest bardzo kiepsko pod każdym względem. Na plus wyróżniają się części handlowe biznesu slodyczowego - tu możesz mieć umowę, masz barmankę zadania i ostatnio jeszcze podziękowania za dobra robotę - są tez wyniki i atmosfera się poprawia.

Banknocik

Czemu płacicie najmniej w całym Kaliszu i okolicy (i to na każdym szczeblu) ?

Scorpion
@Banknocik

Bo mają ludzi w (usunięte przez administratora)

@Banknocik

bo maja ludzi w kanale

Zostaw merytoryczną opinię o Colian Sp. z o.o. - Opatówek

• Jak się pracuje w Colian Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Colian Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Colian Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Colian Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Colian Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Colian Sp. z o.o.