Firma Cukiernicza "Solidarność" Sp. z o. o.

Lublin

Opinie o Firma Cukiernicza "Solidarność" Sp. z o. o.

Julita

Hej, bardzo często pada pytanie na temat wynagrodzeń, które zostaje bez odpowiedzi. Jeżeli ktoś chce się tym podzielić może napisać, chociaż o takie kwestie najlepiej bezpośrednio pytać ,,Solidarność'' Firma Cukiernicza , wtedy otrzymacie z pewnością prawdziwe informacje. Jednak firma obecnie nie prowadzi rekrutacji być może wszystkie stanowiska są już obsadzone? Praktykanci są przyjmowani?

@Julita 26.07.2017 15:34

Solidarność nie istnieje teraz to Colian

chrześcijanin nie morderca

Co za gów.. produkujecie pod nazwą śliwka w czekoladzie, cała mija rodzina się rozchorowała, mordujecie ludzi pod nazwą Solidarność, te cukierki wyślę Prezydentowi dlaczego hańbią tą nazwę Solidarność, komuchy mordowały i solidaruchy mordują trując ludzi

Konsument z Olsztyna.

Proszę mi odpowiedzieć. Olsztyńska Hurtownia Spożywcza A.B.E.R. dostaje od Solidarności promocje ,ale promocje z Hurtowni nie ujrzały półki sklepowej. Czy wasz Przedstawiciel Handlowy nie mógł by promować w Olsztyńskich sklepach. Ponieważ zakupiłem 5 opakowań bombonierek i nie miałem okazji posmakować co kupuje. Kierownik sklepu oznajmił że promocje konsumują Prezesi i Dyrektorzy i Kierownicy Hurtowni mogę zapytać się ich o smak , sklep takiej promocji nie dostaję. Firma Cukiernicza Solidarność schodzi na psy , posmakować czy sprzedać promocję może Hurtownia A.B.E.R., Konsument w sklepie ma tylko zakupywać . Rezygnuje zakupu polskich produktów , Będę zakupywał Milkę gdzie zawsze w sklepie mogę degustować.

tgy

noo ale to zawsze przecież jest szana na to żeby było lepiej prawda?:) jestem zdania ze zawsze trzeba myslec jednak pozytywnie a daleko się zajedzie..

taka
@tgy 03.10.2016 22:42

Ile można zarobić?

małpeczka

DOBRE CUKIERKI

Adamo 30

Witam, pracowałem w tej firmie miesiąc czasu, traktują człowieka jak śmiecia,zapierdol po pachy. Mistrzynie i brygadzistki nie patrzą na to że ktoś czegoś nie umie albo że jest starszy i nie wyrabia. Jedyne co usłyszysz "nie pasuje to od przyszłego tygodnia możesz nie przychodzić ". Czekoladki które spadają na podłoge idą do ponownego przetopienia i trafiają później znowu na produkcje. Nie polecam tej firmy,zarobki też są bardzo małe,najniższa krajowa przy tak napiętej atmosferze są zdecydowanie za niskie. Jeśli ktoś się wybiera to proponuje się zastanowić czy warto tracić nerwy za tak niskie wynagrodzenie :)

aster

ile można zarobić?

lana

mam pytanie czy kontrola jakości pracuje też na nocne zmiany u Was?

Dick
@lana 27.07.2016 14:31
mam pytanie czy kontrola jakości pracuje też na nocne zmiany u Was?

giga
@Dick 30.07.2016 19:26
Tam nie ma kontroli jakości ,od kontroli jakości są mistrzowie ,brygadzistki i pracownicy obsługujący linie....

Jest

Aksa

Może ktoś opisać warunki pracy w kontroli jakości?

Aksa

Hej możecie napisać jak dostać się do kontroli jakości?ile się zarabia?odpiszcie

elektronik

Witam może mi ktos powiedzieć czy na utrzymaniu ruchu da rade tam dobrze zarobić??

paweł

no dokładnie, to jest firma z baraaaardzo dużymi tradycjami, nawet nie wiecie chyba ile oni dokładnie czasu już działają na rynku.. moim zdaniem jest tak, że macie jednak dodatkowe premie czy jak to wszystko wygląda jeśli chodzi o wzrost i jakiś rozwój wewnątrz tego miejsca, zakładu pracy cukierni konkretnie?

bakuś

jak sam napisałeś @wito, Solidarność została przejęte przez zachodnią firmę. Co za tym idzie, zamiast najlepszych na świecie Polskich przepisów i zasad produkcji, rozpoczęto wdrażanie pomysłów z zachodu... co jak i w wielu innych sprawach powiązanych z naszym krajem - póki co nie wychodzi to nikomu na dobre

Ziut
@bakuś 07.09.2014 16:22

A od kiedy to Grupa Kapitałowa Colian, która przejęła lubelską Solidarność, jest "zachodnią firmą"? GK Colian jest własnością Jana Kolańskiego z Kalisza, a w jej skład wchodzą tak znane firmy cukiernicze jak Jutrzenka, Goplana, Hellena, Kaliszanka, Ziołopex oraz Solidarność.

Witam pracowalem w tej firmie pare lat mialem umowe na stale. Gdy przyszedl nowy prezes stwierdzil ze jest za duzo pracownikow i bedzie zwalnial ja skorzystalem z dobrowolnych odejsc poniewaz atmosfera jest na najgorszym poziomie, jest okropne kumoterstwo i prywata (dzial produkcja). Ktos pisal ze ludzie tam dlugo pracuja, tak ale ci co nie maja wyjscia wiekszosc z terenow wiejskich badz ze slamsow w lublinie;a cenni pracownicy kompetentni odchodza mimo nienajgorszych zarobkow. Przelozeni z dzialu produkcji uwarzaja sie za szlachte niemajac pojecia o procesie produkcji prowadzacy linie odwalaja cala brudna robote gdy jest problem i prawie zawsze sam musi nasuwac odpowiednie dzialania przelozonym. Brak mozliwosci awansu jezeli nie znasz"kogo trzeba". Na kierownicze stanowiska jak ktos przychodzi to odrazu po znajomosci -jest nowy prezes licze ze to sie przynajmniej zmieni. Kobiety odwalaja tam najgorsza robote poza malymi wyjatkami jak brygadzistki itp. A okresleniem jakim moze Cie okreslic nap mistrz to ze jestes tzw moca przerobowa.Mozna by pisac i pisac, ale nigdzie nie jest pieknie.

Nie jest tak źle, bez przesady :) W każdej pracy trzeba pracować, chyba że komuś się nie chce. Ja parę lat tam pracowałam i bardzo miło wspominam. Jak będą przyjęcia (bo narazie, z tego co wiem, to robią redukcję) to sama składam cv i będę starać się tam dostać.

jojo

gdzie złożyć CV ? W Kadrach oczywiście. Tam już są nowe rządy. Prezes Marek odszedł w niw żałowaną przez nikogo niepamięć. Czy jest tam praca ? Pewnie nie - raczej przerost zatrudnienia , ale próbować należy.

paula

Jesli ktos wie gdzie trzeba zlozyc cv zeby pracowc w tej firmie to prosze o odpowiedz.

AAA

Sprzedana już!!!! Bo w Lublinie wszystko sprzedadzą ....

emeryt

A o którym to menadżerze mowa ? Sprzedali już was ?

alla

kiedyś tam pracowałam, mój przełożony notorycznie łamał prawo pracy, teraz podobno pracuje w vobro - nie wierzę że coś się zmieniło, skoro gościu za grosz nie posiada kompetencji menagerskich !!!

kama

a wiecie czy może teraz solidarność potrzebuje pracowników ???? jestem w trakcie szukania pracy

nati

Tak źle tam jest niemożliwe idź do LIDERA w Radzyniu to zobaczysz jak tam się ludzi traktuje i ile się zarabia . W Solidarności nie jest źle nie ma co nażekać no chyba że się niechce pracować i kasę mieć no to co innego.

Jestem rozczarowany tymi negatywnymi opiniami, jestem też ciekaw kto takie bzdury wypisuje, jakiego działu to dotyczy, czy produkcji, sprzedaży, czy innego? Odpowiedź mam na to wszystko tylko jedną, dlaczego w tej firmie ludzie tak długo pracują ?

Lilith
@Pracownik 17.01.2013 11:57

Długo? Z tego,co zdążyłam zaobserwować ludzie stamtąd uciekają.

wasyl

masakra ja tam pracowalem i zmarnowalem sobie zdrowie

ziomal

najgorsz firma firma w jakiej pracowałem.

sylw200

Całkowicie nie zgadzam się z tą opinią. Pracuję w tej firmie od kilkunastu lat. Niestety młodzi ludzie którzy przychodzą do pracy wydaje im się ,że za niewielki nakład pracy dostaną niewiadomo jakie wynagrodzenie.Tak nie jest.Nic za darmo nie ma . A prawa pracownika są ściśle przestrzegane.

roma1976

Witam.Jedna z najgorszych firm na lubelszczyznie,zarówno pod względem zarobków jak i traktowania pracowników.Zakład ma status zakładu pracy chronionej ale to tylko szumna nazwa.W żadnej innej firmie tak zle nie traktuje się pracownika jak w tej.Prezes tej firmy Dariusz Marek powinien zoztać zlustrowany przez IPN,czy aby nie ma powiązań z poprzednim systemem.Wstyd.

marek 21015 02 08
@roma1976 02.10.2011 19:10

Witam jestem cukiernikiem Wasze wyroby są znakomite wspaniałe oceniam to jako fachowiec z tej branży. Mam dylemat taki że prosił bym Waszą Firmę o wsparcie darowizny sponsoringu udzielania mi pomocy na zrefundowanie mi nad morzem w karwińskich Błotach domku holenderskiego ponieważ zostałem pokrzywdzony przez los utraciłem dorobek życia i nie mam pomocy od nikogo (usunięte przez administratora) pozdrawiam Marek

Zostaw opinię o Firma Cukiernicza "Solidarność" Sp. z o. o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Cukiernicza "Solidarność" Sp. z o. o.