Jutrzenka

Opinie o Jutrzenka

werka

Tomy
@werka 02.09.2017 16:47
Wiecie moze jak wyglądają zmiany nocne? Zaczynają się z niedzieli na poniedziałek czy z poniedziałku na wtorek?...

Zmiany nocne zaczynają się w poniedziałek o 21:40 do 5:40

Michał

mam pytanie co trzeba zrobić żeby się zatrudnić w jutrzenka w październiku 2017 ulica srebrna 22 w bydgoszczy

Michał

co trzeba zrobić żeby się zatrudnić w jutrzence w Bydgoszczy ulica srebrna 22

Hanna

@werka zazwyczaj w firmach jest to zmiana z poniedziałku na wtorek, ale nie wiem, jak to wygląda w Jutrzence w praktyce. Jak rozumiem - nie jesteś pracownikiem firmy?

Hanna

@zimny w jakim sensie ktoś otrzymuje dodatkowe wynagrodzenie, za zwracanie uwagi o takie rzeczy? Na jakiej podstawie to w zasadzie działa? Kiedy dokładniej zniknęły te dodatki?

Hanna

@Jeżyk w jaki sposób kierownictwo wykorzystuje ludzką naiwność? Możesz dokładniej napisać, co masz na myśli? Takie niewyjaśnione sytuacje mogą wprowadzać dezinformacje, a więcej szczegółów pozwoli jej uniknąć, a co więcej - pozwoli zrozumieć twój punkt widzenia.

zimny
@Hanna 08.08.2017 18:55

Były dopłaty do sobót i zniknęły, o podwyzkach nie wspomnę psie grosze, do tego stać na baczność bo dyro, bo se audyt robią bo kasa im wpada za zjebanie ludzi bo paleta krzywo stoi, śmieszne

Zainteresowana

Witam, jak wyglądają aktualnie warunki pracy w Bydgoszczy ? Jak z wynagrodzeniem przez agencje, jak warunki, atmosfera ?

Hanna

@bimbaj na jakim stanowisku byłeś zatrudniony? Co więcej możesz powiedzieć o swoich doświadczeniach z Jutrzenka? Jakie pozytywy znalazłeś w pracy, a co uważasz, że powinno ulec zmianie?

Jeżyk
@Hanna 12.05.2017 10:23

pracownicy świetni, gorzej z kierownictwem co bazuje na starych pracownikach, robią z siebie gwiazdeczki biznesu na ludzkiej naiwności

bimbaj

zakład pada na pysk ludzi na urlopy wysyłają, podwyżki rok temu były średnio 20 groszy brutto! i każą się cieszyć, odradzam zdecydowanie

Hanna

@Wasyl, dlaczego nie jesteś zadowolony z pracy w Jutrzenka? Co jest tego powodem? Uargumentuj swoją wypowiedź.

eoakoa

No tak nie powinni być trzeba się liczyć ze zdaniem innych

Pracownica Jutrzenki (tej w Bydgoszczy)

Tak czytam i czytam i... Trzeba tu coś wyjśnić. Są dwie Jutrzenki: - Jutrzenka w Bydgoszczy (jako część Colian Factory) colian.com.pl - Jutrzena Dobre Miasto www.jutrzenka-dobremiasto.pl To Forum dotyczy tego pierwszego zakładu, czyli Coliana! Opinie narzekające są, domyślam się , Na Jutrzenkę w Bydgoszczy :P A te 4-5 tysi zarobków to raczej w Dobrym Mieście... Bo na produkcji w Bydgoszczy to na pewno nie. Ale w sumie jest znośnie ;)

embi01

W jutrzence na operatorów linii mówi się maszyniści, i są to wyłącznie kobiety, przynajmniej z tego co ja zauważyłem.

Rakowisko 2k16

Tak wszyscy narzekacie na te Jutrzenkę aż miło :) Tak przy okazji jak wygląda tam z przyjęciem na operatora linii? Zastanawiam się na Jutrzenką, choć Unilever chce mnie przyjąć z otwartymi rękoma, tylko że system 4 brygadowy Jak oceniacie prace operatorów? Pytanie skierowane do osób mało sceptycznie nastawianych do pracy Pozdrawiam...

@Rakowisko 2k16 11.08.2016 21:54

Rakowisko...jesteś mężczyzna? Jeżeli tak to nie będziesz operatorem w jutrzence przynajmniej na W2 (na W1 raczej załoga jest)...operator linii w jutrzence to bardzo ogólne pojęcie.

dziki092

Prac co brałeś w jutrzence takie premie chyba na stare pieniądze :P...znam pracowników którzy po 20 latach pracy zarabiają 100-200 więcej od nowych...starsi pracownicy tyle zarabiają chyba nie wiem gdzie znajdź mi takich starszych którzy mają przynajmniej 3000zł brutto regularnie..więc nie gadaj bzdur.

prac

Co wy pierniczycie. To może początkujący pracownik zarabia 1400..No a po roku to pracownik ma co najmniej tysiąc netto premii ( w normalnych godzinach ,160 h). Chodzi o pracowników produkcji. Starsi pracownicy zarabiają tutaj za normalne godziny od 3.600 netto do 4.500 netto . To już nie te czasy kiedy były lipne zarobki. Bo nikomu się niechce poczekać i dobrze zarabiać..Taka jest prawda..

nn

Z tego co agencja mówi pracę macie do końca lutego a potem dopiero w maju mają przyjmować nie szanują ludzi

fff

firma z ugruntowaną pozycją na rynku a robią z ludźmi co chcą , traktują jak śmieci . Raz zartrudniają żeby za 3 dni wyrzucić a za tydzień znowu przyjąć. Żyjesz w ciągłym strachu czy cie nie wywalą i wystarczy ci ppieniędzy na życie.

Magda

Obydwie tak olewają jutrzenkę że cały czas na chorobowym siedzą a ty się wal mam prawo wyrażać opinie mordę w kubeł gdyby jej chłopak tam nie pracował i jego matka maszynistka Iwona to taką ściemniarę nikt by nie przyjął stare wyrzeraczki nie lepsze lenie aż śmierdzą tylko nowych wykorzystują i marudzą stare mruki agencyjni na was [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] abyście z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] siedziały!!!!!!!!!!!

rrgt

jak możesz wiedzieć czy jest tam źle czy nie skoro tam nie pracowałaś ? popracujesz to sama sie przekonasz. Z resztą ostatnio był nabór z agencji potrzebowali 30 osób , chetnych przyszło 5 bo każdy wie jak tam jest ...

uwazam ze niema co marudzic fajnie jest w jutrzence ciezko ale ok pracuje przez agencje i jestem zadowolona fajni ludzie i ogulnie jest ok

xyz

monia...jak oszukali na nadgodzinach? Ja jakoś za wszystkie dostałem 100% i to według mnie jest normalne. Jeżeli Cię spotkała inna sytuacja jest to niezgodne z kodeksem pracy.

Sympatyczni

Koleżanko Magdo od tej ANGELIKI I SARY To ty się odczep bo widocznie ty nie robisz nic skoro cię nie zatrudnili :) pozdrowienia

monia

Nie mówiąc o tym jak nas oszukali na nadgodzinach. Chodziliśmy w soboty na nadgodziny i co sie okazało że są normalnie zapłacone a nie jako 100 w soboty ! OSZUŚCI , Z DALEKA OD NICH !!!

Magda

Przyjeli do jutrzenki na 2miesiące człowiek się starał wszystkie soboty chodził do pracy a oni tak nam podziękowali a na jutrzenke przyjęli Sare która w kółko jest na chorobowym i Andżelike która jest tak leniwa że na palecie nie stanie leń aż śmierdzi ręce opadają porostu

dfdf

Tak dostaniesz zatrudnienie jeżeli wpadniesz majstrowi w oko lub będziesz wchodziła w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] brygadzistą. Inaczej nie ma szans :)

mzxs

Syf i kiła. Nie polecam pracy tutaj , jestem już 3 raz a właściwie byłam . Trafiłam do Marzeńsi na zmiane 4 brygadową żeby ciągle być na jednym stanowisku. Coż się okazało ? Marzeńsia pchała tam tylko swoje pracownice a my z 4 brygadówki mieliśmy biegać z miejsca na miejsce. Sama ona wredna baba , w lesie uchowane. Współczuję tym co muszą z nią współpracować . Do tego w internecie ukazało sie ogłoszenie że poszukują pracowników poprzez firmę. Kogo przyjeli z zewnątrz nikogo , a z zakładu ? Po znajomości jak wszędzie mnie nie i wiele innych osob poimo że byliśmy 3 raz i więcej. A co do systemu mamy 3 dni nocek , przypadło nam ostatnio 4 żeby pracownice które są zatrudnione mogły odrobić święta . I co sie okazało że nie przyszły bo one sie nie wyśpią a agencyjni muszą przyjść na nocke a na drugi dzieńna rano. KOMEDIA I CYRK W JEDNYM !

jutrzenka

Oni sobie z pracowników agencyjnych robią jaja. Zatrudniają jak mają większe zlecenia zeby wiadomo produkcja jakoś szła a potem zwalniają i się bronią, że coś z maszynami robią. To nie wiem czy jaja sobie robi zakład czy agencje pracy tymczasowej. Ale jak oni myślą ze zatrudnią pracownika na 2 czy 3 miesiące i potem zwolnią i znowu zatrudnią to proszę Was ale pracy non stop nikt nie bedzie zmieniał. Denerwują mnie tylko co niektóre kobiety zatrudnione przez zakład jak się one chwalą i żalą że one tu pracują 20 - 35 lat jak im to było ciężko bo maszyna idzie z tempem... Owszem kurde za siedzenie nikt nikomu nie płaci to jest praca produkcyjna jak jest zlecenie większe do tego i tego terminu musi być ono wykonane nie ma że boli ale nikt nie kazał nikomu pracować na produkcji.

OK

A prawda jest taka, że tutaj narzekają ci, co przychodzą przez agencję na dwa, trzy dni i odchodzą, bo im za ciężko. A czego się spodziewać? To praca na produkcji, fizyczna, na akord, więc leżenia brzuchem do góry nie będzie. Najgorsze to przeżyć pierwszy tydzień, a potem po nabraniu wprawy jest łatwiej. Pracując przez agencję pracy zarabia się ok 1600, a zdarzały się wypłaty nawet do 1800, a to dlatego, że oprócz podstawy dostaję się dodatki za nocki oraz weekendy. Jedynym minusem jest umowa tygodniowa, ale da się przeżyć. Majstrowie i brygadziści mają oczy i widzą kto się stara i dają możliwość dalszej pracy, co w konsekwencji prowadzi do zatrudnienia na umowę już z zakładu. A jeżeli chodzi o atmosferę to zależy od zmiany i podejścia do starych pracowników, jeżeli jesteś dla nich miły, oni będą mili dla Ciebie. Tyle. System pracy to na razie są zmiany, a o 4brygadówce nic nie wiadomo.

dziki092

pracow....o jakim zakładzie mówisz? zarobki od 4-5 brutto chyba za 2 miesiące...jakie duże premie? starsi pracownicy zarabiają o wiele lepiej yhmy nowy na umowie 2 letniej ma 11.05zł/h pracownicy z 20-30letnim stażem mają o 2-3zł/h więcej więc nie gadaj bzdur

pracow

Weźcie się do roboty a nie tylko narzekacie.Zarobki są bardzo niezłe.2 lata doświadczenia.Pracownik produkcyjny .Duże premie.Zarobki od 4-5 brutto .Starsi pracownicy zarabiają o wiele lepiej.

Młoda i atrakcyjna czarnulka pracuje z ropuchami ...dziewczyno szukaj czegos innego one cie tam zajada ... nie lubia cie tam ..tylko Marcin co biega za toba jak pies i podkochuje sie w tobie to tyczy sie weroniki ..

xdd

Jest dwoje chłopakow na zm c u majstrowej Iwony Kuba i Mateusz kompletnie sie nie nadaja sa wycofani i zamuleni i takich trzymia ..a inni co sie staraja pot po plecach spływa nie doceniaja poprostu porazka gdzie dyrektor i kierownik maja oczy

xdd hejt
@xdd 29.04.2015 14:08

A Ty gdzie mialas/es slownik ortograficzny? Jak mozna napisac "trzymia" lub "poprostu", kaleczysz jezyk anonimowcu. I takich ludzi bez zadnego wyksztalcenia tutaj biora. Jak masz problemy ze sprawnoscia fizyczna to wylewasz te poty, proste .

zenit

Czy mógłby ktoś podać numer telefonu do zakładu. Dostępny w necie nie odpowiada.

jutrzenka

Jak jesteś na wydziale W1 to szafki tam w życiu nie dostaniesz bo jest ich za mało. Na W2 normalnie dostaniesz szafkę.

Ewka Klus

Przez brygadzistkę Dankę moja koleżanka została zwolniona tylko dlatego że bolał ją ząb i poszła do dentysty przychodząc zamiast na pierwszą to na drugą zmianę (żenada)! A w ogóle ja się pytam! Kiedy dostaniemy w końcu swoje laczki i szafki? Bo w szatni siedzi jeden drugiemu na głowie, czy tylko osoby przez firmę mają przywileje a te z agencji bydgoskich Progress i Job Man to śmieci?

xxx
@Ewka Klus 24.01.2015 23:45

Jakie niby mamy większe przywileje od pracowników agencyjnych(nowo zatrudnieni przez firmę)? nawet pensja często wychodzi gorsza tylko mamy dosyć pewność zatrudnienia choć nie zawsze.

hmmm

Chyba same osoby wiecznie nie zadowolone z zycia wystawiały swoją opinie,która jest przesadzona, to nie urlop zawsze sie zmeczysz. Przez agencje jest 10zł z groszem na godzine.Jesli komus za mało to niech sie uczy moze własna firme otworzy to będzie zadowolony

fiksh

Jaka kwota brutto przez agencje 10,50?? System pon - piatek jest mozliwy czy z gory 4 brygadowka

xyz

Ja mam pytanie odnośnie pracy w laboratorium zakładowym, jaka pensja jakie warunki ?

jutrzenka

System czterobrygadowy, czyli praca ciągła. W Jutrzence jest on 3ranki, 3 popołudniówki, dzień wolnego i 3 nocki i 2 dni wolnego i tak w kółko. Jest też to praca w weekendy jeżeli pracujesz w systemie. Chodzi po prostu o to, żeby produkcja szła płynnie bo jakby była praca od poniedziałku do piątku to przez weekend by produkcja stała, czyli tym samym trzeba by było zatrzymać maszynę, a jak pracujesz w systemie czyli w tej pracy ciągłęj to zlecenie produkcyjne idzie cały czas.

syk

Tim
@syk 06.11.2014 19:06
Witam, jaki zarobek z agencji dla tych którzy dopiero by zaczynali bo się waham między Jutrzenką a Unileverem...

W unileverze przez agencje w systemie 4 bsp zarobisz max 1350zł na rękę

nell

Niestety to prawda ciężka fizyczna praca za marne pieniądze.Podwyżki sa ale tylko dla tzw.zasłużonych a ci którzy pracują najciężej mają wielkie gó..o. Premii nigdy nie ma ale nadzór dostaje i to nie małe.

oj tak

racja, warunki pracy beznadziejne...tyranie byle tylko normę wyrobić, nic innego się nie liczy. Brak krzeseł do pracy, a jak już są jakimś cudem to rozwalone. Atmosfera wśród ludzi również kiepska

sasa

to co jest opisywane to wszystko prawda to nie praca tylko charowka

ona

czyli 7.35 na rękę? Studenci również mogą pracować? Jak rozumiem 3 zmiany czy 2?

ryba

jako pracownik tymczasowy najniższa krajowa i umowa co tydzień

ona

witam a jak zarobki na rękę i jaki rodzaj umowy?

DAMIAN WOZNIAK

COLIAN DAWNA JUTRZENKA PRACA OK TYLKO YE STARE PRUKWY I BRYGADZISTKI KTORE POWINNY BYC ZASTAPIONE PRZEZ MLODYCH INTELIGENTNYCH LUDZI KTORZY BY UMIELI ZORGANIZOWAC PRACE I NIE BYLO BY SZARPANINY PRACY BEZ SENSU NO ALE JAK SIE TRZYMA BABCIE TYPU JASKA CZY TAM JADZKA KTORA SIE NADAJE DO PRACY W CHLEWIE A NIE Z LUDZMI TO SIE ROBI ZAMIAST NP.NA SPOKOJNIE 30 PALET TO 20 A W PYSKU KAZDA MADRA NA BOKU PO PROSTU ZMIANA KADRY KIEROWNICZEJ NA MLODSZA I IDZIE 2 RAZY TYLE TAK BEZNADZIEJNEJ ORGANIZACJI PRACY JAK JEST NA ZMIANIE PANI MARZENY TO PORAZKA KOBIETA WOGOLE NIE NADAJE SIE DO FABRYKI TAKIEGO TYPU MA BANDE KLAKIEROW KTORZY JEJ DONOSZA I LIZA TYLEK A NUMBER ONE COLIAN POLSKA TO JADZIA 62 NA KARKU BYSTRA JAK AMFETAMIN ZWINNA JAK KOT I KAPUS OD LAT MIALEM OKAZJE PRACOWAC Z PANIA Z WTELNA Z TAKA TO ROBOTA IDZIE JEDYNA TAM ROZSADNA KOBIETA PANI BOZENA TAKZE UKLONY TYLKO DLA PANI BOZENY RESZTA TO PROSTACZKI ALE DO DYREKCJI NIGDY NIE DOJDZIE ZE MOZNA TAK ZORGANIZOWAC PRACE ZE DWA RAZY WIEKSZ PRODUKCJA BEZ SZARPANIA I NERWOW NIESTETY NIE Z TAKIMI LIZUSAMI BRYGADZISTAKAMI MOZE KTOS TO PRZECZYTA Z DYREKCJI I NIECH PRZEJEDZIE SIE JAK MA ABRAMCZYK CZY FROSTA PRODUKCJE ZORGANIZOWANA NICKOW NIE UZYWAM PODPISUJE SIE IMIENIEM I NAZWISKIEM

on

Tylko znana marka i nic poza tym

Zostaw opinię o Jutrzenka - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jutrzenka