Colian sp. z o.o.

Opinie o Colian sp. z o.o.

Dominika

Witam, chciałabym bardzo poznać jakieś konkrety na temat tego, co oferuje firma Jutrzenka jako pracodawca, szczególnie obecnie, w czasie pandemii koronawirusa. Na jakim poziomie zarobków można się spodziewać? Czy oferują umowę o pracę czy raczej zlecenie?

Były_colian
@Dominika

Hej. Prawda jest taka ze jak jestes im potrzebna, to nie ma problemu z praca a jak nie maja co z Toba zrobic to wysyłają z miejsca na miejsce. Pewnego dnia mozesz przyjsc i sie dowiedziec ze juz nie pracujesz bo nie przedłużyli Ci umowy i nie ma tyle oracy. Zarobki Ok 2100 netto miesiecznie. Umowa o prace

@Dominika

Firma daje umowę o pracę. Jeśli jesteś zatrudniony - a, przez zakład to możesz liczyć na paczki świąteczne, premie kwartalne oraz świąteczne. Płacą najniższa krajową więc nie ma szału. Po roku przepracowanym możesz liczyć na wczasy pod gruszą i to teraz w dobie korony. Praca nie jest zła ale trzeba robić, jak ktoś się (usunięte przez administratora)to niech się nie dziwi że się inni czepiają. Pozdrawiam

Evela
@Nieznajomy

Teraz to nawet nie ma żadnych premii. Najniższa krajowa, system 3 zmianowy a pieniądze marne a Colian to lider na rynku a pieniądze śmieszne. Panie które pracują tam po 30 lat mają najniższa krajowa marne 2100 netto.

Makaron

Czy jutrzenka daje paczki na swieta?

@Makaron

Tak

Fdsdfhfsd

Witam serdecznie .Praca w Jutrzence jest spoko tylko ludzi z agencji traktują jak śmieci chodzą tylko na palety i nic więcej .Przerwy 10 minutowe są .a przerwy na 8 godzin to powinno być 20 po 4 godzinach pracy brak organizacji pracy stoij sie niewiadomo gdzie iść stare (usunięte przez administratora) siedzą i w (usunięte przez administratora) walą a premie to chciał praca jest tylko na 2 miesiace jeżeli się dowiem że ludzi z agencji źle traktujeta to sprawy wezmę w własne ręce i będzie inspekcja pracy

@Fdsdfhfsd

Przerwa 10min ale może dodasz, że są takie dwie na 8h a główna przerwa oprócz tych to 20min... Więc razem 40min przerwy.

@Fdsdfhfsd

Pracowałem w Jutrzence i mogę powiedzieć że jeśli chodzi o przerwy to są trzy. Pierwsza 10 minutową po czterech godzinach jest 20 minutowa i potem jest kolejna 10 minutowa. Więc nie jest źle zwłaszcza że w wielu firmach jest tylko jedna przerwa a bywa że 15 minutowa. Fakt agencyjni są różnie traktowani ale zazwyczaj Ci co przychodzą i nie chcą się uczyć danej rzeczy, wtedy ładują na palecie.

AGA

Hej, czy wiecie jakie agencje pracy tam są ? Nie wiem do której się zgłosić...

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Colian sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Czy w Jutrzenka jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Coworker

????

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Jutrzenka? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

ktos

Jest wolnym dniem

Gunia3

Witam praca super,super atmosfera ha chwalę sobie pracę w tej firmę.Ludzie sympatyczni i mi się wszystko podoba w tej firmie .

Może nowy

Witam. Czy pracownicy firmy mają jakieś socjale? Opieka medyczna/multi sport itp?

Aleksander 45

Dzień dobry miałem szkolenie w zeszłym tyg do Jutrzenki ładnie pięknie mówili .Praca jest cały czas a okazało się źe praca jest tylko na 2 mięsiace .W lipcu mają postój to ludzi z agencji zwolnią .Na szkoleniu mówili że było 80 kandydatów a tylko 8 osób przyjeli .Pierwszy dzien pracy nie wiedzialem gdzie isc stoisz czekasz godz az ktos przyjdzie zero organizacji .Ludzie nie przyjemni wyzywaja ze szybciej przerwy po 10 minut nawet nie masz czasu dobrze sie napic to juz musisz isc.

Lala

Atmosfera do bani ludzie chodzą do majsterka kapować gorąco nie polecam

mo

czy firma bedzie pozbywac ukraincow? czy raczej to pogloski

Gosia38

Tak bardzo super atmosfera ludzie super mi sie bardzo podoba praca a ludzie zawsze beda narzekac norma

Robert
@Gosia38

Atmosfera w pracy jest bardzo ważna, więc to dobrze, że jesteś z niej zadowolony. Widziałem, że firma szuka pracowników na stanowiska: specjalista do spraw rozliczeń produkcji, asystenta działu eksportu, specjalisty do spraw eksportu i specjalisty do spraw rekrutacji. Napisz, czy rozmowy kwalifikacyjne na te stanowiska są kilkuetapowe i dodaj jak przebiega weryfikacja kandydatów?

jeżyk

Jeden wielki (usunięte przez administratora) tylko popędzają ludzi szybciej,szybciej bez zmiany tylko starsze pracownice dyrygują kto ma co robić.NIE POLECAM!!! Omijajcie z daleka!!!

Ktoś
@jeżyk

To prawda zgadzam sie z tą opinia :) atmosfera jest tragiczna i ci ludzie co tam pracują , tam najlepiej to maja Ukraince , bo mogą wszystko a i tak nikt nic im nie powie ;)

Paula

Bardzo miła Atmosfera lekka praca dobre wyroby bardzo przyjaźni ludzie nie ma co narzekać jest super

@Paula

Komu dupy dałaś ze piszesz miła atmosfera hahaha dobre miła atmosfera hahaha

Miki
@Paula

Żartujesz chyba ,bzdury wypisujesz ..nic się nie zgadza z tego co napisałaś ..po co ściemniasz dziewczyno ?

Miki

Mam pytanie czy firma przyjmuje do pracy??Jak wygląda praca w Jutrzence?jest to praca stojąca czy siedząca?Jakie są teraz zarobki tam?Czy można prosić o trochę informacji?Jaka jest atmosfera między ludźmi i czy firma posiada jakieś pakiety socjalne...dziękuję za każdą mądrą odpowiedź.

Ewelina
@Miki

NIe polecam pracy w tej firmie..brak szacunku do człowieka i najniższa krajowa..mało tego ,krzyki i obelgi to normalny sposób komunikacji w tym zakładzie ..dramat .Ewelina .

ZoSia

Witam! Napiszcie mi proszę czy przyjmują do pracy? Jakie są zmiany 2-3?co do wypłaty na czas?warunki pracy? Można zostawić cv? U kogo? Widziałam że opinie są mocna podzielone. Widziałam ogłoszenia na olx ale przeczytałam, że są falszywe.... Jak to wygląda? Pozdrawiam!

Robert
@ZoSia

Obecnie firma szuka specjalisty do spraw jakości. Oferta znajduje się pod linkiem https://pracodawcy.pracuj.pl/jutrzenka-dobre-miasto-sp-z-o-o,2738. Nie znam wysokości zarobków, ale pracodawca oferuje system premiowy, finansowanie szkoleń i transport do miejsca pracy. Napisz jeżeli będziesz aplikować.

ZoSia
@Robert

Dziękuję za odpowiedź. Wysłałam cv. Po paru dniach dodzwonila do mnie Pani, ale praca na 3 zmiany. No niestety odmówiłam. Myślałam, że może będą 2 zmiany.

Sporo pytań bez odpowiedzi, dlaczego tak omijacie to forum?

fran

(usunięte przez administratora) jest głupiomądra. mysli ze jest najważniejsza na linii i chce wszystkimi rządzić. widocznie ma jakieś kompleksy. żal mi (usunięte przez administratora)że musi sie z nią męczyc bo (usunięte przez administratora) to fajna babka.

Hanna
@fran

Pamiętaj by nie obrażać osób trzecich. Każdą opinię można przedstawić w sposób kulturalny. Na forum najważniejsze opinie dotyczą warunków pracy, zatrudnienia czy rekrutacji w firmie. Forum GoWork.pl nie jest miejscem do prywatnych rozmów i rozpowszechniania firmowych plotek.

fran
@Hanna

Przecież to było kulturalnie. Z mojej strony nie padły żadne wyzwiska, więc proszę nie przesadzać a ludzie mają prawo wiedzieć jaka atmosfera panuje przy danej linii produkcyjnej, bo atmosfera w pracy to bardzo ważna rzecz. Przykro mi, że tutaj uważa się inaczej :(

@fran

Pracuje w tej firmie trochę ale jak widzę jak dziewczyny traktują nowe to szok a boję się odezwać bo ja będę miała przekichane tak nie powinno być że stare pracownice dręczą nowe.

On

Jak długo średnio pracuje się przez agencje w Jutrzence/Colianie na Srebnej w Bydgoszczy?

Produkcyjna babka

Czy dalej do Jutrzenki zatrudniają na max 3 miesiące czy jest możliwość popracować dłużej. Da się zarobić te 2000zł na rękę?

Zostaw merytoryczną opinię o Colian sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Colian sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Colian sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Colian sp. z o.o.?

Colian sp. z o.o.