Opinie o Lear Corporation Poland II w Mielec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lear Corporation Poland II o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Mielec

dramaturg

Czy są obecnie premie za donoszenie na kierownika i prezesa?

Tomeko

W Learze pracują DESPERACI ! Nie opłaca się za grosze.

Lysy

Sam dosciadczylem tego wszystkiego więc wielką prawda co do przełożonych

Były pracownik.

Miałem ogromną nieprzyjemność pracować w Lear Mielec około rok. Ta firma to totalna porażka. Dobre miejsce na kilka miesięcy lub dla ludzi którzy cierpią na syndrom Sztokholmski. Zostałem zwolniony za odmowę przyjścia w weekendy w zamian za oddanie dni wolnych. Pracowałem najpierw na głównej hali jako ostatnia osoba na linii a więc wszystkie błędy popełnione przez stanowiska przede mną (około 20 osób) spadały na mnie, więc musiałem stale zatrzymywać linię by poprawiać po innych którzy mieli gdzieś solidnośc i jakość wykonywanej wiązki. Praca w lecie to katorga. BHP w hali to fikcja. Klimatyzacja to otworzenie okien znajdujących się na dachu (a jak zawieje z Melnoxu/Kronospanu w kierunku hali Leara to cały smród idzie do wewnątrz i dusisz się w Melnoxowych oparach. Zakaz posiadania butelki wody przy sobie to norma, pot z czoła się leje a ty się ślizgasz na tym pocie. Przeniesiono mnie na tzw "Kamax" tam to już w ogóle tragedia. Generalnie jak lubisz wchodzić liderom w D (których jedynym zajęciem było ślęczenie na telefonach i rozmowy z innymi liderami lub przymilanie się do inżynierów) to jest to miejsce dla ciebie. Kierowniczka zmiany wyżej (usunięte przez administratora) niż **** ma. Wrogowi bym nie życzył pracy w tej firmie. Do tej pory to najgorsze miejsce w całej mojej niemałej zawodowej karierze. Szafki na śniadanie to jakiś żart. nawet do niej kubka i kanapki nie zmieścisz.

@Były pracownik.

Pierwsze słyszę o otwieraniu okien dachowych i zakazie wody ????, nie wiem gdzie pracowałeś, ale tutaj nie ma czegoś takiego, wody i picia do bólu, mało tego, jak siadły krany z których bezpośrednio można się napić wody ( są na hali blisko wejścia) dowozili wodę paletami dla.pracownikow. jest nawiew na hali wiadome latem ciężej o chłód, ale przy takiej temperaturze jak jest teraz to na niektórych stanowiskach idzie zmarznąć, nikt Ci nie kazał poprawiać po nikim błędów, każdy odpowiada za swoje błędy, bo z tego później dostają premię, a skoro nie zglaszales błędów na stanowiskach a sam poprawiłeś to możesz mieć pretensje wyłącznie do siebie,że ci ciężko było, produkcja teraz wygląda trochę inaczej, czasami warto się doinformowac ????

P

Ja tam pracowałem ponad 10lat jest gorzej niż było

@Były pracownik.

Hehe uśmiałem się. Widać że nigdy w tej firmie nie pracowałeś. Na hali jest klima a żadne okna dachowe nie są otweiralne nawet jakby ktoś chciał xD

@Były pracownik.

Potwierdzam kolego to co piszesz zresztą ludzie tu przychodzą na miesiąc góra trzy i uciekają z tego (usunięte przez administratora)

Ann
@Były pracownik.

Popieram wszystko to co napisałeś. Święta prawda. Praca w tej firmie to porażka zyciowa

Jerzy
@Łysy

Co się dzieje że aż tylu ludzi chcą przyjąć do pracy , strszy pracownicy się pozwalniali czy jak.Bonus powitalny dla nowego pracownika 4 tysiące gdzie tu haczyk

miki
@Jerzy

kompletują załogę na nastepna linie ktora powstanie,

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Mielec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Mielec
Dora

Witam. Jak jest z transportem do firmy Lear do Mielca z Pustkowa Osiedla?

Prywatna opieka medyczna w jakiej firmie? Ile jest dofinansowania do wakacji, i ile jest premii absencyjnej?

Oku
@Nowy

W żadnej nie ma prywatnej opieki medycznej

@Oku

Prywatna opieka w sensie np. Medicover, Enelmed itp. Na głównej stronie Leara w zakladce oferty pracy jest napisane że mają.

Luxmed

@Nowy

Wakacje będziesz miał jak ci liderka pozwoli

Jaka jest kultura pracy w Lear Corporation Poland II?

Gośka

Jest bardzo kulturalnie nikt nie krzyczy nikt nie przeklina każdy uśmiechnięty i życzliwy

Omo

Zarobki w lear coraz gorsze. Dyrektor skąpy. Wszystko drożeje a tu praktycznie najniższa krajowa dziwię się ze ludzie sobie na to pozwalają. Na Ukrainę wysyłać ludzi i płacić po 7 tys miesięcznie ma na armię ludzi co sprawdzają wiązki ma na taksówki co drugi dzień na Ukrainę ma tylko dla pracowników w Mielcu nie. Coraz więcej Ukraińców Gruzinów i innych nacji bo Polacy nie chcą już robić za czapkę gruszek. Jedno wielkie nieporozumienie co tam sie wyprawia. Dyrektor nie wie skąd tyle reklamacji to mu powiem ludzi przyjeżdżaja na kilka miesięcy zarobić i mają gdzieś jakość a pracujących tu latami masz pan daleko gdzieś.

Joo
@Omo

Z tym się zgodzę nigdy tyle reklamacji nie było co teraz i dziwia się niech więcej obcokrajowców sprowadzą to nie będą mieć

netka
@Omo

Zgadzam się jako długoletni pracownik

@Omo

Na Pana trzeba mieć wygląd i pieniądze a u tej tępej paly ani jednego ani drugiego bo nawet autem na leasing jeździ

@Inter

Dokładnie

Ewelina
@Omo

Idzie linia to każdy robi byle jak i na sztuke bo nie ma czasu żeby wykonywać swoją pracę dokładnie zresztą nawet liderka mi mówiła jak się przyjmowałam żeby nie rozczulać się nad tą wiązką

Fabian

Tak czytam czytam co tam w tym zakładzie się dzieje Pracowałem tam i wiem że tam wszystko po znajomości ludzie fałszywi p.m wielki kierownik skąd on wogule się wzią a na krojownia same (usunięte przez administratora) masakra

Andrew

Jeden wielki wałek - zrobili brygadzista na cięciu chłopaczka operatora po znajomości kierowniczki M.M a liderzy po kilkanaście lat obeszli sie smakiem. To nie jest ani zdrowe ani mądre robienie awansów po znajomości... W ogóle niedługo będą tylko z Ukrainy ludzie w tej firmie pracować

Ink

Czy pamiętacie państwo jak nazywała się agencja która przyjmowała ludzi do Lear jakieś 10 lat temu, pytam bo zgubiłem świadectwo pracy

Odpowiadajacy
@Ink

To masz pecha. Takim papierkiem nie ma się co lub chwalić. Idź Pan na Lear do kadr to wydrukują nowe.

Była
@Ink

Logiservis

Olo

Proszę się nie zgadzać na soboty do odebrania. W końcu KKOMAXYI PRZYGOTOWANIE się przeciwstawiło. Niech płacą Jak W innych firmach. Ludzie podtrzymajcie tą decyzję i nie zgadzacie się na ODROBEK. Pozdro

Uczciwy
@Olo

Jestem za ???????????????? Skąpiec niech płaci, a nie tylko wyzyskuje ludzi . Najlepiej jakby pracowali (usunięte przez administratora).

Robotek

Ja mam tylko jedno pytanie pracowałem w Lear 14 lat chcę świadectwo pracy ale co jest grane nie ma po prostu no gdzie jest kadry chyba nie wiedzą co to jest

Inter

Pseudo zwiazki zawodowe lear popatrzcie na zwiazki solarisa i sie uczcie bo wy nie naddajecie sie do niczego slugusy liguza

Inter

Do pseudo zwiazkow zawodowych Lear mielec miejcie troche wiecej honoru niz wasz guru liguz i rozwiazcie sie sami po zygac sie chce jak sie na was patrzy

Inter

Cały ten Lear to (usunięte przez administratora) tępy liguz powołał sobie jeszcze bardziej (usunięte przez administratora)od siebie związki zawodowe i rznie pracowników jak tylko może. Pseudo związki szczycą się sukcesem ze pracownik nie zarabia nawet najniższej stawki godzinowej żenada w Tychach pracownicy się postawili i strajkuje ale w Mielcu nie bo kto stare przekupy co zapatrzone są w te głupoty co pieprzy liguz albo związki liguzowe w tym kołchozie to nawet kodeks pracy nie obowiązuje żenada cała góra na Learze to tepaki bez szkół żeby ten najważniejszy tepak mógł nimi manipulować

Master
@Inter

Starzy pracownicy zapatrzeni w liderów co polecenie to biegają jak głupole,dają sobie w kaszę dmuchac

tmk

fałszywa firma fałszywi pracownicy :D

były skargi do Dyrektora o (usunięte przez administratora) i teraz jest lepiej na wiązkach

gfh

teraz jest lepiej na wiązkach i łatwiej i nie jest ciężko jak dawniej

yzk

Czy to prawda Prezes ..........(usunięte przez administratora). Liderki !? za premie i za sciaganie ludzi a premie przyznaje im i adminstracji bo jak mówi praciwnik powinen (usunięte przez administratora) jak pies

Nic nowego
@yzk

Od 2 lat pracuje juz w innej firmie,z ciekawości weszlam na forum i z tego co czytam to nic się tam nie zmieniło-naprawdę musiało by mi na chleb brakować żeby wrócić do tego (usunięte przez administratora).z powrotem

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Mielec

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 11 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Kandydaci do pracy w Lear Corporation Poland II napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lear Corporation Poland II