Opinie o Lear Corporation Poland II w Mielec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lear Corporation Poland II o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Mielec

Belmundo

Zastraszanie pracowników :( Brak ludzi do pracy . Ludzie sami się zwalniają po ostatnich pensjach

Jerzy
@Belmundo

Czyli 3000i nic więcej

Nowa

Hejo, kiedy firma ma postój? Lipiec/Sierpień?

Nowa

Kiedy będzie postuj 2 tygodniowy? lipiec/sierpień?

ODP

z kim masz umowę podpisaną, z Learem czy z agencją, jeśli z agencją to którą? bo to aż niemożliwe, żebyś miał taką stawkę na umowie !

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Mielec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Mielec
Sara

Witam zamierzam się przyjąć do lear czy ktoś może szczerze polecić jakie są najlepsze stanowiska na tej firmie ?????

@Sara

Idziesz tam gdzie cię przydzielą noo chyba że będzie mieć szczęście i jakimś cudem trafisz na fajne stanowisko bo takie są a jak nie to na linie gdzie brak komponentów i przewodów oraz niezadowolone leaderki to norma ,a spróbuj zachorować ,ty albo ci ktoś bliski to zobaczysz

Hh
@Sara

Napewno ciężko trafić tam gdzie by się chciało ????

michal84tbg

Pracuje się tam w niedziele ? a czemu nie przychodzić ? jak tam jest ?

Panie ze Wsi bardzo szkodliwe i Ukraińcy dezerterzy pełno tego zdrowie można stracić po niedługim pobycie.Praca w soboty wszystkie!czasami 12godzin i w niedzielę.Panie leader większość masakra!brak kultury hamskie traktowanie.

Przemysław

Najgorsze (usunięte przez administratora) na strefie. Ludzie pracujący tam są upośledzeni umysłowo. Praca w weekendy przymusowa bo inaczej zobaczysz co się stanie! Cytując słowa liderów. Oszukiwanie i nie płacenie za nadgodziny to standard. Wstyd że w tych czasach coś takie się dzieje i ludzie ja to pozwalają. Składam wniosek to sądu pracy co tam się odbywa bo jest to niewiarygodne porostu .

Były pracownik.
@Przemysław

Zgadzam się z tą opinią ponieważ jako były pracownik osobiście doświadczyłem sytuacji opisanych.

Ewelina

No i mobbing

Była
@Ewelina

Dalej (usunięte przez administratora), przeciez to trwa juz lata i nic z tym nie zrobili , ja juz tam nie pracuje pare lat a widze ze sytuacja ta sama gdy przyjęłam sie na poczatku 2003 roku mozna powiedziec ze bylo super tak gdzies do 2010 potem jak pozbyli sie malych wiazek i weszly duze krowy to wszystko sie zmienilo .Przyjmowali mase ludzi zrobil sie haos , wczesnie byla fajna firma kazdy szanowal prace i mial dobre zdanie o przelozonych poniewaz tez nie bylo pracy , kto sie zatrudnil to pracowal nie wymyslał , pieniadze byly dobre i przede wszystkim mniej ludzi .Te lata wspominam bardzo dobrze nawet 12 nocne ktore mialam raz csly tydzien były super , norma zrobiona , radio , śmiech , śpiew trzeba bylo jakos sen przegonic .

Moro
@Przemysław

Potwierdzam ja tez się wybieram do sądu pracy , moja była liderka Anna B. Zero kontaktu z ludźmi , wulgarnie odzywa się do pracowników , (usunięte przez administratora), straszy , wyzywa się ja innych , zero organizacji pracy i cytuje szybciej więcej !!!! Do sądu i koniec !!!

Koni961
@Moro

Dokładnie, Anna B... Kawał chama, ten człowiek nie nadaje się na Leadera, odgraża się, straszy.. Nie potrafi normalnie rozmawiać, przekleństwa co drugie słowo, ale co się dziwić, Cham.

Borsuk

Ta firma to kabaret, Brałem udział w rekrutacji na stanowiska inżynier jakości / inżynier procesu, przeszedłem nawet pierwszy etap - rozmowa telefoniczna. Ktoś w przeciągu tygodnia miał się ze mną skontaktować. Dostałem telefon po 6 tygodniach z pytaniem, czy nadal jestem zainteresowany bo kierowniczka zapomniała o rekrutacji... Nie, dziękuję i nie polecam, kpina...

Denver

Witam napiszę ktoś jaka jest stawka jeśli przychodzi nowy pracownik do pracy jaka stawka brutto?ile dodatek nocny?i jakie są premie co miesiąc?ile tak na rękę netto wychodzi z premia dodatkami na samym początku pracy?

Łamanie prawa

Jakim cudem stawka godzinowa w LEAR wynosi mniej niż najniższa krajowa?! Zgłaszamy to do PIP! Przecież to jest łamanie prawa, ludzie nie możemy się na to godzić! Stawka minimalna to 22.80zł! Nie możemy mieć 22.07zł!!! Pomijam już fakt, że harujemy za najniższą w takich warunkach!!

Karol
@Łamanie prawa

Mozna proponowac wynagorodzenie na godzine mniejsze jak minimalne ale jezeli minimalna pensja w przedziale normatywnych godzin nie zostanie wypracowana (trzeba brac pod uwage premie itd) wtedy pracodawca musi doplacic do minimalnego wynagrodzenia, aktualnie 3560.

Qqa

Na jaki okres jest druga umowa w Lear?

Bubi

Jaka jest kolejna zmiana po 3 zmianie (nocnej) w tej firmie? Pierwsza czy druga ? Może ktoś wie?

gość

bardzo fajnie teraz się pracuje nie jestem zmęczona i jest łatwiej i nie jest ciężka ta praca i nie musisz zostawać na 12 jak nie chcesz i liderki nie drą mordy super jest dawniej był koszmar

@gość

Niewiem gdzie ty pracujesz ale zmuszają na 12-stki wysyłają do dyrektorki żeby się spowiadać dlaczego się nie podpisuje 12-stek. Nie chwal dnia przed zachodem słońca

@gość

Chyba nie piszesz o Lear, 12stki i soboty na przymus i jeszcze nazywanie pracowników " hołotą" firma się stacza

Dokładnie tak jest na Lear

Uczciwy
@gość

Albo jesteś lizusem , że masz dobrze. Albo pisze to ktoś z góry dla ściemy . Jest tak jak było ludzie i firma się nie zmieniła. Wyzysk i tyle

Ktoś
@gość

Ty to tak serio że soboty nie są obowiązkowe i dwunastki? Sorry. Ale tam pracuje. I nie powiedziała bym że nie jest to obowiązkowe i można sobie nie przyjść bez usprawiedliwienia. I że na liście można się nie podpisać. I że jest tak super. I lekko. I się nie jest zmęczonym. Nie powiedziała bym że ta praca nie męczy. Pozdrawiam.

@gość

Jak tak dobrze masz, to musisz być matką półką z dzieckiem do lat 4. Podpisujesz papier i już nie pracujesz na nockach ani nie masz nadgodzin. Bo w każdym innym przypadku, to co napisałaś to nieprawda.

Blanka
@gość

E teraz Paulina z Polanca bierze 12tki I bralaby kazdegoo chlopa a.liderkom sie przymila a po wyjsciu z pracy rowno po nich jedzie

@gość

Co z tego że nie drą ryja jak od wtorku latają i zmuszają do przyjścia w sobotę albo na 12 , wróciłam po kilku latach ale widzę że to był z mojej strony duży i nie wybaczalny błąd

Moro
@gość

Liderki drą (usunięte przez administratora), zaganianie do pracy , praca za (usunięte przez administratora) . Wogole nie liczą się z pracownikami . Jeden wielki koszmar . Zmuszają do pracy na weekendach , jeśli nie to ze odejmą ci premie . Każą od razu robić normę jak ktoś dopiero przyszedł . Polscy pracownicy nie maja nic do gadania . Tym zakładem rządzi Ukraina . Szkoda słów tragedia . Nie polecam uciekajcie z tad i tyle

Nowa

Witam jak tam praca na lirze? 12 są? Mam zamiar tam iść ale się zastanawiam?

Jaja
@Nowa

Jak trafisz na linię to jest bardzo, bardzo duze prawdopodobieństwo, ze dwa razy w tygodniu będziesz chodzić na 12 i dodatkowo w każdą sobotę.

Janusz
@Jaja

Ale jak ktoś moze zmuszać do 12h pracy i sobót..przecież jest 40h w tygodniu.nie przychodze i tyle

Janusz

2023 rok i Czlowiek ma być w Polsce parobkiem za taką kasę jeszcze..srednio to świadczy o tej firmie..w taki razie jak najdalej od niej

Hej

Skoczek to dobre stanowisko ?

Gabi
@Hej

Najgorsze ????znaczy jak sie jest skoczkiem obiboczkiem to dobre ????ja bylam bardzo dlugo stalam zawsze na najcięższych stanowiskach malo kiedy bylam na przerwie nadgodziny ciagle bo przeviez jestes skoczkiem i urlop tez rzadkość żeby dostac bo musisz ciagle za kogos stac ????tylko mowie z mojeho doświadczenia bylam kolo 10 lat skoczkiem ale byly skoczki z ukladami ktore sie nie przepracowaly ????

To miejsce jest po prostu ŹLE zarządzane, a pracownicy sami na siebie kręcą bicz. Ludzie obudźcie się! Załóżcie w końcu związek zawodowy... Chore normy, podwyższane co i rusz. Ludzie nie chodzą na przerwę bo się BOJĄ zatrzymać linię. Przecież nic się nie stanie jeśli na chwilę linia stanie! Przestańcie ciągle nadrabiać wiązki i pracujcie tyle ile jesteście w stanie. 12h zmiany dzień w dzień przez tydzień albo nawet dłużej są po prostu nieludzkie! Ludzie mdleją przy stanowiskach... Pracownicy zamiast się zebrać i postawić kierownictwu to szczują na siebie... To jest po prostu chore i nigdy się nie zmieni jeśli pracownicy się nie postawią. Lear jest zdespesrowany skoro zatrudnia już każdego kto się nawinie i zmusza ludzi do 12h zmian pod groźbą odebrania bonusu. Sam system bonusowy jest kolejnym narzędziem do ciemiężenia pracowników... Śmieszna stawka godzinowa, która bez bonusów jest NIC NIE WARTA. Ludzie boją się stracić bonus więc przychodzą w chorobie i godzą się na nieludzkie zmiany i warunki...

Nikt nikogo nie zmusza do nadgodzin, chyba pisała post osoba nie pracująca w danej firmie, w kodeksie pracy jasno pisze że pracodawca może zlecić pracownikowi nadgodziny i nie wynika to z widzi mi się pracodawcy. Doedukuj się dopiero stawiaj komentarz, a odnośnie tego,że ludzie nie chodzą na przerwę...heh śmieszne to jest, przerwa to przerwa i żadna linia w czasie przerwy nie jedzie, o czym ty wogole mówisz ....ale jasne jak się przeciąga przerwę z 10 do 15 minut to wiadome że spadasz i trzeba nadgonic, wtedy nikt nie będzie stał i na ciebie czekał bo wać panna nie zdążyła z przerwy dojść na stanowisko...brednie piszesz i tyle

Pracownica

Ha ha ha, nikt nikogo nie zmusza do nadgodzin, ciekawe gdzie chyba w biurze. Bo pracodawca może zmusić do pracy w nadgodzinach bo ma szczególne potrzeby. Szczególne potrzeby pracodawcy Sformułowanie „szczególne potrzeby pracodawcy” wskazuje, iż uprawnienie pracodawcy do nakazania pracownikom pracy w godzinach nadliczbowych powstaje w sytuacjach wyjątkowych, niemających charakteru normalnego, typowego. „Szczególne potrzeby pracodawcy” stanowią zatem potrzeby specjalne, niecodzienne, odróżniające się od zwykłych potrzeb związanych z prowadzoną działalnością (zob. uzasadnienie wyroku Sądu Najwyższego z dnia 26 maja 2000 r., sygn. akt I PKN 667/99). Nie są to okoliczności związane z normalnym funkcjonowaniem zakładu pracy, np. wzrost zapotrzebowania na pracę wynikający ze zwiększenia liczby zamówień lub zwiększenia zakresu działalności przedsiębiorstwa. Wyjątkowość „szczególnych potrzeb pracodawcy” sprawia, iż mająca w nich swoje źródło praca w godzinach nadliczbowych winna mieć charakter niezaplanowany. Co więcej, nie powinna ona stanowić reguły, lecz coś nadzwyczajnego. Czy to dotyczy tej firmy czy nie, odpowiedzcie sobie czy nie.

Ale bzdury piszesz oczywiście że nich do niczego kogo zmusza ale nie na Lear ponieważ za odmowę to jest różnie albo premia albo za bramę przerwy też potrafią skrócić a przecież i linie też trzeba zatrzymać gdy idzie dość szybko kodeks mają w (usunięte przez administratora) więc nie pisz takich bzdur

Stachura.

Ooo jakaś lidereczka się wypowiedziała. (usunięte przez administratora)

Taki tam ktoś

Widze że na Learze coraz gorzej a kiedyś to była firma gdzie ludzie na linii się szanowali nawet chciało się do tej firmy przychodzic Soboty czy 12 od święta co nie odbijało się na zdrowiu ale to było gdzieś do 2013? potem zaczeli przyjmować chołote jak weszły wiązki bodajże 404 albo coś takiego to się zaczął ten cały (usunięte przez administratora) każdy jak szczur byle tylko nie zostać zwolnionym a teraz to chyba bym musiał na ulicy wylądować by tam trafić choć w innych firmach tego typu jest wcale nie lepiej to jednak ta firma jest najgorsza na całej strefie.

Beata
@Taki tam ktoś

Młoda wiesz kogo te jaja były hahah Ludzie poer więcej hahaha

Aaaa
@Taki tam ktoś

Jakie są teraz zarobki u was?

gość

super teraz jest na wiązkach a brygadziski jak miód nie jak w dawny latach beznadziejnie było

@gość

Haha dobry dowcip, super jest ciekawe gdzie?? (usunięte przez administratora) trzeba i tak ci premii nie dadzą całej bo to jakość ciulowa bo błędy..... A norma coraz większą nieda się pogodzić ilości z jakością no soryyy

Kandydatka
@gość

A bonki można puszczać oficjalnie czy trzeba iść do WC ?

@gość

Kto ci płaci za pisanie takich głupot.Ledwo się zaczął Nowy Rok , już mają być 12 ,tu nigdy nie będzie dobrze ,a zobaczymy co się będzie działo jak zatwierdzą 35 godzinny tydzień pracy ,aż strach pomyśleć

pracownik pozytywny

Czy to prawda że nowi pracownicy dostają premię , wieksze niż Bożena

Blanka
@pracownik pozytywny

Zapytaj pauline z polanca

Brawo LEAR

Piątkowa zmiana 11.11 to SUKCES - widzicie, wystarczy ZAPŁACIĆ LUDZIOM GODNIE i sami będą chcieli przyjść. Bez gróźb i przymusu. Oby tak dalej to może w końcu odkryjecie, że ludzie chcą pracować w GODNYCH warunkach... Nadal jednak bonusy zależne od OBECNOŚCI to zamach na ludzkie prawa, bo nawet na L4 nie można pójść. Ludzie roznoszą choróbska albo słaniają się na nogach, byleby dostać wypłatę pozwalającą na przeżycie... WSTYD LEAR. Krótsze zmiany! Większe pensje! Ludzkie traktowanie i przyzwolenie na L4! TEGO CHCEMY!!! Chcemy pracować efektywnie ale też mamy żądania! Traktujcie nas GODNIE!!! Jeszcze da się naprawić to miejsce.

Była
@Brawo LEAR

To ile zaplacili ze te ludziska tak na kase polecieli , a moze by tak wszystkie święta pracowac a na tygodniu odpoczynek , gdy pracowalam to byli w Boże Cialo ale tak po cichutku bo sie wstydzili ze za kase sa w stanie zrobic wszystko ,ale i tak ujrzalo to swiatlo dzienne

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Mielec

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 11 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Kandydaci do pracy w Lear Corporation Poland II napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lear Corporation Poland II