Opinie o Lear Corporation Poland II w Mielec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lear Corporation Poland II o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Mielec

Dzień dobry wszystkim. Czy są jakieś przyjęcia do pracy ? Jeśli tak to na jakie stanowisko ? W jakim systemie zmianowym pracuje się ? Pozdrawiam

@Michał

Zwolnienia były a nie przyjęcia :D

@Mimi

Rozumiem. Pandemia prawie wszystkim wyrządziła szkody. Dużo osób zostało zwolnionych ? :(

Nie wiem dokładnie ile ale sporo, ponad 300 napewno

@Mimi

A coś wiadomo czy będę przyjęcia ?

@michal84tbg

Przyjęć napewno nie teraz, chodzą słuchy ze firma zwija się z mielca

anonimus
@Mimi

Takie słuchy chodzą od samego początku istnienia tej firmy. Ale fakt że od 3 lat szczególnie tak się mówi

@anonimus

Dziękuję za wiadomości wszystkim :)

@anonimus

Podobno nie wiadomo co będzie

@Tomek

Podobno wiadomo co będzie... nastaną czasy Wielkiego lamentu. A po nich koniec świata.

@Tak

Dokładnie i sąd Boży. I albo niebo z Bogiem albo piekło w mękach na zawsze... :-) czy to komuś się podoba czy nie :-) jeśli ktoś jest ukierunkowany inaczej na przyszłość, to dobrze byłoby aby zmienił to ukierunkowanie póki czas miłosierdzia... pozdrawiam :-)

@michal84tbg

Piekło może być też na ziemi dlatego nie pytaj czy są przyjęcia. Amen pozdr

Nie
@Tak

A no wiadomo, a koniec coraz bliżej a imię jego September, i stołki upadną a wtedy faktycznie nastanie płacz i lament.

Tomek90
@Michał

Zarobisz na paliwo????

BOGUSŁAWA

Mam pytanie??? Czy pracujecie na linii może dalej w maseczkach ???

Ala
@BOGUSŁAWA

Tak w maseczkach

Pracownik który pracuje 40 godzin tygodniowo dodatkowo może jeszcze przepracować 8 godzin. Pracodawca nie może zmusić pracownika do dalszych godzin. Jednak na Leara jest inaczej zmuszają do 12 niby są podpisy ale jeśli ktoś nie podpisze to jest do zwolnienia. Byłam świadkiem jak niektórzy nie podpisali jednej dwunastki choć innych nie odmówili to na drugi dzień Lucyna Madej brygadziska oczywiście dała im wypowiedzenie umowy. Nie rozumiem takich ludzi jak można nie dość że były dwunastki to jeszcze soboty pracujące.

Pracujecie jeszcze dalej po 12 godzin?

@Ania

Ale wszyscy się cieszą bo zarobili po 4 tysiace????tylko nie pomyślą ze to było za 250 godzin -jakby pracowali gdzieś indziej na 2 etaty to też by tyle zarobili -pracuja i jeszcze dziękują ze mogą tyle robić????

Mentolowa
@Ania

Prawda to że są nocki w learze ba tak mi sie o uszy obiło ?

Natalia
@Mentolowa

Jeszcze niema ale za 2 tyg mają być, na 3 zmiany praca

MISKA

Witam czy są przyjęcia do tej firmy lear Corporation proszę o odpowiedź

Janka
@MISKA

Zostań w C plus n tak dobrze ci tam bylo????

Agata
@MISKA

Witaj, pytasz o przyjęcia do pracy w firmie Lear Corporation, ale nie informujesz, jakim stanowiskiem pracy byłbyś zainteresowany, przez co trudniej jest Ci udzielić odpowiedzi. Jaka praca w firmie Cię interesuje? Daj proszę znać.

Ola

Natalia

Tak są teraz

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Mielec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS

Do przygotowania produkcji. Czy Pani Fiona jest tylko figurantką bo z pracą na tym dziale to ta Pani nie ma wiele wspólnego a miała być wyznaczona do zwoln. Ale zamiana była odpowiednia do kompetencji.Lepiej było zwolnić osobę która robiła dobrą robotę potrafiła od nas wymagać ale też współpraca była z nią najlepsza. A przecież jeden Pan z magazynu się podłożył tak jest już dobrze.

Lara

Jak Tam u was Teraz jest dalej po 12 pracujecie czy już w końcu zejdziecie na ósemki? ????

Lila

Czy nowe osoby jak pezychodzą to od razu na uzupełnienia czy dostają stałe stanowisko na linii? ????

Wiktor

Do Dr.Lear Mielec. Panie dyrektorze proszę się bardzo zastanowić nad brygadzistkami w firmie tj. Pani Madej oraz Pani Sybicka te Pani pierwsze ciągną firmę na (usunięte przez administratora) są to osoby niekompetentne nie znające zasad zarządzania zasobami ludzkimi przepraszam ale- (usunięte przez administratora) ale nie oto chodzi ale one tylko biorą wiadomo o co chodzi .Kompetentny człowiek i odpowiedzialny za produkcie to Giera nie chwaląc tej osoby ,a te dwie Panie powinny dawno pracować na lini. Produkcja się zmienia wiązki są coraz bardziej zaawansowane elektrycznie a taki osoby nie znają pojęcia co to jest przewód i jaki ma zakres w tej dziedzinie produkcji . PANIE DYREKTORZE PROSZĘ TO SOBIE DWA RAZY PRZEMYSLEC.

@Wiktor

Masz całkowitą racje one potrafią tylko ,,drzec ryja"i nic pozatym ale dyrekcj to pasuje bo inaczej już dawno bylyby zwolnione lub zdegradowane.Może ktoś sie w końcu odważy i nagra je w odpowiednim momencie a potem na górę z tym nagraniem do dyrektora personalnego.Ja się uwolnilam od tej firmy i naprawde psychicznie teraz odpoczywam w nowej pracy

Goska
@Wiktor

Brygadzistek nie zwolnią ani nie zdegradują one mają dożywocie na tych stanowiskach ale zero kompetencji i kultury. Wszyscy sie śmieją z takich prościuchów, wielkich brygadzistów po szkołach zawodowych ale za to z wielką buzią. Ta firma nie dba o to i dlatego tam jest jak jest. Ja się zwolniłam dawno już temu po wielu latach, bo mnie liderka gruba Gośka gnębiła a wcześniej brygadzistka alinka. Wy macie tylko robić i głowy nie podnosić zza kabli i wtedy bedzie Ok. I słuchać liderek i brygadzistek bo to wyrocznie tego zakładu. One ludzi mają za nic. Jak i wszyscy tam.

Dana
@Wiktor

Giera ?? Puknij się w łeb !! On sie nadaje ...wez .Ja nie wiem po co go tam jeszcze trzymają

OMG
@Wiktor

Ty wiesz ze ten T.G. ma cie daleko w (usunięte przez administratora) jak nas wszystkich ? Odpowiedzialny za produkcję?! bo ma za to kasę podobnie jak te dwie panie o których mowa . Falszywy egoista, któremu wydaje się ze ma pod sobą (usunięte przez administratora) Przemowy na zebraniu od lat te same, żałosne ale powage trzeba zachować! Napina się jak pojawia się dyrekcja , kabaret jest

Młody

Cześć Wszystkim! Zastanawiam się czy zatrudnić się w tej firmie, czy jak się postaram to można zostać na stałe ? jak to jest ?

Pani Lucynko brygadzistka to podstępna żmija. Mam pytanie czy pani dyrektor podjął decyzję o degradowaniu Lucyny. Co jeszcze musi się stać. Czy ma firma upaść wtedy będzie za późno czy piorunami ma uderzyć. Kto ją mianował brygadzistką. Czy wy jej się boicie.

Ex
@Ania

Kochana to nie firma ma upaść tylko ludzie mają się przekręcić. Lucyna lubi chodzić na pogrzeby. Ostatnio była w Borowej u naszej koleżanki na pogrzebie.

Agata
@Ex

Wydaję mi się się, że na forum publicznym nie wolno wskazywać na konkretne osoby - chyba trzeba by było zapoznać się z regulaminem. I wiecie, lepiej byłoby też przedyskutować kwestię aktualnych warunków pracy w Lear Corporation. Potrzebują tam teraz wielu nowych pracowników: https://www.lear.pl/lear-kariera-ogolna/oferty-pracy Co z umową? Oferują na już na początek umowę o pracę?

Lucyna

No już wiem dlaczego nie chcą utworzyć trzeciej grupy na linii bo ludzie pracują jak niewolnicy za marne pare groszy na każdym coś uszczuplą

Arnold boczek

Czy ktoś wie kiedy beda wypłacane dniówki za ten 11 listopada? bo ponoc 800zł za 12 było i kiedy to bedzie wyplacane?

łysy
@Arnold boczek

Nie żartuj. Odejmij jedno 0 od tej kwoty.

Mam pytanie do dyrektora Liguz czy zrobił pan porządek z daną brygadzistką. Błagam niechcecie aby firma popadła w ruinę przez takich rządzących jak ta brygadziska

Beata

Panie dyrektorze proszę zdegradować brygadzistkę Lucyne Madej. Jej wolno zwalniać ludzi nie pytając czy ktoś ma co jeść. Jak się ktoś czuje proszę ją zdegradować do pracownika i postawić ją na linii ciekawa jestem czy sobie poradzi. Sama powiedziała że nie dała by sobie rady

Ratujmysie
@Beata

Jestem za, gdyby mieli zbierać głosy i opinie na jej temat , to okazało by się, że nikt jej tu nie chcę i miała by same negatywne opinię , bo takie sobie wyrobiła swoim hamskim zachowaniem. To jednym słowem złe babsko, którą cieszy niszczyć innych ludzi. Mysli, że nie jest do ruszenia, ale jej czas już powoli się kończy. Jak zostanie zdegradowana to napewno się zwolni , bo nie ma to pojęcia o ciężkiej pracy i pracy z ludźmi ktorych wykanczała. Takie osoby powinny siedzieć za kratkami bo wielu osobom zniszczyła psychikę i skrocila lata życia, Przez takie osoby firma traci porzadnych pracowników, a zostaje tylko takie cos w jasnym fartuchu co nic nie robimy , a my robimy na nią.

Beata

Pani Lucynko brygadzistko dlaczego nazywa swoich przełożonych nazywa nieudacznikami a dyrektora głównego największym idiotom

Beata

Pani Lucynko brygadzistko dlaczego nazywa pani swoich przełożonych nieudacznikami a dryktora największym idiotom. Ludzie wszystko wiedzą.

Ela

Jak z pracą 11 listopada?Bd pracująca,Bo muwili że praca dla chętnych?

@Ela

Więc można liczyć że można coś dorobić nawet przy takim świecie????

Tak jest
@Ela

Można się dorobić garba , koronawirusa i innych chorób fizycznych i psychicznych

@Tak jest

Czyli będzie pracująca kto bd chciał?

@Ela

Tak????sa już nawet zapisy na wigilię i Boże Narodzenie????????????

@Nic nowego

A na święta wielkanocne też???

@Nic nowego

Ja pytam powaznie.a,nie bo coś muwili że pracujemy 11.listopada kto chce

Nie ela
@Ela

A ty trzeci raz mówili przez u zwykłe piszesz, oczy mnie bolą.

@Nie ela

Przepraszam jeśli to problem jeśli zrobiłam błąd w pisaniu .ja tylko zapytałam grzecznie

@Ela

Na wielkanocne swieta beda zapisy w wigilie

Klucz
@Ela

Czy są przyjęcia do pracy?

Myślimy

Jedni chorzy karzą przychodzić w święta , a drudzy chorzy chodzą w święta po to , że dołożą tylko parę groszy , ludzie nie mają ambicji , słowa i nie szanują zdrowia. Głupota i tyle .

Ela

I jak z 11 listopada pracujemy?pytam o muwili że praca dla chętnych?

Młody

Mam pytanko, są przyjęcia ??

@Młody

tak ale nie rad\ze 12 h w tygodniu do konca roku

Odważny

No i co , że 12h codziennie , nie umią się ludzie postawić , mięczaki! Nie chcesz robić 12h, postaw się i nie podpisuj i nie ulegnijcie jak was będą straszyć i zmuszać , pokażcie , że macie własne zdanie i własne życie i że człowiek nie żyje samą pracą ????

W

Do końca roku? Czy wyście ludzie poszaleli? Podpisujecie to?? Współczuje wam, ale za głupotę waszą płacicie sami. Ale dno.

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Mielec

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 11 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Kandydaci do pracy w Lear Corporation Poland II napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lear Corporation Poland II