ATERIMA MED

D.G. Warszawa

Rzetelna, zaangażowana, sprawna. Polecam

Kasix
@D.G. Warszawa

Dokładnie tak! Już jechałam cztery razy i za każdym razem wszystko OK

xx

firma ok. pieniędzy to zawsze więcej by się przygarnęło. ale nie jest najgorzej

Kamila

Jeżdżę już od trzech lat i nie można im nic zarzucić, bo zawsze wracam do kraju zadowolona, że wszystko było w porządku. Jak dla mnie super firma.

Opiekunka Osób Starszych

Rekrutacja w porządku, wszystko telefonicznie. Sprawdzali czy umiem niemiecki i zaproponowali mi niezłe warunki.

Pytali o niemiecki i o rekomendacje z innych firm

I. Z.

polecam. dobra firma

Mirek

Wszystko w porządku.

Gabryśka

Złego słowa nie powiem, bo widać, że jako jedni z nielicznych się naprawdę starają. Biorę udział w szkoleniach przez internet i korzystałam z lekcji na stronie. Gdyby inne firmy też starały się tyle robić, to ta branża wyglądałaby inaczej.

Magdalena

Jeżdżę już ładnych parę lat, gdybym nie była zadowolona to bym nie jeździła. Uczciwa firma.

Zadowolona

Spróbowałam raz i jest róznica w stosunku d poprzedniej firmy /9nie bede wymieniac). To co powiedzieli to tak było. Oferta fajna za dobre pieniądze. Bardzo miła pani i rodzina świetna, moż abyło się porozumieć w nimi o wszystko. Pani koordynator rewelacja - miód malina. interesowała się, dzwoniła, wszystko zorganizowała i dopięła na ostatni guzik. Za miesiąc mam kolejny wyjazd. CZekam już na niego.

Olha

jezdziłam kiedyś z inną firma. raz z nimi spróbowałam na zastępstwo i tak już zostałam . oferty zgodne z rzeczywistoscią. dobre stawki za dobre zlecenia.

Kristina

Фірма як багато інших. Платить на час, папери в порядку і то найважливіше.

Edyta K.

Profesjonalna,rzetelna współpraca.Pomoc na każdej płaszczyźnie.Wynagrodzenie na czas.Pomoc prawna,psychologiczna,medyczna.Serdecznie polecam firmę Aterima Med

Wojciech

Polecam serdecznie, firma uczciwie podchodzi do swoich pracowników, można liczyć na pomoc w trudnych sytuacjach

@Wojciech

Podaj przykłd takiej sytuacji. W czym ci pomogli? pewnie wiele zależy poprostu od szteli. Jak trafi się na trudną osobę to trzeba sobie radzić samemu.

W.
@Monika

Mi zdarzyło się, że rodzina chciała abym wykonywał dodatkowa pracę. Nieustaloną wcześniej. Skontaktowałam się z koordynatorką, a ona zareagowała i wszystko było w porządku.

Super firma dla opiekunek, jeżeli dalej wszystko będzie w porzadku to zostane tutaj na dluzej

Jadwiga K.

Wyjechałam z Aterimą pierwszy raz i było w porządku. Zlecenie spokojne, pieniądze na czas. Firma bez zarzutu.

Mariya

Як щоб я повинна була подати найбільші переваги роботи з Атерімою, то по-перше, координаторки (дуже милі), по-друге виплати завжди на час, а по-третє безпека виїзду. Їдучи перший раз не має чого боятися.

Agnieszka Ł.

Szybka pomoc kiedy jest potrzebna.Zlecania na których do tej pory byłam zgodne z opisem.Ciekawe szkolenia gdzie poznajemy różne triki,które później możemy wykorzystać przy pacjęcie

Ala
@Agnieszka Ł.

Ja byłam bardzo zaskoczona na plus tym, że tak często organizują jakieś szkolenia za darmo. W innych firmach się z tym nie spotkałam. Bardzo warto brać udział.

Wiktoria
@Ala

No za darmo to wszystko brzmi zachęcająco. ;) Ale to one obowiązkowe nie są? I ogólnie to kiedy się odbywają, bo skoro tak często to raczej nie w godzinach pracy?

Opiekunka

Polecam aterima med, oprócz uczciwych warunków oferują też liczne szkolenia dla opiekunów

Jolka
@Opiekunka

Też polecam. Biorę udział w regularnych szkoleniach, mozna się sporo dowiedzieć.

Jolka

Ja na razie wyjechałam dwa razy. Różnie się pewnie trafia, ale ja widocznie miałam szczęście, bo moje babcie były super. Panie koordynatorki pomocne i życzliwe. Całość zlecenia przebiegła bezproblemowo.

Sofija

Я довший час їздила працювати опікункою до Німеччини разом з Атерімою. Зараз вже не виїжджаю, бо здоров'я вже не то, але коли б не то, то я їздила б далі. Я мала справді добру координаторку, яка завжди помагала, коли потрібно було. Зарпалата добра, часами платили бонуси. Я рекомендую всім, хто вагається.

Mariola

Jedna z lepszych firm z którymi miałam okazje wspólpracować

Zostaw merytoryczną opinię o ATERIMA MED - Kraków

• Jak się pracuje w ATERIMA MED?

Zobacz opinie na temat firmy ATERIMA MED tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 324.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATERIMA MED?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 294, z czego 226 to opinie pozytywne, 44 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ATERIMA MED?

Kandydaci do pracy w ATERIMA MED napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ATERIMA MED