opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

ATERIMA MED

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.2/5

Na podstawie 1341 ocen
Opinie(2320)
Dodaj opinię
Aktualności(89)
Wywiady(2)

Opinie(2320)

Dodaj opinię
Aktualności(89)
Wywiady(2)
Logo
  • O ATERIMA MED
  • .
  • Zalety pracy z ATERIMA MED
  • .
  • Lekcje języka niemieckiego
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Bezpieczna praca
  • .
  • Kontakt

O ATERIMA MED

Zalety pracy z ATERIMA MED

Lekcje języka niemieckiego

Rekrutacja

Bezpieczna praca

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o ATERIMA MED

Opinie

Opinie o ATERIMA MED Kraków Puszkarska 7M

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

WebsiteIconATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 7
    • 8
    • 9
    • …
    • 25

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o ATERIMA MED!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Pracownik

    17.10.2022 21:20

    Pracownik

    Czy ktoś tutaj z obecnych dostał premie za letni pobyt ?
    ReviewUserIcon
    K.

    28.10.2022 13:34

    Pracownik

    Zawsze wypłacają także bez obaw. Na ich stronie internetowej jest dokładnie opisane jakie są warunki bonusów.
    ReviewUserIcon
    Małgorzata

    15.11.2022 10:17

    Pracownik

    Potwierdzam, ja tez dostałam za wyjazd latem. Teraz się zastanawiam nad wyjazdem na święta, bo też dają premie.
    ReviewUserIcon
    Syla

    14.11.2022 19:03

    Pracownik

    Ja dziś także rozmawiałam z panią i mówiła mi że co miesiąc składki ZUS 1000 zł
    ReviewUserIcon
    Asia

    08.11.2022 14:13

    Pracownik

    Fajna firma, uczciwie podchodzą do opiekunek i płacą ok
    ReviewUserIcon
    Małgorzata

    08.11.2022 13:40

    Pracownik

    Dzień dobry, chciałam powiedzieć, że bardzo dobrze mi się współpracuje z tą firmą. Szybko dostałam odpowiadającą mi ofertę i jestem zadowolona z wyjazdu. Cały czas byłam w kontakcie z miłą panią koordynatorka. Chwalę sobie możliwość nauki języka, którą mi zaproponowano. Fajna i przyjemna sprawa. Polecam, Małgorzata
    ReviewUserIcon
    €€€

    10.09.2022 11:41

    Pracownik

    Nieuczciwie traktuja opiekunow. Za prace na tym samym zleceniu zarobki pracownikow nie sa takie same, ( roznica w wynagrodzeniu to kilkanascie procent) mimo ze kazdy spelnia warunki okreslone przez firme .
    Company logo
    ATERIMA MED

    18.10.2022 09:51

    Pracodawca

    Dzień dobry. Dziękujemy za komentarz. Zgadza się, język jest pomocny w codziennych sytuacjach, a szczególnie w przypadku problemów zdrowotnych, które wymagają wezwania pomocy. Warto dodać, że na naszej stronie internetowej znaleźć można bezpłatne lekcje językowe zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Zachęcamy wszystkich Opiekunów do korzystania z tych materiałów i darmowego podnoszenia kwalifikacji.
    ReviewUserIcon
    Bolek

    18.10.2022 14:59

    Pracownik

    A Ty na jakim poziomie znasz język ? Przy każdej ofercie jest informacja jakiego poziomu języka oczekuje podopieczny i tylko z takim jest wysyłany opiekun . Jesli wystarcza podstawy albo nawet brak znajomosci to jedzie tam osoba z takimi umiejętnościami bądź lepszymi i tyle .A karetkę można wezwać bez problemu dzwoniąc na tel alarmowy Aterima i zrobią to za ciebie …proste
    ReviewUserIcon
    Marta Gorzów

    17.10.2022 14:30

    Kandydat

    Witam ile placa miesiecznie?
    Company logo
    ATERIMA MED

    17.10.2022 15:22

    Pracodawca

    Dzień dobry. Dziękujemy za komentarz. Z naszymi ofertami zawierającymi informację o wynagrodzeniu można zapoznać się na stronie: www.aterima-med.pl/oferty-pracy. Zachęcamy do wyboru jednego ze zleceń i kontaktu z nami. Chętnie omówimy wszelkie szczegóły, także te dotyczące tematu premii. Kontakt telefoniczny możliwy jest pod numerem: +48 12 341 15 15
    ReviewUserIcon
    34567

    12.09.2022 13:51

    Pracownik

    Po 5 latach pracy, /bardzo mnie chwalono/ zrobili mnie w konia. Wysłali na minę nie do opisania. Wypadek losowy, muszę wrócić do domu, oni czekają że niemiecki koordynator oddzwoni z informacją czy rodzina się zgadza. Słyszałam rozmowę telefoniczną rodziny z niemieckim koordynatorem. Rodzina zgodziła się na mój wyjazd. Mimo to koordynatorka nie oddzwania, bo niby czeka na informację. Kłamstwo, kłamstwo i jeszcze raz kłamstwo. Chcą przeczekać, abym została chociaż jeden dzień dłużej to coś moim kosztem skubną. (usunięte przez administratora) !!!!
    ReviewUserIcon
    Gosc

    16.10.2022 01:59

    Kandydat

    Hmmm... A co to znaczy ;) " Rodzina się zgodzi ?" Nie rozumiem ... Zgłasza Pani , że musi natychmiast wyjechać i koniec . Podopieczny ma rodzinę;) przecież... Niech oni zajmą się swoim rodzicem na czas oczekiwania aż ktoś przyjedzie . Ja bym tak zrobiła gdyby chodziło o któreś z moich rodziców.
    Company logo
    ATERIMA MED

    17.10.2022 13:07

    Pracodawca

    Jak zostało już wskazane w jednym z powyższych komentarzy, nagłe zdarzenia zawsze zalecamy zgłosić koordynatorowi, który po przeanalizowaniu sytuacji podejmuje właściwe kroki celem udzielenia wsparcia.
    ReviewUserIcon
    Ewa

    05.10.2022 10:53

    Były pracownik

    W której agencji trzeba miesiąc czekać na wypłatę.
    Company logo
    ATERIMA MED

    05.10.2022 14:38

    Pracodawca

    Pani Ewo, wynagrodzenie płatne jest w okresie rozliczeniowym ustalonym w umowie zawartej z Opiekunem. Dokładamy wszelkich starań, aby zlecenia przebiegały w atmosferze wzajemnej satysfakcji i poszanowania zarówno Opiekunów, jak i Podopiecznych. Warto podkreślić, że naszym celem jest niesienie pomocy potrzebującym seniorom z jednoczesną dbałością o Opiekunów. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.
    ReviewUserIcon
    Krysia.

    28.06.2022 15:31

    Pracownik

    Zawsze idę tam gdzie lepiej płacą i innym też tak radzę, bo nie ma co się przywiązywać do firm, wiadomo że nie jeździmy na wolontariat. Teraz jeżdżę z Aterimą bo się opłaca.
    ReviewUserIcon
    Ankaa

    19.09.2022 08:45

    Pracownik

    I to jest dobra metoda. Trzeba pracować tam gdzie płacom. O Aterimie mam dobre zdanie, bo nigdy nie (usunięte przez administratora) na kasie i zawsze miałam na koncie na czas. Uczciwie podchodzą do tego i tak ma być.
    ReviewUserIcon
    Marta

    03.10.2022 09:54

    Pracownik

    Widzę, że nie tylko ja mam takie podejście. Po pierwsze kasa, bo co prawda pracujemy w opiece, ale to nie wolontariat. Aterima płaci dobrze. Nie jest to jedyna firma, z którą jeździłam i wiem co mówię.
    ReviewUserIcon
    !!!

    26.08.2022 13:31

    Pracownik

    Zwracajcie uwage na to co mowi rekruterka podczas przedstawiania zlecenia, stanu zdrowia,zakresu obowiazkow ,ale tez ewentualnych dodatkow za dodatkowe umiejetnosci wymagane na zleceniu ,poniewaz moze sie okazac ze dodatku nie otrzymacie,a upominanie sie to konczy sie fiaskiem.
    ReviewUserIcon
    !!!

    07.09.2022 21:06

    Pracownik

    Kontakt byl i zakonczyl sie tak jak napisane powyzej
    Company logo
    ATERIMA MED

    08.09.2022 08:37

    Pracodawca

    Warto podkreślić, że naszym celem jest niesienie pomocy potrzebującym seniorom z jednoczesną dbałością o Opiekunów. Dokładamy starań, by Opiekunowie także czuli się zaopiekowani, także w kontekście zdrowotnym. Ponadto zapewniamy sprawdzone zlecenia, opiekę koordynatorów, dojazd do miejsca realizacji zlecenia oraz powrót, materiały edukacyjne, a także bezpłatne konsultacje prawne.
    ReviewUserIcon
    Wyjazdy na 3 tygodnie?

    05.09.2022 03:11

    Kandydat

    Witam. Czy istnieje szansa żeby wyjeżdżać na 3 tygodnie? Jeżeli tak to czy wtedy trzeba ponosić koszty dojazdu? W jakiej ewentualnie kwocie?
    Company logo
    ATERIMA MED

    05.09.2022 08:15

    Pracodawca

    Posiadamy bardzo zróżnicowane oferty, także pod kątem czasu ich trwania. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i wyboru jednej z nich: www.aterima-med.pl/oferty-pracy Możliwy jest także kontakt telefoniczny pod numerem: +48 12 341 15 15, gdzie udzielimy szczegółowych informacji. ATERIMA MED kompleksowo organizuje podróż Opiekuna - zarówno dojazd do Niemiec, jak i z powrotem do Polski.
    ReviewUserIcon
    Gośka

    04.08.2022 11:37

    Pracownik

    Byłam na wyjeździe póki co raz, ale myślę, żeby znowu jechać, bo człowiek się bał jadąc bo nie wiadomo jak będzie, a okazało się, że nie potrzebnie, bo wszystko było w porządku. Dziewczyny, jeśli myślicie żeby jechać, to się zdecydujcie, bo opieka nad staruszką w Niemczech niczym się praktycznie nie różniła od tego jak na co dzień zajmowałam się niedołężną ciocią. Tylko z językiem musiałam się przełamać żeby zacząć coś tam mówić.
    ReviewUserIcon
    x

    10.08.2022 11:25

    Pracownik

    W zależności na ile się zgodzisz. Ja ostatnio jechałam na ponad 40 dni by zgarnąć dodatkową premię. Warto sprawdzać ich Facebooka, bo tam wszystko ogłaszają.
    ReviewUserIcon
    tttt

    29.08.2022 22:54

    Pracownik

    Mi zdarzyło się wyjehać zarówno na 3 tygodnie jak i 3 miesiące. więc wiele zależy od zlecenia i tego ile chcesz zarobić i ile czasu możesz być poza domem.
    ReviewUserIcon
    Grażyna

    15.07.2022 09:11

    Pracownik

    Niestety zależy im na podpisaniu umowy, a potem radź sobie sam. Nie mówią wszystkiego o podopiecznym, kryją wady w zleceniu. Stawki słabe. Wchodzą w 4 litery rodzinom, a opiekun ma być sługą. Nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Jj

    19.08.2022 15:46

    Kandydat

    Pięknie napisane. Dobrze gdyby agencje w końcu zaczęły przyjmować do wiadomości, że opiekunka to też człowiek i musi sie wyspać nie tylko w swoim własnym domu. Zlecenia typu 6-22 i nocne wstawanie wgl nie powinny być oferowane opiekunom.
    ReviewUserIcon
    ()

    28.08.2022 23:21

    Pracownik

    Prawda,stawki slabiutkie,chyba najgorsze
    ReviewUserIcon
    Baśka

    17.08.2022 10:33

    Pracownik

    Ludzie się po takich firmach spodziewajom niewiadomo czego. Ja jeżdżę z tymi póki płacą nieźle i w terminie.
    ReviewUserIcon
    Amanda

    11.08.2022 11:07

    Pracownik

    Firma może nie jakaś rewelacyjna, ale uczciwa, bo nic mnie złego do tej pory nie spotkało a jechałam już z nimi nie raz.
    ReviewUserIcon
    Gośka

    02.08.2022 11:21

    Pracownik

    Nie mogę powiedzieć, czy to najlepsza firma, bo tego nie wiem i od dawna nie porównywałam, ale jeżdżę z nimi już od dawna i na pewno mogę powiedzieć, że są uczciwi i nie (usunięte przez administratora) na zleceniach.
    ReviewUserIcon
    Ben

    23.07.2022 10:51

    Pracownik

    Witam chciałabym się zapytać o dodatek wakacyjny, wszędzie o nim piszą, a mi podczas rozmowy nic o nim nie wspomnieliście. Czy każdy dostaje ten dodatek?
    Company logo
    ATERIMA MED

    27.07.2022 14:13

    Pracodawca

    Dziękujemy za komentarz. Bonus sierpniowy przyznawany jest za wyjazdy na minimum 42 dni do Niemiec - wszystkich szczegółowych informacji udzieli Pani rekruterka pod numerem telefonu 12 341 15 15. Zachęcam do kontaktu.
    ReviewUserIcon
    Kamil

    30.06.2022 09:15

    Pracownik

    Dużo pań zostawia opinię, to wspomnę, że mężczyźni też jeżdżą na zlecenia. Pieniądze na czas, miejsca sprawdzone, więc jestem zawsze zadowolony.
    ReviewUserIcon
    Mareczek

    05.07.2022 13:44

    Pracownik

    Tak, tak, warto mówić, że to praca dobra też dla facetów. W końcu często jest też fizyczna. Ja czasem podnoszę podopiecznego i na pewno jest mi łatwiej, niż kobietom. Firma spoko. Kasa na czas, koordynatorki ogarnięte.
    ReviewUserIcon
    Olka

    25.07.2022 13:22

    Pracownik

    Jestem bardzo zadowolona. Będę z nimi jeździć bo wszystko ok
    ReviewUserIcon
    Ta

    20.07.2022 07:19

    Pracownik

    Te wszystkie dobre opinie pisze sama Aterima med a tak to krętacze manipulacja,kłamstwo uważajcie na tą pseudo agencja
    ReviewUserIcon
    woytek

    20.07.2022 11:01

    Inne

    jakoś nie jestem pracxopwnikiem agencji, ale opinie pisze pozytywne.
    Company logo
    ATERIMA MED

    22.07.2022 11:40

    Pracodawca

    Dziękujemy za pozytywną opinię. Dokładamy starań, by Opiekunowie zadowoleni byli ze współpracy z ATERIMA MED.
    ReviewUserIcon
    Baśka

    14.07.2022 10:15

    Pracownik

    Mi wystarczy że płacą na czas i uczciwie podchodzą do ciężkiej pracy opiekunek. Do tej pory byłam na wyjeździe dwa razy i uważam że to w porządku agencja.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w ATERIMA MED?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - ATERIMA MED

    Puszkarska 7M 30-644 Kraków

    ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    anna

    14.07.2022 07:58

    Pracownik

    ok
    ReviewUserIcon
    D.G. Warszawa

    07.07.2022 15:19

    Pracownik

    Rzetelna, zaangażowana, sprawna. Polecam
    ReviewUserIcon
    Kasix

    13.07.2022 09:30

    Pracownik

    Dokładnie tak! Już jechałam cztery razy i za każdym razem wszystko OK
    ReviewUserIcon
    xx

    12.07.2022 17:27

    Pracownik

    firma ok. pieniędzy to zawsze więcej by się przygarnęło. ale nie jest najgorzej
    ReviewUserIcon
    Kamila

    12.07.2022 09:54

    Pracownik

    Jeżdżę już od trzech lat i nie można im nic zarzucić, bo zawsze wracam do kraju zadowolona, że wszystko było w porządku. Jak dla mnie super firma.
    ReviewUserIcon
    I. Z.

    11.07.2022 16:40

    Pracownik

    polecam. dobra firma
    ReviewUserIcon
    Mirek

    11.07.2022 10:55

    Pracownik

    Wszystko w porządku.
    ReviewUserIcon
    Gabryśka

    11.07.2022 09:45

    Pracownik

    Złego słowa nie powiem, bo widać, że jako jedni z nielicznych się naprawdę starają. Biorę udział w szkoleniach przez internet i korzystałam z lekcji na stronie. Gdyby inne firmy też starały się tyle robić, to ta branża wyglądałaby inaczej.
    ReviewUserIcon
    Magdalena

    11.07.2022 09:43

    Pracownik

    Jeżdżę już ładnych parę lat, gdybym nie była zadowolona to bym nie jeździła. Uczciwa firma.
    ReviewUserIcon
    Zadowolona

    08.07.2022 12:33

    Pracownik

    Spróbowałam raz i jest róznica w stosunku d poprzedniej firmy /9nie bede wymieniac). To co powiedzieli to tak było. Oferta fajna za dobre pieniądze. Bardzo miła pani i rodzina świetna, moż abyło się porozumieć w nimi o wszystko. Pani koordynator rewelacja - miód malina. interesowała się, dzwoniła, wszystko zorganizowała i dopięła na ostatni guzik. Za miesiąc mam kolejny wyjazd. CZekam już na niego.
    ReviewUserIcon
    Olha

    07.07.2022 09:39

    Pracownik

    jezdziłam kiedyś z inną firma. raz z nimi spróbowałam na zastępstwo i tak już zostałam . oferty zgodne z rzeczywistoscią. dobre stawki za dobre zlecenia.
    ReviewUserIcon
    Kristina

    06.07.2022 17:20

    Pracownik

    Фірма як багато інших. Платить на час, папери в порядку і то найважливіше.
    ReviewUserIcon
    Edyta K.

    05.07.2022 16:04

    Pracownik

    Profesjonalna,rzetelna współpraca.Pomoc na każdej płaszczyźnie.Wynagrodzenie na czas.Pomoc prawna,psychologiczna,medyczna.Serdecznie polecam firmę Aterima Med
    ReviewUserIcon
    Wojciech

    01.07.2022 00:12

    Pracownik

    Polecam serdecznie, firma uczciwie podchodzi do swoich pracowników, można liczyć na pomoc w trudnych sytuacjach
    ReviewUserIcon
    Monika

    05.07.2022 08:30

    Pracownik

    Podaj przykłd takiej sytuacji. W czym ci pomogli? pewnie wiele zależy poprostu od szteli. Jak trafi się na trudną osobę to trzeba sobie radzić samemu.
    ReviewUserIcon
    W.

    05.07.2022 13:39

    Pracownik

    Mi zdarzyło się, że rodzina chciała abym wykonywał dodatkowa pracę. Nieustaloną wcześniej. Skontaktowałam się z koordynatorką, a ona zareagowała i wszystko było w porządku.
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.07.2022 09:36

    Pracownik

    Super firma dla opiekunek, jeżeli dalej wszystko będzie w porzadku to zostane tutaj na dluzej
    ReviewUserIcon
    Jadwiga K.

    05.07.2022 11:24

    Pracownik

    Wyjechałam z Aterimą pierwszy raz i było w porządku. Zlecenie spokojne, pieniądze na czas. Firma bez zarzutu.
    ReviewUserIcon
    Mariya

    05.07.2022 11:22

    Pracownik

    Як щоб я повинна була подати найбільші переваги роботи з Атерімою, то по-перше, координаторки (дуже милі), по-друге виплати завжди на час, а по-третє безпека виїзду. Їдучи перший раз не має чого боятися.
    ReviewUserIcon
    Opiekunka

    02.07.2022 11:40

    Pracownik

    Polecam aterima med, oprócz uczciwych warunków oferują też liczne szkolenia dla opiekunów
    ReviewUserIcon
    Jolka

    05.07.2022 08:29

    Pracownik

    Też polecam. Biorę udział w regularnych szkoleniach, mozna się sporo dowiedzieć.
    ReviewUserIcon
    Jolka

    05.07.2022 08:27

    Pracownik

    Ja na razie wyjechałam dwa razy. Różnie się pewnie trafia, ale ja widocznie miałam szczęście, bo moje babcie były super. Panie koordynatorki pomocne i życzliwe. Całość zlecenia przebiegła bezproblemowo.
    ReviewUserIcon
    Agnieszka Ł.

    30.06.2022 12:39

    Pracownik

    Szybka pomoc kiedy jest potrzebna.Zlecania na których do tej pory byłam zgodne z opisem.Ciekawe szkolenia gdzie poznajemy różne triki,które później możemy wykorzystać przy pacjęcie
    ReviewUserIcon
    Ala

    04.07.2022 09:05

    Pracownik

    Ja byłam bardzo zaskoczona na plus tym, że tak często organizują jakieś szkolenia za darmo. W innych firmach się z tym nie spotkałam. Bardzo warto brać udział.
    ReviewUserIcon
    Sofija

    04.07.2022 08:48

    Pracownik

    Я довший час їздила працювати опікункою до Німеччини разом з Атерімою. Зараз вже не виїжджаю, бо здоров'я вже не то, але коли б не то, то я їздила б далі. Я мала справді добру координаторку, яка завжди помагала, коли потрібно було. Зарпалата добра, часами платили бонуси. Я рекомендую всім, хто вагається.
    ReviewUserIcon
    Mariola

    02.07.2022 23:19

    Pracownik

    Jedna z lepszych firm z którymi miałam okazje wspólpracować

    Zostaw merytoryczną opinię o ATERIMA MED

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.