ATERIMA MED

Opinie o ATERIMA MED

Stasia

Wszystko jak w ofercie, dojazd bez problemu, kontakt bez problemu. Jestem zadowolona i bardzo polecam.

Wiesia

warunki na zleceniu były dobre, bardzo fajna zmienniczka, wszystko przekazała.. koordynatorki też miłe dziewczyny, wszystko w porządku.. jak będzie jakieś fajne zlcenie jeszcze to pewnie wyjade z nimi.. tym bardziej że mają te podwyżki dawać przy regularnych wyjazdach.. to fajna rzecz.. polecam i pozdrawiam

Dziękujemy za komentarz. Wiele pozytywnych opinii, które otrzymujemy od naszych Opiekunów potwierdzają, że jesteśmy rzetelną firmą, wywiązującą się ze wszelkich zobowiązań. Zawsze jesteśmy gotowi rozwiązać każdą indywidualną sprawę. Warto podkreślić, że naszym celem jest niesienie pomocy potrzebującym seniorom z jednoczesną dbałością o Opiekunów. Dokładamy starań, by Opiekunowie także czuli się zaopiekowani. W celu wyjaśnienia Pańskiej sytuacji, zapraszamy do kontaktu z Koordynatorem bądź pod numer telefonu +48 12 341 15 15.

Zofia

Byłam na moim pierwszym wyjeździe jako opiekunka i bardzo jestem zadowolona z pomocy udzielonej przez pracowników Aterima. Zlecenie nie należało do lekkich, ale podpowiadali w trudnych sytuacjach, kontaktowali się często i sprawdzali czy sobie radzę. Bardzo mnie to zaskoczyło i przekonało do tej firmy. Zobaczymy jak będzie następnym razem. Pozdrawiam.

Opiekunka Osób Starszych

Rekrutacja w porządku, wszystko telefonicznie. Sprawdzali czy umiem niemiecki i zaproponowali mi niezłe warunki.

Pytali o niemiecki i o rekomendacje z innych firm

Nowa opiekunka tej firmy

Beata Pracowałam już w innych firmach i bardzo dobrze oceniam koordynatorów tej firmy.Szybko i fachowo przeprowadzili rekrutację i zorganizowali mój wyjazd do pracy..Polecam tą firmę.

Bogumiła

Przed wyjazdem mogłam porozmawiać ze zmienniczką, która przekazała mi wszystkie informacje. Sytuacja na ofercie była w porządku, nic mnie nie zaskoczyło. Wspracie koordynatorki było cały czas. Pieniądze dostałam bez opożnienia. Polecam

Ktoś

Porażka totalna wysyłają w Ciemno praktycznie przed wyjazdem brak opisu stanu pacjenta zdrowia kontakt z biurem porażka ..kordynator zero zainteresowania Wielki bałagan w Firmie Odemnie osobiście Nie polecam A co do płatności to za zeszłe zlecenie do dziś kasy nieotrzymałem ale zaczekam nie będzie to niestety załatwię to w swój sposób

@Ktoś

Dziękujemy za komentarz. Jest nam bardzo przykro z powodu opisywanych doświadczeń, jednak pragniemy zapewnić, że każdorazowo dokładamy wszelkich starań, aby nasi Opiekunowie czuli się komfortowo na zleceniu. Sytuację na ofercie aktualizujemy o informacje podane przez naszych Opiekunów opuszczających dane zlecenie oraz pośredników, z którymi współpracujemy. Niezmiennie zachęcamy do kontaktu z nami w celu wyjaśnienia wszystkich sytuacji. Bardzo zależy nam na wzajemnym zrozumieniu i zadowalających warunkach współpracy. Wynagrodzenie wypłacamy zawsze do 15 dnia miesiąca, więc prosimy o cierpliwość do dnia jutrzejszego.

Justyna

Koleżanka mi poleciła tę firmę. Wyjechałam na zlecenie i jestem zadowolona. Dodatkowo obie dostałyśmy premie za polecenie. Jak na pierwszy raz to oceniam bardzo pozytywnie.

Michalina

Jestem po pierwszym wyjazdzie z Aterimą. Szybko dostałam zlecenie, które było całkiem nieźle dopasowane do tego co chciałam. Pieniadze może nie najlepsze na rynku, ale w normie. Żadnych niespodzianek. Jak odpocznę to będę się kontaktować w sprawie kolejnego wyjazdu.

Beata

Czy w firmie jest możliwość podwyżki stan podopiecznego się zmienił

@Beata

Wszelkie szczegóły dotyczące warunków na zleceniach Opiekunowie ustalają bezpośrednio ze swoim koordynatorem, który wnikliwie analizuje sytuację indywidualnie. Zachęcamy do kontaktu z koordynatorem celem wyjaśnienia sprawy.

@ATERIMA MED

ładnie napisane tylko dodzwonić sie do Kordynatora graniczy z cudem. Mimo naciściecia przycisku w celu prosby o oddzwonienie Kordynator nie odpowiada.

Dziękujemy za komentarz. Zachęcamy do kontaktu celem wyjaśnienia sprawy telefonicznie: +48 12 341 16 16 lub drogą mailową: koordynatorzy@aterima.pl

Mariola

Prawda ciagle zajete

@Mariola

Nasi koordynatorzy są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. Zachęcamy do kontaktu telefonicznie: +48 12 341 16 16 lub drogą mailową: koordynatorzy@aterima.pl. Wysyłając maila mają Państwo gwarancję, że wiadomość do nas dotrze. Na każde zapytanie odpowiadamy najszybciej jak to możliwe.

Peter
@Mariola

Tak ciagle zajete, pozatym szukaja jak nie wyplacic wynagrodzenia. Uwaga , pracowalem na zleceniu, Opiekunka prawna szukala tylko pretekstu....

Zgadzam się

@Peter

Jak to szukają? Było jakieś duże opóźnienie w wypłacie wynagrodzenia? Wiesz może czy to jednorazowy przypadek czy jest ich może więcej? Dostałeś przynajmniej swoją kasę?

Gosia
@Paweł

Wyjeżdżałam wiele razy i ani razu mi się nie zdarzyło żeby sie spóżnili. Od koleżanek też nie słyszałam, żeby sie skarżyli. Żadna firma nie jest idealna ale tutaj akurat z pieniedzmi raczej nie ma problemu

Janina

Szybko dostałam swoje pierwsze zlecenie, wszystko było w porządku, polecam.

Mirosława

Mam pozytywne doświadczenie z firmą Aterima med. Panie które mnie zatrudniały był brdzo miłe, tak samo pani koordynator z mojego zlecenia. Sztela sama w sobie jak wszędzie indziej, ale tutaj czułam sie dobrze zaopiekowana i poinformowana o wszystkim. Pieniądze też dostałam bez pośligu. Polecam koleżankom.

Jadwiga
@Mirosława

U mnie również wszystko przebiegło pozytywnie, nie mam się do czego przyczepić. Zero problemów z dogadaniem się, polecam!

Katarzyna

super firma, bardzo dobry kontakt i zlecenia faktycznie dobierane pod kątem preferencji. polecam

Magda
@Katarzyna

U mnie też zlecenie zostało dobrane dokladnie pod moje warunki :) jestem bardzo zadowolona

Mewa

Chciałbym się dowiedzieć, dlaczego w tej firmie nie ma 8 godzin wolnego lub 2 razy po 4 godziny praktycznie to się nam należy i prawie wszędzie są takie godziny ustawione,a u Was tylko po 2 godziny dziennie!

@Mewa

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Każde zlecenie jest inne i dobieramy je indywidualnie dla każdego Opiekuna. Wszelkie kwestie dotyczące konkretnych zleceń czy czasu wolnego proponujemy konsultować z Koordynatorem, który ma najlepszą wiedzę odnośnie danego wyjazdu i jest gotowy wyjaśnić szczegóły, a także pomóc i wesprzeć w trudnych sytuacjach.

Malutka
@Mewa

Moim zdaniem nie ma potrzeby więcej wolnych godzin . Przecież jest się czym zajmować w domu podopiecznego ..lekkie zajęcia prasowanie .cokolwiek aby czas mijał isię nie nudzić a drobne zakupy dla siebie to 2 godz wystarcza ..pozdrawiam ..

Ola

Dokładnie

opiekunka

Jestem rozczarowana obiecali dodatki i nic . Gdybym wiedziała wcześniej , że mnie spotka taka sytuacją nie pojechałabym .

@opiekunka

Bierzemy pod uwagę każdą, nawet najbardziej krytyczną opinię naszych opiekunów, aby stale podnosić jakość usług. Zawsze jesteśmy gotowi rozwiązać każdą indywidualną sytuację, jakkolwiek nie byłaby ona skomplikowana. Wszelkie szczegóły dotyczące warunków na zleceniach Opiekunowie ustalają bezpośrednio ze swoim koordynatorem, który wnikliwie analizuje sytuację indywidualnie. Zachęcamy do kontaktu z Pani koordynatorem celem wyjaśnienia sprawy.

Halina
@opiekunka

A jakie to miałyby być dodatki chodzi o premię o której mowa niżej czy coś innego miało być proszę o informację

@Halina

Dziękujemy za zainteresowanie. Oferowane przez nas dodatki i bonusy są różne i dobierane w zależności od obowiązującej promocji. Aby poznać wszystkie korzyści płynące ze współpracy zachęcamy do kontaktu z nami pod numerem +48 12 341 15 15.

Selene

Mnie również to spotkało

@Selene

Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Wierzymy jednak, że można ją wyjaśnić, dlatego zachęcamy do kontaktu. Koordynator będzie w stanie wyjaśnić wszelkie wątpliwości i przedstawić ofertę wyjazdów w sposób bez niedopowiedzeń. Pozdrawiamy.

Adrian
@Selene

Słownie obiecali czy było to zawarte na jakiejś umowie? Ile to miało być dodane do tego co już płacą?

Czy urlop w ATERIMA MED jest płatny 100%?

Dzień dobry. Szczegóły dotyczące zatrudnienia ustalane są w kontakcie indywidualnym. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.aterima-med.pl/kontakt i skontaktowania się z nami celem uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące zleceń.

AB
@ATERIMA MED

Czy wypłatą za grudzień jest możliwa przed końcem roku!

@AB

Wszelkie szczegóły dotyczące warunków na zleceniach Opiekunowie ustalają bezpośrednio ze swoim koordynatorem, który dobrze zna konkretną sytuację. Zachęcamy do kontaktu z Pani koordynatorem celem wyjaśnienia sprawy.

Krystyna

Cześć, czy ktoś wie, czy ta oferta „ Opiekunka osób starszych” praca na terenie Krakowa i okolic jest nadal aktualna oraz czy to jakieś dłuższe zlecenie? Bo wiem, że mają też takie krótkie oferty, 4 tygodniowe itp.

@Krystyna

Dzień dobry. W kwestii aktualnych zleceń warto zapoznać się z ofertami dostępnymi na stronie www.aterima-med.pl/oferty-pracy lub skontaktować się telefonicznie: 12 341 15 15. Zachęcamy do kontaktu.

Artemida czy Promedica24 ( osoby,które dobrze znają jęz.niemiecki) która firma lepsze ma wynagrodzenie?

Kaśka
@Kasia

Ja jeżdżę z Aterimą bo moim zdaniem kasa lepsza, a jeszcze w dodatku zlecenia pewniejsze i sprawdzone. Zawsze mi wypłacają wszystko na czas i nie muszę się martwić.

Endrju
@Kasia

Z Promedica to Tylko uciekać jak najdalej .. Tam u nich już lepiej niebedzie a co do wynagrodzeń to płacą w jakichs ratach to żart ..Omijać Szerokim lukiem

Wiktoria
@Endrju

czemu raty uznajesz od razu za żart? One robią jakąś konkretną różnicę może? Oprócz faktu, że masz część kasy szybciej u siebie to nic więcej się nie zmienia?

A

Promedica24, to (usunięte przez administratora) i naciągacze. Odradzam

JOANNA
@Kasia

Aterima. Promedica24 zasłyneła z niskich zarobków dla opiekunów i wysokich cen dla klientów. Mają spore koszty własne.

Becia

Wybieram się właśnie 1 raz przyznam się ze trochę ogarnia mnie strach wyjazd późno w nocy Nie wiem czy dobrze robię. Chociaż widzę dużo pochlebnych opinii

Maria

Polecam Aterimę Med. Niedawno wróciłam z mojego 5 wyjazdu i jestem zadowolona. Trafiłam na fajną rodzinę i podopieczną. Dobrze mi sie z nimi współpracuje. A aterima pilnuje, żeby wszystko było tak jak ma być. Dzwonią i pytają, jak wygląda sytuacja na miejscu. Pomagają jak mam pytanie albo jakiś problem. Teraz w końcu mają podwyzki, więc wyjeżdżając regularnie można więcej zarobić.

Zostaw merytoryczną opinię o ATERIMA MED - Kraków

• Jak się pracuje w ATERIMA MED?

Zobacz opinie na temat firmy ATERIMA MED tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 329.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATERIMA MED?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 299, z czego 229 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ATERIMA MED?

Kandydaci do pracy w ATERIMA MED napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ATERIMA MED