opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

ATERIMA MED

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.2/5

Na podstawie 1341 ocen
Opinie(2320)
Dodaj opinię
Aktualności(89)
Wywiady(2)

Opinie(2320)

Dodaj opinię
Aktualności(89)
Wywiady(2)
Logo
  • O ATERIMA MED
  • .
  • Zalety pracy z ATERIMA MED
  • .
  • Lekcje języka niemieckiego
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Bezpieczna praca
  • .
  • Kontakt

O ATERIMA MED

Zalety pracy z ATERIMA MED

Lekcje języka niemieckiego

Rekrutacja

Bezpieczna praca

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o ATERIMA MED

Opinie

Opinie o ATERIMA MED Kraków Puszkarska 7M

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

WebsiteIconATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 5
    • 6
    • 7
    • …
    • 25

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o ATERIMA MED!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Tereska

    01.08.2023 15:44

    Pracownik

    Nie zamienie na żadną inną firemke!! Sprawdzone zlecenie mam od lat.. panie i panowie w firmie bardzo uprzejmi.. podróż zawsze sprawna bezpieczna dobrze zorganizowana.. panie pielęgniarki cały czas pomagają, robią nagrania.. angażują się.. super!!
    ReviewUserIcon
    Henryka

    24.07.2023 14:42

    Pracownik

    Wybija mi juz 8 rok z aterimą.. wiele przez ten czas się wydarzyło.. wiele miałam podopiecznych i koordynatorów.. zawsze wszyscy byli ciepli i dbali o to, żeby zlecenie przebiegało pomyślnie.. nie martwiłam się ani o wyjazd ani o zjazd ani o zmienniczkę, w umowie nie ma żadnych dziwnych zapisów.. kary umowne za picie? ktoś kto się o to oburza nie powinien być opiekunem... poznałam dużo innych dziewczyn, wszystkie korzystamy z pomocy pielęgniarek.. mimo taiego stażu... zdarzają się sytuacje wciąż nieoczekiwane.. super że jet ktoś kto czuwa i podpowiada... a nie ma cudowniejszej osoby niz pani Iwonka... polecam wszystkim tórzy chcą być opiekunami z serca.. bo w tej firmie dużo serca...
    ReviewUserIcon
    Renata

    24.07.2023 14:37

    Pracownik

    Super, bardzo szybka rekrutacja, zlecenie zaproponowane od razu z uwzględnieniem wszystkich preferencji. Widać że mają duży wybór i potrafią słuchac człowieka. Jestem zadowolona
    ReviewUserIcon
    Urszula

    17.07.2023 10:58

    Pracownik

    Szybki proces rekrutacji, niedużo formalności, zlecenia dostępne od ręki. Super, bo dostałam to, czego potrzebowałam. Trafiłam na sprawdzone zlecenie, gdzie wszystko się zgadzało. Polecam.
    ReviewUserIcon
    Maria

    14.07.2023 15:37

    Pracownik

    Nie zwykłam wystawiać opinii firmom, ale zdecydowałam się napisać i potwierdzić, że otrzymałam podwyżkę, a każde moje zlecenie jest zgodne z opisem. Kontakt nigdy nie jest utrudniony, a jak mój koordynator nie może odebrać, to oddzwania. Słowem: sprawdzona i normalna firma.
    ReviewUserIcon
    Elżbieta76

    14.07.2023 15:32

    Pracownik

    Zaskakująco szybki proces rekrutacji i czekania na zlecenie. Wszystko zostało potwierdzone i załatwione błyskawicznie. Kontakt z rekrutacją i koordynatorem super. Dostałam na start też materiały edukacyjne - super!
    ReviewUserIcon
    Ilona

    10.07.2023 15:50

    Pracownik

    bardzo cenię sobie kontakt z koordynatorami i pielęgniarkami - to zdecydowanie na plus w porównaniu z innymi miejscami, bo sztele jak to sztele - wszędzie podobnie
    ReviewUserIcon
    Krysia 70

    15.11.2021 12:38

    Pracownik

    Najlepsza z firm w jakich pracowałam. Wysokie premie, rzetelne oferty.
    ReviewUserIcon
    Krysia 70

    29.06.2023 08:10

    Pracownik

    Ja przy ostatniej ofercie dostałam 150E dodatku.. Teraz widziałam sms że mają nawet 300 eur.
    Company logo
    ATERIMA MED

    10.07.2023 10:40

    Pracodawca

    W celu omówienia warunków płacowych zachęcamy do kontaktu z Koordynatorem pod numerem +48 12 341 16 16. Pozdrawiamy, ATERIMA MED
    ReviewUserIcon
    Jolanta

    03.07.2023 15:50

    Pracownik

    Duży wybór ofert. Jeżdżę już trochę i mam sprecyzowane preferencje, a tutaj znaleźli mi fajne zlecenie. Wyjazd szybko, wszystkie formalności załatwione sprawnie. Jestem zadowolona.
    ReviewUserIcon
    Zawiedziona

    24.01.2023 12:32

    Pracownik

    Kiepskie czyli niskie skladki emerytalne a co do bonusów to jedna wielka żenada.
    ReviewUserIcon
    Kacper

    29.06.2023 18:31

    Pracownik

    "Gwarantuje" podwyżkę podstawy wynagrodzenia juz po 1 wyjezdzie? Czyżby? Jestem właśnie na 2 moim wyjezdzie z wami. "Gwarantowanej" podwyżki mi odmówiono. Tyle w temacie. Powstrzymam się od dalszego komentarza
    Company logo
    ATERIMA MED

    03.07.2023 08:33

    Pracodawca

    Dziękujemy za informację. Podwyżka przysługuje każdemu Opiekunowi ATERIMA MED, który spełnił warunki programu. Uprzejmie prosimy o kontakt z Koordynatorem w celu wyjaśnienia sytuacji. Pozdrawiamy, zespół ATERIMA MED
    ReviewUserIcon
    Kazimiera

    29.06.2023 14:41

    Pracownik

    To już moje kolejne udane zlecenie z aterima. Mam sprawdzoną rodzinę, kontakt z agencją jest dobry. Poleciłam koleżankę i dostałam bonus. Jestem zadowolona
    ReviewUserIcon
    xyz

    21.06.2023 15:51

    Pracownik

    Choć nieduże, to pieniądze zawsze w terminie, a pracownicy uprzejmi i pomocni.
    ReviewUserIcon
    Lilianna

    26.06.2023 16:05

    Pracownik

    Zgadzam się, inni obiecują gruszki na wierzbie, a ostatecznie wychodzi jak wychodzi. Wyjeżdżam z aterimą od roku, już trzecie zlecenie za mną.. chwalę sobie
    ReviewUserIcon
    Anonim

    26.06.2023 11:27

    Pracownik

    Odeszłam z aterimy bo byłam zła na stawki i myślałam, że gdzie indziej dostanę więcej. Niestety, w innej firmie nie dość że nie wypłacono mi pełnego obiecanego wynagrodzenia to jeszcze zlecenie nie było zgodne z opisem. Po czasie planuję wrócić i uczciwie zapracować na podwyżkę w programie podwyżkowym.. nie ma nic za darmo..
    ReviewUserIcon
    Lidia

    26.06.2023 11:22

    Pracownik

    Zaczęłam pracę jako opiekunka z aterimą. Jestem zadowolona bo dostałam dużo różnych informacji na start, rozmawiałam też z panią pielęgniarką która mi dała dużo ważnych rad. Na wyjeździe dałam sobie radę i jestem zadowolona.
    ReviewUserIcon
    Leszek

    21.06.2023 15:42

    Pracownik

    Zlecenia jak wszędzie, ale koordynatorzy super. Miałem kontakt już z 3 różnymi osobami i wszyscy bardzo uprzejmi i pomocni. Atmsfera jest bardzo dobra
    ReviewUserIcon
    Stanisława

    21.06.2023 15:41

    Pracownik

    Niedawno wróciłam z drugiego zlecenia z aterimą. wszystko przebiegło pomyślne. Bezpieczna podróż tam i z powrotem. Na zleceniu kontaktowałam się z zsympatycznymi paniami pielęgniarkami które bardzo chciały pomóc i były miłe, dzieliły się iwedzą. Za drugi wyjazd dostałam podwyżkę. Teraz czas trochę odpocząć i wrócić niedługo to babci w Niemczech
    ReviewUserIcon
    Marta

    20.06.2023 11:18

    Pracownik

    To ja bym jeszcze wspomniala o pieniądzach bo wcześniej pracowałam gdzie indziej i zawsze był z tym cyrk a w aterimie wszystko w terminie tak jak ma być. Jak ktoś nigdy nie wykłucał się z firmą o pieniądze to nie doceni ale ja uważam że to duży plus.
    ReviewUserIcon
    Jadzia

    30.12.2022 08:32

    Pracownik

    Jestem po pierwszym wyjezdzie i jestem bardzo zadowolona. warunki na miejscu zgodne z zapowiedziami. pani koordynator mila i pomocna. lokalizacja, senior i rodzina jak najabrdziej mi odpowiadali. wyjade znowu i polecam kazdemu sprobowac.
    ReviewUserIcon
    Dorota

    19.06.2023 14:44

    Pracownik

    u mnie niestety pierwsze zlecenie okazało się bardzo ciężkie... koordynaor interweniował i zjechałam bardzo szybko.. już nie współpracują z tą rodziną z tego co słyszałam. Tyle w tym dobrego że reakcja firmy była naprawde super. muszę trochę odpocząć ale jeśli się zdecyduję znowu wyjechać to z nimi, bo przynajmniej wiem że realnie się interesują i pomaaają.
    ReviewUserIcon
    Grażyna

    03.04.2023 10:33

    Pracownik

    Zlecenie zgodne z opisem, pani koordynatorka bardzo miła, przydatne materiały edukacyjne. Organizacja podróży bardzo dobra. Polecam
    ReviewUserIcon
    Halina

    17.04.2023 11:49

    Pracownik

    Zgadzam się w 100%! Wszystko zgodnie z opisem oferty i ustaleniami z koordynatorką, polecam
    ReviewUserIcon
    Bożenka

    19.06.2023 14:31

    Pracownik

    atmosfera naprawdę przyjemna.. nie ma strachu zadzwonić i zapytać jak sie czegoś nie wie, sympatyczne dziewczyny w tym biurze siedzą.. jak się nie chce zlecenia to normalnie przyjmują do wiadomości a nie wciskają na isłę
    ReviewUserIcon
    Nowak

    03.10.2022 09:55

    Pracownik

    Płacą na czas i zlecenia są ok. Złego słowa o nich powiedzieć nie mogę. Wszystko ok.
    ReviewUserIcon
    Jadwiga

    19.05.2023 08:07

    Pracownik

    Na atmosfere nie ma co narzekac.. panie koordynatorki są miłe, tak samo panie pielegniarki. Zawsze jak dzwonie to usyszę dobre słowo. Mi atmosfera bardzo odpowiada.. ci ludzie trzymaja mnie przy sobie, bo czuje sie dzieki ich wsparciu bezpieczniej...
    ReviewUserIcon
    Beata

    19.06.2023 14:29

    Pracownik

    Ja mam podobnie jak rozmawiam z kolezankami z innej firmy to nóż sie w keiszenie otwiera... tu jest naprawdę okej,a że praca opiekuna bywa cieżka to fakt
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w ATERIMA MED?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - ATERIMA MED

    Puszkarska 7M 30-644 Kraków

    ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    19.06.2023 10:09

    Inne

    Czy firma ATERIMA MED udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?
    ReviewUserIcon
    Mirka

    19.06.2023 14:05

    Pracownik

    Firma wspiera w różny fajny sposób. Na stronie mają wyszczególnione tak dokładniej. Ja korzystałam i z nauki języka i z telefonicznego wsparcia też wiele razy. Panie pielęgniarki, które odbierają telefon są cudowne
    Company logo
    ATERIMA MED

    19.06.2023 14:08

    Pracodawca

    Dokładamy starań, by Opiekunowie także czuli się zaopiekowani. Co oferujemy? - Nowatorski program „Jesteś z nami dłużej, zarabiasz więcej”, który gwarantuje podwyżkę podstawy wynagrodzenia już po 1. wyjeździe. - Telefoniczne konsultacje w zakresie opieki ze specjalistą Biura Medycznego. - Specjalistyczne materiały edukacyjne. - Webinaria on-line "Profesjonalni w opiece". - Kursy językowe i indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego. - Indywidualne porady prawne. - Wsparcie psychologiczne dla Opiekunów. - Zapewniamy Opiekunom bezpieczną podróż ATERIMA Busem z adresu pod adres. Wszystkich zainteresowanych wyjazdem do opieki do Niemiec zachęcamy do kontaktu z nami: +48 12 341 15 15. Dobierzemy odpowiednie zlecenie i pomożemy w przygotowaniach. Pozdrawiamy, ATERIMA MED
    ReviewUserIcon
    Ewa

    26.11.2022 17:50

    Pracownik

    Polecam firmę ATERIMA MED, pracuję w niej od 2014 roku. Zawsze zadowolone jestem ze współpracy,Mam zadawalającą i regularnie wypłacaną pensję,bezpieczną bo oferty są sprawdzane.Jestem ubezpieczona przez firmę,korzystałam kilka razy z opieki med w Niemczech łącznie z parodniowym pobytem w szpitalu i nie ponosiłam żadnych kosztów a za wykupione leki ubezpieczyciel zwracał na konto pieniądze.Dojeżdżam bezpiecznie -z domu do domu,kontakt z koordynatorem bez zarzutu.ATERIMA MED prowadzi szkolenia zawodowe,świetnie prowadzone przez osoby z olbrzymim doświadczenie.Po szkoleniach opiekunka ,po weryfikacji wiedzy, na otrzymuje certyfikat w języku polskim i niemieckim.Jest to potwierdzenie umiejętnoścj ,wazne przy staraniach o pracę.ATERIMA MED oferuje też kursy jęz.niemieckiego na róznych poziomach zaawansowania,są bardzo przydatne w kontaktach i pozwalają na uzyskanie lepiej płatnych ofert.Osoby ,które chciałyby więcej dowiedzieć się o ATERIMA MED odsyłam do Facebooka albo do strony ATERIMA MED,jest tam sporo postów od zadowolonych opiekunek.Ja sama jestem bardzo zadowolona ,ATERIMA MED jest firmą w której pracuję od początku podjęcie przeze mnie decyzji o pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech.Polecam bo warto nie błądzić
    ReviewUserIcon
    Ela

    19.06.2023 13:39

    Pracownik

    A ile już pracujesz z aterimą? i to prawa, że są podwyżki podstawy? Wsparcie jeśli jest naprawdę może się przydać na niejednym zleceniu. Nawet na sprawdzonych ofertach może przystrafić się niespodziewana sytuacja.
    ReviewUserIcon
    Ewa

    19.06.2023 14:01

    Pracownik

    Warto jeździć więcej niż raz bo te podwyżki przy kolejnym wyjeździe są. A ze wsparcia bardzo fajnie jest skorzystać. Panie nie oceniają a realnie mówią takie porady które się przydają jak się jest na zleceniu
    ReviewUserIcon
    Ola

    13.06.2022 09:38

    Pracownik

    Lubię jeździć z nimi bo koordynatorki są miłe i realnie skore do pomocy, a nie tak jak w poprzedniej firmie, że się cały dzień stresowałam gdy miałam zadzwonić w jakiejś sprawie.
    ReviewUserIcon
    Kasiaa

    24.06.2022 10:24

    Pracownik

    Też myślę, że dobre koordynatorki to podstawa. Jeździłam wcześniej z inną firmą i widzę różnicę.
    ReviewUserIcon
    Marysia

    19.06.2023 13:52

    Pracownik

    Bez mojej koordynatorki to bym sobie na początku nie poradziła także super że są tacy ludzie którzy wiedzom o co chodzi i potrafiom pomóc. Dobra firma
    ReviewUserIcon
    Jaśka

    29.06.2022 19:08

    Pracownik

    Wszystko ok. Jeżdże z nimi już jaki czas Umowa jest, pensja jest. Oferty mają w porządku.
    ReviewUserIcon
    Mariola

    19.06.2023 13:51

    Pracownik

    Lepiej bym tego nie ujęła. Kasa na czas i oferty takie, że człowiek się nie boiji jechać także wszystko tak jak ma być
    ReviewUserIcon
    Kaśka

    08.08.2022 10:25

    Kandydat

    Przejrzałam oferty różnych firm i w końcu wybrałam Aterimę, bo słyszałam dobre opinie od innych opiekunek, a płacą też nieźle, to jadę z nimi.
    ReviewUserIcon
    Teresa

    19.06.2023 13:42

    Pracownik

    Ja też pierwszy raz pojechałam z nimi bo mi ktoś dobre słowo o nich powiedział i się potwierdziło i jeżdżę.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    31.10.2022 14:15

    Pracownik

    Fajna firma, bo uczciwie płacą na czas
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.11.2022 10:44

    Pracownik

    Firma spoko. Dobrze płacą, maja sprawdzoen sztele. nie miałam nigdy problemów. Dają mozliwocs konsultacji z pielęganiarkami. Kiedyś nawet z tego skorzystałam bo nie wiedziałam jak sobie poradzić z seniorką.. Po konsultacji postąpiłam zgodnie z e wskazówkami, ułożyłam plan dnia i później zlecenie, któe najpierw wyglądało strasznie było naprawdę lekkie i przyjemne.
    ReviewUserIcon
    Halinka

    19.06.2023 13:39

    Pracownik

    Sztele majom sprawdzone, a to dla mnie ważne jest bym jechała w pewne miejsce. Polecam
    ReviewUserIcon
    Basia

    17.04.2023 11:46

    Pracownik

    Jestem opiekunką od wielu lat, pracowałam w wielu firmach w branży. Dopiero w ATERIMA MED jestem zadowolona z mojej pracy - zlecenia bywają ciężkie ale opiekunka jest dobrze poinformowana przez firmę, wypłaty są zawsze na czas, można liczyć na pomoc w trudnych sytuacjach
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    04.05.2023 14:08

    Pracownik

    Również wyjeżdżam od wielu lat i przyznaję, że jestem zadowolony. Sytuacje na zleceniach bywają trudne, ale taka praca. Kwestia tego, jak się nas informuje o warunkach na zleceniu, w jaki sposób się z nami rozmawia i jak szybko reaguje na zgłoszenia to coś zupełnie innego. Tutaj jak dotąd bez rozczarowań.
    ReviewUserIcon
    Martaa

    19.06.2023 13:38

    Pracownik

    Łatwo nie jest na zleceniach ale firma dba o opiekunów, złego słowa powiedzieć nie mogę. W sumie to mogę polecić
    ReviewUserIcon
    Krystyna

    10.12.2022 19:24

    Inne

    Cześć, mam do was pytanie w sprawie jednej oferty. Widziałam, że szukają pielęgniarki. Czy ktoś powie, jak płacą na tym stanowisku? Nie tylko podstawa, ale też premie mnie interesują ewentualne.
    ReviewUserIcon
    JOANNA

    18.12.2022 09:35

    Kandydat

    Podoba mi się, że firma odpowiada na pytania.
    ReviewUserIcon
    Anka

    19.06.2023 13:37

    Pracownik

    W aterimie podstawa rosnie z kolejnym wyjazdem. więc warto jeśli planujesz jeździs regularnie. Premie nie załatwią wszystkiego.
    ReviewUserIcon
    Magdalena

    06.06.2023 14:46

    Pracownik

    jestem bardzo zadowolona z organizowanych szkoleń i pomocy pielęgniarskiej. regularnie uczestniczę w szkoleniach, zdarza mi sie kontaktować z paniami pielęgniarkami i naprawdę polecam. dużo wiedzy i bardzo dobre podejście do nas jako opiekunów, super
    ReviewUserIcon
    Kasix

    19.06.2023 13:36

    Pracownik

    Ja zawsze biorę udział w webinarach bo nie dość że za darmo to jeszcze realnie mądre są. To duży plus aterimy że regularnie je organizują
    ReviewUserIcon
    Basia

    17.11.2021 15:29

    Pracownik

    Jestem opiekunką seniorów już od dawna. Wcześniej miała też styczność z innymi firmami, ale odkąd trafiłam na Aterima Med wiem, że już na żadną inną firmę się nie zdecyduję. Tu mogę liczyć na koordynatorkę. Nie mam żadnych zastrzeżeń, wręcz mogę powiedzieć, że czuję się zawodowo zaopiekowania. I pieniądze zawsze wypłacane są w terminie, a u konkurencji bywa z tym co najmniej różnie...
    ReviewUserIcon
    Halina

    15.05.2023 08:36

    Były pracownik

    Ja tam swoją koordynatorkę bardzo lubiłam super pani :)
    ReviewUserIcon
    Ala

    19.06.2023 13:35

    Pracownik

    Trzeba przyznać, że koordynatorki znają się na swojej robocie. Super mi się z firmą dzięki temu pracuje
    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    27.04.2023 16:27

    Były pracownik

    Firma, która interesuje się swoim pracownikiem. W razie kłopotów zawsze mogłam liczyć na wsparcie managera. Poza wsparciem managerskim istnieje również wsparcie pielęgniarskie w postaci infolinii. Organizacja podróży bez zarzutu. Wypłata zawsze na czas. Co do samych kontraktów to oczywiście trochę loteria ale taka już jest specyfika tej pracy. Wynagrodzenie zawsze wpływało na czas. Z czystym sercem polecam firmę.
    ReviewUserIcon
    Jadwiga

    04.05.2023 14:05

    Pracownik

    U mnie podobnie, jestem zadowolona. Wielokrotnie rozmawiałam z paniami pielęgniarkami, mnóstwo rzeczy się dowiedziałam, dużo pomogły. Pozdrawiam serdecznie
    ReviewUserIcon
    Irek

    19.06.2023 13:35

    Pracownik

    Potwierdzam.Firma, która interesuje się swoimi ludźmi.
    ReviewUserIcon
    Team 3

    15.06.2023 22:01

    Były pracownik

    Pracowałam w Aterimie kilka lat i mogę tylko miło wspominać współpracę. Żadnych nieporozumień ani niedomówień. Pełen profesjonalizm to mało powiedziane. Chętnie bym podjęła ponownie współpracę,gdyby nie mój wiek. Pozdrawiam wszystkich pracowników,bez wyjątku,w tym mój Team 3,jeśli nazewnictwo dalej aktualne. Ja-Nina
    ReviewUserIcon
    Baśkaa

    17.05.2023 10:16

    Pracownik

    Wyjechałam już parę razy i z ręką na sercu mogę polecić, a wierzcie mi dziewczyny, jeździła wcześniej z inną firmą i dłuuuuugo mogłabym opowiadać jak tam się nic nie zgadzało z ofertami. A tu zawsze wszystko sprawdzone i wiem że mnie na miejscu nic nie zaskoczy
    ReviewUserIcon
    Ilona

    12.06.2023 13:50

    Pracownik

    ja tez sie martwiłam że trafie na jakąś mine ale normalne zlecenie było.. i nawet rodzina pomocna a nie "pomocna" jak to czsem reklamuja zlecenie ze rodzina pomaga i donosi jedzenie i odwiedza a potem radź sobie sama. tu mile zaskoczenie. juz mam kolejny wyjazd zaplanowany zeby tez podwyzke dostac. marna bo marna ale zawsze to cos
    ReviewUserIcon
    mirusia

    12.06.2023 13:42

    Pracownik

    byłam na zleceniu z firma. bylo ok
    ReviewUserIcon
    Basia

    07.06.2023 13:21

    Były pracownik

    Nie polecam Aterima Med: nie patrzą w ogóle na preferencje Opiekunów, tylko dzwonią z ofertami jak popadnie, na szybko i byle jak. Nie mówią prawdy o warunkach na zleceniu, a nie zawsze dają możliwość kontaktu z kimś, kto już tam jest. Na nowych kontraktach też nie zadają sobie trudu, by dowiedzieć się o stan zdrowia podopiecznych (od tego są niemieckie agencje na miejscu, z którymi współpracują), a potem tylko te same tłumaczenia, że stan zdrowi się tak szybko i tak strasznie pogorszył. Dodatkowe pieniądze zależą od długości pracy, jak się kontrakt szybciej skończy (usunięte przez administratora), nie z winy opiekuna, to zostaje marna podstawa. Dlatego odradzam współpracę z Aterima Med, bo to wielka loteria i jeżeli chodzi o wynagrodzenie i jeżeli chodzi o dobieranie kontraktów do preferencji opiekuna.
    Company logo
    ATERIMA MED

    09.06.2023 08:51

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię. Wszelkie sugestie przyjmujemy do wiadomości i wnikliwie analizujemy. Wiele pozytywnych opinii, które otrzymujemy od naszych Opiekunów potwierdzają, że jesteśmy rzetelną firmą, wywiązującą się ze wszelkich zobowiązań. Dokładamy starań, aby Opiekunowie czuli się zaopiekowani, dlatego oferujemy stałą opiekę Koordynatora, materiały edukacyjne, a także wsparcie pielęgniarskie, psychologiczne i prawne oraz organizujemy bezpieczną podróż, Warunki na zleceniu przekazywane Opiekunowi są zgodne z naszą najbardziej aktualną wiedzą, którą zdobywamy regularnie zarówno od poprzednich Opiekunów na zleceniu, jak i w kontakcie z klientem (rodziną niemiecką). W celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji zachęcamy do kontaktu z Koordynatorem pod numer +48 12 341 1616.
    ReviewUserIcon
    Klara

    02.05.2023 22:36

    Były pracownik

    Ja mam bardzo negatywne doświadczenia z Aterima Med. Powody: Naobiecywali mi bonusów i wynagrodzenia 2050 Euro netto, a dostałam 1500 Euro netto (wszystkie bonusy uwarunkowane były długością pracy u podopiecznej, ale jej stan nie pozwalał na opiekę w domu i rodzina umieściła seniorkę w domu starców przez co skrócił mi się kontrakt, nie z mojej winy), propozycje kontraktów w ogóle niedopasowane do preferencji w profilu i możliwości opiekunki, za miesiąc nocek propozycja od Aterima Med 25 Euro!!!, niezgodność oferty ze stanem faktycznym, a było tam już parę opiekunek (seniorka miała wstawać w nocy tylko do toalety, a ta żyła w nocy jak za dnia i w dzień też nie spała, ponadto agresywna). Bardzo jestem zawiedziona i rozczarowana, bo rekruterka sympatyczna.
    ReviewUserIcon
    Gorlik

    18.05.2023 15:49

    Były pracownik

    Wiem co czujesz, bo jeździłem z nimi kiedyś, parę lat temu i teraz pracuje w polsce jako opiekun medyczny i ładnie zarabiam, bo po covidzie zaczynały się stopniowo podwyżki w całej polsce i teraz się dobrze zarabia pracując w szpitalu, ZOLu lub DPS. Nie żałuje decyzji zaprzestania wyjazdów z nimi bo dobrze mi u mnie w kraju. Jak mam ochotę dorobić więcej to biorę dodatkowe dyżury gdzieś i codziennie jestem w domu, śpię w swoim łóżku i nie jestem zdany na (usunięte przez administratora)w domu podopiecznego. A o wpychaniu w miny lub udawaniu niewiedzy przez te panienki z firmy, to długo musiałbym pisać i niestarczyłoby mi czasu na spisanie tego wszystkiego, bo jeździłem z nimi przez 5 lat i w sumie żałuje, bo tylko mi zdrowia uszarpały, jak nie one, to z kolei Ci Niemcy. A te krótkie wypowiedzi w opiniach z serii: "polecam firmę Aterima-Med..." albo "nigdzie mi nie było lepiej..." to w 80% przypadków one same piszą w biurze żeby im ktoś jeździł w to dziadostwo, za 1300 euro, gdzie to jest mnóstwo godzin do opieki nad podopiecznym, ktory często nie śpi w nocy i jest wymagający, a oni udają że się pracuje przecież 6.5godz dziennie tylko a "czuwanie" lub siedzenie koło podopiecznego to nie jest praca przecież. (usunięte przez administratora) U nas też sobie można życie ułożyć, mimo drożyzny, coś trzeba pójść do szkoły itp.
    ReviewUserIcon
    Klara

    07.06.2023 13:10

    Były pracownik

    Za późno już na jakiekolwiek refleksje z Państwa strony i próby wyjaśniania. Mieliście na to wystarczająco dużo czasu. Pracuję dla innej agencji, gdzie mogę spać spokojnie w nocy, mam trzy godziny przerwy w ciągu dnia i jeden dzień i noc całkowicie wolne, no i przede wszystkim tyle na koncie ile mi obiecano i o wiele więcej niż w Aterima Med. Po Waszej agencji niesmak pozostał i pozostanie.
    ReviewUserIcon
    Milena

    01.06.2023 14:21

    Pracownik

    Szybko dostałam oferte, moja koordynatorka była miła i pomocna. Generalnie oceniam na plus, chociaż liczyłam na lepsze pieniądze
    ReviewUserIcon
    Zofia

    23.05.2023 12:01

    Pracownik

    Wyjeżdżam regularnie do mojej podopiecznej, z którą się już bardzo związałam.. Bardzo chwalę sobie rodzinę i warunki na zleceniu, choć stan podopiecznej nie jest łatwy... Firma zawsze służy serdecznym słowem i wsparciem. Na ten moment będę się trzymać tego zlecenia, bo wiem, że można trafić różnie..

    Wywiadu udzielił/aEla

    18.05.2023 15:33

    Chcemy Cię lepiej poznać. Napisz proszę, jaką historią chcesz się z nami podzielić?

    Chciałabym opowiedzieć o mojej współpracy z firmą ATERIMA MED. Zrealizowałam trzy zlecenia od tej firmy. Pracowałam jako opiekunka osób starszych.

    Co należało do Twoich obowiązków?

    Do moich obowiązków należało: utrzymanie domu w czystości, opieka nad zwierzętami domowymi, przygotowywanie posiłków oraz codzienna opieka nad osobą starszą. Moim zadaniem było zaprezentowanie odpowiedniego podejścia do osoby starszej z uwzględnieniem jej wieku, kondycji fizycznej i psychicznej oraz podstawowa znajomość problemów wieku starczego na poziomie, który był potrzebny w tej pracy. Częścią pracy były podstawowe zajęcia aktywizacyjne typu: codzienne długodystansowe spacery, rozmowy z podopiecznym, zapewnienie wsparcia psychicznego, rozpoznawanie potrzeb klienta, dotrzymywanie towarzystwa, aktywne uczestniczenie w ulubionym hobby osoby starszej (gry planszowe, śpiewanie pieśni tematycznych, przeprowadzanie zajęć rekreacyjnych z podstawowej gimnastyki, rozmowy na interesujące tematy, przeglądanie albumów ze zdjęciami, aktywne obserwowanie przyrody, dzielenie pasji do kolekcjonerstwa pamiątek o charakterze religijnym, słuchanie muzyki, dyskusje na temat programów telewizyjnych).

    Jak oceniasz warunki pracy, które zapewniała firma?

    Moim zdaniem warunki pracy były albo dobre, albo przeciętne. Na dwóch miejscach pracy rodzina była bardzo wspierająca, dostałam bardzo dobre referencje i prezenty. Nie było problemu z jedzeniem. W jednym z miejsc pracy, seniorka miała duże problemy zdrowotne, z którymi nie zawsze potrafiłam sobie poradzić. Rodzina seniorki nie widziała w tym większego problemu. Samodzielnie musiałam próbować wybrnąć z tej sytuacji. Uważam, że agencja zlecająca mi tę współpracę mogła lepiej wesprzeć w takiej sytuacji.

    Jak wygląda kwestia ubezpieczenia i składek emerytalnych w tej firmie?

    Agencja opłaca ubezpieczenie zdrowotne, jeszcze przez miesiąc po powrocie do Polski. Składki emerytalne mogą być płacone albo w Polsce, albo w Niemczech - pracownik ma w tej kwestii możliwość wyboru.

    Jak oceniasz wynagrodzenie, które wypłaca firma?

    Moim zdaniem mogłoby być o 50 % większe. Inne firmy płacą około 50 % więcej.

    Jakie podejście do współpracy ma firma?

    Najważniejszy dla firmy jest klient, potem opiekun. Mają bardzo wiele ofert oraz sprawnie i szybko szukają zleceń dopasowanych do zleceniobiorców. Firma profesjonalnie i uczciwie opłaca koszty przyjazdu opiekuna - zarówno za bilet na autobus, jak i za taksówkę.

    Jak ogólnie oceniasz współpracę z firmą?

    Firma posiada najlepszą na rynku, bezpłatną i bardzo profesjonalną platformę learningową i zapewnia profesjonalne szkolenia. Mają profesjonalną stronę internetową, informator opiekunki, formularz do referencji. W nagłych sytuacjach można zadzwonić na numer alarmowy. Mają realistyczne oczekiwania wobec opiekuna.

    Dzięki GoWork masz właśnie możliwość zasugerowania swojemu byłemu pracodawcy istotnych zmian. Co byś mu powiedziała o organizacji i doradziła co poprawić w firmie?

    Możnaby zaoferować umowę o pracę i szkolenie wdrażające do pracy z klientem. Moim zdaniem wszystkie płacone stawki mogłyby być w przedziale od minimum 1600-1700 euro miesięcznie „na rękę”.

    Company logo
    ATERIMA MED

    19.05.2023 08:18

    Pracodawca

    Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią o ATERIMA MED. Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    Lucyna

    17.01.2023 13:04

    Pracownik

    Jestem po pierwszym zleceniu. Warunki na miejscu zgodne z opisem. Nawet dzwoniła do mnie zmienniczka, której przekazałam bieżące informacje, więc komunikacja jest raczej dobra. Pieniądze na czas, podróż dobrze zorganizowana. Polecam
    ReviewUserIcon
    Basia

    19.05.2023 08:13

    Pracownik

    kochana ja nie miałam z tym problemu. mówisz że chcesz wrócić na sztelę to oni tak organizują wymiany, żebyś wróciła w to samo miejsce. choć wiadomo jak o przy organizacji pracy z ludźmi.. nie zawsze dokładnie tego dnia kiedy ty byś chciała, bo sytuacje zmienniczki tez trzeba uwzglednic (do kiedy moze zostac)
    ReviewUserIcon
    Pawel

    12.06.2023 13:44

    Pracownik

    u mnie nie bylo prolemu z powrotem na to samo zlecenie, fajnego dziadka mam, regularnie jezdze

    Zostaw merytoryczną opinię o ATERIMA MED

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.