opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

ATERIMA MED

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.2/5

Na podstawie 1341 ocen
Opinie(2320)
Dodaj opinię
Aktualności(89)
Wywiady(2)

Opinie(2320)

Dodaj opinię
Aktualności(89)
Wywiady(2)
Logo
  • O ATERIMA MED
  • .
  • Zalety pracy z ATERIMA MED
  • .
  • Lekcje języka niemieckiego
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Bezpieczna praca
  • .
  • Kontakt

O ATERIMA MED

Zalety pracy z ATERIMA MED

Lekcje języka niemieckiego

Rekrutacja

Bezpieczna praca

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o ATERIMA MED

Opinie

Opinie o ATERIMA MED Kraków Puszkarska 7M

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

WebsiteIconATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 18
    • 19
    • 20
    • …
    • 25

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o ATERIMA MED!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Wrzos

    07.03.2016 17:40

    Inne

    Z tego co widzę to administratorzy usuwają wpisy wulgarne albo jakieś niezgodne z regulaminem. Ja sporo przesiaduję na forum akwarystycznym, bo to moje hobby i tam też usuwają.
    ReviewUserIcon
    xyz

    05.03.2016 13:54

    Inne

    Witaj. Na 100% nie jeatem z firmy. A to co piszesz, że firma usówa nie zbyt pomyslne komentarze na swój temat to chyba prawda.
    ReviewUserIcon
    ala

    05.03.2016 08:50

    Inne

    To dlaczego nie ma mojego wpisu w ogóle,bo nie był pozytywny?
    ReviewUserIcon
    Ruzz

    04.03.2016 15:22

    Inne

    Chyba zle mnie zrozumialas. Wypalte mozesz miec albo w zl, albo w drugiej opcji, ze czesc w zl, a czesc w euro. Ogolnie to lepiej sie na tym wychodzi, szkoda tylko ze ten ZUS jest teraz wysoki :-( aha - do Majka. Przelewy przychodza teraz inaczej niz w zeszlym roku, bo za jedna i druga umowe dostajesz osobno.
    ReviewUserIcon
    miki

    05.03.2016 11:58

    Inne

    To się ciesz, że ZUS jest większy, pracuje to na Twoją emeryturę, bo za te 20 zł co wcześniej odprowadzali na ZUS to by Ci nie starczyło na papier do pupy
    ReviewUserIcon
    ela

    04.03.2016 08:35

    Inne

    To jak to jest z wypłatą odnośnie euro,jak rozmawiałam z firmą to powiedziała mi ,że tylko część wypłaty wypłacana jest w euro,a część jest w złotówkach wypłacana. Bo jak pisze Ruzz to powinna być cała pensja w euro czy tak?
    ReviewUserIcon
    ala

    04.03.2016 08:29

    Inne

    Ale xyz okroił mój ostatni wpis,jest to z dnia 26 luty,czyli te wpisy są kontrolowane przez firmę i jak są nie korzystne dla nich no to wiadomo....
    ReviewUserIcon
    xyz

    04.03.2016 14:51

    Inne

    Witaj. Nie okroiłem Twojego wpisu. Poprostu napisałem co mysłę o firmie i jej rzetelności.
    ReviewUserIcon
    Ruzz

    01.03.2016 11:24

    Inne

    Majka z tego co wiem, to powinnas miec takie informqcje napisane na dokumentach przyznajacych Twoje swiadczenia. Jak nie mass tych dokumentow, to ja Ci moge polecic jako pewne zrodlo informacji ZUS. Rodzajow emerytury jest wiele, a przepisy sa skomplikowane. Sama to przerabialam i jedynie w ZUSie mi pomogli i potrafili wyjasnic.
    ReviewUserIcon
    MAJKA

    29.02.2016 20:11

    Inne

    Cześć dziewczyny - ja mam pytanie do Was i pomóżcie mi rozwiązać moje wątpliwości. Otóż jestem na emeryturze i pracuje w Aterima med jako opiekunka w Niemczech. Teraz wysyłają PIT-y i obawiam się że przekrocze limit czy wiecie ile mogę zarobić rocznie brutto aby nie zawiesili mi emerytury i abym nie musiała zwracać pieniędzy
    ReviewUserIcon
    Wrzos

    26.02.2016 12:27

    Inne

    Ja na kontakt nie narzekam. Jak zadaję szczegółowe pytania, to mówią rzeczowo. Raz jechałam na zlecenie do Bonn do dwóch osób, to pytań miałam wiele, bo byłam tam pierwszą opiekunką i nie byłam pewna co mnie spotka. Zrobiłam listę pytań, na niektóre pani nie znała odpoweidzi. Powiedziała że się dopyta i dowie. Na drugi dzień wszystko mi wytłumaczyła co chciałam wiedzieć. Stelle uważam za udaną, w błąd nie zostałam wprowadzona.
    ReviewUserIcon
    Ruzz

    23.02.2016 20:03

    Inne

    Wiesz ja u nich cenie ze przekazuja rzetelnie informacje - jakie by nie byly. W niektorych agencjach klamia zeby tylko cie zatrzymac, a tutaj kawe nq lawe. Cenie szczerosc dlatego wole ich poki co.
    ReviewUserIcon
    xyz

    26.02.2016 00:39

    Inne

    Witaj. Z rzetelnoscią jest u nich bardzo róznie.
    ReviewUserIcon
    ala

    22.02.2016 17:53

    Inne

    Cześć Ruzz,Dzięki właśnie tego chciałam się dowiedzieć, pytam tutaj bo do tej firmy nie mam zaufania,załatwili mnie na "dzień dobry", pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Ruzz

    19.02.2016 09:34

    Inne

    Czesc Ala! Nowy system rozliczen jest od niedawna, bo wprowadzili go od nowego roku. Powiem Ci ze jak masz jakies pytania to lepiej ederzaj mailowo do nich, bo ja sama niektorych rzeczy jeszcze nie ogarniam i co chile do nich pisze z pytaniami. Dzieki Bogu odpisuja i tlumacza co i jak.
    ReviewUserIcon
    Agnes

    19.02.2016 07:08

    Inne

    Nie jest źle w tej firmie jeśli mogę wyjechać tylko na miesiąc to takiej oferty szukają pensja na czas teraz też część w euro praca jak wszędzie lekko nie jest ale cóż.pozdrawiam wszystkie opiekunki
    ReviewUserIcon
    ala

    18.02.2016 15:46

    Inne

    Dzięki Ruzz,od dawna jest wysoki kurs euro a mi coś mało wychodzi jak liczę,a chciałabym się jeszcze raz dopytać od kiedy firma zaczęła wypłacać w euro ponoć wcześniej tylko w złotówkach płacili.
    ReviewUserIcon
    Ruzz

    17.02.2016 20:52

    Inne

    Ala firma placi w euro czesc pieniedzy jesli opiekunka sobie tego zazyczy. Chodzi o nowy system rozliczen. Jak chcesz to beda placic w zlotowkach. Kurs jest zawsze aktualny z brebanku.
    ReviewUserIcon
    Jurzysta

    17.02.2016 12:46

    Inne

    Marednon wydaje mi się że największy problem w nowych rozliczeniach jest taki, że mylą się kwoty netto i brutto. Jak się zagłębisz w nowe przepisy, to jest więcej pytań niż odpowiedzi. Efekt jest taki że potem zawsze trzeba dzwonić albo pisać do firmy żeby wyjaśnili. Miałam kiedyś podobną sytuację w innej firmie w ubiegłym roku. Jak wprowadzono mindestlohn to firma wprowadziła nowe umowy. Teraz wiem że jest inny okres rozliczeniowy i inaczej są rozliczane te umowy. W efekcie ja narzekać nie mogę, bo mam więcej niż rok temu. Wkurzające jest tylko to, że po każdej zmianie przepisów wszystkie firmy zmieniają umowy żeby się dostosować do nowych norm prawnych. A my musimy to wszystko przetrawć co nas kosztuje sporo nerwów.
    ReviewUserIcon
    ala

    16.02.2016 20:35

    Inne

    No właśnie jak oni wypłaty rozliczają,euro teraz jest dość wysokie, a w grudniu ponoć euro kosztowało tylko 4,13zł,czy wam też tak rozliczano,i jeszcze jedno od kiedy firma zaczęła płacić w euro.
    ReviewUserIcon
    ala

    16.02.2016 20:29

    Inne

    No właśnie jak oni wypłaty rozliczają,euro teraz jest dość wysokie, a w grudniu ponoć euro kosztowało tylko 4,13zł,czy wam też tak rozliczano,i jeszcze jedno od kiedy firma zaczęła płacić w euro.
    ReviewUserIcon
    Ruzz

    16.02.2016 19:48

    Inne

    Mary i Dagmara napiszcie do ich kadr maila, niech Wam wyjasnia. teraz jest pokomplikowane z tymi rozliczeniami przez te nowe przepisy, umowy i cala ta biurokracje. Tutaj chociaz lepiej placa, ale w innej firmie kolezanka byla w plecy na ostatniej wyplacie. Ja sie troche tez wkurzalam jak zobaczylam swoja wyplate w At, ale teraz sa inne terminy rozliczen wiec wszystko sie wyjasnilo jak przyszla druga transza.
    ReviewUserIcon
    Dagmara1

    15.02.2016 23:09

    Inne

    Witam opiekunki i opiekunow Czy zrozumieliscie rozliczenie naszych wyplat w zlotowkach i w euro,za m-c styczen. Ja nic za bardzo nie rozumiem. wydaje mi sie za malo, poza tym,jaki byl przelicznik euro. Cos mi nie pasuje...
    ReviewUserIcon
    mary

    16.02.2016 10:36

    Inne

    To prawda.Mi równiez wypłata nie pasuje.Liczę z każdej strony i ponad 100 zł mam za mało,lub licząc inaczej około 30 euro za mało.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w ATERIMA MED?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - ATERIMA MED

    Puszkarska 7M 30-644 Kraków

    ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Do betrojerin

    15.02.2016 20:45

    Inne

    Przecież zawsze się składa deklaracje do kwietnia. W czym problem, że wysyłają pod koniec lutego? Co do koordynatorek, to ja się nie skarżę póki co, ale chwalić też nie będę, bo nie chcę potem odszczekiwać. Ja problemu z dodzwonieniem się nie miałam nigdy.
    ReviewUserIcon
    Kaśka

    14.02.2016 00:28

    Inne

    Przecież zawsze się wysyła z końcem lutego. Zdążysz się rozliczyć na pewno. Polecam rozliczenie przez internet. Nie ma sensu stać w kolejkach w urzędach.
    ReviewUserIcon
    Betrojerin

    12.02.2016 17:53

    Inne

    Nie wiem , co powinnam powiedzieć o Pani koordynatorce, która obiecała odzwonić póżniej ... i zapomniała. . Dzwoniłam po raz drugi ...odebrała inna Pani i zapewniła , że odzwonią. Biuro zamknęli , bo jest czynne do 17 . Sprawy na której mi zależało nie załatwiłam. Inna zupełnie sprawa - chcę rozliczyć deklarację podatkową za 2015 rok ... i nie mogę ...bo z Aterimy nie mam rozliczenia za 2015 r. Jedna z Pań odpowiedziała, że otrzymam do końca lutego... DLACZEGO TAK DŁUGO ??? Dlaczego moją deklarację mam składać tak póżno ???
    ReviewUserIcon
    Betrojerin

    12.02.2016 17:51

    Inne

    Nie wiem , co powinnam powiedzieć o Pani koordynatorce, która obiecała odzwonić póżniej ... i zapomniała. . Dzwoniłam po raz drugi ...odebrała inna Pani i zapewniła , że odzwonią. Biuro zamknęli , bo jest czynne do 17 . Sprawy na której mi zależało nie załatwiłam. Inna zupełnie sprawa - chcę rozliczyć deklarację podatkową za 2015 rok ... i nie mogę ...bo z Aterimy nie mam rozliczenia za 2015 r. Jedna z Pań odpowiedziała, że otrzymam do końca lutego... DLACZEGO TAK DŁUGO ??? Dlaczego moją deklarację mam składać tak póżno ???
    ReviewUserIcon
    ciekawa

    07.02.2016 10:08

    Inne

    Witam. Ile godzin dziennie pracuje opiekunka w niemczech?
    ReviewUserIcon
    Libasek

    04.02.2016 19:46

    Inne

    Zaskoczona - mnie tez to zdziwilo, ale sie dopytalam i juz wiem o co chodzi. Okresy rozliczeniowe sa dwa, bo zmienily sie przepisy, a co za tym idzie - rowniez umowy od nowego roku. Dlatego kase dostajesz dwa razy, zeby obydwie umowy byly rozliczone. Zadzwon sobie do biura bo oni tam maja teraz taka infolinie, to powinni Ci wszystko dokladnie powiedziec.
    ReviewUserIcon
    Libasek

    03.02.2016 18:12

    Inne

    Jurek postojowe dostajesz jak jestes w Polsce. Od Ciebie zalezy czy chcesz jechac od razu, czy czekasz na swoja zmiane. Jak nie chcesz siedziec w pl to mozesz od razu pytac o inna oferte.
    ReviewUserIcon
    zaskoczona

    03.02.2016 15:23

    Inne

    Drogie Opiekunki!Na pewno zauważyłyście,że Aterima zaczyna płacić na raty pod pretekstem okresu rozliczeniowego od 26 dzień m-ca do 25 następnego m-ca,porównując nas do telefonów komórkowych,że takie okresy obowiązującą w sieciach telekomunikacyjnych Śmieszne!Za abonament telefoniczny płaci się z góry,czyli jeden okres rozliczeniowy "do przodu".Uważajcie,bo to jest początek problemów finansowych.Zastanówcie się nad tym dlaczego wypłatę za koniec stycznia dostaniecie w marcu.
    ReviewUserIcon
    laura

    10.03.2016 14:45

    Inne

    odpowiedz do zaskoczonej. Aterima placi od nowego roku na RATY, TO JEST SKANDAL ... obracaja naszymi peniedzmi kilka tygodni a potem wynagrodzenie placa na RATY... NIE MAM DOBREGO ZDANIA O ATERIMIE I MIEC JUZ NIE BEDE . NIKOMU NIE POLECAM TEJ AGENCJI...TO BANDA KOMBINATOWROW...UDAJA ZATROSKANYCH A TAK NAPRAWDE MAJA NAS GDZIES ...
    ReviewUserIcon
    Ohma

    27.01.2016 10:28

    Inne

    Ala na pewno umowy ci nie rozwiążą. Jak zjeżdżasz ze stelli to przechodzisz na postojowe. Agentury same nie rozwiązują umów.
    ReviewUserIcon
    ala

    26.01.2016 09:35

    Inne

    Czy firma może zerwać umowę,tylko dlatego ,ze przyjeżdża ich zaprzyjaźniona opiekunka a mnie po prostu wyrzucono,czy firma może tak postąpić,nie ponosząc przy tym żadnej odpowiedzialności?
    ReviewUserIcon
    ala

    26.01.2016 09:32

    Inne

    Czy firma może zerwać umowę,tylko dlatego ,ze przyjeżdża ich zaprzyjaźniona opiekunka a mnie po prostu wyrzucono,czy firma może tak postąpić,nie ponosząc przy tym żadnej odpowiedzialności?
    ReviewUserIcon
    Gosiaczek

    10.01.2016 20:19

    Inne

    Widzę, że wszystkie osoby komentujące, jeżdżą jako opiekunki a czy ktoś może wie jak jest na pieczarkach we Francji? Właśnie znalazłam takie ogłoszenie z firmy ATERIMA i bardzo dobre warunki, gdyby ktoś, coś wiedział na ten temat, byłabym wdzięczna
    ReviewUserIcon
    bonia06

    31.12.2015 18:24

    Inne

    Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2016 dla wszystkich opiekunek pracujących za granicą jak również dla całej kadry ATERIMA MED serdecznie pozdrawiam moją koordynatorke Panią Joannę Bielak
    ReviewUserIcon
    Mary

    29.12.2015 20:37

    Inne

    Za każdym razem jak wchodzą nowe umowy to jest wiele pytań. Rok temu było to samo. Przepisy się zmieniają w niemczech, w polsce albo jakieś prawa unijne wchodzą. Każdemu byłoby na rękę żeby była jedna, prosta umowa. A co roku pytania, konsultacje, czytanie przepisów, dzwonienie do firmy po wyjaśnienia. W tym roku też dzwoniłam. Dobrze że mają chociaż infolinię, bo moja bratowa pracuje w innej agencji i tam nie wiedzą nawet o zmianie przepisów, więc nie zmieniają umów. Więc kontrola z finnanzamt albo w pl z US lub ZUS i może być niewesoło. Ja sama jeszcze czytam i staram się to wszystko zrozumieć i jakoś ogarnąć, ale jak macie wątpliwości, to lepiej dzwońcie do nich - mnie to oszczędziło sporo czasu i nerwów że mi wyjaśnili większość rzeczy.
    ReviewUserIcon
    ala

    26.01.2016 09:44

    Inne

    Czy firma może zerwać umowę,tylko dlatego ,ze przyjeżdża ich zaprzyjaźniona opiekunka a mnie po prostu wyrzucono,czy firma może tak postąpić,nie ponosząc przy tym żadnej odpowiedzialności?
    ReviewUserIcon
    ewa

    28.12.2015 11:56

    Inne

    Dostał ktoś nową umowę z ATERIMA MED - bo ja dostałam i sama nie wiem co o niej myśleć . Przeczytałam kilka razy i nie rozumiem dlaczego są trzy umowy z tego aż dwie dotyczące opieki w Niemczech .
    ReviewUserIcon
    laura

    10.03.2016 14:56

    Inne

    no i gdzie jest moj wpis ????? czy tylko pozytywne opinie mozna tu wpisywac ????' Aterima to BANDA KOMBINATOROW, ZEBY NIE POWIEDZIEC ZLODZIEI...UMOWY SA TAK SPORZADZONE I WYNAGRODZENIA W RATACH , ZEBY NIE MOZNA BYLO SIE DOLICZYC. NIESTETY NIKOMU NIE POLECAM TEJ FIRMY...
    ReviewUserIcon
    aniutka41

    15.12.2015 17:21

    Inne

    No jak tak beda płacic wraz z premia świateczna to ja chyba bede musiala bardzo grubo zastanowic sie nad wspołpraca.
    ReviewUserIcon
    Beata

    11.12.2015 14:17

    Inne

    A po co się tak czaić? Nie lepiej zapytać w firmie? U źródła? :-)
    ReviewUserIcon
    alka

    10.12.2015 18:54

    Inne

    polecono mi do pracy ATERIMA MED, czytam opinie ale podobno jak ma się do opieki dwoje chorych to firma płaci wiecej czy to prawda? może rzucicie widełki zarobkowe dla opiekunki doświadczonej? wiem ,że nie wolno ale może ....
    ReviewUserIcon
    aniutka41

    01.12.2015 09:01

    Inne

    Komu kończy sie umowa w grudniu ,chciałabym aby następna była juz taka jak powinna być a nie śmieciowa.
    ReviewUserIcon
    aniutka41

    01.12.2015 08:56

    Inne

    Do zatapialna ja dostałam sms ,ze 350 e .Zadzwoniłam i powiedzieli mi ,ze po odliczeniu na reke 200e.Pozdrawiam

    Zostaw merytoryczną opinię o ATERIMA MED

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.