opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

ATERIMA MED

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.2/5

Na podstawie 1341 ocen
Opinie(2320)
Dodaj opinię
Aktualności(89)
Wywiady(2)

Opinie(2320)

Dodaj opinię
Aktualności(89)
Wywiady(2)
Logo
  • O ATERIMA MED
  • .
  • Zalety pracy z ATERIMA MED
  • .
  • Lekcje języka niemieckiego
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Bezpieczna praca
  • .
  • Kontakt

O ATERIMA MED

Zalety pracy z ATERIMA MED

Lekcje języka niemieckiego

Rekrutacja

Bezpieczna praca

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o ATERIMA MED

Opinie

Opinie o ATERIMA MED Kraków Puszkarska 7M

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

WebsiteIconATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 16
    • 17
    • 18
    • …
    • 25

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o ATERIMA MED!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Ruzz

    31.08.2016 11:41

    Inne

    Pezecież wystarczy wpisać w wyszukiwarkę ogłoszenia o pracę dla opiekunek i na wielu stronach się ogłaszają.
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.08.2016 16:34

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Bozenaterima

    30.08.2016 22:08

    Inne

    Chcesz od nas wyjechac - prosze bardzo. Skontaktoj sie ze mna, na pewno bede mogla ci pmoc.
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.08.2016 12:20

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ryszard

    30.08.2016 16:32

    Inne

    Do opieki ma się rozumieć?
    ReviewUserIcon
    Ryszard

    27.08.2016 10:36

    Inne

    Ja teraz mam dwie osoby. Za dwie płacą więcej, ale każda oferta ma swoją cenę. Za jedną osobę wiem że nawet teraz jest koło 1250. Nie chcę wprowadzać w błąd, ale tak mi się kojarzy po mojej ostatniej rozmowie jak szukali mi zlecenia. Najlepiej samemu zadzwonić i dowiedzieć się co proponują.
    ReviewUserIcon
    Kaśka

    26.08.2016 13:30

    Inne

    Mojej koleżance ostatnio zaproponowali 1200 euro za dziadka na chodzie. Wczoraj mi się chwaliła na skypie. Nie wiem jak wyglądają oferty maximum, np. Za dwie osoby?
    ReviewUserIcon
    Wrzos

    24.08.2016 10:22

    Inne

    Nie będę podawać adresów portali z ogłoszeniami, bo admin usuwa. Ogłoszenia można sobie wygoglować.
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.08.2016 20:23

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Basia

    21.04.2017 14:18

    Inne

    Język przydaje sie zawsze i to bardzo widzę po sobie bo masz lepszy kontakt z pacjentem bo on nie chce tylko żebyś mu tyłek podcierala ... Aterima super
    ReviewUserIcon
    Opiekunek

    25.04.2017 16:54

    Inne

    Z tym super to szło by dyskutować....Dzięki różnym "superom" zmieniłem firmę, jestem na kontrakcie i jest - jak na razie ( po I miesiącu) lepiej. I 100% w E bez problemu.
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.08.2016 12:04

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ruzz

    22.08.2016 12:52

    Inne

    Vovo chyba lepiej Ci będzie zapytać w firmie czy mają ofertę do tego miasta i za ile kasy.
    ReviewUserIcon
    Natalia

    21.08.2016 10:58

    Inne

    Na portalach z ogłoszeniami przeqażnie wszystkie firmy podają stawki.
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.08.2016 20:25

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ruzz

    19.08.2016 20:00

    Inne

    Przecież są w niektórych ofertach. I na portalach z ogłoszeniami też czasami podają stawki do konkretnych zleceń.
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.08.2016 22:47

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Renatax

    18.08.2016 13:45

    Inne

    Na ich stronie są oferty wraz z wynagrodzeniem. Jest kilka dobrych, bo wczoraj koleżance pomagałam szukać.
    ReviewUserIcon
    Ala

    17.08.2016 20:18

    Inne

    Zmieniam firmę bo zmieniczka macie a firma jej klaska
    ReviewUserIcon
    Dorota

    23.01.2017 17:47

    Inne

    Ja zmieniałam już raz firmę, ale w listopadzie wróciłam do aterimy. Problemy na stellach zdarzają się wszędzie, ale nie w każdej firmie starają się pomóc. Zmienniczek nie komentuje, odpukać - z żadną jeszcze nie miałam problemu. Teraz mam wyższe składki. Zobaczę do kiedy zostanę, wszystko się zmienia.
    ReviewUserIcon
    Ruzz

    26.01.2017 19:24

    Inne

    Lepiej nie chwalić dnia przed zachodem słońca. Zmieniać i zmieniać nie jest dobrze. Tutaj wiem na czym stoję. Porównywałam kiedyś z dwoma koleżankami oferty i warunki w innych firmach i wszystkie mają swoje plusy i minusy. Często zmiana na coś niby lepszego to "skórka za wyprawkę". Oczywiście trzeba być elastycznym, ale lepiej się zastanowić dwa razy przed podjęciem ostatecznej decyzji, żeby sobie samobója nie strzelić. Jestem spakowana i stresik jest! Jak będę na miejscu, to się odezwę.
    ReviewUserIcon
    Scarlett

    17.08.2016 17:29

    Inne

    Mają na stronie ofertę za 1290 euro.cwarto z nimi wyjechać?
    ReviewUserIcon
    Leni

    23.08.2016 16:28

    Inne

    Za tyle warto. Żadna firma tyle nie płaci.
    ReviewUserIcon
    Katka

    29.08.2016 11:38

    Inne

    Żadna? Dwa lata temu pojechałam za 1200 z konkurencyjnej firmy. Potem - z jeszcze innej - za 1100 (ale podopieczny miał 3 razy w tygodniu po 8 godzin zajęcia w Demenz Gruppe, także...). Teraz pracuję w Heimie (jest ciężko), dlatego rozważam powrót do wyjazdów do domów prywatnych właśnie, bo po Heimie każde zlecenie wydaje mi się łatwe. ;-) Pozdrawiam!
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.08.2016 22:05

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Libasek

    16.08.2016 09:42

    Inne

    Przecież można dostawać w jednej wqlucie jeśli chcesz. Każdy może sobie wybrać jak mu pasuje.
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.08.2016 21:46

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    maldona

    12.08.2016 09:50

    Inne

    Potwierdzam, część wypłaty dostajesz o ile chcesz w euro, ale to i tak paranoja, powinno się mieć wybór-albo euro,bo w końcu zarabiamy w tej walucie, albo złotówki, bo niektórzy wolą.
    ReviewUserIcon
    dori

    11.08.2016 17:34

    Inne

    Witam, zamierzam wyjechać z aterimą, jaką częśc wypłaty dostaje się w Euro?
    ReviewUserIcon
    Kaśka

    12.08.2016 10:54

    Inne

    Są trzy umowy. Możesz mieć wypłatę w samych złotówkach na każdą umowę. Albo część wypłaty w euro - z jednej umowy na konto walutowe, jeśli tak chcesz.
    ReviewUserIcon
    Ada

    22.12.2016 19:50

    Inne

    Trzy umowy ? A na co aż tyle?
    ReviewUserIcon
    Liza

    11.08.2016 10:57

    Inne

    Napiszcie co tam było na tych dnoach otwartych.
    ReviewUserIcon
    Ryszard

    11.08.2016 15:32

    Inne

    Ja kiedyś się muszę wybrać na takie dni jak będą mieli blisko mnie i będę akurat w Polsce.
    ReviewUserIcon
    Kaśka

    09.08.2016 17:58

    Inne

    Dziewczyny czy wybiera sie ktoras na dni otwarte w czwartek do krakowa? Jestem z michalowic 20 km i chyba wpadne. Jak cos to piszcie
    ReviewUserIcon
    Magda

    10.08.2016 11:24

    Inne

    Ja się wybierałam, ale jeszcze nie wiem czy uda mi się dotrzeć. Przymierzam się do pracy opiekunki, ale nie mam doświadczenia. Język znam- wydqje mi się dość dobrze. W tej chwili szukam pracy, jestem nauczycielką (polonistka). Niemieckiego uczyłam się na studiach i w liceum. Nawet maturę zdałam z niemieckiego. Trochę pogoda mnie dzisiaj dołuje, jestem z Olkusza i mam kawałek do tego Krakowa. Do Kaśka: postaram się być jutro ale nie obiecuję. Magda
    ReviewUserIcon
    jadzia

    07.08.2016 18:17

    Inne

    Jak przedstawia sie wysokosc pesji w przypadku pracy w Polsce - pani z sonda badz lezacym panem - moze ktos sie orientuje
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.07.2016 09:29

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ryszard

    13.07.2016 11:40

    Inne

    Warunki płacowe są podobne jak w innych firmach. Ja jestem w stanie za to utrzymać rodzinę. W Polsce niestety tyle nie zarobię.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w ATERIMA MED?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - ATERIMA MED

    Puszkarska 7M 30-644 Kraków

    ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.07.2016 11:10

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Tina

    12.07.2016 11:03

    Inne

    Poczytaj w necie o pracy opiekuna. Mało tego jest? Jak nic o tym nie wiesz, to raczej Cię nie przyjmą.
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.07.2016 19:59

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Fasola

    11.07.2016 10:45

    Inne

    Tomek ona pisala o premiach za wyjazd, a nie o placy za opieke.
    ReviewUserIcon
    Gosia

    11.07.2016 21:46

    Inne

    Ja osobiście się pytałam w biurze jak umowę podpisywalam to nie plotki
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.07.2016 21:29

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ryszard

    10.07.2016 17:53

    Inne

    Przecież rekrutacja jest prowadzonastale, a nie tylko teraz.
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.07.2016 17:28

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ryszard

    09.07.2016 19:06

    Inne

    Przecież rekrutacja trwa cały czas - jak w każdej firmie. A ktoś powyżej pisał o premiach. Na stronie firmowej o tym było. Poszukaj w informacjach. Wiem że śą premie za wyjazdy letnie (nie załapałem się na wymagany okres) i premie za polecenie opiekunki, jeśli ta dostanie u nich pracę.
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.07.2016 13:50

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Gosia

    09.07.2016 21:22

    Inne

    Trzeba wyjechać na conajmniej na 3 miesiące to wtedy płacą
    ReviewUserIcon
    Zawiedziona

    08.07.2016 12:14

    Inne

    Firma mało rzetelna do podpisania umowy super a potem (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Gruba

    08.07.2016 17:25

    Inne

    Nie prawda ja mam dużo ofert
    ReviewUserIcon
    Ruzz

    08.07.2016 11:25

    Inne

    Janka na pewno certtfikat Ci pomoże jak jakiś masz. Tak samo referencje od rodzin, u których pracowałaś. Jak nie masz doświadczenia w pracy z osobą leżącą, to lepiej odpuść taką ofertę - ale to moje zdanie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.07.2016 22:06

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ryszard

    08.07.2016 10:34

    Inne

    Janko - w ofercie powinien być zakres obowiązków i opis stelli. Na rozmowie rekrutacyjnej bądź sobą, jak znasz język, to powinno być dobrze. Zapytaj czy pani ze złamanym biodrem jest na chodzie i w jakim stopniu. Powodzenia na rozmowie! Ryszard
    ReviewUserIcon
    elak

    04.07.2016 01:53

    Inne

    Wykorzystaj telefon alarmowy i powiadom o zaistniałej sytuacji.
    ReviewUserIcon
    obca

    30.06.2016 21:42

    Inne

    Mam pytanie. Wyjechałam po raz pierwszy do Niemiec z ta firma. Jest mi tu bardzo źle bo babka do innych niemcow mnie obraza. jestem tu 3 dzien i nie daje rady psychicznie co mam robic.....
    ReviewUserIcon
    buldog

    14.08.2016 18:29

    Inne

    olać, ja już takie coś przerabiałem kilka razy. w tej pracy to nasz "zakres czynności". to niestety starsze lub nawet stare osoby, demencja ma to do siebie. jeżeli decydujemy się na tę pracę t.j. z osobami z demencją to normalka. inaczej gdyby robiła to np. zdrowa rodzina - wtedy firma aterima NA PEWNO by zareagowała łącznie z powrotem. trzeba tylko z Paniami (miłymi) porozmawiać lub wysłać smska
    ReviewUserIcon
    buldog

    14.08.2016 18:29

    Inne

    olać, ja już takie coś przerabiałem kilka razy. w tej pracy to nasz "zakres czynności". to niestety starsze lub nawet stare osoby, demencja ma to do siebie. jeżeli decydujemy się na tę pracę t.j. z osobami z demencją to normalka. inaczej gdyby robiła to np. zdrowa rodzina - wtedy firma aterima NA PEWNO by zareagowała łącznie z powrotem. trzeba tylko z Paniami (miłymi) porozmawiać lub wysłać smska
    ReviewUserIcon
    Natalia

    11.06.2016 13:02

    Inne

    Potwerdzam. Teraz są trzy umowy.
    ReviewUserIcon
    jolars

    02.06.2016 18:02

    Inne

    Pozdrawiam prezesa Aterimy. Dziękuję za korektę.
    ReviewUserIcon
    Ryszard

    29.05.2016 10:54

    Inne

    Helcia terqz są trzy umowy. Inaczej się to odbywa, niż piszesz.
    ReviewUserIcon
    Wrzos

    27.05.2016 12:52

    Inne

    Helcia, teraz jest inaczej. Stawka netto pozostała, a składki są płacone wyższe. Teraz są trzy umowy i jak masz konto walutowe, to część wypłaty możesz dostać w euro.
    ReviewUserIcon
    Aldona

    27.05.2016 10:37

    Inne

    Aterima ma 3 umowy i wyzsze skladki, wiec cos kolezanko pomylilas.
    ReviewUserIcon
    Ryszard

    23.05.2016 17:17

    Inne

    Życzę Ci powodzenia w pokonywaniu przeciwności losu oraz samego szczęścia dla Ciebie i Twojej rodziny.
    ReviewUserIcon
    Qlara

    20.05.2016 12:50

    Inne

    Ryszardzie rozumiem Cię bardzo dobrze. Mój mąż ma niestabilną sytuację zawodową. Zarabiam więcej od niego, ale spłata kredytu nas trochę wyniszczq finansowo. Dlatego właśnie myślę o ściągnięciu go tutaj.
    ReviewUserIcon
    Ryszard

    19.05.2016 10:48

    Inne

    Qlaro - takie jest życie. Czasami musimy zostawić to co kochamy. Ja mam rodzinę w Polsce, o którą muszę dbać. Bez pieniędzy albo z polskimi zarobkami byłoby ciężko. Czasami trzeba coś poświęcić. Taki los.
    ReviewUserIcon
    Ruzz

    18.05.2016 10:18

    Inne

    Pocxytaj wcześniejeze wpisy. Od nowego roku są nowe zasady i są teraz trzy umowy. Składki są wyższe niż były w 2015.
    ReviewUserIcon
    Ważka

    17.05.2016 13:20

    Inne

    Qlara to o czym piszesz, to wszystko niestety wina naszych wyborów. Zawsze ma być w Polsce lepiej, a jest niestety gorzej.

    Zostaw merytoryczną opinię o ATERIMA MED

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.