Opinie o TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Kraków

farma

Na początku września była rekrutacja do marketingu proces rekrutacyjny przebiegał jak jest to opisane na ich stronce. Podobno już jest kandydat. Ktoś dostał sie do etapu z zadaniem domowym?

hp

jak są na serwisach z ogloszeniami coś jest, to aktualne pewnie, jest parę vacatów z tego co kojarze w róznych regionach. umowa o pracę, wypłata normalnie raz w miesiacu, do 10-tego, dodatkowo premie jak zrealizujesz cel sprzedaży.

pytanie

Jakie warunki trzeba spełnić aby zostać szefem marketingu? Bo koleżanka mi mówiła, że firma w tej chwili poszukuje?

Estera

Żeby tylko za odrodzeniem nie stał ZNÓW ktoś, dla kogo zarządzanie sprzedażą jest intelektualnym labiryntem

Przedstawiciel medyczny

1szy etap super, rzeczowe pytania odnośnie cv, doświadczenia, osoba przeprowadzająca rozmowę na poziomie. 2gi etap dramat, pytania o marzenia, co robią rodzice?!, czy masz dzieci, imiona dzieci, kilka nt przeprowadzania wizyt w aptekach i kilka odnośnie testu aptecznego czyli ewidentnego badania rynku za friko na rzecz firmy. 2 osoby przeprowadzające rozmowę sprawiały wrażenie jakby to robiły 2gi raz.

jw.

logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Niunio

Gdzie ja jestem? Co się ze mną stało? Jak to beze mnie wszystko się zaczyna? Do Cousin - produkt nie może być merytoryczny, a działać może zegarek. Produkt powinien być skuteczny i aktrakcyjny dla klienta.

Cousin

Zarząd świetny, produkty merytoryczne i działające. Właśnie zaczyna się okres odrodzenia Firmy (usunięte przez administratora)

KR

to lipa :((( ja jestem z południa

PF

Firma prowadzi rekrutacje na północną część Polski. Pomorskie,Mazowieckie,Kujawsko-Pomorskie, Wielkopolska. Teraz nie mamy RKSa i chyba Vacat do zapełnienia jest od razu. Zapraszamy :)

KR

hej, ukazało się ogłoszenie na RKS - dział farmaceutyczny. W związku z tym moje pytanie - na jaki region jest wakat bo ogłoszenie jest na 16 województw? Czy ktoś wie? A może to jest automat?

Niunio

Jestem niunio i nic nie rozumie z tych komentarzy. Ja pracuję w firmie i jest naprawdę spoko. Szefostwo traktuje pracowników super, starają się, są systemy motywacyjne. Ja nie narzekam.

tyska

Witajcie. Pracowałam w tactice ponad pół roku, zwolniłam się, bo firma która mi się marzyła i do której rekrutowałam przed tacticą odezwała się że mnie chcą (lepsza kasa i teren bliżej domu, co jest dla mnie ważne ze wzgledu na małe dziecko) i zaczynam od września tam pracę. W Tactice pracowałam jako pm, praca do łatwych nie nalezy, bo lekarze są bardzo bardzo różni, ale jak sie ma już choćby małe doświadczenie (ja pracowałam wcześniej jako medyczny prawie rok), to jest trochę łatwiej. Tactica jako firma ok, zaliczylam tylko jedno szkolenie cykliczne i na wstepie merytoryczne, produktowe (nawet wysoki poziom), na co dzien wspieralam się raczej swoimi materiałami i ew. kontaktem z rks albo biurem. Produkty medyczne mają sporo atutów, ale to wszystko zależy od podejścia lekarza, czy da się zrobić recepty. Warunki jako takie, ale umowa o pracę od początku, mi niewiele brakowało do czasu niokreślonego już. Kasa moze byc na początek, w czerwcu podwyżki, chyba ogólnofirmowe, nie wiem, ile mozna mieć max, bo nie da się utrzymać cały czas najwyzszych wyników. Pozdrawiam i powodzonka kolegom i koleżankom medycznym!

Profi

zastanawiam się co odpisać elle i rks???? Zależy jakimi są szefami??? Bo mogą zostać moim regionalnym i co wtedy :-o A na poważnie 9-10 przedstawicieli, Kia optima dobrze wyposażona. z tego co nam mówią ogłoszenia są z automatu bo już trochę pracuję i dużej rotacji nie ma

Rks

Czy warto startować na regionalnego ?? Jakie warunki pracy ilu przedstawicieli jakie auto czy ktoś pomoże ??

fantomas

Podwyzki zawsze sa fajne, ale za nimi musi isc jakosc zarzadzania. (usunięte przez administratora) Jesli chcecie sie rozwijac, to probujcie w dziale medycznym.

MR

Potwierdzam, były podwyżki i generalnie teraz bardziej patrzą "na ludzi". U mnie w regionie po podwyżkach większość zadowolona

elle

mam pytanie czy rzeczywiście poszukują tych regionalnych czy to nie prawda bo ogłoszeń dużo na to miejsce , jakie wrunki pracy maja regionalni? Może ktoś podpowie

jogi

Ostatnio były w firmie zmiany i z tego co wiem to zależy jakie masz dośw. Jeśli już coś kiedyś sprzedawałeś (obojętnie w jakiej branży) to na początek nawet 2,5 na łape a po próbnym koło 3 na łapę. Jeśli nie masz żadnego dośw. to po 3 miesiącach pierwsza podwyżka i po następnych 6 kolejna. jak masz dośw. to podobno możesz więcej wyszarpać :) U nas ostatnio były podwyżki i większość ludzi zadowolona... ja pracuje 9 miesięcy i dostałem to co chciałem. P.S na Wawe na MEd - dobry teren :)

kandydat

cześć wybieram się na poczatku tygodnia na rozmowe na medycznego na wawe. Ktos wie ile mozna wyciagnac na poczatku i na co mozna liczyć póxniej? będę wdzięczny za odp.

poszukujacy pracy

Witam, Chcialem sie dowiedziec jak pracuje sie w tej firmy bo zostalem zaproszony na II etap. Powiedziano mi ze moge brac premie i ze jestesmy znani. Wiem ze poprzednik na terenie Wroclawia byl slaby i sobie nie radzil. Prosze o pomoc.

Medyczny

Siema, kolego w każdej firmie jako MED. musisz wchodzić przed pacjentami, taki live Przedstawiciela Medycznego. A u nas widać, że coś rusza do przodu. Plany bardziej realne i coraz więcej możliwościowy zdobycia kasy. Natomiast ciśnienie na wynik mega duże. Ja nie żałuje

Zostaw merytoryczną opinię o TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 434 ocen.

TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.