Opinie o TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Kraków

patryk

Cześć, wiele ofert pracy z tej branży i nie tylko znajdziesz na stronie (usunięte przez administratora) . Ja właśnie tam znalazłem coś dla siebie. Mają także wiele ofert szkoleń i kursów. Wpisz w wyszukiwarkę (usunięte przez administratora) , wejdź na pierwszą wyszukaną stronę i do dzieła!:)

Czy ktoś mógłby coś powiedzieć na temat aktualnej sytuacji w telemarketingu tactici? Jest ogłoszenie na konsultanta ktoś wie jak wygląda tam praca, jaki system rozliczania, w jakich warunkach sie pracuje (czy sa boxy czy openspace), jak manager itp. czy jest szansa na jakiś awans a jeśli tak to do jakiego dzialu? studiuje zaocznie, a chciałabym cos sobie dorobić w tygodniu, taka praca bylaby dla mnie najlepsza na ta chwile.

Witek

A ja ROZUMIE że to wasza wina że puder z prob.... sie nie sprzedaje ?

kandydat bis

Ja byłam w środe na rozmowie w biurze firmy w Krakowie. Rozmowa z głównym kierownikiem sprzedaży, całkiem ok, trochę podchwytliwych pytań, ale da się wybrnąć. Kasa w miare, wiadomo, że jak wszędzie system premiowy i nie ma co liczyć, żeby na początku od razu robic plany, ale było wspomniane cos o systemie bonusowym i konkursach dla wszystkich, które sa bardziej osiągalne dla nowych – to może tu chociaż jest szansa cos więcej wyciagnac. Samochod Kia ceed, telefon sluzbowy, ale nie wiem jaki. Co do szkolen to w sumie nie dowiedziałam się niczego ciekawego – tylko tyle, ze na początku na 3 dni przyjezdza się do biura, co mnie troche podlamalo, bo jednak pol tygodnia wyjęte. W biurze sa szkolenia sprzedażowe i produktowe, pobyt opłacają, chociaż tyle. Co potem, czy szkola jakos indywidualnie czy grupowo – nie wiem. Teren chyba nieduży, bo podobno nie trzeba korzystać z hoteli, no ale to się okaże w praniu, jeśli się uda. Zobaczymy, czy się odezwa. A co do ogloszen, to jak kiedyś pracowałam w hr, to tez tak robiliśmy, ze dawaliśmy opcję „cała polska”, bo nawet jak nie szukaliśmy w jakimś województwie ludzi, to zbieraliśmy bazę cv i potem jak była uruchamiana rekrutacja, to można było od razu dzwonic i pytać czy aktualne. Także może oni tak samo robia, nie wiem - nie pytałam.

Przedstawiciel medyczny

1szy etap super, rzeczowe pytania odnośnie cv, doświadczenia, osoba przeprowadzająca rozmowę na poziomie. 2gi etap dramat, pytania o marzenia, co robią rodzice?!, czy masz dzieci, imiona dzieci, kilka nt przeprowadzania wizyt w aptekach i kilka odnośnie testu aptecznego czyli ewidentnego badania rynku za friko na rzecz firmy. 2 osoby przeprowadzające rozmowę sprawiały wrażenie jakby to robiły 2gi raz.

jw.

logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
kandydat

hej jest ogłoszenie na pracuj.pl, szukają pf i pm w całej polsce. Mają aż takie zapotrzebowanie czy taka rotacja, ktoś się orientuje? Ja szukam na slasku – jest tu ktoś z tego terenu albo kto był już na rozmowie i cos może poweidziec, jak to wygląda, jakie warunki, teren, auto i telefon aktualnie? to prawda z tymi gps, co ktoś pisal wcześniej? Sa jakieś szkolenia?

obecny pf

Nie pisalbym na tym forum dla zdesperowanych(wystarczy poczytac o opiniach na temat innych firm na tej stronce aby wyrobic sobie opinie kto pisze). Sklonila mnie do napisania moja sytuacja. Pracuje tutaj kilka miesiecy i namawialem kolege aby przyszedl do Tactica do pracy, on po pezeczytaniu roznych wpisow zaczal sie zastanawiac. ja ciesze sie ze moge sobie sam wyrobic zdanie o firmie na podstawie wlasnych dosw. niewiem ktorzy byli pracownicy pisza bo ich nie znalem. wiem tylko ze ja i koledzy z zespolu w spadku otrzymalismy nierozliczone i oszukane przez ppoprzednikow apteki. ale udaje sie odbudowywac zaufanie i wspolprace. warunki pracy na ktore umowilem sie na rozmowie sa respektowane przez firme. dla aplikujacych: przekonajcie sie sami czy warto. moim zdaniem tak. teraz czekam. na uderzenie troli:)

nero

Dokładnie! Tak jak piszecie, Pan W. ewidentnie nie radzi sobie na tym stanowisku- ale czy przełożeni tego nie widzą???? Może gdyby przeczytali dziesiątki opini co on wyprawia przejrzeliby na oczy i podjeli wlasciwe decyzje... szkoda firmy tylko bo zapowiadala się dobrze a tu taka lipe zrobił

Cousin

Kolego, po wejściu ustawy refundacyjnej duże korporacje zlikwidowały w Polsce ok. 3000 miejsc pracy dla przedstawicieli. Pytanie jest, skąd w takim razie u nich miejsca pracy dla ludzi z Tactica, skoro są tacy idealni? Lepsi? Dlaczego wciąż rekrutują? Może zgodnie z zasadą - wszędzie pięknie gdzie Nas nie ma - mobbingiem w Tactica nazywa się gps i obowiązek pracy według reguł firmy a nie własnych? Jeżeli tak, to żadna z firm nie będzie odpowiednim miejscem pracy. Z tego co się orientuję to przedstawiciele nie są udziałowcami firm, żeby określać strategię działania. Powysyłaj do Anglii wszystkich którzy przeczytają Twój wpis i nie będą chcieli współtworzyć rynku pracy w Polsce, a za kilka lat będziesz Ty ponosił tego konsekwencję. Warto myśleć, dać próbować a nie tylko przelewać emocje.

Ex-Tactica

Zawsze możemy się zdzwonić/spotkać i porozmawiać dlaczego tyle osób odeszło i co było tak naprawdę powodem :) (usunięte przez administratora)

były pracownik 2

Nie ma się generalnie co doktoryzować. Firma mogła iść cały czas do przodu, miała mega ludzi ale podejście na zasadzie że preparaty same sprzedają i zawsze sprzedawać się będą nie było na miejscu. Efekt? Brak całej starej kadry (ok, można budować na nowo), ale wyniki chyba już nie te co kiedyś. (usunięte przez administratora) Quo Vadis Tactico?

100% prawdy wielbicielu!!!

timetime

Rozmowa na niskim poziomie. Jeśli mówi się że z każdej rozmowy coś sie wynosi i daje pewną nauke to z pewnoscią nie rozmawiamy o tej firmie. Brak informacji zwrotnej.

Były

Odniosę się najpierw do ogłoszenia jakie tactica wystawia : narzędzia pracy - fajne auto, 10letni telefon? i tyle nastawienie na przekraczanie celów - jak można myśleć o przekraczani celów skoro są one nieosiągalne ... powiecie pewnie że dla mnie były nieosiągalne, a ja odpowiem zapytajcie ile osób w firmie cele osiągało albo było blisko :) nowocześnie zarządzana firma - ja tam jakiegoś zarządzania nie odczułem ... ciężko było nawet na cyklówce coś mądrego zarządzić ;) (usunięte przez administratora) Ja nie żałuję że pracowałem, (usunięte przez administratora) . Zdobyłem trochę doświadczenia. Poznałem parę fajnych osób. Podsumowując, jeżeli nie liczysz na premie i 2k cię zadowolą, nie masz alternatywy, wytrzymasz słabą atmosfere i chcesz zdobyć jakieś doświadczenie w branży to POLECAM :) (usunięte przez administratora)

Wielbiciel

Ucielo mi koncowke postu, nie chce mi sie jeszcze raz tego pisac, Przepraszam za troche haotyczny opis i brak Polskich znakow, ale na tablecie edycja nie jest taka prosta. Jak sobie przypomne cos ciekawego i znwou najdzie mnie wena to Panstwa poinformuje , w kazdym razie nie pracuje juz jakis czas ale mam kontakt z nielicznymi ktorzy nie maja aktualnie lepszej alternatywy(usunięte przez administratora) Mam nadzieje ze pomoglem :) ( napewno nie dla Tactici :) )

ewd

Twój półroczny staż świadczy zle tylko o tej firmie i sporo też mówi o tej pracy .Ponadto moim zdaniem, :jeżeli tylko jesteś zdrowy i masz chęć do pracy ...Emigruj i się nie zastanawiaj. Póki jeszcze jest taka szansa (może jej za chwile nie być). Nie zakładałbym tutaj absolutnie nic swojego .Pozdro

byłem widziałem

No cóż to i mnie teraz przyszło zostawić tu komentarz. Pracowałem w tactice ponad pół roku, zostałem zwolniony za słabe wyniki. Przyznam, że mam lekki żal, bo się starałem, ale fakt jest taki, że w cyferkach byłem kilka razy w tym dolnym podium. Jeśli chodzi o samą pracę, to bardzo nie ma na co narzekać, gps to nowość w firmie i jest upierdliwe, ale jak chodziłem do niedawna na rozmowy kw. to w większości firm uprzedzają o tym, więc to już chyba zrobił się standard. Plany duże, produkty różne, jedne idą lepiej, drugie gorzej, szczególnie te z dużą reklamującą się konkurencją (tu reklamy większej brak), a farmaceutki-królowe - za byle co produktu nie polecą. Praca dobra na początek kariery, żeby się rozruszać, ale można trafić tak, że zespół ogólnie jest raczej słaby i jak jest się dobrym, to można trafić na szczyt a to wiadomo motywuje do robienia wyników, a za to jest premia. Najlepsi posiedzą w tactice dłużej, słabsze ogniwa odpadną po paru miesiącach. Jak w każdej firmie zresztą dlatego ja teraz otwieram coś swojego i przynajmniej tyle dobrego że sam sobie będę stawiać cele i rozliczał z wyników.

iga

To zależy, jaki stan cię interesuje, ale na stronie widziałam kilka maili kontaktowych. Sama aplikowałam na staż do marketingu, ale na rozmowie zapytali tylko o moje oczekiwania, nie wiem, jakie są faktyczne możliwości.

hehe

No to mi nie pomogłeś i mniemam, że chciałeś mnie w błąd wprowadzić. a ty gdzie teraz pracujesz ? może polecisz swoją obecną firmę? skoro jesteś zadowolony to może warto spróbować....

nie jestem Twoją nianią,żeby prowadzić Cię za rączkę,zatrudni się w firmie Tactica,oni teraz potrzebują ludzi,którzy nie mogą trafić,nie wiedzą gdzie iść i tak dalej

hehe

Do 666- ale przykładu nie dajesz :)

to zaczni chodzić na rozmowy do firm farmaceutycznych,a nie łazisz po dyskontach

Zostaw merytoryczną opinię o TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 434 ocen.

TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.