Opinie o TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Kraków

ehehhe

ale tu nikt nie mówi o przedstawicielu medycznym tylko o Koordynatorze telefonistów.....jesli chodzi o etat w Krakowie

szukam pracy

A które firmy daję trzy kafle? To bym sie przeszedl na rozmowe, bo jak na razie w tych kilku, co byłem, nikt na początek tyle nie proponował.

baca

Jestem po rozmowie w firmie i mam dobre wrażenia po spotkaniu. Rekrutująca bardzo profesjonalna, sensowne, konkretne pytania. Nie było żadnych głupich pytań, które odczułbym że mnie mogą w jakiś sposób ośmieszyć. Moje pierwsze wrażenie pozytywne więc nie wiem o co chodzi ...czy to przykrywka, czy ten brak profesjonalizmu o którym czytałem przed rozmową jest lekko przesadzony.

Pf z dośw. w tactica

Zdecydowałem się napisać (pomoc) chętnym do pracy w mojej byłej firmie.Nie przedłużono ze mną umowy po 9 miesiącach ale z przyczyn obiektywnych i z perspektywy czasu nie mam o to pretensji. Teraz pracuje w średniej firmie i trochę dojrzałem żeby na tym rynku zarabiać (premie ) to należy się zaangażować. Co do produktów to są dobrze postrzegane (no może nie wszystkie) a gardimaxy najlepiej. Nie obawiajcie firmy bo jest jak każda inna.wymaga bo nam płaci. A o gpsach tonie słyszałem ale jak się poświęcasz to chyba nie przeszkadzają.

Przedstawiciel medyczny

1szy etap super, rzeczowe pytania odnośnie cv, doświadczenia, osoba przeprowadzająca rozmowę na poziomie. 2gi etap dramat, pytania o marzenia, co robią rodzice?!, czy masz dzieci, imiona dzieci, kilka nt przeprowadzania wizyt w aptekach i kilka odnośnie testu aptecznego czyli ewidentnego badania rynku za friko na rzecz firmy. 2 osoby przeprowadzające rozmowę sprawiały wrażenie jakby to robiły 2gi raz.

jw.

Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Massage Therapists
WORKSOL
PM

Do Abc - czytaj ze zrozumieniem :) GPS nie przeszkadza uczciwym Przedstawicielom :) Jeśli kręcisz to wtedy masz dyskomfort :) Mniej napinki i kompleksów koledze z branży życzę :)

PM

Do Abc- jeśli chcesz poznać nasze portfolio - zapraszamy na stronę (usunięte przez administratora)Znajdziesz kilka leków Rx i OTC - jeśli wiesz co oznaczają te skróty :) z GPS to ja się ciesze - teraz szef wie ile (usunięte przez administratora):) Ale faktycznie - krętaczom i oszustom nie jest to na rękę....

tratatam

pytania sa jakie są, kto nie potrafi z nich wybrnąć wątpie ze bedzie potrafił pracować w tej branży. lekarze cenią sobie firmę bo sa skuteczne preparaty , co do aptek w sumie też, ogólnie jest ok

zainteresowana

Dalas rade odpowiedziec na to pytanie? Byly jakies latwiejsze? Np jak sie nazywasz? Wybieram sie na rozmowe i chcialabym wiedziec

zszokowana
@zainteresowana

Kodeks Pracy zabrania zadawać tego typu pytania, świadczy to o ignorancji i Firmy i Twojej. Trzeba znać swoje prawa i się szanować :-)

czy ma pani dzieci

Byłam na rozmowie w tej firmie, pytano mnie między innymi o to czy mam dzieci...

px2

Obiecałem że jak będę po rozmowie o prace w tej firmie to napiszę swoje odczucie. Chyba nie wart aplikować do tej firmy . Osoby rekrutujące zadają takie dziwne pytania o rodzinie, o życiu prywatnym. Całość rozmowy ok tylko wydaje mi się że niekiedy osoby rekrutujące same chcą żebyśmy się nie dostali zadając i potem odpowiadając na swoje pytania. Kwota podstawy i rotacja w tej firmie mówi sama za siebie. Znowu widzę ogłoszenie na opolszczyzne, a nie minęło jeszcze nawet 2 m-c od poprzedniej rekrutacji. Szkoda że firma robi sama sobie taką krzywdę. Naprawdę wielka szkoda

byly pf

Pracowałem w Tactice i gdyby nie propozycja z większej firmy (chodziło o kasę) pracowałbym do tej pory. Czytam tutaj dużo nieprawdziwych inf. o warunkach pracy. Flota, kontakt z kierownikami, cyklówki, wyjazdy za granice wszystko na wysokim poziomie. No i produkty z którymi z czystym sumieniem możesz pójść do apteki. Minusem jest brak reklamy, ale chyba taka strategia firmy.Nastawić się trzeba na ciężką pracę, ale można wyniki robić. Jak idziecie na rozmowę to powodzenia, bo lekko nie jest :)

pm

trzeba pracować , jak wszędzie nie ma pracy bez pracy proste:) uważam , że firma jest naprawdę w porządku dla tych którzy chcę pracować

kaka

A ja dostałam pozytywną odp. :)

podejrzany

dziwne kryteria wyboru ma ta firma nawet z polecenia się nie dostajesz . sondują pytaja o Ciebie na rynku... potem zatrudniają innego którego wymieniają już 3 raz z rzedu ale co tam o nich mieli dobry pozytywny wywiad ... jak na tym wyszli ?? widać i slychac na rynku

Na jaki region startujesz?? nie ma zwrotu kosztów za podróz do Krakowa

pytanie

Rzeczywiście dostałem wiadomość że jadę do Krakowa, wiecie może czy będzie zwrot kosztów za dojazd? Bo nie ukrywam że taka wycieczka do Krakowa to koszt około 200 zł. Nie wiem czy w ogóle się opłaca tam jechać jeśli nie dostanę pracy a pieniędzy też nie odzyskam, chociaż zależy mi dlatego jakbyście wiedzieli czego się tam spodziewać to dajcie znać. Co dokładnie o tych produktach trzeba wiedzieć? bo ich jest mnóstwo..

Raczej jest to z góry załozone ze jedziesz do Krakowa

pytanie

Witam, dostałem się do drugiego etapu rekrutacji. Wyznaczyli mi zbadać rynek, czy są produkty na danym terenie itd. Orientujecie się, czy dopiero po zweryfikowaniu mojej odpowiedzi będę jechać do Krakowa na rozmowę, czy to z góry już jest założone że będe tam zaproszony? Nie wiele się dowiedziałem, tzn zadzwonili że zostałem zaproszony do 2 etapu, z tym że nie wiem co dalej to oznacza? z góry dzięki za odp

yyy

Witam, czy ktos moglby nakreslic jak mniej wiecej wyglada 3 etap czyli rozmowa w Krk?

na L4

Kolego szczerze powiem to ja już w Tactica nie pracuje ale rozwala mnie nie rzeczowe opinie. Firma jest raczej średnia bo ma chyba w sumie 70 przedstawicieli do tego mają sporo fajnych produktów. Ale skoro kolego nawet nie możesz właściwie wpisać nazwy to chyba piszesz o innej firmie Taktika:) a w ogóle pracowałeś czy opierasz swoją opinię o rozmowę kwalifikacyjna Ja wybrałem inna drogę ale jak ktoś lubi sprzedaz i angażuje się to bierze niezle premie. Ps a czy o 9 to nie powinno się być w pracy i to również w korporacji?

Zostaw merytoryczną opinię o TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 434 ocen.

TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.