Opinie o Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. w Wrocław

Ciekawy

To prawda.ze manager sklepu dostaje na start 12 kk i BMW?jesli tak to dlaczego menager lidla dostaje polowe tego a właściciel ten sam?

Nieznajoma

Kaufland świętuje 20 lat pracownicy dostają paczki szkoda że nie wszyscy emeryci którzy pracowali po kilka i kilkanaście lat a przeszli na emeryturę nie dawno na przykład w tym roku niestety nie zasługują a przecież w dużej mierze przyczynili się do tego sukcesu ,swoją ciężką pracą pozdrawiam

Września

Zwrot jakiegokolwiek towaru graniczy z cudem, Elektronika i buty zakupione w tym sklepie są bardzo niskiej jakości.

Klient t
@Września

Jak można kupując w markecie spożywczym elektronikę lub buty żądać jakości- jedno wyklucza drugie Zwrot? W zasadzie to wstyd iść po zwrot kasy za buble chińskie chyba widać co się kupuje i gdzie

Bajlabajla

Szanuję firmę jaka jest kaufland. Jednakże, miałam niemiła przyjemność pracować z pewnym kierownikiem marketu Kaufland 1024 Wrocław. Głównie chodzi o kierownika marketu pana Macieja Pawlaka. Proszę wyższe władze, aby przeprowadziły z tym Panem rozmowę, jest to osoba, która po przyjściu do pracy krzyczy na pracowników z byle jakiego powodu. Wywiera negatywny wpływ na funkcjonowanie marketu. Ponadto robi problemy ludziom np. z powodu nie zrobienia "po jego myśli" bywają dni gdy, co parenaście minut dostaje się reprymendę od w/w kierownika. Jest dużo dowodów na temat w jaki sposób podchodzi do pracowników i jak ich traktuje. Nie mówiąc, o tym, że robi im problem o np. złożenie wypowiedzenia. To nie więzienie. Proszę zrobić coś w tym temacie, bo go zabuża funkcjonowanie atmosfery i pracowanie w godnych warunkach.

T
@Bajlabajla

To są święte krowy uważają że im wszystko wolno , bezczelne chamy

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Roznoszenie Gazetek z AUTEM do 100zł/dzień !!! - PABIANCE?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Henryk

a było to w Dzierżoniowie...

Inspektor

Jak oceniacie pracę w dziale BHP? Atmosfera, wielkość podległego regionu, zarobki, narzędzia do pracy - auto, komputer, telefon?

Jacek
@Inspektor

W dziale BHP bardzo dobrze się pracuje, jeździ się szkoli nowych pracowników dużo roboty papierkowej, ale wiadomo musi się wszystko zgadzać.

XY
@Inspektor

Jak tam robociki kauflandzkie, skończył się Wam Dzień Dziecka? he he he... To już pewne niedzile arbajtowe.Może warto zmienić miejsce zamieszkania za zachodnią granicę, tam kauflandziki zamknięte. Germańce odpoczywają, a Polaczki będą za nich harować. Miłej pracy, będę wpadać w każdą niedzielę.

Inspektor
@Jacek

czyli jest ok?

500+

Sieć Kaufland od 1 marca 2020 roku wprowadzi podwyżki dla wszystkich pracowników w Polsce. Pensje kasjerów wzrosną o kwotę między 200 zł a 500 zł. To mniej niż domagali się związkowcy, którzy chcieli, by firma podniosła wynagrodzenia każdemu pracownikowi o 800 zł. Łącznie na podwyżki sieć przeznaczy niemal 50 mln zł. "Co roku aktualizujemy stawki wynagrodzeń w naszej sieci. Prowadzimy przy tym stałe konsultacje ze związkami zawodowymi i przedstawicielami pracowników. Staramy się wypracować rozwiązania rynkowo konkurencyjne i atrakcyjne dla pracowników, ale także realne i ekonomicznie uzasadnione dla nas jako pracodawcy. Wynagrodzenia to jednak nie wszystko. Mamy przy tym bardzo rozbudowany system benefitów, z których mogą korzystać nasi pracownicy, jak również inwestujemy w różnorodne procesy optymalizacyjne, które mają ułatwić pracę" - powiedziała dyrektor pionu personalnego Kaufland Polska Małgorzata Ławnik, cytowana w komunikacie. Kaufland podniesie pensje wszystkim swoim pracownikom Podwyżki płac obejmą wszystkich pracowników sieci - zarówno pracowników sklepów, centrów dystrybucyjnych, jak i pracowników centrali. Poziom wynagrodzeń będzie podnoszony proporcjonalnie do pełnionej funkcji. Na stanowisku kasjer-sprzedawca w zależności od stażu pracy pracownicy otrzymają od 3200 do 3900 zł brutto miesięcznie, w tym do 500 zł dodatku motywacyjnego za 100 proc. frekwencję w pracy. Dotąd zarobki kasjerów w sieci wynosiły od 3000 zł do 3400 zł brutto wraz z dodatkiem w wysokości do 400 zł. Oznacza to, że Kaufland podniesie pensje o kwoty między 200 zł a 500 zł. Nowe stawki są jednak mniejsze niż w Lidlu, który również ogłosił niedawno podwyżki dla pracowników. Początkujący kasjerzy w niemieckiej sieci zarabiać będą od 3400 zł do 4150 zł brutto (poprzednio 3100 - 3850 zł). Na rękę daje to od ok. 2485 zł do ok. 3 tys. zł. Już po roku pracy pracodawca gwarantuje wzrost płacy do poziomu od 3500 zł do 4350 zł brutto (poprzednio 3250 - 4050 zł), czyli między ok. 2555 zł a ok. 3150 zł netto. Po dwóch latach stażu pracy pracownicy zarabiać będą między 3700 zł a 4600 zł brutto (wcześniej 3450 zł - 4350 zł). Na rękę otrzymają zatem między ok. 2670 zł a ok. 3330 zł. Od września 2019 roku w Kauflandzie trwa spór zbiorowy między zarządem a przedstawicielami Wolnego Związki Zawodowego "Jedność Pracownicza" . Związkowcy domagają się od Kauflandu podniesienia płac o 800 zł. Dotychczasowe rozmowy z zarządem spółki zakończyły się fiaskiem, teraz związkowcy zamierzają przeprowadzić referendum strajkowe. Kaufland o umowach o pracę Kaufland podaje, że standardową formą zatrudnienia jest umowa o pracę. Firma dodaje, że:

Gigi
@500+

Mogliby otworzyć Lidla w Opocznie to by można było się przenieść.

Magazynier
@500+

Wszystko fajnie, pięknie no ale... Nikt nie powie, że tych pieniędzy nie dostaniemy od razu, bo to może być rozłożone na 2-3 lata. Tak było w logistyce w zeszłym roku, część pracowników dostała +400zł premii przy braku absencji (stawka chyba bez zmian), a pracownicy biurowi, (nie wiem czy wszyscy) dostali podwyżkę podstawy - ale nie od razu całość, tylko rozpisane do 2022 roku. Czyli jeśli ktoś dostał np 500 zł to było to rozłożone na 3 lata. Tegoroczna podwyżka ma objąć wszystkich, nie tylko markety, ciekawe tylko jak to się będzie łączyć z zeszłorocznymi aneksami? Czy takie osoby od marca dostaną to co podpisali w zeszłym roku i firma chwali się, że ich płaca teraz wzrośnie (co byłoby nieprawdą, bo realnie nic ponad podpisany aneks nie wzrośnie). Albo zamiast +200 dostaną +300 (czyli realnie jedynie100zł więcej). Albo też tegoroczna podwyżka obejmie takie osoby dopiero od 2023 roku! Niestety jest w regulaminie wynagrodzeń coś takiego, że nie można dostać więcej niż 1 podwyżkę na rok. Ogólnie bardzo to wszystko zagmatwane. Szkoda, że w magazynie nic się nie mówi (poza plotkami i spekulacjami oczywiście), żadnych konkretów, ten artykuł to jedyna informacja, że będzie "jakiś" wzrost wynagrodzeń, a ponadto zero informacji, zero konkretów. Dopiero w dniu podpisania aneksu będzie każdy sięd dowie ile (no i realnie OD KIEDY) dostanie.

kasia 123
@500+

dziwne bo w Zawierciu mamy 1950 brutto plus 300zł premii za frekewncje brutto na 3/4 etatu 2600 brutto i 400zł premii na cały etat

Kowalski
@500+

Zapytajcie pierwszą napotkaną osobę na open space w centrali czy ma rewaloryzowane wynagrodzenie. Ucieknie, nie udzielając odpowiedzi. Prozak i nadgodziny bez wynagrodzenia za to w pakiecie. Jak czytam takie korporacyjne (usunięte przez administratora), to na torsje zbiera.

Kik
@Gigi

Lidl i Kaufland to bliźniacze sklepy, obie należą do Schwarz-Gruppe.

Maryna
@Kowalski

Potwierdzam. Roboty po pachy i brak wynagrodzenia za nadgodziny.

Zyyata
@500+

Teraz zwalniają starych pracowników to po co dają ogłoszenia o rekrutacji na wolne etaty?Gdzie są wtedy związki zawodowe?

mirka
@500+

nieprawda początkująca dostaje 2800 brutto a po 10 latach 3000 brutto takie są płace w kauflandzie

zatroskany
@Zyyata

Bo stary pracownik pracował na cały etat a nowych przyjmują na maks 3/4, oszczędności... A ludziom z kilkunastoletnim stażem wali się całe życie...

mirka
@500+

bzdura po 10latach dostajemy 3000brutto a te wasze podwyżki to tylko dla liderów którzy nic nie robią za zgodą dyrektorów regionalnych oczywiście nie dotyczy to wszystkich marketów u nas główny problem to dyrektorka regionalna

Kasjer
@500+

Przecież tam nawet 3000 brutto nie ma… Skąd takie informacje? Pewnie podane przez Kaufland

alles

Na Długiej we Wrocławiu kierownik marketu Kaufland , p Maciej Pawlak stosuje (usunięte przez administratora) wobec pracowników. Ubliża pracownikom, krzyczy z byle powodu, ośmiesza pracowników na forum publicznym. Czy taki człowiek powinien wogóle zarządać ludźmi i być na stanowisku kierowniczym? Apel do Dzialu HR: proszę przeprowadzić rozmowę ostrzegawczą z tym kierownikiem, w przeciwnym razie skończy się to w Sądzie Pracy bo dowody są mocne i już udokumentowane.PS nikt nie da się zastraszyć.

Rozczarowana
@alles

Pracowałam 1,5 roku w Kaufie i kiedyś jeden z kierowników, który się zwalniał powiedział, że dla szefów Kauflandu każdy z kierowników i liderów im jest gorszy dla pracowników tym jest super dla zarządu

Rozczarowana
@alles

alles
@Rozczarowana

Kij ma zawsze dwa końce i tego karierowicza z Długiej dopadnie sprawiedliwość. Do administratora tego forum: czy słowo (usunięte przez administratora) to coś strasznego, że zostaje usunięte przez administratora. Jak można być tak obojętnym na to co się dzieje w firmie ?

jola

po11latach pracy 3100brutto zero szacunku zatrudniają na stanowiska kierownicze po znajomościach chociaż nie są oni wcale potrzebni dla firmy, od dyrektora regionalnego słyszysz tylko jak się nie podoba to do widzenia u nas jest kierowniczka która chodzi po sklepie i pali i nic nie robi a dostaje awanse i podwyżki normalny pracownik został by dawno zwolniony Pani dyrektor regionalna proszę coś z nią zrobić bo dyrektor nie reaguje na nasze skargi

Niestety miałem nieprzyjemność pracować w tej firmie. Do dziś muszę brać nowe silne leki antydepresyjne i muszę iść do specjalisty psychoterapeuty. Pomimo, że zwolniono mnie w maju, do dziś się nie pozbierałem psychicznie, a mamy połowę lipca. Posiadam orzeczenie o stopniu niepełnosprawności od ponad 10 lat. Mam też zaświadczenie od psychiatry, iż nie mogę ciągle zasłaniać ust i nosa maseczką, bo dostaję ataków paniki, gdy nie mogę swobodnie oddychać. Dodam, iż jestem po bardzo poważnym wypadku, miałem również uszkodzone płuco. Długa historia, nie będę się tu rozpisywał. Dałem wszystkie potrzebne dokumenty przed rozpoczęciem zatrudnienia, w dniu podpisania umowy. tj. orzeczenie o niepełnosprawności, zaświadczenie od lekarza że nie mogę nosić maseczki, a nawet zgodę z sanepidu. Pomimo tego, zatrudniono mnie i podpisano umowę. W drugim dniu pracy dostałem wypowiedzenie, ponieważ nie chcą takich ludzi, niepełnosprawnych, bo 7 godzin pracy, 10 dni więcej urlopu. A co będzie jak klient złoży skargę, że nie mam poprawnie założonej maseczki? Pomimo, że mam zaświadczenie, że nie mogę nosić ze względów medycznych maseczki, to musiałem ją mieć. Już nie chciałem się kłócić. W ogóle nie szanują ludzi, czuję się przez nich jak śmieć, który można wyrzucić jak nie spełnia oczekiwań. Wiedzieli co brali. Myślą, że jak zwolnią pracownika, to jeden kłopot mniej. Ja się przez nich czuję jak śmieć, który można wyrzucić. Nigdy nie spotkałem się z takim zachowaniem w pracy. Tylko w Kaufland. Nie polecam tej firmy. Przynajmniej placówki przy Jana Długosza 74 we Wrocławiu.

LELA

Kaufland Puławy Ogólnie nie mogę powiedzieć złego słowa na ten sklep, z wyjątkiem Pań które wykładają towar. Miałam już 2 sytuacje,kiedy nie mogąc znaleźć towaru poprosiłam Panią o pomoc, spotkałam się ze straszną reakcją. Zamiast uśmiechu i chęci pomocy to Pani była strasznie naminowana agresja i niechęcią pomocy.Gdy poprosiłam by mi pokazał gdzie dokładnie leży dany towar, ruszyła wściekła iz agresją palcem wskazała. Nie mówię że wszystkie Panie ale dwie na pewno .

Wykładacz
@LELA

To jest sklep samoobsługowy Wykładając towar pytanie gdzie coś jest pada ok.setki razy jakby każdemu wskazać palcem to cóż praca polegałaby na wkładanie do koszyka zakupów a kto wyłoży towar ?? Nic mnie w tej pracy nie wkurza jak klienci Ślepi bezmyślni

Echo

Cześć, potrzebuje namiar na jakiegoś kierownika regionalnego/kogoś kto jest wyżej niż te sraluchy jak menedżer sklepu, kierowniczek zmiany w Żarach, woj. Lubuskie. Chamski gbur, pomiata panią sprzątająca, aż serce się kraje, a zwróć takiemu uwagę to jeszcze ci napyskuje (usunięte przez administratora) wstrętne! Jeśli zwrócenie uwagi nie daje skutku, czas najwyższy zgłosić to gdzieś wyżej, bo to podchodzi (usunięte przez administratora) Masakra i jeszcze raz masakra!!!

Cygaro

Witam. Ktos cos wie nt. podwyzek, wczasow pod gruszą, redukcji etatow?

Agent
@Cygaro

Może zabraknąć mamony, bo UOKiK zabierze, he he he...

Cygaro
@Agent

Niemozliwe. Kaufland firma porzadna o pracownikow dba ha ha ha Tylko tych na stołkach

Wolanin
@Cygaro

A co są redukcję etatów??

Czarna
@Cygaro

Ja tak z innej beczki...jestem klientką, zauważyłam już nie raz jak kasjerka wyciąga z kieszeni w spodniach kilka kart payback i nabija 'punkty'(?)przy zakupach klienta? Czy na takie coś jest pozwolenie ?

Nikita
@Czarna

Dla wszystkich narzekających klientów firma chętnie przyjemnie do pracy i jeżeli tak źle są traktowani to napewno pokażą się z lepszej strony dla klientów ...już nie mogę się doczekać

@Nikita

A ja już wiem dlaczego pracujesz w Kauflandzie... Dziewczyno kariery w życiu już nie zrobisz. Kup sobie słownik ortograficzny i popracuj nad ortografią. Musisz się pogodzić z prawdą, że pracujesz dla nas klientów.

Nikita

Bla bla bla.... dla was.... dobre ..nie jestem pracownikiem dla twojej wiadomości i szkoda mi ciebie nie stać cię widzę ....że jeczysz o te grosze karty

Józef
@Cygaro

Cześć. Czy ktoś może podzielić się opiniami na temat pracy w centrali we Wrocławiu. Dostałam propozycje pracy w dziale marketingu którym aktualnie zarządza obcokrajowiec ( Niemiec). Z góry dziękuje za odpowiedzi

Biała
@Czarna

Takie praktyki są niedopuszczalne, grozi za to zwolnienie z pracy wystarczy zgłosić kierownictwu

Kasia centrala

Masz układ to jak paczek w myślę, do tego stopnia ze bierzesz kompa i udajesz że pracujesz będąc od miesiąca za granicą na wakacjach i zwalając pracę na innych. Sprawdźcie ip logowan to zobaczycie ile osób pogrywa. Jakie trzeba mieć plecy zeby kryc takie rzeczy??

Johny

Kaufland zagan, niedziela handlowa 6grud. 2 kasy czynne na caly sklep. Po jakiego ch sa tam dodadkowe kasy. W ramach pandemii kolejka do polowy sklepu j scisk. To w osiedlowym dino sa 2kasy na maksa otwarte.

Zyyata
@Johny

Nie pomyslałeś że część ludzi musiała być przesunięta z soboty na niedzielę żeby kto kolwiek mógł pracować. Zamiast narzekać postaw się na miejscu tych ludzi którzy tam pracują o nich nikt nie pamięta. Nie wiem dociera do Ciebie że w sklepach nie ma pracy zdalnej i ludzie też chorują a cała reszta pada na twarz że zmęczenia.

siunia7
@Zyyata

A co to obchodzi klienta?Ma być obsada a jak nie ma to niech dyrekcja siada na kasę.

Iwonna
@Johny

Jonny pomyślałeś może że w kaufladzie pracują ludzie nie maszyny cześć została przeniesiona z soboty ludzie przemęczeni. Ja bym zapytała po (usunięte przez administratora)Te niedziele my też mamy rodziny chcemy odpocząć na zakupy masz czas od poniedziałku do soboty do późnej godziny nocnej jeszcze ci mało to zapraszam do pracy.

Nika
@Zyyata

Dokładnie pracujemy i tak jest źle nikt nie pilnuje ile jest klientów na markecie a ludzie zrobili się strasznie traktują nas jak zło nagorsze ale to dzięki nam mają towar w półkach

@Nika

Pracuję w handlu już długo, ale to co teraz wyrabiają klienci to jest przesada. Czy ktoś mógłby w końcu wytłumaczyć każdemu, że w sklepie pracują ludzie a nie zaprogramowane roboty? Kończąc pracę czy to ranną zmianę czy popołudniową człowiek jest wykończony a tu klienci mają non stop o coś pretensje. Nie mogę zrozumieć podejścia osób, które twierdzą, że skoro jest w sklepie np 8 kas i 6 samoobsługowych to te 8 powinno być non stop otwarte. Owszem działały by wszystkie gdyby było tylu pracowników. Ale ludzie zrozumcie w sklepie pracują osoby, które mają np dziecko chore i muszą z nim zostać w domu. Osoby, które w obecnym czasie nie chcą przychodzić do pracy chorym, ponieważ może się okazać, że są zarażeni. Są też przypadki, gdzie ktoś w rodzinie ma kwarantanne to dana osoba też jest na kwarantannie. Kiedyś ludzie godzinami mogli stać w kolejce a teraz jak ktoś ma stać 3 minuty to już jest pretensja do pracownika, który akurat jest załóżmy na kasie. Zwykły kasjer nie ma wpływu na to ile jest zatrudnionych osób na danym sklepie. Człowiek wracając z pracy, bo 8 godzinach wysłuchiwania jaki to jest zły i nie dobry ma ochotę usiąść i płakać, bo i tak nic z tego wszystkiego nie ma, że przychodzi do pracy i się naraża.. kompletnie nic nie mamy z tego, że pracujemy na pierwszej linii frontu.

Rafaelo
@siunia7

Piękna... Obstawiam że to takie jak Ty siedząc i żyjące z 500+ mają tutat najwięcej do powiedzenia, kasjerzy też ludzie, mają rodziny, są zmęczeni i chorują jak każdy inny... Tyle w temacie.

Obiektyw
@Nowy

Dlatego sądzę że powinno wprowadzić w szkołach średnich obowiązek pracy minimum tydzień w handlu, gastronomii, usługach, ochronie czy sprzątaniu. Gdy ktoś nie jadł tego "chleba" nie zrozumie. Jak widzę te stare klępy czy paniusia aż na torsje się zbiera a niestety nie można się odezwać. Tak naprawdę każdy pracujący z w/w branż najchętniej taką osobę by ......... A te głupie komentarze że trzeba było się uczyć itp itd, idioci nie każdy ma bogatych rodziców, nieraz z musu musi iść zarabiać by przeżyć, mimo predyspozycji nie da się uczyć ( za moich czasów czasów głównie praca w weekendy w handlu minimum 12h) a teraz? Gówniarze nie płacą podatki ( z jakiej ku...a pąki?!) 500+ dla wszystkich ( z jakiej k....a paki!?) A emeryci ludzie naprawdę biedni wegetują. Rząd ma ich w poszanowaniu. Liczą że młode pokolenie czytaj kaleki życiowe które poza obsługą telefonu, laptopa czy innych gadżetów nie umieją nic! Ani gotować, prać, zmienić żarówkę czy uszczelkę. Brawo. Najgorszego dla tych piszących sie, co nie znają pracy fizycznej i nie muszą użerać się z takim prymitywem. Klient ma zawszę rację? Hahaha. Wy tępe odpady ŻADEN SPRZEDAWCA NIE MA KORZYŚCI FINANSOWEJ czy klient zmieni sklep, na nawet ulga. Ci niby wykształcenii są bardziej tempi niż osoby z najniższym wykształceniem. Poziom wykształcenia nie jest adekwatny do poziomu inteligencji.

15 lat w kale
@Obiektyw

Zgadzam się Coś nie pasuje wypad do konkurencji Dziady i inne życiowe flustraty

Bebiiiko
@15 lat w kale

A Ty co cham .,jaki w piśmie taki w sklepie

15 lat w kale
@Bebiiiko

Oczywiście lubię to Obsługuję chamów to i (usunięte przez administratora) jestem I zawsze wracają widocznie lubią moją obsługę

Kris
@15 lat w kale

Nie znam ciebie ale po wypowiedzi twoja kultura idzie w parze z wyglądem

Inez
@Johny

2 kasy otwarte tez coś w niedzielę powinno się spędzać czas z rodziną a nie po sklepie pałętać jest na to cały tydzień za mało? Kasjerzy to tez ludzie i tez mają rodziny z którymi chcą spędzić niedzielę po całym tygodniu pracy, wszystkie niedziele powinny być wolne od handlu!

W
@Johny

A po ch sie rwiesz w niedzielę na zakupy wiadomo ze będzie scisk

Była pracowniczka

Kończę pracę w Kauflandzie po niecałym roku. Ilość przykrych sytuacji oraz wielkość mojej wypłaty sprawiły że postanowiłam się uwolnić z tego miejsca. Ciągłe problemy z produktywnością na kasach, pomimo że wszystkie dziewczyny na kasach kasują ile sił w rękach to produktywność jednego dnia wynosi 35 a drugiego wszystkie koleżanki mają niebywale niskie wyniki. Już osoby z kas głównych zauważają iż jest coś mocno nie w porządku. Rozliczanie moich nadgodzin to dla mnie jedna wielka niewiadoma, każdy mówi mi co innego(byłam zatrudniona na 3/4 etatu). Kolesiostwo straszne, gdy jedne koleżanki umawiają się z kierowniczką na fajeczke podczas dużego ruchu w sklepie albo przeglądają wspólnie zdjęcia na telefonie. To mi jako świeżemu pracownikowi nie wolno pójść wziąć jednego produktu ze sklepu podczas ostatnich minut pracy, podczas gdy moje koleżanki robią całe duże zakupy do domu w godzinach pracy i kierownictwo nie widzi w tym problemu. Moja frustracja urosła do tego stopnia, że musiałam sie zwolnić.

Sk

Kaufland Wroclaw Bardzka 1 najgorszy potrafia rewidowac kobieta torebki na sklepie ,obsluga opryskliwa,zielone mieso w lodowkach , ryby wyjezdzaly do restauracji zamiast na sklep ,dyrektor ma wlasne przepisy ,towar przeterminowany na polkach po zgoszeniu w informacji zamias podziekowac i wreczyc bon za 5zl zostajesz wrogiem sklepu

Urszula
@Sk

Jest to co prawda forum bardziej pracownicze, no ale w sumie to nie da się ukryć, że tego typu opinie również są pomocne. Powiedziałeś, iż obsługa wrocławskiego Kauflanda jest dość opryskliwa. Wiesz, każdemu z nas może trafić się nieco gorszy dzień - warto mieć to na uwadze. A jak dokładnie zachował się Kierownik sklepu, kiedy mu to zgłosiłeś?

Dotyczy Market Kaufland Gdańsk

... Kaufland Gdańsk . uczulam na stoisko z wędlinami , ogólnie mięso...Sprawdzać naklejane przez ekspedientów ceny po zakupie towaru. Jestem klientem od dawna , czyli dawniej w Tesco, obecnie Kaufland. Robię duże zakuy , często dla dwóch osób. Robiąc zakup między innymi na stoisku wędliny , kupując kilka pozycji niestety zostałam oszukana . Niestety , trzeba sprawdzać już przy stoisku , Chwila nieuwagi ... kiełbasa krakowska -- w promocji cena w dniu 4.05.2021 roku 19,90 zł za kilogram. Ekspedientka zważyła , zapakowała , kiełbasę krakowską owszem , ale policzyła za kiełbasę kindziuk ,której cena wynosi 49,90 z za kg. Chwila mojej nieuwagi i nie spradzenie przy stoisku , co nakleja na zważonym towarze. Całe szczęście ,że zostałam oszukana na około 7 zł., ponieważ kupowałam około 25 dkg . Ogólnie w tym dniu robiłam zakupy na ponad 300 zł, dla dwóch osób, Kilka razy w innym dniu przy kasie policzono mi za jeden towar dwa razy. Tu trzeba mieć oczy dookoła głowy. Lepiej robić mniejsze zakupy i wszystko dokładnie sprawdzać na miejscu . Uważajcie , sprawdzajcie wszystko , szczególnie na mięsnym i na wędlinach.. Nie dajmy się oszukiwać. Barbara

XXXXXX

Szanowni mieszkncy Katowic nie kupujcie na dziale tradycja wedliny mieso drob w Kaufland Katowice Brynowska 6 towaru oznaczonych cena obnizka produkty sa obnizane na cenach w dniu kiedy konczy sie termin nieraz dzien po trminie wkładają to do lady byla raz sytuacja kielbasa schabowa po terminie ludzia wciskają kit ze obniżka ma najbardziej termin na100 jestem pewien co pisze

Mnjhu

Bardzo chamska obsługa. Zero wyrozumiałości.

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 145.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 97, z czego 5 to opinie pozytywne, 67 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 238 ocen.

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.