Opinie o Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. w Wrocław

?

W Gnieźnie nie jest lepiej. Dyrektor traktuje market jak swój prywatny folwark a ludzie tam pracujący to woły.

byly pracownik

dokadnie tak jest masz racje wgrowiec to koszmar robi co chce a ci z gry udaja ze nic nie widza nic z tym nie mozna zrobic skargi sa nawet od klientow bo pracownicy boja sie mowic ten to dopiero jest psychol szkoda gadac co tam sie wyrabia

wrc

anonim - 2012-02-27 15:51:02 Bo powinno sie zebrać grupe ludzi i złozyc wniosek do sądu a nie kazdy milknie i nic nie robi oprócz wypowiadania sie na forum mobing dyskryminacja ciągle nadgodziny zmiany grafików ściąganie na wolnym a jak sie czlowiek upomni o swoje to trzeba go zwolnic bo jest zlym pracownikiem mimo ze flaki z siebie wypluwa i prawie nie ma prywatnego zycia jeśli znajde chetne osoby to nie zawac (usunięte przez administratora) sie zlozyc odpowiednich papierów do sądu zero szacunku dla czlowieka pracując tam jesteś śmieciem i nie wolno ci sie odezwac nie wiem jak na innych marketach ale w warszawie ludzie trzymajcie sie z daleka bo was psychicznie zgnębią najleprze jest to ze pracownicy w malutkiej szafce musza sie po 2lub 3 osoby zmieiscic kobiety ż mężczyznami i odwrotnie myszy lataja po sklepie i pełno robali dziwie sie ze maja klientów jak na np chipsach sa mysie odchody i nam karza w takich warunkach pracowac skrecili nam ogrzewanie bo oszczedności na sklepie moze bylo z11 stopni na plusie no i oczywiście nadgodzin nie mozna wpisywac w ewidencje ani zadnych zmian bo jak przyjedzie inspekcja to dostana po tylku a ty jak sie wpiszesz rozmowe krytyczna Pozdrawiam wytrwałych pracowników tej firmyWidzę ze kauf w całej polsce ma złe opinie o dyrektorach marketów, tak samo jest w Wągrowcu. Powiem tyle: prawie doszło do rękoczynów, dyrektor Arek .... żuca przedmiotami co ma pod ręką. Mało tego, podobno leczy się! I taki człowiek wykonuje taką funkcję?

Kaufland centrala

Tutaj powinny być opinie o pracy w centrali Kauflandu we Wrocławiu a nie w poszczególnych marketach. To zupełnie inne miejsca i inna specyfika pracy. Centrala to nie market :)

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Roznoszenie Gazetek z AUTEM do 100zł/dzień !!! - PABIANCE?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
ciasnywieslaw

(usunięte przez administratora)raktuje ludzi z niższej półki . Dziewczyny płaczą po kątach bo nie mogą nic z tym zrobić . Pracują tam żeby zarobić grosze na życie . Pracują więcej godzin niż powinny i nikt nic z tym nie robi .Dla niego ludzie to śmieci (usunięte przez administratora) Brak słów na ci się dzieje (usunięte przez administratora)

ciasnywieslaw

Pracuje w Kaufland Nowa Sól już od dawna .Mogę dużo powiedzieć co tam się dzieje przez te parę lat .

W Nowej Soli to dopiero jest mobing- to po prostu (usunięte przez administratora) !!! Co nie którzy pracownicy az płacza po kątach bo maja juz dosyc tego znecania sie i odgrażania oraz ubliżania przy klientach przez HL który jest tylko po szkole zawodowej !!! Ale kiedys skończy się to milczenie i pójdzie się tam gdzie trzeba i wtedy odpowiedi ludzie zrobia z tym porządek bo tak alej być nie może!!!

8861 - 2012-10-24 18:17:43 W bolesławcu to dopiero jest terror i mobing to jest szczera prawda.Jak nie donosisz to cię niszczą a jak powiesz prawdę to nie masz życia. Niech ktoś się wkońcu tym zajmie bo ktos to wkońcu zgłosi tam gdzie trzeba!!!!To co się dzieje w Bolesławcu to już jest zgłoszone do Państwowej Inspekcji Pracy.Tylko czekać jak się zjawią.Pewnie zaczną od grafików:) bo o grafiki tu chodzi najbardziej. Jedni zapier..... a drudzy mają względy

ktoś

333333355 - 2010-11-04 20:53:34 teraz zadaja za terminy od pracownikow pieniedzy(usunięte przez administratora) strasza ze zwolnia jak sie nie zaplaci(usunięte przez administratora)

11111111 - 2010-07-02 12:44:13 Piszę w sprawie Kauflandu Kwidzyn.pracownicy z hali maja chodzic na kasy bo jets malo kasjerow,a potem musza zostac po godzinach i wykladac swoj towar za dziekuje. Jak sie idzieodmeldowac do pani dyrektor o godz. swojego wyjscia to trzeba czekac bo pani jest zajeta wielokrotnie wychodzi sie po godzinach pracy, A KAZDY MA JAKOS dzien zaplanowany,albo dzwonia ze trzeba za godzine byc w pracy chocsie mialo na popoludnie.Grafiki sa dawane ostatniego dnia miesiaca a powinny byc predzej o ile mi dobrze wiadomo. Tak jest chyba we wszystkich kauflandah prawo pracy jest łamane na każdym kroku tylko ispekcje pracy tam trzeba ,u nich pierwszy urlop to 10 dni roboczych a nie 14 dni jest łamany Art. 162 kodeksu pracy.Jak jest akcja jadą to pracownicy przychodzą na4 rano i nie ma że 8 godzin tylko do bólu jak idziesz powiedzieć że idziesz do domu,to Pani dyrektor robi kwaśną minę.Przynajmniej tak jest w Bytowie w woj.pomorskim .niech ktoś się obudzi,i troszkę szacunku dla tych ludzi.

teraz zadaja za terminy od pracownikow pieniedzy (usunięte przez administratora)poprostu strasza ze zwolnia jak sie nie zaplaci

grazka

niemiecki terror

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 145.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 97, z czego 5 to opinie pozytywne, 67 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 238 ocen.

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.