Opinie o Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. w Wrocław

Też jestem wieloletnim pracownikiem Kauflandu i sadzę, że nie przesadzają.

daro

witam wszystkich mam pytanie,a tak naprawde prosbe do zarzadu kaufland polska..chodzi mi o to, gdzie moglbym zapoznac sie z wymaganiami jakie ma spelniac potencjalny kandydat na dyrektora marketu....patrzac jednak na market w inowroclawiu to uwazam,ze te wymagania nie sa jednak zbyt wygorowane(usunięte przez administratora)

prawnik

Nie ma za co dziękować, ale miło mi, że mogłem Wam jakoś pomóc i wesprzeć. Z pewnością będę tu regularnie zaglądał i w miarę moich możliwości będę rozwiewał Państwa wątpliwości jeśli chodzi o prawne aspekty Waszych problemów. Mam nadzieję, że winnych Waszej trudnej sytuacji spotka adekwatna kara do wyrządzonych Wam krzywd.

NIKO

Ale omijając Dyrektora muszę również przyznać jak mój przedmówca, że kiedyś kaufland był fajną firmą. (usunięte przez administratora) Do pracy przychodzi się z wielką niechęcią i stresem :(

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Roznoszenie Gazetek z AUTEM do 100zł/dzień !!! - PABIANCE?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Komisjoner bez języka
Niemcy
HR Navigator
Misjonasz

Prezesi jednak czytają nasze wpisy, tylko szkoda że zbyt poważnie do nich nie podchodzą. Skoro przysyłają Panią dyrektor regionalną tylko po to żeby zrobić wywiad z ludźmi i spróbować całą sprawę wyciszyć Pewnie jej też grunt pali się pod nogami.(usunięte przez administratora)Nic to nie dało!

NIKO

To co napisałem to jest moje prywatne zdanie i spostrzeżenia na ten temat ale co niektórzy to przesadzaja

...z obrażaniem

Balbinka
@NIKO

Do NIKO-Pracuje dlugo w Kauflandzie i nic co tu bylo napisane nie jest mi obce więc nie wiem o co chodzi z tym przesadzaniem,bo na jego temat można pisać i pisać bez końca nie wiem co bierzesz ale to ci szkodzi

Klient

Nawet sieć z "owadem" który buduje się niedaleko Kauflandu w Inowrocławiu zatrudnia na stanowisko kierownicze z wyższym wykształceniem. Proszę o wyciągnięcie wniosków.

eldo

Kaufland Inowrocław Jestem stałym klientem tego marketu i jak juz kazdy zdążył zauważyć to źle się tam dzieje to nie może tak być żeby dyrektor tak traktował swoich pracowników niejedno krotnie byłem świadkiem niemiłej rozmowy dyrektora z pracownikiem nie wiem czym to jest spowodowane ale jeśli jest jakiś problem to może lepiej by bylo zmienić dyrektora

abc

Ludzie, musicie zrobić porządek.

klient

Witam .Też jestem klientem tego sklepu i miałam przyjemność być obsługiwana przez tego kasjera . Obsługa przebiegała całkiem podobnie . Ja od razu zgłosiłam to przełożonym i zostałam przeproszona .

Balbinka

Ciekawe czemu tak oszczędzają na ludziach,bo na samochodach slużbowych i hotelach jakoś nie widać skromności wszystko wyższa pólka.

klientka

Kaufland Inowrocław był bardzo dobrym marketem do czasu zmiany na różnych stanowiskach Dyrekcji.Jako znajoma pracownicy która pracuje w tym markecie od której dowiedziałam co aktualnie się dziele w tym sklepie i na jej prośbę chciałam poinformować wszystkich na forum ogólnym a przede wszystkim szanowną Dyrekcję we Wrocławiu , że źle się dzieje ostatnio w tym markecie. Po przebudowie Dyrektorzy Regionalni do spółki z aktualnym zaządzającym (usunięte przez administratora) robią czystki na niektórych stanowiskach pracy.Wypowiedzenie wręczono między innymi długoletniemu pracownikowi który pracuje w tym markecie od początku jego powstania tj. od 2002 r.Zwolnić można każdego pracownika jeżeli się chce i ma taki humor dyrekcja ale trzeba wykazać szacunek dla takich długoletnio pracujących którzy sumiennie i w miarę swoich możliwości wykonują uczciwie i z zaangażowaniem swoje obowiązki służbowe.Porządne zakłady pracy szanują swoich długoletnio i sumiennie pracujących w danym zakładzie bo taki pracownik jest bardziej zaangażowany w swoją pracę i jest to dla dobra danego przedsiębiorstwa (usunięte przez administratora) Chciałabym się dowiedzieć co mają do powiedzenia Związki Zawodowe oraz Prezes Zarządu Kauflandu z Wrocławia który powinien się zainteresować tym bałaganem w poszczególnych marketach a dotyczącym zwykłych pracowników. (usunięte przez administratora) Mam taką nadzieję że ten mój wywód dotrze do odpowiednich władz firmy Kaufland we Wrocławiu a może i w Niemczech i ktoś się zainteresuje tymi sprawami. (usunięte przez administratora)

Felicja

o Kauflandzie w Inowrocławiu - po przebudowie sklepu zwalnia się pracowników i robi się niekorzystne roszady kadry. W ramach oszczedności wyłącza się ogrzewanie. (usunięte przez administratora). Mam radę na oszczędości dla dyrekcji - zabrać samochody służbowe wszystkim dyrektorom i regionalnym itp. Zarabiają tyle że stać ich żeby jezdzili swoimi prywatnymi samochodami. A co robią związki zawodowe,które ponoć mają stać po stronie pracowników.

Gra pozorów ludzi tam pracujących Wystarczy że w Sosnowcu przyjechał dyrektor nie poznałam sklepu półki się uginały niczego nie brakowało nawet czerwonych wózków.Pani na serach miała widelczyk do serów na mięsie to samo.Mili uprzejmi pełna obsada ludzi.Przed kasami Pani która ważyła towar jak ktoś zapomniał szok Szkoda że tylko w sklepie jest miło jak mają kontrole.Dzisiaj byłam wieczorkiem w sklepie wózków czerwonych brak wszystko przy kasach do kasy czekał 15 minut. Szkoda że dyrektor nie wpada do sklepu bez zapowiedzi!!!!

szefowa

Pamiętajmy o lojalności wobec firmy!!!!!Nie Hl czy Wbl którzy łamią procedury wszelkie obowiązujące zasady kultury Te słowa to do kierowników, lojalność nie do tych osób!!! Pomocy szukajcie w Zarządzie i Związkach Solidarność.Nie możecie siedzieć bezczynnie i nic z tym nie robić bo będzie jeszcze gorzej.To WY pracownicy tworzycie atmosferę w pracy, a nie ktoś wam narzuca z góry że macie się bać.NIE TE CZASY! Panowie troszkę się zagalopowali i sami się powoli eliminują!Stanowczo STOP!!!! Trzymamy kciuki.

szefowa

Witam ludzie nie bójcie się przeciwstawić temu co przełożeni robią żle. Czas powiedzieć STOP.We Wrocławiu na Bardzkiej wszyscy się postawili cała załoga i już szykują sie wielkie zmiany na lepsze.

Q kauflandzie w Bilsku Podlaskim nie da się pracować, trzeba mieć stalowe nerwy, grafik zmieniają cały czas, dziewczyny płaczą po katach i nikt nic nie mówi. Boja się ,że jak coś zaczną mówić to wylecą z pracy. Terror, dyrektor ma klapki na oczach nic nie widzi i nie reaguje na skargi pracowników, albo nie chce reagować bo przecież po co. A kto pracuje to nikogo nie obchodzi, robią co chcą i jak chcą, widzą tylko co im pasuje. Nie ma komu robić, bo po co przyjmować jak trzeba ciąć koszta. Z izby regionalnej dyrektorzy na zaistniałą sytuację nawet nie zwracają uwagi. Dyrektor kłamie w żywe oczy, obiecuje co innego a zrobi i tak jak kierowniczki mu powiedzą. Po prostu brak słów!!!

tomek

Witam,w kaufladzie w chełmie jest wyzysk jak wszędzie,mój kolego pracuję w tym obozie pracy jako kierownik od otwarcia tego sklepu i jeszcze mu się nie zdarzyło wyjść po 8 godz.pracy,przeważnie 10-11h a od 5 rano zaczyna,a jak chce wyjść po 9h to się dyrekcja patrzy jak na idiotę.Dyrektor to zwykły cham ,jak kogoś codziennie nie zmiesza z błotem za byle co, to jest chory.A co do zarobków to ponoć jest to wielka tajemnica,zarabia mniej jak zwykły pracownik jak by policzyć te nadgodziny co tam zapie..sza za darmo,zwykły 1500zł na łape a kierownik 2000zł za 270h w miesiącu.

witam, to prawda ze kazdy wyraza sie o t kauflandzie iprzelozonych ale tylko za plecami nikt nie ma odwagi powiedziec w prost do danej osoby bo zaraz jestes konfliktowy, nekolezensski,klutliwy itp.itd i co to zmienia ze sobie tak piszemy i z dupy szczelamy jak wiekszosc i tak nic nie robi , cicho siedza , jakos to bedzie i to inni za nich cos robia puki bedzie tak jak teraz to nic sami jednostki nie zrobimy

kakala

no to się z tobą nie zgodzę, są ludzie, którzy maja odwagę się odezwac i uwierz mi, działa to na nich jak płachta na byka...to, że, cię postraszą to mozesz to zignorować, pamiętaj, że zawsze mozesz wykorzyastać to co na nich masz, czyli przysłowiowy as w rękawie, a jest tego wiele..dyrekcja poleciałaby ze stołka, nie żartuję, ja bynajmniej zawsze się odzywam i w (usunięte przez administratora) to mam, że jestem dla nich wrogiem, to nie są dla mnie żadne autorytety, jedynie kupa gówna !!!!

zefrina

A moze wyrazą opinie scanningowe? Ja tam uwielbiam moja prace tylko pensja ciut za niska

?

Tutaj powinny być opinie o pracy w centrali Kauflandu we Wrocławiu a nie w poszczególnych marketach. To zupełnie inne miejsca i inna specyfika pracy. Centrala to nie market :) A czy przypadkiem w Centrali nie zapadają kluczowe decyzje na temat marketów? A czy centrala nie jest władna zainteresować się działalnością menadżerów w poszczególnych marketach? Powiem jedno wszyscy udają że nic nie widzą i że nic się nie dzieje.W marketach Kaufland powinno się zrobić porządek jak w Biedronce.Koniec niewolniczej pracy i traktowania jak śmieci!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 145.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 97, z czego 5 to opinie pozytywne, 67 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 238 ocen.

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.