Opinie o Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. w Wrocław

klient

Zgadzam się z powyższymi wpisami dotyczących marketu Kaufland w Inowrocławiu.Według mojej oceny zaczyna się w tym przypadku jakaś gra szefostwa tego marketu żeby skredytować pracowników.Szefostwo tego marketu powinno zrozumieć że sytuacja w Polsce związana z zatrudnieniem pracowników zaczyna się poprawiać i może niedługo dojść do takiej sytuacji że pracownicy będą sobie wybierać pracę i będzie problem z zatrudnieniem i wtedy kierownictwo marketu będzie musiało wziąść się samemu za robotę.Częste zmiany na stanowiskach kierowników supermarketów przez Dyrekcje Kauflandu doprowadzają do sytuacji takiej że zatrudnia się ludzi z niedoświadczeniem ,niedouczonych , posiadających brak kultury osobistej oraz nieumiejących kierować zespołem podległych sobie pracowników.Jeżeli Zarząd firmy Kaufland we Wrocławiu już dzisiaj tego nie dostrzega, że już dzisjaj brakuje w niektórych branżach ludzi do pracy to w niedługim czasie może dotyczyć tego , że również zacznie brakować ludzi do pracy w supermarketach. Szefostwo każdego zakładu pracy powinno tak postępować żeby zatrzymać dobrych pracowników którzy zwiążą się z danym zakładem na długie lata i takiego pracownika trzeba szanować jak i pozostałych.Żeby zatrzymać dobrego pracownika to trzeba mu zapewnić odpowiednie warunki pracy ,płacy i warunki socjalne oraz nie trzeba wprowadzać sytuacji stresowych ponieważ pracownik zestresowany to lichy pracownik i te moje uwagi powinni wziąść sobie do głowy wszyscy zarządzający nie tylko marketem Kaufland w Inowrocławiu.

hans

witam rzeczywiście wymagania są wysokie ,a szefostwo zachowuję się tak jakby nigdy nie pracowało na stanowiskach takich jak my zwykłych szaraczków,to co się teraz dzieje w Inowrocławiu to żenada górę interesują tylko cyferki i nic więcej ,a to że ludzie chorują i leczą się u psychiatry to nic ich nie obchodzi,że psychicznie nie dają rady.Nowe szefostwo zapewnia nam nowe niemieckie obozy pracy!!!

Peel

Prośba do klientów Kaufland Inowrocław. Pomóżcie Nam. Jeśli uważacie że nasz sklep jest OK to dzwońcie na bezpłatny numer infolini 800 300 062 i wyraźcie swoją opinie na nasz temat. My jako załoga nie mamy siły psychicznej i fizycznej na oczekiwania naszych Szefów. Ich oczekiwania są mocno wygórowane, chyba że będziemy pracować 25 godzin na dobę a i tak gdzieś będzie leżał papierek, albo znajdą pomarszczone jabłko (to oznacza że na sklepie jest SYF). Tak jest w ostatnim czasie. Możecie to potwierdzić? Liczymy na Wasze uczciwe opinie i porównanie na tle innych marketów z Inowrocławia. Jutro mamy świeżą gazetkę, czyli dużo pracy a Szefostwo przyjeżdża żeby nas pochwalić za poświęcenie. Piszcie i dzwońcie do naszej centrali.

probujaca zadziałac

to wszystko mosi robic kasjer własnie. Dyrektor sklepu, i regionalny takze maja wysyłac swoich szpiegów sposród klientow, płacac bonem upominkowym kaufland np lub swoich znajomych, czy kasjer spełnia chore scisle okreslone regułki, normy Niewazne ze kasjerka jest ogolnie miła, umie nawiazac kontakt z klentem i wogole ...ale 50 zasad okreslonych gdzies tam przez kogos sztucznych zreszta nie zostało spełnione i jestes przegrana. I czy to nie jest mobing,,,niewiadomo kto z ktorej strony cie dopadnie i doniesie do dyrekcji, gdy cos mu sie nie spodoba,,, Psychika nam siada ,,,a wiekszosc cicho przytakuje ze to jest chore graniczy z mobingiem i siedza cicho gdyz boja sie o utrate pracy i wogole jakies szykany>

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Roznoszenie Gazetek z AUTEM do 100zł/dzień !!! - PABIANCE?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer (C++, Cloud Components)
Autodesk Sp. z o.o.
probujaca zadziałac

Witam,,,Tak zaczał sie mobbing,,,to czego wymagaja, od kasjerek zaczyna przekraczac wszelkie granice i normy. mowiac w wielikim skrocie, czy kasjerka jest od pilnowanowania czy klient nie kradnie:tzn marwy róg,, w wozku od przegladania wszelkich gazet zeszytow, pudelek w biegu zeby klient za długo nie czekał, i bedzie ogolnie podpadnieta u pracodawcy , gdy bedzie robic to wszystko zawolno. a niedopowiedzeniem scsisle okreslonej reguły na pozegnanie nawet pomijajac słowo ,,,wiaze sie grozba zwolnienia z pracy przez dyrektora sklepu i dyrektora regionalnego...lub degradacja na stanowisko osoby sprzatajacej,Aha i nastawianie wspolpracownikow przez dyrekcje o donosicielstwo do dyrekcji,,,gdy zostanie uchybiona reguła na pozegnanie..Osoba.Region wschodni market, chce pracowac,,,ale nie w atmosferze zastraszania itp...stres czyni nas słabszymi nie lepszymi pracownikami i wtedy latwiej o inne bledy...itd, u klienta, od pilnowania by nie było ,kolejek,szukania kodow cen gdy artykul nie chce sie zeskanowac, powiedzenia regułki scisle okreslonej na powitanie i pozegnanie klienta itp itd a to wszystko mosi robic

CoreBall

Pracuję w firmie 1,5 roku,i nawet było o.k.,ale po ostatnich zmianach,to już mam dość,najpierw zawirowania z dyrekcją,ale nowa vlpapa,to już przekracza wszelkie granice,zaczął się mobbing,ten,o którym się słyszało,że był kiedyś...

pracuś

wynagrodzenie ;Kaufland na pierwszym miejscu wrankingu marketów , natomiast na ostatnim miejscu marketów pod względem płac.Piszcie skargi nie do centrali bo tylko panom na wysokich stanowiskach dajecie wskazowki na co mają zwiększć czujność,napiszcie do centrali w Niemczech

ptyś
@pracuś

Czytałeś co pisałeś

Marysia

Firma Kaufland nie daje premia za zakres obowiązków. Umowa na stałe i pensja 9-ego na kacie-to jest nic. A zanim porównasz Siec Kaufland do innych to dowiedz się trochę jak się pracuje.

dali podwyżkę pare groszy na odczepne. Niemiecka firma a zarabiamy mniej niz w biedronce czy Lidlu .Pozabierali konkurs kasjerski,najpierw podwyższyli produktywność tak zeby nikt nie wyrabiał, a teraz wszystko pozabierali.Traktuja nas nas jak takie woły robocze. Chcą abyśmy kasowały klienta z uśmiechem , szybko i bez manka , a nic w zamian nie dają tylko zabierają. jak najdalej od KAUFLANDA

szczurnik

to jakiś skandal zabierając premie, w innych super marketach maja premię a w Kauflandzie nie dość że była duża i ciężka do wyrobienia to ja zabrali opanujcie się ludzie w lidlu maja pracownicy premię w każdym miesiącu w biedronce też i zarabiaj więcej niż w Kauflandzie a tu nie dość że mała pensja to jeszcze premie zabierają to jest skandal chcemy bo premia wróciła spowrotem tak nie traktuje sie ludzi

kropka

A może ktoś z centrali zabierze głos??

Nazer

Chyba wszyscy którzy wpisują się na tym forum to albo maja za dużo czasu albo sobie dawno nie pobzykali

IP
@Nazer

Wszyscy którzy się tu wpisują nie mają świadomości że zostawiają po sobie jakiś ślad.

Stara Ropucha
@IP

Ślad jest ale co możesz z nim zrobić... NIC! Twój wpis mógł część forumowiczów wprowadzić w błąd i zatkać im usta, więc chociaż nie jestem w temacie zachęcam do pisania prawdziwych i rzetelnych opinii na temat tutaj poruszony.

wenus

Chyba jest tu jakiś lizodup!!! Pracuje ładnych parę lat w tej firmie... Wielu dyr. Przeszłam ale to co jest teraz to porażka co jest teraz... I sama zmień firmę! Idź Gdzie indziej wchodzić bez wazeliny.

Do Balina -dlaczego wenus ma zmienić firmę jak jest w porządku do niej,a taka pani dyrektor ,która nadużywa wladzy siedzi sobie twardo dupą na stolku ma pracować bez żadnych konsekwencji za to co robi czyli lamie prawo pracy.Puknij się w glowę zanim napiszesz takie bzdury

Syf
@123

Wymagania Pani Dyrektor są za duże na wasze możliwości, w sumie racja lepiej nic nie robić i tylko narzekać że trzeba pracować, ale 10 fajnie jest...........

wenus

Właśnie co do tego jak pracownicy nadużywaja l4 i nic z tego nie mają a my możemy tyrac za 4 przed świętami... Tak samo jak nasza pani dyrektor zmienia grafiki co chwile najlepsze jest to ze nie informuje o tym pracowników a później wmawia ale ja przecież mówiłam to żałosne!! Mają nas w d..

Balina
@wenus

Zmień firmę

Brunhilda

Firma Kaufland najwidoczniej woli zwolnić osobę kompetentną i wykwalifikowaną,bo szuka oszczędności a na stanowisku dyrektora zatrudniają analfabetę,żeby poprawić wizerunek firmy.Naprawdę super to wygląda jak dyrektor tylko potrafi mówić yyyyyyyyyyyyyy,yyyyyyyyyyyyyy i jeszcze z blędami

Bania
@Brunhilda

Będą nowi........

piotr
@Brunhilda

W Warszawie jest identycznie

Felicja

Jeszcze raz zabieram głos w sprawie kolegi który pracuje w Kauflandzie Inowrocław kilkanaście lat i dostał wypowiedzenie nie wiadomo z jakiej przyczyny.Dlaczego Dyrekcja firmy Kaufland chce się pozbyć długoletniego sumiennego i lojalnego pracownika a toleruje osoby które są na długoterminowych zwolnieniach lekarskich i co do których z tych osób nie wyciąga się żadnych konsekwencji służbowych.Zachorować może każdy ale są osoby które z tych zwolnień lekarskich zrobiły sobie sposób na pracę w firmie Kaufland w Inowrocławiu.Indolencja dyrektorów zarządzających tym marketem jest porażająca. Zwalnia się dobrego pracownika a osoby którym powinno się przyjrzeć ponieważ nadużywają zwolnień lakarskich czują się bezkarne.Co na to Dyrekcja Kauflandu we Wrocławiu , jeżeli czyta te wszystkie wpisy to powinna natychmiast zareagować.Zwalnia się mężczyznę który jest potrzebny szczególnie na dziale takim jakim jest dział z warzywami gdzie wątłe kobiety dźwigają worki z ziemniakami które ważą po 10 kg.Niech wreszcie Dyrekcja Kauflandu we Wrocławiu zareaguje w tej sprawie bo inaczej będą wpisy nieprzychylne dla tej firmy w dalszym ciągu.

wenus

Masakra... Nasz market przechodzi przez samych (usunięte przez administratora) A jak zesmy mieli super gościa to nam go zabrano h** wie czemu. Bo co, bo zrobił porządek po dyrektorze który zrobił syf i ciulal przekręty jak tylko się dało.... I wyleciał za mobbing oraz inne złe rzeczy. Co najlepsze nadal pracuje w tej firmie... Tylko inny rejon. Co się kuzwa dzieje?!!

Helmut

Nikt się niestety nie zajmie Marketem w Chorzowie,Olecku czy naszym Inowrocławiem nie łudźmy się.Góra ma nas w głębokiej DUPIE razem z naszymi Hl,VKl i Vlpapą którzy traktują nas jak takie woły robocze i psy pościgowe do roboty.Myślicie że obchodzą ich losy zwykłych roboli-wcale,bo za takich nas mają głupich roboli.To że brakuje ludzi do pracy ,to ich nie obchodzi najwyżej posiedzimy w pracy nie 8 godzin a 10 ,a może 12 a panowie dyrektorzy będą udawać że nic się nie dzieje i nic nie widzą Vkl poklepie Hl jeszcze za to po ramieniu .Tak taka jest prawda i wszędzie jest wyzysk tylko każdy udaje że jest miodzio prawo praca jest przestrzegane że po 8 godzinach się wychodzi To jestFIKCJA LITERACKA ,dlatego te wszystkie wpisy co były to zostały usunięte ,bo to prawda była i firma się boi .Tylko pytam się co robią Związkki Zawodowe bo jak na razie to nic siedzą na dupie i chyba też biorą pieniądze od góry żeby nic nie robić i udawać że nic się nie dzieje

wenus

Witam serdecznie czy zajmie się w końcu ktoś chorzowem 2 dzieją się tam naprawdę złe rzeczy!! Ludzie są tam wykonczeni nową panią dyrektor która nie potrafi zarządzać ta firma!! Pozdrawiam wszystkich

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 5 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 238 ocen.

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.