Opinie o Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. w Wrocław

gapcio

O! I na nabiał też przyjmą nowego kierownika

Kristian

Co to za straszenie przez Naszą Dyrekcje Kaufland Inowrocław. Na jutro zaplanowane jest spotkanie z panią Kariną na tematy bieżące a Ona stawia nas pod ścianą. Daje ogłoszenie o pracę do Urzędu Pracy na Nasze stanowiska a my jeszcze pracujemy. Jutro będzie dymmm. link do ogłoszenia http://pupinowroclaw.pl/praca/4428/kierownik-dzialu-w-markecie-kaufland-dzial-art-spozywcze-1-dzial-warzywa-owoce-1-dzial-nabialu-1-dzial-art-swieze-1-dzial-art-przemyslowe-1-nr-3703

Black

Właśnie jeśli macie coś do danej osoby to czy nie lepiej z nią porozmawiać i wyjaśnić wszystkie nieporozumienia

Mutella
@Black

Dla mnie to co się dzieje na tym forum to jakaś farsa obraza obelga i tworzenie brudów od stanowiska pracownika w górę .Też mam rodzinę i dzisiaj jak się dowiedziałam że znowu działacie bo tak was można nazwać i przeczytałam to wszystko to już wie że wy nie jesteście kolegami w pracy tylko zwykłymi osobami które szukają problemu i nie mają co robić południami/wieczorami.Każdy z was powinien zadać sobie pytanie? Do czego to dąży do ciągłych spotkań-sami w końcu piszecie o kulturze pracy i co nie macie jej za grosz.Obrażacie swoich kolegów nie tędy droga.

miły

To jest racja bo jeśli ma ktoś pytania do kierowniczki z nabiału to powinien porozmawiać z nią a nie wypisywać na forum,tylko że wiem dlaczego ktoś to napisał dlatego że to własnie ta kierowniczka się wymigała od zamykania marketu a dlaczego????trzeba by zapytać ja.pozdrawiam

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Roznoszenie Gazetek z AUTEM do 100zł/dzień !!! - PABIANCE?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Komisjoner bez języka
Niemcy
HR Navigator
Bruss

Ludzie zapomnieliście o naszych hasłach,,działamy jako zespół,który cechuje wzajemny szacunek zaufanie i wsparcie.-tylko kogo pytam się dyrektora ,który jak pacynka skacze jak góra mu karze

Black

A gdzie moi Państwo w tym wszystkim jest Kultura pracy w zespole co niektórym przydało by się odświeżyć pamięć i jeszcze raz sobie przeczytać i zastanowić się nad tym co piszą i czy warto obrażać swoich kolegów z pracy.

luzaczek

Niech pani z nabiału w Inowrocławiu też zacznie zamykać market jak pozostali kierownicy!!!

luzaczek

A kierowniczka nabiału w kauflandzie w Inowrocławiu wszystkie niedziele ma wolne a inne muszą za nią pracować. Jak to?

sir

Opinia

klient

Jak zauważyłem to mój wpis na forum z dnia 18.10.2015 r. poruszył lawinę i bardzo dobrze. Nie należy kalać własnego gniazda ale rozumię pracowników Kauflandu w Inowrocławiu że własne żale boją się ujawniać bezpośrednio przed zarządzającymi ponieważ nie chcą być odesłanina zieloną trawkę i pozostaje im forum internetowe.Ja chciałbym się dowiedzieć czy jest reakcja Dyrekcji we Wrocławiu na te wszystkie informacje które są opisywane przez rozżalonych pracowników ponieważ to oni powinni bardzo szybko zareagować na to co się dzieje w markecie w Inowrocławiu i wyjaśnić wszystkie te problemy.A co do pani Angeli to proponuję się ujawnić pracownikom marketu w Inowrocławiu jeżeli ma pani taką odwagę i to wtedy zrozumię że działa pani dla dobra Kauflandu.Amen.

Krystian

Żeby te bzdury przeczytać to trzeba domyślać się o co Tobie chodzi. "ją zareagowałam" "Wy piszemy z wielkiej litery" a o znakach interpunkcyjnych nie wspomnę. prof. Miodek

Angela

Jak widać jedyne co Pani potrafi to obrażać ale to jest normalne u osób podszywających się. Radze iść na kurs czytania że zrozumieniem bo tego Pani brak ją zareagowałam na to co wy tu za bzdury piszecie i to wy obrażacie naszą firme i jej menedżerów.Ale jak widać prawda w oczy kole ale to normalne najlepszą linią obrony jest atak.Dziękuje za awans nic nie wiedziałam o tym ale skoro pani wszystko wie.Gratuluje "bogatego" słownictwa na takim stanowisku przykładny sposób konwersacji na poziomie gimnazjum.

@Angela

Czy ja do pani piszę pan? Czy raczej pani nie potrafi czytać ze zrozumieniem proszę pana :).

@Angela

Może Pani mieć o nas złe zdanie pisać i mówić zle na nas ale to my jesteśmy u siebie!!! a nie Pani wiec trochę kultury a jeśli Pani nie wie co to jest to na szkolenie niech Panią wyślą bo kulturę wynosi się z domu rodzinnego a tego chyba u Pani zabrakło.Była Pani u nas tylko gościem na chwile do pomocy a nie po to żeby nas oceniać i obgadywać za plecami.W naszym markecie jest świetna ekipa i to już nie jeden dyrektor powiedział jeśli mamy problem to go sami rozwiążemy nie potrzebny nam adwokata dyrektora on sam potrafi rozmawiać i wypowiadać się.P.s współczuje tylko tym co będą z Panią pracować mamy wielką nadzieję że już nigdy nie będziemy musieli Pani oglądać!!!! powodzenia w życiu zawodowym oby Pani szybko spadła NA ZIEMIE!!!

Angela

To co PAN tu pisze to świadczy o braku wychowania a z całą pewnością stwierdzam Pani ja byłam sama w tym markecie i owszem ma Pani rację trzeba sobie pomagać i tak właśnie zrobilam.Nie będę z Panią dyskutowała bo aby wyrównać poziom musiałaby się położyć na podłogę a pada deszcz:-)

@Angela

Bo wszyscy na wysokich stołkach nie dyskutujecie(słowa Pana dyr.) tylko rządzicie !!!!!!!!a rozmowa to podstawa!!!!!!!!!!!

@Angela

Po pani odpowiedzi widać jakim pani jest zerem, a co do mojej osoby to jeszcze pani daleko do mnie  ja nie piszę na moją firmę i na moich pracowników donosów, a tym bardziej w Internecie . Wszystkie problemy rozwiązujemy bez Internetu. Tak nawiasem to, co może pani wiedzieć o dobrej pracy opisując innych pracowników ? widać jaki pani ma charakter pracy i styl, żeby osiągnąć własną korzyści to trzeba opisać innych w necie oraz jaka jest pani cwana 100 kilometrów od miejsca, które pani kreśli, żenada. Takie osoby są dla mnie zerem i nawet nie wie pani jakim, a zniżeniem się do pani poziomu to musiałem ja gdyż nie myślałem ze na tym świecie są jeszcze takie (usunięte przez administratora) To jest ostatni wpis, który piszę, ponieważ nie będę zniżał się dalej do pani poziomu ha ha mam nadzieję, że kiedyś los odpłaci się pani tym samym, co pani napisała wcześniej. Naprawdę chciałbym dostać panią na kilka dni do mojej pracy może doceniłaby pani wysiłek innych ludzi zwłaszcza jak ich brakuje, a pracę trzeba wykonać do tego dochodzą urlopy i inne zdarzenia. Żegnam przyszłą panią dyrektor i życzę powodzenia ha ha. W ogóle to jakie pani ma wykształcenie  czyżby takie samo jak dyrektor z I……..a.

ona

Witam wszystkich jestem pracownikiem firmy Kaufland w Inowrocławiu ponad 10 lat.Prawda jest taka że mieliśmy wielu dyrektorów ale takiego jak mamy teraz NIGDY!!!!!!! i nie chodzi o to że wprowadził dyscypline bo ktoś musi ludzi trzymać krótko tylko trzeba wiedzieć w jaki sposób to robić.Jest to osoba która nie potrafi zarządzać tak dużą grupą ludzi,wszystko robimy zle i jest zawsze niezadowolony a Pania Dominikę kiedyś doprowadzi do grobu taka prawda ile ta kobieta przez niego przepłakała to jest nie do zliczenia wszyscy to widzimy i kiedyś trafi kosa na kamień i jeśli będzie trzeba to jesteśmy gotowi opowiedzieć więcej.Pozdrawiam

Angela

Z całą pewnością nie jestem rodziną ale to wy zapomnielscie o swoich obowiązkach ale prawa swoje to macie aż za nadto opanowane.Napisalam ze miałam przyjemność gościć na tym markecie i jestem w posiadaniu zdjęć które świadczą tylko o tym ze kadra kierownicza jest na poziomie nowo zatrudnionego pracownika ale nie mi to oceniać. Nie bronie nikogo stwierdzam tylko fakty.A wy państwo to zacznijcie czytać więcej o swoich obowiązkach bo jak widać w jednej trzeciej ich nie znacie natomiast swoje prawa znacie na 120%.Ponadto dodam ze gdyby wasze narzekanie zamienić na pracę to mieli byscie najpiękniejszy market w Polsce i na tym zakończe ta konwersacje bo jak widać większego sensu to nie ma. Pozdrawiam i miłej pracy życzę

@Angela

to się nie wypowiadaj bo nic o nas nie wiesz a to ,że gościłaś u nas to jest namiastka tego co się dzieje u nas w Inowrocławiu specjaliska się znamalazła od siedmiu boleści

@Angela

Taka pani jest mądra przyjechać na kilka dni i hejtować supermarket w którym jest się pięć minut. Wam młodym się w (usunięte przez administratora) poprzewracało od tego rządzenia i chęci władzy. Jak jest pani taka wspaniała to może będzie przyjeżdżać częściej i pomagać bo ryjem to każdy umie szczekać tylko, co pani potrafi ha ha. Ja pracuje w dużej firmie na stanowisku kierowniczym i wiem jak to jest kiedy nie ma pracowników, a pracę trzeba wykonać, a tu widać że wielka pani tylko krytykować potrafi ,że po trupach do celu. Chciałbym dostać panią na kilka dni do siebie do firmy byśmy zobaczyli ile pani jest warta, a teraz proszę si (usunięte przez administratora) i zająć się własnym ogródkiem. Co pani myśli, że dostanie jakąś nagrodę za hejtowanie sklepu z koleżanką, która jeszcze niedawno sama pracowała w tym bałaganie i sama dobrze wie, że brakuje ludzi na każdym dziale proszę zejść na ziemię. I tak na koniec jeżeli byłbym właścicielem Waszej firmy to za taki hejt firmy Kaufland nie dostała by pani nawet etatu sprzątaczki gdyż w firmie trzeba współpracować i pomagać, a nie robić wyścigów szczurów za to co pani robi z miłą chęcią naplułbym pani w twarz. Pozdrawiam .

Beza

Warto przeczytać jak to było w Olecku. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,891605

Calvado

Dyrektora to trzeba wysłać na kurs Kultury osobistej i kierowania zespołem ludzi, tylko że do tego trzeba mieć podejście.

Angela

To co czytam to są tylko przedszkolne zabawy a zarazem pretensje pracowników którym zapewne została zwrócona uwaga ludzie zamiast tu wymiatac i tracić czas przelozcie to na pracę to i pracodawca doceni jestem również pracownikiem firmy Kaufland i miałam "przyjemność" gościć w markecie Inowrocław i to ja powinnam mieć pretensję do naszych pracodawców ze mnie oszukują ponieważ porównując moja prace a pracę pani z inowrocławia na równorzędnym stanowisku to jest skandal.Brudno w półkach tylko "kupy" brak. A ze piszą o dyrektorze bo chce wytępić właśnie takie coś? To jest normalne? Dyrektorze trzymam pana stronę i życzę powodzenia bo market ma być czysty ii podkładany dla klienta a panscy pracownicy mylą półki z wysypiskiem śmieci. Ps proszę wolniej jeździć elektrykiem.

internauta
@Angela

A czy ty szanowna Angelo nie jesteś w rodzinie z szanownym dyrektorem , bo mnie się wydaje że tak ponieważ tak go bronisz na tym forum. Ja też nie popieram brudu i bałaganu na stanowiskach pracy ale zwalnianie długoletnich pracowników nie udawadniając konkretnej przyczyny jak to miało w przeszłości to jest gruba przesada.Częsta zmiana dyrektorów niczego dobrego nie wróży dla danego zakładu pracy a że jest coraz mniej chętnych na to stanowisko to wiadomo bo nicht nie chce być zwolniny po krótkim okresie pracy. Jeżeli ktoś myśli że stanowisko kierownika zakładu jest lekkie łatwe i przyjemne to się grubo myli i dlatego Zarząd każdego zakładu pracy powinien wybrać na to stanowisko pracownika który ma predyspozycje kierowania takim zakładem ale z powodu braku osób odpowiadającym tym wymaganiom wybiera się osoby z łapanki albo po kumotersku.

hans
@Angela

To ty jeszcze (usunięte przez administratora) wiesz droga Angelo tak naprawdę nie powinnaś się wypowiadać o Inowrocławiu bo nic nie wiesz o nas i o naszej pracy i o naszym szanownym dyrektorze

palius
@Angela

Widać że jesteś wazelina.

Pozytywna

Dramat

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 145.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 97, z czego 5 to opinie pozytywne, 67 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 238 ocen.

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.